Aktuálně: 4 032 inzerátů199 814 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

blabla (neregistrovaný) 22.12.2023, 19:45:52 xxx.xxx.7.235

To jsou jenom šašci a schvalovači toho zločinu co se chcou zviditelnit, já třeba strach nemám.

kameničky (neregistrovaný) 23.12.2023, 10:56:53 xxx:xxx.:f15

Upřímnou soustrast všem pozůstalým 🌺😢

Střelec vzal život několikanásobné medailistce Kláře Holcové.🌺 "Klára studovala na Karlově univerzitě archivnictví a bohemistiku. Den 21. 12. 2023 se stal dvacetileté atletce osudným. Upřímnou soustrast a hodně sil na překonání této tragické události rodině i všem pozůstalým. Klára zůstane zapsaná nejen v historii celé české atletiky, ale zůstane především navždy v našich pamětích a srdcích,“ uvedl atletický oddíl Stará Boleslav.

Jednou z obětí je ředitelka Ústavu hudební vědy Lenka Hlávková.🌺 Se souhlasem rodiny o tom informoval ústav, jemuž šéfovala. „S hlubokou lítostí oznamujeme, že včerejší nadějeplné zprávy se bohužel nepotvrdily. Na základě ověřené informace od rodiny a s jejím svolením oznamujeme, že naše kolegyně a ředitelka Ústavu hudební vědy FF UK Lenka Hlávková včerejší útok nepřežila. Vyjadřujeme hlubokou soustrast všem pozůstalým, v první řadě rodině,“ informoval Ústav hudební vědy.

Rukou střelce zahynula také studentka a korektorka Lidových novin Lucie Špindlerová.🌺 „S hlubokou lítostí, na základě ověřené informace od rodiny a s jejím svolením oznamujeme, že naše kolegyně, korektorka Lidových novin, studentka 1. ročníku češtiny v komunikaci neslyšících a především kamarádka Lucie Špindlerová včerejší útok na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy nepřežila. Vyjadřujeme hlubokou soustrast všem pozůstalým, především rodině. Je to pro nás nesmírně bolestná zpráva,“

Obětí se stala i studentka Aneta Richterová.🌺 O její tragické smrti informoval Sbor dobrovolných hasičů Velichovky, jehož byla členkou. „Byla součástí každého jednoho z nás. Dovolte nám touto cestou vyjádřit slova lítosti, upřímné soustrasti a čest její památce. Anetka se zapsala do našich srdcí, ať už v našem hasičském kolektivu nebo v tom Kameneckém,“ uvedl sbor.

Další jména se snad budou postupně objevovat, jejich tváře a životní příběhy si zaslouží větší pozornost než příběh a fotka vraha.

megi-the-pes
megi-the-pes (3117 příspěvků) 25.12.2023, 14:51:50 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 25.12.2023, 14:28:38

Jak jako lžou? To je jeho plakát, co jsem z naší nástěnky strhla, ne? 
Migrant rasista duševní mrzák mi bude říkat, co mám v mé zemi dělat? 
Ne, náboženství nikdo zakazovat nebude. 
Mně teda vůbec nemůže nikdo říkat, co mám dělat, mně hned naskáče kopřivka… ale tohle, co předvádí politici, je velmi špatný příklad. Když oni mohou beztrestně, není se čemu divit. 

Co ta demonstrace? Pojďme věšet lidi, co vyznávají jinou víru? Fízlové jsou kde? A tohle mě přesvědčilo, že ti cajti za nic nemohou, řídí se rozkazy. 
A tohle teda nikomu nevadí. V pohodě. 
Opravdu ubožáci.

Obrázek
balu
balu (2037 příspěvků) 25.12.2023, 18:29:37 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 25.12.2023, 14:51:50

Odkazy jsem nečetla. Twitter nemám a zpráva je podle mě tendenční. 

Vzhledem k tomu, že nejsem žádná duhová víla, tu muslimské migranty nechci. Zatím máme štěstí, že jich tu není tolik jako v Německu, Francii či ve Skandinávii, ale s vyšším počtem by mohly nastat problémy stejné  jako ve jmenovaných zemích. Nemáme povinnost pomáhat každému, to je sluníčkářský žvást. Máme povinnost chránit a bránit svou zem a naše děti, naši svobodu a bezpečnost. To je prvořadé. 

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 19:09:03 xxx.xxx.9.13
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 25.12.2023, 18:29:37

Přesně tak. Kdo chce pomahat,má možnost tak činit u nich doma ale za svý 

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 22:07:14 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Tadyten národ fakt není normální. Budete viset? To není nenávist a výhružka skupině lidí s jistým vyznáním? 30 tisíc lidí tomu dalo lajk, takže žiju v zemi, kde je vyhrožování a nenávist ok. Co když jsem muslim, mám chodit kanálama, aby mě neoběsili?
https://twitter.com/RadioGenoa/status/1736714742742307190

Že já ty internety zapínala.
 


Megí, uklidněte se. Ty záběry z toho X jsou staré ( lidi v tričkách, momentálně máme Vánoce ) a pravděpodobně sestrihane. Šibenicemi se mávalo proti Babišově vládě. Kdo to kde vyhrabal, aby budil vášně a nenávist. Jako by jí tu nebylo málo. 

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 22:12:21 xxx.xxx.242.38

Přečetl jsem si to až dnes..😐 Je mi  moc líto že už i v ČR se začíná střílet. Mimochodem jak tu psala Bodlinka, tak je vážně střelec z pistole ve značné nevýhodě proti střelci z dlouhé zbraně. Nejde o dostřel ten má pistole ráže 9mm Luger stovky metrů,ale o efektivní přesnost. Ta je u dlouhé zbraně mnohem vyšší. Jinými slovy, policista by pachatele netrefil na tu vzdálenost a ten parchant by si připsal další oběť.😐 

Mimochodem viděl jsem občas policejní střelby  a nechci aby to vyznělo pohrdavě, ale nerad  bych aby mě tohle “krylo” palbou. 😄 15 metrů a ne že netrefí “černý "obrys postavy,ale ani ten terč.😄 Zkrátka není to sranda střílet z pistole a jak se říkalo mezi střelci, tak první milon jde pánubohu do oken a teprve další do terče. 

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 22:21:21 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Jak jako lžou? To je jeho plakát, co jsem z naší nástěnky strhla, ne? 
Migrant rasista duševní mrzák mi bude říkat, co mám v mé zemi dělat? 
Ne, náboženství nikdo zakazovat nebude. 
Mně teda vůbec nemůže nikdo říkat, co mám dělat, mně hned naskáče kopřivka… ale tohle, co předvádí politici, je velmi špatný příklad. Když oni mohou beztrestně, není se čemu divit. 

Co ta demonstrace? Pojďme věšet lidi, co vyznávají jinou víru? Fízlové jsou kde? A tohle mě přesvědčilo, že ti cajti za nic nemohou, řídí se rozkazy. 
A tohle teda nikomu nevadí. V pohodě. 
Opravdu ubožáci.

Obrázek

Megí, ta vaše druhá věta taky není zrovna sluníčková. Vzhledem k tomu, že má české občanství ( asi po matce, která asi je češka ) je to jeho země, stejně jako vaše. Netřeba rasistické názory ( podle vás) vytloukat názory stejně rasistickými. Snad ještě k vašemu výkřiku dodám: abyste se nedivila, kdo by vám taky mohl diktovat ( a opravdu tvrdě), jak máte žít ve své zemi.

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 22:22:37 xxx.xxx.9.13
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 25.12.2023, 22:12:21

Otázka je, proč měli vsichni policisté krátké zbraně, když o zbraních pachatele měli informace. Teď hlídají v Praze s vojenskou výzbrojí v neprůstřelných vestách..

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 22:23:55 xxx.xxx.233.10
Charlie:

Konkrétně tedy David Kozák, 24letý student historie z Houstouně.


Údajně se léčil na nějakou psychickou poruchu, myslím že trpěl maniodepresivní psychózou.😐

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 22:26:01 xxx.xxx.233.10
kameničky:

Upřímnou soustrast všem pozůstalým 🌺😢

Střelec vzal život několikanásobné medailistce Kláře Holcové.🌺 "Klára studovala na Karlově univerzitě archivnictví a bohemistiku. Den 21. 12. 2023 se stal dvacetileté atletce osudným. Upřímnou soustrast a hodně sil na překonání této tragické události rodině i všem pozůstalým. Klára zůstane zapsaná nejen v historii celé české atletiky, ale zůstane především navždy v našich pamětích a srdcích,“ uvedl atletický oddíl Stará Boleslav.

Jednou z obětí je ředitelka Ústavu hudební vědy Lenka Hlávková.🌺 Se souhlasem rodiny o tom informoval ústav, jemuž šéfovala. „S hlubokou lítostí oznamujeme, že včerejší nadějeplné zprávy se bohužel nepotvrdily. Na základě ověřené informace od rodiny a s jejím svolením oznamujeme, že naše kolegyně a ředitelka Ústavu hudební vědy FF UK Lenka Hlávková včerejší útok nepřežila. Vyjadřujeme hlubokou soustrast všem pozůstalým, v první řadě rodině,“ informoval Ústav hudební vědy.

Rukou střelce zahynula také studentka a korektorka Lidových novin Lucie Špindlerová.🌺 „S hlubokou lítostí, na základě ověřené informace od rodiny a s jejím svolením oznamujeme, že naše kolegyně, korektorka Lidových novin, studentka 1. ročníku češtiny v komunikaci neslyšících a především kamarádka Lucie Špindlerová včerejší útok na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy nepřežila. Vyjadřujeme hlubokou soustrast všem pozůstalým, především rodině. Je to pro nás nesmírně bolestná zpráva,“

Obětí se stala i studentka Aneta Richterová.🌺 O její tragické smrti informoval Sbor dobrovolných hasičů Velichovky, jehož byla členkou. „Byla součástí každého jednoho z nás. Dovolte nám touto cestou vyjádřit slova lítosti, upřímné soustrasti a čest její památce. Anetka se zapsala do našich srdcí, ať už v našem hasičském kolektivu nebo v tom Kameneckém,“ uvedl sbor.

Další jména se snad budou postupně objevovat, jejich tváře a životní příběhy si zaslouží větší pozornost než příběh a fotka vraha.


Upřímnou soustrast. 😐

Anonymní (neregistrovaný) 25.12.2023, 22:41:17 xxx.xxx.92.172
Anonymní:

A Singapur to vyhrál. AI na detekci obličejů a registr. https://www.lidovky.cz/svet/video-singapurska-realita-roboticky-pes-hlidajici-dodrzovani-rozestupu-v-parku.A200512_150713_ln_zahranici_ele ;


Jen počkejte až se ten bordel dostane do Evropy. Brzy budeme končit za mřížemi za přejetí holuba jako v Japonsku.😐 My jako Evropa ještě dlouho silní nebudeme. Je mnoho států co ji rozdělují, viz Maďarsko, Brexit. 😐


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.