Aktuálně: 4 033 inzerátů199 824 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

megi-the-pes
megi-the-pes (3117 příspěvků) 21.12.2023, 21:20:16 xxx.xxx.124.17

Ta “spolupráce” naší policie mě teda dost znepokojuje. Koukněte na přepis videa a taky na tohle
https://www.extra.cz/zpravy-silene-vrazdeni-v-praze-o-utoku-jsme-vedeli-hodinu-predem-policie-byla-vlazna-tvrdi-svedkyne-5a0f7

Vyklidili jinou budovu a na ty další neposlali nic. Ani jednoho ostřelovače, jedno auto, nic. A věděli o zbrani, kterou má útočník. 
Tohle se nemuselo stát. 
Oni ani neví, jestli můžou střílet, a nemají čím. I jich je mi líto, nemohou za to, to ti výš. 
Doufám, že to video je falešné a vůbec že se dnešek nestal. 


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-pet-minut-sileneho-strelce-video-ukazalo-jak-palil-z-ochozu-fakulty-na-ulici-242345

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 21:40:11 xxx.xxx.60.86
Sarah01:

Zatím 10 mrtvých. To je hrůza. 


Alenko, jsi tady???

Já do večera učila, nic jsem nevěděla. To je strašlivá, příšerná hrůza, já nemám slov!!!

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 21.12.2023, 22:16:45 xxx.xxx.162.253
megi-the-pes:

Ta “spolupráce” naší policie mě teda dost znepokojuje. Koukněte na přepis videa a taky na tohle
https://www.extra.cz/zpravy-silene-vrazdeni-v-praze-o-utoku-jsme-vedeli-hodinu-predem-policie-byla-vlazna-tvrdi-svedkyne-5a0f7

Vyklidili jinou budovu a na ty další neposlali nic. Ani jednoho ostřelovače, jedno auto, nic. A věděli o zbrani, kterou má útočník. 
Tohle se nemuselo stát. 
Oni ani neví, jestli můžou střílet, a nemají čím. I jich je mi líto, nemohou za to, to ti výš. 
Doufám, že to video je falešné a vůbec že se dnešek nestal. 


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-pet-minut-sileneho-strelce-video-ukazalo-jak-palil-z-ochozu-fakulty-na-ulici-242345


Nemají zkušenosti. Naštěstí to vypadá, že na ulici už nikomu nestihnul ublížit. I když spoustu informací se teprve dozvíme, oni prý budou v budově vyšetřovat až do rána. Já vidím jako velkou chybu to, že nezachytili ty zprávy pachatele na internetu dřív. Myslím, že by do budoucna měli zaměstnat víc ajťáků a podobných expertů. A taky si myslím, že takovýchto útoků bude bohužel přibývat. 😢

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 22:22:35 xxx.xxx.60.86
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 21.12.2023, 22:16:45

Ale toto je nejtragičtější akce v ČR!!! Ani Hepnarová se tomu nevyrovná. Já tomu nemůžu a nechci uvěřit!!!!

Mně dnes studenti přinesli cukroví, pojídali jsme během výuky a měli tak krásný a pohodový seminář….a mezitím v Praze umírali jiní studenti!😢

Doron
Doron (2376 příspěvků) 21.12.2023, 22:23:08 xxx.xxx.10.129
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 21.12.2023, 22:04:45

To byli obyčejní stáťáci, ještě než přijela zásahovka. Náhodou byli statečný , jak se ho snažili odlákat. Jiný už byli vevnitř .

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 22:25:44 xxx.xxx.60.86
Sarah01:

Je to i na FB na stránkách Ligy Libe.


Ali, nic jsem na této FB stránce nenašla. 

Odkaz od Megi je na Tik Tok a chce to po mně registraci.

Co je to za video? Jestli je nějaké hrůzné, tak je vidět nechci. Ale netuším, co přesně na něm je…??

Jsem v šíleném šoku, šíleném.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 21.12.2023, 22:28:11 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Ale toto je nejtragičtější akce v ČR!!! Ani Hepnarová se tomu nevyrovná. Já tomu nemůžu a nechci uvěřit!!!!

Mně dnes studenti přinesli cukroví, pojídali jsme během výuky a měli tak krásný a pohodový seminář….a mezitím v Praze umírali jiní studenti!😢


Hodně síly rodinám, je to strašné.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 22:29:05 xxx.xxx.60.86
Charlie:

Zatím jediné známé vyjádření pachatele z telegramového účtu. Ve svém vyjádření se údajný střelec odkazuje na Alinu Afanaskinu (střelba v Bryansku). Zdá se zatím, že střelba nebyla politicky nebo ideologicky motivována. 

Obrázek Obrázek

Kdo je, proboha, ta Alina? Ví to někdo?

Edit: Já jsem tak vedle, že jsem si nepřečetla, že to píšete ve svém textu. Jen jsem si přečetla vyjádření toho šílence.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 21.12.2023, 22:56:37 xxx.xxx.48.100

Jen moc nechápu, když tak lustrují FB a Twitter , že nevychytali ten Telegram.

To není kritika (I když ročně to tak cítím), fakt mě zajímá , jak tohle funguje v době, kdy třeba FB a YT cenzuruje kde co.

Anonymní (neregistrovaný) 21.12.2023, 23:04:57 xxx.xxx.9.13
JanaJanaJanaJana:

Jen moc nechápu, když tak lustrují FB a Twitter , že nevychytali ten Telegram.

To není kritika, fakt mě zajímá , jak tohle funguje v době, kdy třeba FB a YT cenzuruje kde co.


Necenzuruji kde co, ale jenom něco. To co se nehodi do lineárního neomarxistickeho narativu a zlodejiny kolem kovidu

Doron
Doron (2376 příspěvků) 21.12.2023, 23:12:57 xxx.xxx.10.129

To se zachytit nedalo . Na základě čeho ? Nepsal, že jde vraždit. Navíc psal rusky . Nebyla tam ani žádná klíčová slova. To by nezachytili ani v Číně .

Jsem tím dost otřesená , dobře to tam znám.

Teď jsem se dozvěděla, že mezi oběťmi jsou dvě holky ze sousedství . Třeba to ještě není pravda .

Je mi to tak líto. Je to čirý zlo, co se stalo .

megi-the-pes
megi-the-pes (3117 příspěvků) 21.12.2023, 23:13:00 xxx.xxx.124.17

Jenže ten Telegram je tady jedno. Oni věděli předtím, že zabil otce, jenže si pro něj jeli moc pomalu a nenapadlo je poslat lidi i do jiných budov. To je prostě špatná organizace. Šlo o vraždu. Ne o zloděje v Tescu. 
No a že pak už nezabil nikoho na ulici? Nezabil, on se totiž pak zabil sám. Dřív, než se vůbec nějaká URNA vzbudila. A když vidím, jak dlouho to ten novinář natáčel, sorry, tohle se nemuselo stát. Novinář to byl, co na něj volal, aby ho odlákal od toho davu na náměstí.
Kdyby se střelec sám nezabil, tak co?
A co ti lidé tam uvnitř a venku, pomoc nikde, ti, co přežili, budou mít doživotní ps. problémy. A až uvidí to video a zjistí, co se dělo venku…
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-minutu-po-minute-jak-policie-zasahovala-proti-strelci-v-praze-40455108

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 21.12.2023, 23:28:38 xxx.xxx.162.253

Na tom videu je vidět, že vystřelil několikrát i přímo na ulici, nezastřelil se hned. A to video pořídil policista, ne novinář, aspoň podle informací, který jsem četla já. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.