Aktuálně: 4 035 inzerátů199 844 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Luca (neregistrovaný) 20.12.2023, 11:38:58 xxx.xxx.232.242
assil:

A taky hubenost ženský neprospívá, taky vím o takovým případu. Těch faktorů prostě je hodně.


Doporučuje se pár měsíců až rok před tím pořádně vykrmit a navýšit podíl tuku na stehnech a břichu z celkové váhy.

orionka
orionka (531 příspěvků) 21.12.2023, 10:20:30 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Buggyro, už fakt musím pádit zkoušet…ale kde jsou ty recenze???

Já o tomto nevím, že je možné něco takového napsat…hned bych přispěla!


Pro Fíkovnici : Pokud vám to pomůže, tak i na jiných pracovištích to stojí za…. Přišel nový pan vedoucí a ještě než zjistil, kde má “dveře do kanceláře”, začaly se dít věci. Nejdřív nám šáhl na peníze, teď se snaží okrást nás po druhé. Jedna kolegyně odešla na dovolenou a když se vrátila, byla na její židli nová pracovnice a jen se čekalo, že odejde. Zatím neodešla a tak se jí vymýšlí náplň a je třeba na jiných ušetřit. A doba je zlá, tak se mlčí.

Saga
Saga (511 příspěvků) 21.12.2023, 10:26:59 xxx.xxx.167.183

Orionko, jak je tohle možné? Jako odejít na dovču a najednou nemít místo? Co pracovní smlouva a zákoník práce vůbec? Věřím vám, ale vůbec si to nedovedu představit??

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 21.12.2023, 10:43:55 xxx.xxx.27.179
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 21.12.2023, 10:26:59

To máte pravdu, ale kdo se bude v dnešní době soudit? Většina lidí nechce řešit starosti navíc, nemá na právníka, tak radši sklapnou podpatky a vydají se o dům dál.

orionka
orionka (531 příspěvků) 21.12.2023, 10:53:03 xxx.xxx.64.54
Saga:

Orionko, jak je tohle možné? Jako odejít na dovču a najednou nemít místo? Co pracovní smlouva a zákoník práce vůbec? Věřím vám, ale vůbec si to nedovedu představit??


Je to tak. Zatím pan vedoucí chodí a ptá se jí : A co děláte, když přijdete do práce, popište nám to, ať vám můžeme napsat novou pracovní náplň. Čekal, že se naštve a práskne dveřma. Jenže kam? Pracovní smlouva, zákoník práce - skoro bych řekla, nedejte se vysmát. 

Proto jsem to adresovala Fíkovnici. Je to v podstatě podobné ( i když úplně jiné prac. zařazení ). Té paní je 50+, v místě je , co pamatuju cca 10 let. A kam teď? A stěžovat si může, tak na lampárně. Jediné, co může udělat - zveřejnit to, až by se rozhodla odejít. A pak hledat v městě, kde každý zná každého, nové místo s pověstí potížisty ? Doba je zlá. 

Saga
Saga (511 příspěvků) 21.12.2023, 10:54:05 xxx.xxx.167.183

Neznám podrobnosti, tedy nevím, jak bych jednala, ale tady to fakt zavání. Tady by to minimálně stálo alespoň za jedno setkání s právníkem, od kterého bych se odrazila, jestli do sporu půjdu nebo nikoliv. Situaci, kdy zaměstnanec vyhrál spor se zaměstnavatelem, jsem zažila na vlastní kůži a taky tomu na začátku nikdo nevěřil.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 21.12.2023, 11:09:23 xxx.xxx.27.179
Saga:

Neznám podrobnosti, tedy nevím, jak bych jednala, ale tady to fakt zavání. Tady by to minimálně stálo alespoň za jedno setkání s právníkem, od kterého bych se odrazila, jestli do sporu půjdu nebo nikoliv. Situaci, kdy zaměstnanec vyhrál spor se zaměstnavatelem, jsem zažila na vlastní kůži a taky tomu na začátku nikdo nevěřil.


Nezavání, to smrdí. Jenže tam nejde o to, že by to nevyhrála, ale plno lidí to prostě vzdá na začátku, jelikož je to spousta nervů a starostí a změnit místo je jednodušší.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 11:10:05 xxx.xxx.60.86
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 21.12.2023, 10:20:30

Je to hrozné Orionko…

Mě za chvíli čeká pohovor v rámci pokusu č. 3 o setkání. A ta ženská mě už tak vydeptala, že se mi regulérně chce zvracet, prostě mě popadla úzkost.😟

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 11:11:12 xxx.xxx.60.86
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 21.12.2023, 10:53:03

Jo jo, mně je také 50+ a na místě jsem 30 let (příští rok). Je fakt šílené, co se děje…zřejmě tedy všude a všeobecně.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 11:13:05 xxx.xxx.60.86
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 21.12.2023, 11:09:23

Já si přečetla ty recenze, co na naše pracoviště dala Buggyra. Všechny do jedné bych snad podepsala.

No a včera večer se do mě smskami pustila sekretářka s dovětkem:"Aby se Ti to všechno neobrátilo proti Tobě!" Přišlo mi to buď jako varování, anebo i zastrašování (je s ní jedna ruka).

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 11:17:40 xxx.xxx.60.86
orionka:

Je to tak. Zatím pan vedoucí chodí a ptá se jí : A co děláte, když přijdete do práce, popište nám to, ať vám můžeme napsat novou pracovní náplň. Čekal, že se naštve a práskne dveřma. Jenže kam? Pracovní smlouva, zákoník práce - skoro bych řekla, nedejte se vysmát. 

Proto jsem to adresovala Fíkovnici. Je to v podstatě podobné ( i když úplně jiné prac. zařazení ). Té paní je 50+, v místě je , co pamatuju cca 10 let. A kam teď? A stěžovat si může, tak na lampárně. Jediné, co může udělat - zveřejnit to, až by se rozhodla odejít. A pak hledat v městě, kde každý zná každého, nové místo s pověstí potížisty ? Doba je zlá. 


“Proto jsem to adresovala Fíkovnici. Je to v podstatě podobné ( i když úplně jiné prac. zařazení ). Té paní je 50+, v místě je , co pamatuju cca 10 let. A kam teď? A stěžovat si může, tak na lampárně. Jediné, co může udělat - zveřejnit to, až by se rozhodla odejít. A pak hledat v městě, kde každý zná každého, nové místo s pověstí potížisty ? Doba je zlá.”

Toto podtrhuji a podepisuji. Když jsem zjišťovala, kde si u nás stěžovat, tak fakt zbývá ta lampárna!!!👎 Jinak nemyslete, Brno je velká vesnice. A dosah té osoby (o níž zde píšu) přesahuje dokonce do jiných měst… Je to na prd, všechno! Jinde jsem psala, že jsem si předevčírem nabořila své “nové” auto. Přičítám to stresu, který zažívám, a že ten stres je fakt šílený!!!

Do toho denně teď učím a zkouším, nemám jediný dárek, o stromku nemluvě.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 21.12.2023, 11:28:35 xxx.xxx.198.226

Já být paní, které na židli posadili někoho jiného, tak se tam držím zrovna na just! A pěkně si to všechno dokumentuji. A co se jí zaměstnavatel má co ptát, co po příchodu do práce dělá? Já bych přišla do práce, a kdyby na mém místě seděl někdo jiný, tak jdu za šéfem, ať mi přidělí práci v rámci mojí podepsané pracovní pozice, a kdyby mě chtěl přidělit na jinou pracovní pozici, tak bych si tedy rozmyslela, zda s tím budu souhlasit. A jestli tu mou práci dělá někdo jiný, tak bych si sedla, a šoupala bych si v telefonu, a každý by mi mohl, a s rozběhem. Práci zadává zaměstnavatel, a když nezadá, mám povinnost být na pracovišti nebo případně sedět doma na 60 % pro překážky ze strany zaměstnavatele. A s dotazem bych šla nejen za právníkem, ale taky pěkně za inspektorátem práce. Jé, to by koukali. Tam asi nebude všechno košér, a inspekce umí dobře čmuchat. Aby se pan zaměstnavatel nedivil jako divizna. Inspektorát tam můžete poslat klidně i vy, orionko, jako naprosto nezúčastněná osoba, anonymně.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 21.12.2023, 11:30:49 xxx.xxx.198.226
Fikovnice:

Já si přečetla ty recenze, co na naše pracoviště dala Buggyra. Všechny do jedné bych snad podepsala.

No a včera večer se do mě smskami pustila sekretářka s dovětkem:"Aby se Ti to všechno neobrátilo proti Tobě!" Přišlo mi to buď jako varování, anebo i zastrašování (je s ní jedna ruka).


SMS je důkaz. 

A to bych jí naprosto klidně odpověděla.

Rapotačka (neregistrovaný) 21.12.2023, 11:43:15 xxx:xxx.f816:fa4a
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 21.12.2023, 10:26:59

Všichni  už pochopte.

VŠECHNO je dnes možné.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 21.12.2023, 11:49:11 xxx.xxx.27.179
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 21.12.2023, 11:17:40

Fíkovnice, vy musíte mít všechny okolo sebe radši než sama sebe.

Musíte se taky někdy zdravě naštvat a jednat především ve vlastním zájmu. To fakt není špatně.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 11:52:57 xxx.xxx.133.55
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 21.12.2023, 11:30:49

No mně bylo včera řečeno (někým zvenčí), zda mám jasný důkaz, že ona sama navrhla setkání v po ráno a pak bez omluvy nepřišla. To mám samozřejmě v mailu.

Já si na to stěžovala právě sekretářce a odpověď byla:"Na tom nevidím nic špatného, dotyčná už musela i v minulosti zrušit schůzku jiným lidem."

Tak já na tom vidím špatného hodně, je to arogantní a povýšenecké. Omluva měla být samozřejmostí. Moje chyba, že jsem to napsala sekretářce…

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 11:54:55 xxx.xxx.133.55
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 21.12.2023, 11:49:11

Jani, děkuji, ono to tak asi je…

Na druhou stranu já fakt TEĎ nemůžu přijít o práci, to nejde. I tak si každý měsíc na konci půjčuji peníze od přátel.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 21.12.2023, 11:57:38 xxx.xxx.133.55

Čekám a čekám, navíc u nás je to tak, že ne, když ona přijde, aby dala vědět, že tu je. Člověk musí každou minutu jít zkoušet, zda je u sebe. Ale toto dělá všem.

Edit: A za “chvíli” musím jít učit…

Ještě jeden edit: Jsem pro ni pouhopouhý inventář. A to jsem vlastně nejzkušenější pedagog. Řada z těch, kdo zde působí, jsou mí exstudenti!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.