Aktuálně: 4 033 inzerátů199 824 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Orionka (neregistrovaný) 21.12.2023, 16:45:19 xxx.xxx.64.54
dMitri:

Vraha z Klánovického lesa zatím neznáme, přiznala policie


Na vraždu v Klánovicích mám svůj názor. A sice vražda z vášně, nebo chcete-li pomsta. A střílela ženská. Chlap by víc váhal nad tím miminkem. A pomsta byla namířena proti partnerce zastřeleného muže. Policii to radit nebudu, tak chytří jako já, jsou taky.

Orionka (neregistrovaný) 21.12.2023, 16:49:09 xxx.xxx.64.54
Doron:

Ale na Filozofický fakultě TEĎ prý zabili několik lidí a prý desítky zraněných. Zatím se nic neví, jenom , že střelece už zastřelili.

To je hrůza .


To snad ne !!!

Charlie (neregistrovaný) 21.12.2023, 17:20:22 xxx:xxx.:2596

Zatím jediné známé vyjádření pachatele z telegramového účtu. Ve svém vyjádření se údajný střelec odkazuje na Alinu Afanaskinu (střelba v Bryansku). Zdá se zatím, že střelba nebyla politicky nebo ideologicky motivována. 

Obrázek Obrázek
Charlie (neregistrovaný) 21.12.2023, 17:27:48 xxx:xxx.:e34d
Charlie:

Zatím jediné známé vyjádření pachatele z telegramového účtu. Ve svém vyjádření se údajný střelec odkazuje na Alinu Afanaskinu (střelba v Bryansku). Zdá se zatím, že střelba nebyla politicky nebo ideologicky motivována. 

Obrázek Obrázek

17:14 Poslední vzkazy střelce z pražské Karlovy univerzity 

Znepokojivé poslední vzkazy střelce z pražské Karlovy univerzity Davida Kozáka zveřejněné na sociálních sítích před dnešní masovou střelbou v Praze. 

Je to blbý den, je to blbý život. 

Piju čaj a chci se zastřelit. 

Nenávidím svět a chci po sobě zanechat co nejvíc bolesti. 

Zasraný stvůry. 

Zvoní mi v uších… jako nějaký zasraný světlušky. Chtěl jsem si vyrvat uši.

Anonymní (neregistrovaný) 21.12.2023, 17:45:09 xxx.xxx.9.13
Charlie:

17:14 Poslední vzkazy střelce z pražské Karlovy univerzity 

Znepokojivé poslední vzkazy střelce z pražské Karlovy univerzity Davida Kozáka zveřejněné na sociálních sítích před dnešní masovou střelbou v Praze. 

Je to blbý den, je to blbý život. 

Piju čaj a chci se zastřelit. 

Nenávidím svět a chci po sobě zanechat co nejvíc bolesti. 

Zasraný stvůry. 

Zvoní mi v uších… jako nějaký zasraný světlušky. Chtěl jsem si vyrvat uši.


Nějak ten překlad nesedí..

Charlie (neregistrovaný) 21.12.2023, 17:52:55 xxx.xxx.69.217
Charlie:

Zatím jediné známé vyjádření pachatele z telegramového účtu. Ve svém vyjádření se údajný střelec odkazuje na Alinu Afanaskinu (střelba v Bryansku). Zdá se zatím, že střelba nebyla politicky nebo ideologicky motivována. 

Obrázek Obrázek

Fotky jsou z překlady z telegramového účtu střelce Davida Kozáka.

Zde není překlad obrázků, ale výtah z postů střelce:

Znepokojivé poslední vzkazy střelce z pražské Karlovy univerzity Davida Kozáka zveřejněné na sociálních sítích před dnešní masovou střelbou v Praze. 

Je to blbý den, je to blbý život. 

Piju čaj a chci se zastřelit. 

Nenávidím svět a chci po sobě zanechat co nejvíc bolesti. 

Zasraný stvůry. 

Zvoní mi v uších… jako nějaký zasraný světlušky. Chtěl jsem si vyrvat uši.

//

Prý se jedná o týraného syna, který zabil svého otce na Kladensku a vzal mu před střelbou zbraně.

Charlie (neregistrovaný) 21.12.2023, 18:01:51 xxx:xxx.:a58c

Konkrétně tedy David Kozák, 24letý student historie z Houstouně.

Charlie (neregistrovaný) 21.12.2023, 18:05:42 xxx.xxx.69.156

Dle vyjádření policejního prezidenta policie už ve 12 hodin věděla že svého otce zabil a věděla že jede do Prahy s tím, že se chce zabít. Zemřelo zatím celkem 17 lidí.

Doron
Doron (2376 příspěvků) 21.12.2023, 18:17:05 xxx.xxx.29.75
Odpověď na příspěvek uživatele Charlie z 21.12.2023, 18:05:42

Bože můj..

Teď to čtu. Zabil otce a jel na přednášku do Celetné. Ale tam je to malý, tak se  přemístil na Palachovo náměstí  asi aby mohl zabít víc lidí .

To je čirá hrůza 

Anonymní (neregistrovaný) 21.12.2023, 18:28:39 xxx.xxx.217.3

Je to hrůza, nejhorší masakr v historii ČR, uvidíme jestli někdo nezaspal protože s tím že jde zabíjet se někde pochlubil už předem.

Charlie (neregistrovaný) 21.12.2023, 18:28:45 xxx:xxx.:d3bc

Konečně vyšel článek kde už je to trochu srovnaný. Prý se jednalo o studenta historie a premianta.

Varování na Telegramu Policie ve čtvrtek odpoledne potvrdila, že David Kozák je pisatelem kanálu na Telegramu, který vznikl 9. prosince právě pod jeho jménem. Příspěvky do něj přidával v azbuce. V nich psal, že profil bude jeho deník a že chce spáchat střelbu ve škole, možná i sebevraždu. 

O den později pak dodal, že jej inspirovala Alina Afanaskina. Ta ale podle něj nezabila dost lidí, což se on pokusí napravit. Odkazoval tím na ruskou školačku Alinu Afanaskinovou, pachatelku masové střelby ve škole Brjansku, při které 7. prosince zemřeli dva lidé a další byli zraněni. Poté sama spáchala sebevraždu. 

I v následujícím příspěvku autor odkazoval na Afanaskinovou - psal, že mu moc pomohla. Podle příspěvku vždy chtěl zabíjet. Uváděl, že masové vraždy jsou výhodnější než sériové. Následující příspěvky pak popisují jeho vztah ke světu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.