Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 23.11.2023, 11:00:09 xxx.xxx.63.34
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 23.11.2023, 09:34:15

Jinak úplně na začátku pandemie, kdy se nevědělo fakt téměř nic, jsem šla za šéfovou se jí zeptat na její názor. Bylo to fakt někdy brzy na jaře 2020. Už tehdy mi řekla, že si myslí, že nás čeká mnohem horší celosvětová pandemie s mnohem vyšším smrtným potenciálem.

assil
assil (2118 příspěvků) 23.11.2023, 12:10:41 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 23.11.2023, 10:56:28

No růst zpomalil, ale samozřejmě populace pořád roste a ještě dlouho bude. Pár milionů mrtvých na covid je jen kapka.

Info o očkování, který jsem ještě neslyšela, bylo ted v posledním rozhovoru na Radio Universum, si to poslechněte. Kde je pravda bůhví.

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 23.11.2023, 12:12:03 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Četla jsem, že celosvětově se růst populace konečně zastavil nebo aspoň výrazně zpomalil. Teda ne vlivem COVIDu…

Každopádně vzpomínám na naše “zuřivé” diskuze ze začátku pandemie. Myslím, že dnes už nikdo nepochybuje, že vše bylo umělé… Já osobně lituji i té jedné vakcíny Janssena, ale zpět to nevezmu, no.

Na druhou stranu vím moc dobře, že se na COVID umíralo opravdu hodně škaredě. A moje aktuální nemoc - mám nález na plicích. Asi staršího data. Když jsem nad tím přemýšlela, měla jsem pneumonii, ale to je už pradávno. Takže je mi celkem jasné, že změny mi vyrobil ten první, u mě velmi těžce probíhající COVID.

A mmch. toto je pro mě naprosto skandální a nehumánní, přesto je celkem jasné, že k odpovědnosti za vysoce pravděpodobné vyrobení a vypuštění umělého viru nebude nikdy nikdo povolán a stíhán. Víc a víc se potvrzuje, že my, běžní lidé, vůbec nic nevíme. Co kdo z “vrchnosti” na nás nachystal a nachystá!👎


Jani, kovid jsem prodělala 2x a můžu říct, že po očkování to bylo daleko horší, než před ním. Takže očkování taky lituju a hodně a jsem ráda, že (zatím) po něm nemám žádné jiné komplikace.  Ve sdělovacích prostředcích se začíná opět strašit, jak narůstá počet případů, tak doufám, že nás nečeká něco podobného, jak v roce 2019 - 2020. 

assil
assil (2118 příspěvků) 23.11.2023, 12:12:10 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 23.11.2023, 11:00:09

Ano, Gates to přece naplánoval na rok 25 a postihne to zejména mladé, takže my ve středním věku to zatím máme nejlepší. 😀

assil
assil (2118 příspěvků) 23.11.2023, 12:13:55 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 23.11.2023, 12:12:03

No však jediný stát, který sbíral a zveřejnil data, byla Anglie a jim to vychází úplně stejně že po očkování horší průběh a i ve skupině očkovaných více nakažených.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 23.11.2023, 12:50:25 xxx.xxx.198.226

Já si vůbec nemyslím, že by byl ten virus vyroben nebo upraven. Modifikace nenašly kupy vědců a zároveň se našla kupa virů v přírodě, které jsou velmi podobné. A divila bych se doost, kdyby byl vypuštěn úmyslně. I když lidi jsou divní, mohl to být přeskok u jednotlivce…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.11.2023, 01:10:43 xxx.xxx.63.34
assil:

No růst zpomalil, ale samozřejmě populace pořád roste a ještě dlouho bude. Pár milionů mrtvých na covid je jen kapka.

Info o očkování, který jsem ještě neslyšela, bylo ted v posledním rozhovoru na Radio Universum, si to poslechněte. Kde je pravda bůhví.


Já mám bohužel aktuálně velké problémy (vlastně se dá říct existenční)…ale toto mě hodně zajímá - děkuju. Zkusím pogooglit, snad to najdu.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.11.2023, 01:14:38 xxx.xxx.63.34
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 23.11.2023, 12:12:03

Ali, já vím - Ty jsi měla Pfizera a asi dvě dávky, že?

Já tehdy “z donucení” toho jednoho Janssena, o nějž jsem bojovala jak lvice.😀

Myslím ale, že i kdyby teď strašili, až by se tráva zelenala, tak už jim na to lidi nenaletí… A hlavně: Vždyť ten virus je víc a víc atenuovaný, předpokládám - teda doufám - že už tu nebudou tak nebezpečné mutace jako byla třeba ta britská mrcha.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.11.2023, 01:20:52 xxx.xxx.63.34
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 23.11.2023, 12:13:55

Nerada vzpomínám, jak jsme se hádali i my - ifauňáci. Byla to divná doba…

Ale nechci opravdu zpochybňovat, že ty první verze viru dělaly škaredé průběhy. A teď ta moje současná nemoc (kroutím už asi 4. týden), tak jsem byla poslaná na RTG plic…a fakt si myslím, že změny, které mi našli, jsou asi z mého COVIDu č. 1.

Co vím, tak když se ještě pitvalo (v určité době se pitvat nestíhalo a nezvládalo), tak zemřelí měli plíce jak řešeta. A bohužel embolky to dělalo také hodně - sestřenici takto umřela mladá paní - už byla nachystaná z ARO na překlad - a prý během pár minut šílené zhoršení stavu a během dalších pár minut zemřela. I přes resuscitaci už “nenaskočila”. A těch případů bylo plno, pamatuji třeba hospitalizaci pána se synem. Syn nepřežil - bylo mu kolem 30 let. Takže ze začátku to fakt byl masakr.😢

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.11.2023, 01:22:55 xxx.xxx.63.34
assil:

Ano, Gates to přece naplánoval na rok 25 a postihne to zejména mladé, takže my ve středním věku to zatím máme nejlepší. 😀


Já myslím, že šéfová (jakkoli s ní ve většině věcí nesouzním) to myslela tak, že nás tím “obdaří” příroda. Že prostě jednou přijde pandemie něčeho typu Ebola. A to by byla opravdu redukce lidstva.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.11.2023, 02:05:02 xxx.xxx.63.34
assil:

No růst zpomalil, ale samozřejmě populace pořád roste a ještě dlouho bude. Pár milionů mrtvých na covid je jen kapka.

Info o očkování, který jsem ještě neslyšela, bylo ted v posledním rozhovoru na Radio Universum, si to poslechněte. Kde je pravda bůhví.


Assil, prosím, nehodila byste mi odkaz, co konkrétně jste měla na mysli? Mně teď Google vyplivl víc rozhovorů o očkování (v náhledu je např. prof. Beran - ale to je z roku 2022).

Rapotačka (neregistrovaný) 24.11.2023, 02:42:23 xxx:xxx.8705:f0c3

Taky nevěřím, že vir vyrobili.

Vybíjením, likvidací  milionů kusů zdravých zvířat, ptáků, drůbeže, prasat, krav a telat, jednou kvůli  "ptačí chřipce", podruhé "prasečímu moru", předtím "nemoci šílených krav" 

Naštěstí se vše rychle zvládlo,  oočkovali svět, bude dobře .

Taky  nevěřím na fámy o  těch laboratořích.

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 24.11.2023, 07:13:49 xxx.xxx.124.42
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 24.11.2023, 01:22:55

A to je docela zajímavé, jak se o tom přemýšlí. Ebola tady byla, teda ne přímo potvrzená v ČR, i v letech covidu, před i po. A byla i ve Španělsku a Státech např., takže nejen v Africe jako vždy. 
Pokud se toto stane, tak se děje přesně to, co vidíme v emerických filmech - CDC FBI CIA WHO ROH, celá ta armáda v pohotovosti, nikdo bez skafandru, mezi letadlem s nakaženým a ambulancí na kolečkách je neprodyšný tunel, monitorují to helikoptéry a věřím, že kdo by se tam nezván přiblížil, byl by zastřelen.
Ale covid si po světě létal docela svobodně.
Pamatujete na ty holky, co jezdily MHD po Brně? Vyčítali jsme tehdy vládě, že na nás totalitu sesílá, ale ty lidi měli bejt zatčený, a ne běhat po městě. Ebola a Marburg, ty by u nás neměly problém. Já se fakt divím, že ji tu nemáme jak doma. 
Si můžu vystavět takovou sci-fi teorii… covidu povolíme volný pohyb, on to trochu poupraví… ebolu na vodítko, protože to už je moc, co kdyby to sundalo i nás ilumináty.

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 24.11.2023, 07:25:08 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Nerada vzpomínám, jak jsme se hádali i my - ifauňáci. Byla to divná doba…

Ale nechci opravdu zpochybňovat, že ty první verze viru dělaly škaredé průběhy. A teď ta moje současná nemoc (kroutím už asi 4. týden), tak jsem byla poslaná na RTG plic…a fakt si myslím, že změny, které mi našli, jsou asi z mého COVIDu č. 1.

Co vím, tak když se ještě pitvalo (v určité době se pitvat nestíhalo a nezvládalo), tak zemřelí měli plíce jak řešeta. A bohužel embolky to dělalo také hodně - sestřenici takto umřela mladá paní - už byla nachystaná z ARO na překlad - a prý během pár minut šílené zhoršení stavu a během dalších pár minut zemřela. I přes resuscitaci už “nenaskočila”. A těch případů bylo plno, pamatuji třeba hospitalizaci pána se synem. Syn nepřežil - bylo mu kolem 30 let. Takže ze začátku to fakt byl masakr.😢


Jani, ale hodně bylo i případů, že lidi zemřeli na úplně něco jiného, než covid. Znám bohužel taky pár takových a byli to defakto mladí lidi, kolem 40 let. A jsou to dokonce případy z Motola, děs.

Jinak já si teda myslím, že ten virus klidně z laboratoře uniknout mohl. Pokud se v laboratořích vyvíjely různé varianty pásového oparu, černých neštovic nebo antraxu, což je dnes už všeobecně známo, tak proč ne nějaké chřipky. Ale stejně tak je možné, že ten virus pochází od zvířat, jak se tvrdilo hned na začátku. 

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 24.11.2023, 07:36:47 xxx.xxx.11.197
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 24.11.2023, 07:13:49

Ona celkově ta opatření byla taková dost nesmyslná, takže není divu, že se to tak rozšířilo. Lety mezi státy zrušeny nebyly, lítalo se vesele dál, ale jednu dobu se nesmělo ani do katastru jiné obce, pokud člověk nejel do nebo z práce. Nebo člověk jel ve vlaku a na hranici kraje si musel nasadit roušku. To byly prostě úplný nesmysly.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 24.11.2023, 08:36:04 xxx.xxx.198.226

Tohle je zajímavé https://www.reporteri.online/?p=2452 hlavně proto, že je tam odkaz na původní studii. Ale ráda bych podotkla, že domněnka, že ty šarže nebyly takto vyrobeny nebo očkovány nezáměrně, je pouze domněnka 🙂  Studie je provedená pouze v Dánsku, zajímalo by mě, kdyby takové provedli ve všech zemích, kde se očkovalo 🙂 

On ten virus mohl klidně uniknout z laboratoře a pocházet ze zvířat, úplně klidně obojí najednou (tedy posloupně, někdo ho zachytil dříve po přenosu na člověka, začali si ho studovat v laborce a ejhle on ho někdo pronesl (klidně omylem) // v laborce zkoumali nakažené netopejry (velká virová nálož), zamci si nedávali pozor a nebo zamtel neřešil (jsme v Číně), velký infekční tlak, skvělé prostředí pro “přeskok” a ejhle, v “bioinkubátoru” se zadařilo a zmutovalo úspěšně a opět nemocníček nám to vynesl ven 🙂).

Opatření byla divoká ve spoustě zemí světa, nebyli jsme žádná výjimka, WHO taky vydávala k tomu sdělení postupně jak se zpřesňovaly informace o nemoci, takže prostě každý to pojal od začátku dle svého vědomí a svědomí, to je asi jako když když se řekne grýn dýl a vláda (v tomhle případku ovšem jen ta naše…) se zblázní a pleskne na soláry dotace, které budou platit ještě prapotomci, ale to se nedotýká každého jednoho člověka na jeho osobním prostoru, to stojí “pouze” peníze, tak to není tak zajímavé téma, že.

Daja
Daja (470 příspěvků) 24.11.2023, 09:06:07 xxx.xxx.69.174
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 24.11.2023, 08:59:54

Dobré ránko 😉,

bohužel od anonymu odkazy neotviram, hmmm 😭 škoda, možné že bych se i něco zajímavého dověděla.

Dája


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.