Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Jak se vám venčí?

Dafi (neregistrovaný) 18.12.2023, 15:19:46 xxx.xxx.136.20

p.Xerxová-vy jste rebel!!!!!🙂

boží fotky a nápad!!!

Impakt-krásný držky fousatý-akorát staford k tomu neladí🙂myslím vzhledem😀

ale kukadla mají všichni boží-závidím,lidem co svým psůmv idí očička!

bambule
bambule (510 příspěvků) 18.12.2023, 15:22:03 xxx.xxx.73.99
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 18.12.2023, 14:51:41

Krásný výlet, mojeho muže by asi trefil šlak,kdybych něco takového navrhla,takže mi nezbývá než vám závidět. My včera vyrazili s velkým očekáváním na podvečerní vycházku, nádherný západ slunce, krása se střídala s nádherou…. No než si Bambule posrajdila celý zadek, nechápu co jí to napadlo si sednout do vlastního bobku, takže následoval překotný odchod domů, koupel, vymývání bobku z kožichu  a hodinové foukání…. No a takový to mohl být krásný závěr neděle. Dnes musíme na očkování, takže nepočítám s nějakou kochaci vycházkou. Jinak u nás krásně slunečno a skoro 10 stupňů.

balu
balu (2006 příspěvků) 18.12.2023, 15:39:16 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 18.12.2023, 14:51:41

Moc pěkné. Jela bych v létě k Baltu na dovolenou. Před covidem jsem to měla v plánu , ale v jeho důsledku z toho sešlo a tak je Polsko stále v pořadí.  Ale tolik  hodin v autě v jednom dnu  by pro mě nebyl výlet, nýbrž  mučení. A to nemluvím o chodce. Té by se to nelíbilo ještě víc. Řekla bych - jste šílenci! Myšleno v dobrém.

Xerxova
Xerxova (974 příspěvků) 18.12.2023, 15:45:15 xxx:xxx.7715:4e9f
balu:

Moc pěkné. Jela bych v létě k Baltu na dovolenou. Před covidem jsem to měla v plánu , ale v jeho důsledku z toho sešlo a tak je Polsko stále v pořadí.  Ale tolik  hodin v autě v jednom dnu  by pro mě nebyl výlet, nýbrž  mučení. A to nemluvím o chodce. Té by se to nelíbilo ještě víc. Řekla bych - jste šílenci! Myšleno v dobrém.


pes má v kufru měkký pelech - a umí v něm i spát - i když většinu času nespí… Na cestách v pohodě žere, pije, blbne… a aktivit pohybových měl docela dost - asi půlhodina u sochy, pak krátké venčení u benzínky (jedlo auto i my), dvě hodiny pro něj náročných pobřežních aktivit (hodně se bál na dlouhém mole, do kterého zespodu narážely vlny…) a cestou zpátky zase dvě delší zastávky na protažení nohou. 

Pepa řídí rád a dobře. A jsme zvyklí si v autě povídat a plánovat třeba dovolenou a koukat po krajině…  Takže je to pro nás společně strávený čas

sutrik
sutrik (401 příspěvků) 18.12.2023, 16:15:05 xxx.xxx.84.139

Nás “celorepublikové” výrazné oteplení minulo. I když podle jedné předpovědi mělo být u nás ještě ve tři odpoledne 7 stupňů, podle druhé dokonce 9 stupňů a CHMI.cz ukazuje teď o fousek dál 6 stupňů,  realita byla viz foto. Pošlete nám prosím trochu tepla. 

Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 18.12.2023, 16:39:51 xxx.xxx.136.20

tak odpo-ždibec sněhu,Žerykovi je do skoku,a Dafi-to dřevo berem dom,ne?

Obrázek Obrázek Obrázek
Orionka (neregistrovaný) 18.12.2023, 21:15:58 xxx.xxx.64.54
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 18.12.2023, 14:51:41

Divoké, ale krásné! Jen jste měli zkusit teplotu moře. Kdysi jsme takhle návštěvu vánočních trhů též protáhli k moři ( ale s 1 nebo dokonce dvěma noclehy). Děti tam někde zaslechly spojení Balt a jantar a šly se brouzdat a hledat. I mě tehdy přesvědčily, že moře je teplé. Jantar jsme nenašli, ale moře bylo opravdu teplé.

Orionka (neregistrovaný) 18.12.2023, 21:26:06 xxx.xxx.64.54
sutrik:

Nás “celorepublikové” výrazné oteplení minulo. I když podle jedné předpovědi mělo být u nás ještě ve tři odpoledne 7 stupňů, podle druhé dokonce 9 stupňů a CHMI.cz ukazuje teď o fousek dál 6 stupňů,  realita byla viz foto. Pošlete nám prosím trochu tepla. 

Obrázek

Teplo ani u nás není na skladě. Ještě v poledne jsem měla misto  auta ledovou kouli, ozdobenou krásnými květy. Ale ráno byl krásný barevný východ slunce a večer barevný západ. Měsíce sice jen ¼, ale svítil jak úplněk. Hvězdy hlásily, že v noci bude pěkný mráz. 

orionka
orionka (531 příspěvků) 19.12.2023, 07:56:31 xxx.xxx.64.54

Včera po západu slunce nad námi letěla dvě letadla. Jedno z Londýna do Dubaje. Neseděla jste v něm? Druhé z Hamburku taky někam do tepla. Naskočit nešlo, bylo to moc vysoko.

eena
eena (181 příspěvků) 19.12.2023, 14:30:45 xxx.xxx.231.241

A u nás je stále zima - aj keď sa snehová perina zmenila na povrchový ľad a prechádzky sú v znamení strachu zo šmyku. Sally včera behom z kopca dostala taký šmyk, že si zdepilovala obočie - teraz chodí už značne opatrne a inkriminovanému miestu sa vyhýba dvojmetrovým oblúkom. Prvá fotka je pohľad z našich domových vchodových dverí druhá pohľad z okna mojej práce 

Obrázek Obrázek
efe
efe (1470 příspěvků) 19.12.2023, 15:47:22 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele Espiro z 19.12.2023, 08:00:00

A jak se vám líbilo? Jak už jsem psala jinde, nám se strašně nelíbilo 🙂

Espiro
Espiro (356 příspěvků) 20.12.2023, 08:28:41 xxx.xxx.207.140

Dobré ráno, cestovatelka je zpět. Tak Efe, předně musím říct, že jsme zvolili jiný emirát, než Dubaj. Tam jsme byli před lety a mně se tedy líbilo. Byl to tehdy výletní týden, courací a akční.

Narozdíl od tohoto, v emirátu Fujajrah, tenhle pobyt byl ryze válecí. Kolem resortu poušť, nabízené výlety byly jen do míst, která jsme navštívili už právě před lety (Dubaj, poušť, Omán atd.), takže jsme opravdu celé dny trávili na hotelu a pro jednou to bylo opravdu fajn. Odpočinkové, líné flákání se. Takže ano, líbilo se mi. Bylo neskutečné vedro a já potřebovala vypnout od práce a taky mi chybělo sluníčko, kterého jsem si užila vrchovatě. 

efe
efe (1470 příspěvků) 21.12.2023, 14:19:51 xxx.xxx.30.165

My byli kdysi s manželem v Dubaji, s kamarádkou, která tam lítá každoročně na Dubajské dostihy na Meydanu. Byl březen, venku bylo 40 stupňů, ale moře mělo jen 22, takže studený jak led. Pokud vás nebaví nakupování a nemůžete se koupat, tak tam nějak není moc co dělat. Zaplatili jsme si za nekřesťanský peníze vstup do nejvyššího veřejně přístupného patra Burj Khalifa, ale to nás taky nijak nenadchlo, World Finance Centre v Šanghaji bylo daleko zajímavější. No prostě nám to tam nějak celkově vůbec nesedlo no.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.