Aktuálně: 4 035 inzerátů199 841 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 19.12.2023, 09:59:29 xxx.xxx.63.34
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 19.12.2023, 09:57:36

Buggyro, už fakt musím pádit zkoušet…ale kde jsou ty recenze???

Já o tomto nevím, že je možné něco takového napsat…hned bych přispěla!

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 19.12.2023, 10:02:57 xxx.xxx.63.34
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 19.12.2023, 10:01:25

Děkuju, jakmile budu mít čas, hned na to kouknu…a asi i něco připíšu. Možná neanonymně…😉

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 19.12.2023, 10:15:21 xxx.xxx.27.179

Fikovnice, Vy mi úplně připomínáte situaci v mém předchozím zaměstnání. Jak já tu práci měla ráda, moc…..a jak nadřízení a kolektiv stáli za pikaču. A nadřízená vlastně taky šikana. Strašně špatně se mi odcházelo, odcházela jsem fakt rok, věděla jsem, že to musím změnit a prostě to vnitřně nešlo…našla jsem si pak Boží práci, ve které jsem doteď, ale srovnávala jsem se s tím odchodem fakt dlouho, jelikož to byl můj dream job…

Tak Vám držím palce, je to fakt strašně těžký rozhodnutí, ale myslete hlavně sama na sebe a na svoje zdraví (především to psychické). Za tohle žádná práce nestojí, opravdu. Chce to se začít trochu mít rád.

Rapotačka (neregistrovaný) 19.12.2023, 11:27:06 xxx:xxx.4551:9d32

Skvělá zpráva pro pedofily! Potenciální deviace nikoho nezajímají. Dělohu u procesu surogátního mateřství si může zaplatit i pedofil. Chystá se nová definice neplodnosti - homosexuálové..😵‍💫. Cílem je nařídit pojišťovnám poskytovat krytí pro postupy IVF pro lesby a na náhradní mateřství pro gaye. Návrh zákona v květnu schválil Senát.  https://www.echo24.cz/a/HgicX/komentar-simunkova-surogatni-manzelstvi-delohu-pronajme-pedofil?fbclid=IwAR1usZfC6_Na0tUuKNOQjfdy9eWPmg7gHCOMwAHg9ipdZ3pYuDUJcJ6o3kw

Rapotačka (neregistrovaný) 19.12.2023, 11:29:50 xxx:xxx.4551:9d32
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 19.12.2023, 11:27:06

Text je z FB

(asi bych ho tak  dobře nezformulovala)

megi-the-pes
megi-the-pes (3117 příspěvků) 19.12.2023, 11:52:31 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 19.12.2023, 11:27:06

Víte, že se v tom článku píše úplný opak? Teplým nic neuhradí, protože spadají právě do té jiné kolonky. A nevím teda, že by si to někdo hradit nechal, většina těchto lidí je ráda, že je ráda, leda by si změnili jméno. 🙂 Proč dělají lidé po netu takový poplach, protože jsou sami nešťastní?
A jo, dítě si můžete koupit asi tak sto let všude. Ten americký obchod je ještě jakžtakž, trošičku někdo dohlíží, ale jinde se dá mimino koupit za 100 dolarů. To je cena pytle granulí pro psa.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 19.12.2023, 11:52:51 xxx.xxx.198.226

Počkat, a pedofil si doteď nemohl vyrobit dítě? Co tomu doteď bránilo?
Kdyby nebylo internetu a takového sdíleného obsahu, “věděli” by o té úchylce u domnělého pedofila leda tak štamgasti v nejbližším lokále, a to jen možná. A i skutečný pedofil bez vlivu internetu si může krásně pořídit (partnerku a) dítě.

Nebylo by lepší apelovat možná na trochu jiné mechanismy, než na veřejné mínění o pohlavních menšinách?

Odhlédnu-li od svého přesvědčení, že léčení neplodnosti by se mělo proplácet jen skutečně medicínsky ne-mocným lidem, nikoli těm plodným, kterým se jen nechce podstupovat tu “složitější” cestu (jakože cože). Ale jestli se už proplácí  pojišťovnictvím pořizování dětí (jakýmkoli člověkem) z rozvojové země, tak to teda čučákuju, a asi je pak už jedno, jestli to proplatí i stejnopohlavním párům (ostatně ani u nás se při léčbě neplodnosti neřeší, zda dotyčný partner je skutečný životní partner a nebo jen náhodná známost nebo kamarád z kuželek).

assil
assil (2128 příspěvků) 19.12.2023, 12:32:56 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 19.12.2023, 11:52:51

Ale musí nějaký partner, který se toho účastní být. Záměr je, aby na umělé oplodnění mohla i single žena, s čím teda souhlasím.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 19.12.2023, 12:41:42 xxx.xxx.198.226

Vždyť už může. Nemusí být “vzatá”. Dojde tam s kamarádem, který bude ochotný, a je to. Umělé oplodnění je taky něco jiného, než dotace na pořízení hotového cizího dítěte, že… Od pejskařů chceme, aby měli na paměti, kdo se postará, když budou nemocní nebo něco, ale od single matky nepotřebujeme ani tohle (tedy potřebujeme, aby se tam někdo podepsal, daroval genetický materiál, asi…).

megi-the-pes
megi-the-pes (3117 příspěvků) 19.12.2023, 12:47:05 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 19.12.2023, 11:52:51

Myslím, že je to komplet hloupost, výmysl. Pojištění v USA je tragédie, miliony lidí nemá žádné, a pochybuji, že běžné pojistky zahrnují toto, stojí to dost šílené peníze. 

A pořád se teda bavíme o Státech, je to článek o nějakém tom nezaměstnaném čili youtuberovi. 

U nás ani náhodou, nic, my nemáme nárok ani na to, kdyby druhá polovina umírala v nemocnici, aby to té druhé řekli. 
Adopce, IVF? Pojišťovna? Hehehé, asi smíchy padnu pod stůl. 😀 
Právě probíhá (léta 😀 😀 😀) boj v politice… no to nic, jdu zas 😀

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 19.12.2023, 13:01:31 xxx.xxx.198.226

Počkat počkat, já mám za to, že se to u nás v rámci zdr. pojištění v nějaké základní verzi proplácí? 

https://www.zenska-neplodnost.cz/clanky/lecba-neplodnosti-co-hradi-pojistovny-a-co-zaplatite-z-vlastni-kapsy-60521

Adopce samozřejmě ne, tam to jde nějako přes sociálku, nevím, zda už se adoptivním rodičům následně nějak přispívá, že se dítěte ujali, nějaké jakože návrhy na to byly. No a objednání dítěte z cizí dělohy, to snad naše zákonodárství ani nezná.

A ano, moje reakce byla za vědomí, že se bavíme o US, ale já jsem psala tak nějak všeobecně, co mi dává smysl (ne teda, že by politika a pojišťovnictví vždycky dávaly smysl…).

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 19.12.2023, 13:20:28 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Ali, ale já jsem přišla. Ona nepřišla…

Včera jsem na ni čekala od 7.40h. V 8.00h jsme měly sraz. Já jí napsala minulý týden:"Tebou navržený termín se mi nehodí, ale zařídím si to." A ona se pak na setkání úplně jednoduše…víš co. Pak napsala sekretářce (mně vůbec!), že se se mnou sejde jindy. A dnes jsem sraz nedala já…


Ano, já jsem myslela další schůzku. Takže teď bude ta baba na koni. Strašný toto, vidím, že můžu být stokrát vděčná za svýho zaměstnavatele. Jo, mouchy jsou všude, ale jak to tak čtu a občas i slyším od jiných, tak můžu být ráda za to, kde jsem. Teď aktuálně třeba vůbec nemáme práci, už asi od října se to hrozně zhoršilo, projevilo se obrovsky to zvýšení energií. Ale vedení se to pořád snaží udržet. A lidi, kteří ve firmě zůstali, jsou k sobě víc vstřícní a jsou všichni jaksi víc soudržní. Nějaké podrazy vůbec neznám.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 19.12.2023, 13:40:53 xxx.xxx.133.55
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 19.12.2023, 13:34:02

S IVF mám zajímavou zkušenost. Šla jsem kdysi na jednu soukromou brněnskou kliniku - kvůli něčemu úplně jinému.

A oni mi řekli:"Jo, Vy jste u nás podstoupila IVF…" Já povídám:"Ne ne, nepodstoupila."

No, vyšlo tak nějak najevo, že se tehdy děly podvody, ptž IVF se nehradí ženám po čtyřicítce. Takže se občas (?) stalo, že zákrok napsali na někoho cizího. I když ona to není žádná novinka…mám na mysli, že se píšou zákroky a hlavně léky na cizí/jiné pacienty.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 19.12.2023, 13:42:49 xxx.xxx.133.55
Buggyra:

Vždyť už může. Nemusí být “vzatá”. Dojde tam s kamarádem, který bude ochotný, a je to. Umělé oplodnění je taky něco jiného, než dotace na pořízení hotového cizího dítěte, že… Od pejskařů chceme, aby měli na paměti, kdo se postará, když budou nemocní nebo něco, ale od single matky nepotřebujeme ani tohle (tedy potřebujeme, aby se tam někdo podepsal, daroval genetický materiál, asi…).


Když toto je ale fakt takový…blbý, no. Protože musíte lhát. Stejně tak dvě lesbičky, když si chtějí pořídit dítě. Přijdou na kliniku s fiktivním partnerem. 

Nevím, jestli by nebylo lepší, aby se prostě narovinu řeklo, oč jde. 

Anonymní (neregistrovaný) 19.12.2023, 13:52:56 xxx:xxx.:d3bc
Buggyra:

Vždyť už může. Nemusí být “vzatá”. Dojde tam s kamarádem, který bude ochotný, a je to. Umělé oplodnění je taky něco jiného, než dotace na pořízení hotového cizího dítěte, že… Od pejskařů chceme, aby měli na paměti, kdo se postará, když budou nemocní nebo něco, ale od single matky nepotřebujeme ani tohle (tedy potřebujeme, aby se tam někdo podepsal, daroval genetický materiál, asi…).


Zajde za kamarádem, ten ji oplodní a je to.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.