Aktuálně: 4 090 inzerátů199 090 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Politika...

Anonymní (neregistrovaný) 24.11.2023, 12:27:05 xxx.xxx.3.157
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 24.11.2023, 12:08:41

A co vyleze od vás mimo týhle “ floskule”? Já vím, s anonymem nee…

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 24.11.2023, 12:37:53 xxx.xxx.198.226
assil:

Najděte si ty studie kolikaprocentní chybovost mají PCR testy v případě covidu a to zvláště ty negativní výsledky. Stačí hledat false negative pcr test nebo něco podobného a je toho z renomovaných laboratoří a univerzit dost.


Na PCR test je stopro spolehnutí, pokud tam ten úsek identifikuje. Kdyby tam ten úsek hledaného řetězce nebyl, nemá PCR z čeho ten úsek namnožit. Falešná negativita je něco jiného, a tam je mnoho faktorů, které na to můžou mít vliv. Proto se ty testy dělají dvojitě (antigen jako záchyt a PCR pro potvrzení, když vyjde PCR negativně, tak se opakuje). Ani to vám ale nezaručí, že se se vzorkem, ze kterého se PCR dělá, špatně nezacházelo, že není ovlivněn nějakou chemií (kontaminovaná zkumavka…), že byl vůbec správně odebrán, a podobně. False negative je naprosto očekávaný efekt.

To je jako když koukáte dalekohledem do savany a protože v dalekohledu neuvidíte zebru, tak řeknete, že ty zebry na savaně nejsou. Ale že je nevidíte, páč je dalekohled umazaný a nebo zrovna koukáte do místa, kudy nechodí, protože by je tam sežral léf, to v tom okuláru nezjistíte.

assil
assil (2107 příspěvků) 24.11.2023, 12:44:59 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 24.11.2023, 12:37:53

Ano, jenže vtip je v tom, že tohle nejen že nikdo lidem neřekl, ale ani se na to nebral ohled, takže i lidi s příznakama, kterým vyšel negativ, se brali jako negativ. 

Což je prostě blbě a celkově to PCR testy a na nich založená opatření znevěrohodňuje.

Anonymní (neregistrovaný) 24.11.2023, 12:54:57 xxx.xxx.3.157
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 24.11.2023, 12:37:53

Bezva bylo, založit na PCR pandemii, zvlášť když testy mohla delat každá hajzlbaba… A pozitivní byl nemocny i bez příznaků atd. …

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 24.11.2023, 13:05:46 xxx.xxx.198.226
assil:

Ano, jenže vtip je v tom, že tohle nejen že nikdo lidem neřekl, ale ani se na to nebral ohled, takže i lidi s příznakama, kterým vyšel negativ, se brali jako negativ. 

Což je prostě blbě a celkově to PCR testy a na nich založená opatření znevěrohodňuje.


To musí ale správně vyhodnotit lékař, nikoli ti lidé. Ty výsledky PCR by měly jít přes lékaře, který by měl mít dost rozumu, aby v případě podezření na chybu procesu odebral a poslal vzorky znovu. Pitomé je, že výsledky často interpretoval někdo jiný, než kdo odebíral vzorek, i v tom je kámen úrazu… 

Nicméně oni ti doktoři asi měli co dělat, aby vůbec stíhali, tak asi to procento pacientů, kteří vypadli ze standardního procesu vůbec neřešili. Asi bylo i shora tlačeno na to, aby se systém nezahlcoval opakovanými vyšetřeními, aby to stálo co možná únosné peníze, nevím, já tam nebyla, jen se domýšlím.

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 24.11.2023, 13:12:47 xxx.xxx.198.226
Anonymní:

Bezva bylo, založit na PCR pandemii, zvlášť když testy mohla delat každá hajzlbaba… A pozitivní byl nemocny i bez příznaků atd. …


Je vidět, že nerozumíte tomu, o čem píšete.

Představte si, že by pozitivní s virem HIV nebyli bráni jako rizikoví, a nedodržovali by žádná doporučení, nebrali příslušné léky, nepřizpůsobili svému stavu svůj kontakt s okolím.

Anonymní (neregistrovaný) 24.11.2023, 13:14:20 xxx.xxx.40.66
Anonymní:

Nemám potřebu probouzet hypnotizované. Dostupnych informací je všude spoustu, nejen tech protěžovaných a do zblbnutí opakovaných. Každýmu co jeho jest…


Došly argumenty?

Anonymní (neregistrovaný) 24.11.2023, 13:17:55 xxx:xxx.b1f1:703f

…osvícený nadčlověku?

Anonymní (neregistrovaný) 24.11.2023, 13:23:24 xxx.xxx.3.157

Argumenty jaky? O nekonečné účinnosti teček, nebo smysluplnosti kovid opatření? 

Nemám opravdu potrebu zápolit s něčí naivitou i když je vás pořád hodně..

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-seniorka-z-trince-naletela-podvodnikovi-lasku-ji-vyznaval-cesky-popularni-zpevak-40451840#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varD&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

assil
assil (2107 příspěvků) 24.11.2023, 13:29:23 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 24.11.2023, 13:05:46

Si nepamatujete jak to bylo? Vždyť na PCR test jste musela jet autem a tam akorát strčili ruku do okýnka, aby se vám mohli pošťourat v nose, ani jste nesměla z toho auta vylézt. Na doktory si nikdo nehrál. Jaký máte nebo nemáte příznaky nikoho nezajímalo, pozitivní do karantény, negativní mezi lidi, i když ti lidi chrchlali a měli rýmu.

A to ani nemluvím o to, že nějaký mutace měly vetší nálož viru v krku, normálně se to veřejně vědělo a ve spoustě států se proto braly vzorky i z krku, ale u nás se na to vykašlali a furt jen nos, takže určitě zase spousta pozitivních vyšla jako negativní jen díky blbému odběru. 

U nás prostě PCR testování byla jen taková sranda akce a nejspíš tak akorát dobrej kšeft pro někoho.

Pak přišly antigeny s chybovostí už v desítkách procent a už to šlo naštěstí všechno do pryč. Taky šly pěkně vošulit, takže komu se nechtělo do práce nebo do školy, stačilo pohledat na netu. 😀

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 24.11.2023, 13:36:46 xxx.xxx.198.226

Já jsem na PCR testu někde venku nikdy nebyla. Kdo ví, zda jsem já někdy byla vůbec testovaná přes PCR. Ofiko zdravotní sestrou odebrané (pod dohledem zdr. sestry samoodebrané) testy jsem absolvovala pouze při pravidelném monitoringu v zaměstnání. Jinak jsem se prostě netestovala, neměla jsem to zapotřebí. Tak nevím, jak to bylo.

No každopádně PCR jako metoda nemůže za ty výsledky, když sama vidíte, že už to získávání vzorků bylo “hej počkej” 🙂 Já tvrdím jen to, že pokud PCR určila něčí vzorek jako pozitivní, tak to tak bylo, ale proč to tak bylo, zda dotyčný byl skutečně nakažen nebo se vzorek kontaminoval nebo byly špatně zvolené primery, které označily jiného původce, to už je mimo téma, ta metoda to nepodchytí. To tedy mimochodem žádná metoda, pokud prostě špatně odeberete vzorky nebo s nimi špatně nakládáte, tak z nich nezjistíte relevantní informace, i kdyby šlo jen o určení pH v akvárku…

assil
assil (2107 příspěvků) 24.11.2023, 15:16:52 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 24.11.2023, 13:36:46

Já taky na PCR nikdy nebyla, ale vezla jsem tam 2x mámu, protože ze začátku se muselo ještě na konci karantény.

A vím o pár lidech, kteří nemají auto a měli problém sehnat řidiče neb ten pak taky musel do karantény. A taky o lidech, kteří fakt byli nemocní a vyšel jim negativ a doktor jim na rýmičku nedal neschopenku, takže hurá do práce.

Celkově to prostě byla fraška a je úplně jedno jeslti v jiných podmínkách je ten PCR storpo úspěšný, tady byly podmínky takovéhle a tak se do takových podmínek měla zvolit jiná metoda.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 25.11.2023, 09:59:37 xxx.xxx.62.159
Rapotačka:

Taky nevěřím, že vir vyrobili.

Vybíjením, likvidací  milionů kusů zdravých zvířat, ptáků, drůbeže, prasat, krav a telat, jednou kvůli  "ptačí chřipce", podruhé "prasečímu moru", předtím "nemoci šílených krav" 

Naštěstí se vše rychle zvládlo,  oočkovali svět, bude dobře .

Taky  nevěřím na fámy o  těch laboratořích.


Pěkná ironie…pochopila jsem dobře…?😉

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 25.11.2023, 10:05:12 xxx.xxx.62.159
Sarah01:

Jani, ale hodně bylo i případů, že lidi zemřeli na úplně něco jiného, než covid. Znám bohužel taky pár takových a byli to defakto mladí lidi, kolem 40 let. A jsou to dokonce případy z Motola, děs.

Jinak já si teda myslím, že ten virus klidně z laboratoře uniknout mohl. Pokud se v laboratořích vyvíjely různé varianty pásového oparu, černých neštovic nebo antraxu, což je dnes už všeobecně známo, tak proč ne nějaké chřipky. Ale stejně tak je možné, že ten virus pochází od zvířat, jak se tvrdilo hned na začátku. 


Ali, ano, jasně, že lidé umírali i na něco jiného…a stejně třeba byli započteni do statistiky úmrtí S COVIDEM.

Ale věř, že ty první varianty viru byly masakr. No, napíšu to sem: Viděla jsem nějaké fotky z pitev a jak ty plíce vypadaly, byl opravdu děs!! A jinak také bylo dost úmrtí na trombembolie, které ten virus prostě umí udělat.

A jinak, nebudu se tu určitě s ostatními hádat, ale moje přesvědčení je o umělém původu viru, anebo přinejmenším o úniku z labiny. Nicméně nikdo už nikdy nedokáže, kde byla pravda. Můžu se klidně mýlit a pravdu může mít Buggyra - že byl virus nezáměrně přenesen od zvířat. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.