Aktuálně: 4 039 inzerátů199 855 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5772 příspěvků) 18.12.2023, 09:45:14 xxx.xxx.133.55

Toto už je vrchol bezohlednosti!!!

Dnes před 8.h mi moje nadřízená nabídla po mých opak. urgencích setkání. Já zkouším až od 10.30h, předpokládám, že se to protáhne až do (pod)večera. Takže bych přišla bývala až zkoušet. Nicméně jsem naklusala někdy na 7.30h. Čekám, čekám, čekám…a teprve před chvílí se dozvídám, že psala ta osoba sekretářce. Bez JAKÉKOLI omluvy mi navrhuje další data setkání! Já už snad ani nemám chuť se s ní sejít…

Saga
Saga (511 příspěvků) 18.12.2023, 10:58:11 xxx.xxx.167.183

Fíkovnice, kašlete na ní, ta jen zkouší, co vydržíte. Taky jsem měla štěstí v pracovním životě a poznala jednu takovou “milou vosobu”. Bylo to celkem výživné, nicméně viděno ve zpětném zrcátku, mohu říci, že to pro mě byla silná škola, ale ve finále s tím nejlepším výsledkem pro mě! Tže Vám budu držet palce, aby to mělo dobrý konec i pro Vás, protože víte co? Nic netrvá na tom světě věčně, ani láska k jedný slečně . Tak to je!👍

Fikovnice
Fikovnice (5772 příspěvků) 18.12.2023, 13:55:41 xxx.xxx.133.55

Dámy, děkuji moc za podporu.🌷

Moje kamarádka, která mi s manželem pomáhala o víkendu se krabicovat a tahali těžké věci, to okomentovala slovy:"Toto je vrchol bezohlednosti vůči Tobě!"

Doteď ani slůvko omluvy, prostě jen napsala sekretářce, že navrhuje ty a ty termíny setkání…

Anonymní (neregistrovaný) 18.12.2023, 15:09:08 xxx.xxx.242.38

Tak přemýšlím, co jste jí tak musela provést? Omlouvám se, ale nejsem v obraze o událostech tomu předcházejících. Vrchol neslušnosti a vidíte Fíkovnice. Třeba ta paní má špičkový projev na internetu, vzdělaná a ve skutečnosti takovou “sv*ni” aby člověk pohledal. Už jen to, že tohle dovede dělat člověku staršímu a jistě ví o vašem zdravotním stavu. To je vrchol hnusu. 😪 

Fikovnice
Fikovnice (5772 příspěvků) 18.12.2023, 17:52:38 xxx.xxx.60.3
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 18.12.2023, 15:54:43

Já to tak cítím dlouho…

V létě jsem podnikla určité kroky a o těch krocích jsem ji informovala. To ji TEHDY trochu zbrzdilo v jí avizovaném jednání vůči mně (více specifikovat nechci). Z mé strany to bylo víceméně pohrožení nějakou “kontrolou”, prostě jsem se sešla s osobou k této kontrole kompetentní. 

Myslím ale, že jí je spousta lidí tak nějak jedno. Prostě se mnou (a jistě nejsem sama) zachází jak s onucí, s někým naprosto neužitečným. Bez jakéhokoli ohledu a skrupulí.

Bohužel, i když si strašně cením jakékoli podpory - třeba zde, jsem zároveň přesvědčena (a utvrzována lidmi ze stejné profese), že s tím lze opravdu máloco dělat… Lidem pro ni klíčovým zacpe ústa odměnami. A lidi, kteří jsou (pro ni) už třeba za zenitem…no tak co! Ať odejdou, když se jim nelíbí její “politika”. Tak to vnímám. A nitky propojující lidi ve vedoucích funkcích v našem kolosu jsou tak spletité a zároveň tak jasné (kdo, s kým, za co, za kolik), že vím, že vedení by rozhodně nijak nezasáhlo.

Je to naprosto tristní situace. Dokonce mě děsí, že mám strach…tak ráda bych třeba i napsala něco víc…ale já mám fakt strach. Nedávno jsem zde psala, že ten “můj pan dr. - internista” dal výpověď. Kvůli šikaně. Je v podstatě v těsně předdůchodovém věku. A napsal mi, že JEHO ŽÁK jej deptal tak, že odchází…😢

Fikovnice
Fikovnice (5772 příspěvků) 18.12.2023, 18:07:33 xxx.xxx.60.3
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 18.12.2023, 17:58:33

Já mám ale, Balu, pocit, že až tak extrémní to dřív nebývalo… Nevím, možná je to tím, že se mě to tehdy netýkalo a tak jsem takové věci méně vnímala. Každopádně je to tristní a chce se mi říct (spolu s Orionkou): Co se to s (některými) lidmi děje?! To se nestydí sami před sebou?! Mně je celej den blbě. V noci jsem špatně spala a tak nějak se připravovala na celkem klíčový rozhovor. A ráno takový šok. Asi jsem úplně pitomá, že pořád a pořád, a po tolika špatných zkušenostech s ní mám tendenci jí znovu uvěřit. Navíc opravdu vím, že řadě lidí ona vlastně konvenuje (Předpokládám, že jsou v tom peníze, jak jinak!).

Orionka (neregistrovaný) 18.12.2023, 19:12:12 xxx.xxx.64.54

Nechte si napsat nemocenskou a v klidu z domova shánějte nové zaměstnání. Ona se nezmění, jedině byste se jí mohla zbavit, kdyby jí vykopli někam nahoru. Nezná se s Danuší, že si tak troufá. A až budete mít novou práci, tak ji obviňte za šikanu a bossink (tak se tomu říká, ne? )

balu
balu (2038 příspěvků) 18.12.2023, 19:38:08 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 18.12.2023, 18:07:33

Taky si myslím, že to je čím dál horší. Jenže s tím nic nenaděláte. Jen změnit práci. Šikana a bossing se špatně dokazují. Zkuste se s tím moc netrápit, budete trpět jen vy a můžete to odnést na zdraví.

Fikovnice
Fikovnice (5772 příspěvků) 19.12.2023, 09:33:42 xxx.xxx.63.34

Já jdu opět zkoušet…

Ale jsem fakt zralá na PN. Od včera je mi blbě. Nějak se mnou zamávalo, jak si se mnou vytřela zadel. Další setkání mělo být dnes brzy ráno. Napsala jsem sekretářce, že je mi zle. Očekávám, že to bude mít odezvu…ve smyslu, že se se mnou již nesejde.

Fikovnice
Fikovnice (5772 příspěvků) 19.12.2023, 09:43:05 xxx.xxx.63.34
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 18.12.2023, 17:48:21

Ali, ale já jsem přišla. Ona nepřišla…

Včera jsem na ni čekala od 7.40h. V 8.00h jsme měly sraz. Já jí napsala minulý týden:"Tebou navržený termín se mi nehodí, ale zařídím si to." A ona se pak na setkání úplně jednoduše…víš co. Pak napsala sekretářce (mně vůbec!), že se se mnou sejde jindy. A dnes jsem sraz nedala já…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 19.12.2023, 09:57:36 xxx.xxx.198.226

Jako, já si pročetla pár recenzí na toho zaměstnavatele, a rozhodně to není jen problém Fikovnice:

…přístup zaměstnavatele (vedení se za Vás nepostaví v případě nějakého problému, neustále se na Vás dívá "z patra)

…Jakmile ale chcete něco vy, třeba nečekanou dovolenou, nebo nedej bože skončíte na neschopence, vedení je velmi nepříjemné a dá Vám to patřičně najevo.

Člověk si musí stokrát promyslet, co komu ze zaměstnanců řekne. Pomluvy a donášení se tu šíří rychlostí světla.

Celková atmosféra na pracovišti je většinou plná zášti, osobních antipatií, donášení a hlavně kontrolování, zda ti ostatní pracují tak, jak by měli.

…vpisování služeb vedoucím do již hotového rozpisu služeb, bez domluvy s pracovníkem, kterého se to týkalo, když se to někomu nelíbilo, odešel na vánoce bez premií, nebo se slovy - tam jsou dveře - docela hrůza

Občas mi vadí přístup nadřízených, kteří k zaměstnancům přistupují z pozice síly a nadřazenosti.

Tam teda “chceš” dělat. Asi dobré pro nějaké lidi, co umí “zavřít oči a uši” a nic si z toho nedělat.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.