Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 29.11.2023, 17:01:19 xxx.xxx.221.216
keriton:

Zatím se u nás nehodlám s tímto odbojem smířit 😀 


A tak já vím, co mám doma … já vlastně podobné historky z natáčení píšu proto, abyste si vy…. majitelé a majitelky “normálních psů” řekli… “bože, ještěže nemám takovou bílou krasavici, jakou má doma Sardullah, to by mi šlehlo…můj pes je vlastně super poslušnej”… asi tak jako já jsem si říkala “ dalšího pyrenejce nee, mít dva, tak skončím ve cvokárně a pořídila jsem si k té mojí potvoře vzorňáka berňuchu.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 29.11.2023, 17:27:26 xxx.xxx.119.6

Zimaaaaaaa🙂

Neumím vyfotit psa, neumím vyfotit andílka. Aale co furt. 

Obrázek Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 29.11.2023, 18:06:36 xxx.xxx.136.20

na lavičce Dafi s Žerykem, vyaportovat Dafču,+měly obíhačky stromů,pak ležing v posteli,zabalit do peřin-to oni rádi🙂no a andulky se venčí na žaluzce u bubínku,na který střídavě hrají-taháním za šnůrku tuká palička do bubínku-zelený Čip 9let,Žaky modrá-rok a půl

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ronja s motejlem (neregistrovaný) 29.11.2023, 18:09:34 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 29.11.2023, 16:26:39

Jestli by si jí v té oranžové hurttě  myslivec spletl, tak jedině tak, že nespletl. 

Já jí brala právě taky, ať je pes vidět. Ve vsi nám říkaj “Aaa horská hlídka jde”.  

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 29.11.2023, 18:21:21 xxx.xxx.5.144

Naše Malina na ten sníh nejdřív hleděla, pak do toho zvolna vložila svou pacinku princezny a tázavě se podívala na bráchu “tos objednal ty?” a šla prý domů, že se jí čůrat nechce. To bylo v sobotu. K dnešku už křupeme, kloužeme, čvachtáme a líbí se jí to. Na tlamičce a nožičkách se jí dělají kuličky, ale jí to nevadí. Předešlý pes, Timík, to rád neměl. Škoda, že jsem neznala Thiellinu vychytávku. 

Obrázek Obrázek
Ronja s motejlem (neregistrovaný) 29.11.2023, 18:43:47 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 29.11.2023, 18:21:21

My teď byli pár dnů ve městě a to venčení bylo za trest, normálně pes město miluje, ale tentokrát byl zpruzelej. Vyvenčit a dom. Poslední ranní vypadala takhle, pes vstane, oblíkam se, oblíknu psa, ještě boty si beru a …pes nikde. Kouknu do ložnice a von se i s bundou zarochňal pod peřinu. Teď už je zase šťastnej, sníh miluje. 

A já zas zapomněla jaký to je, šlapat ve sněhu kopce. Myslela jsem si, že jsem se teď dostala do formičky. Kdepak, stehna mě pálej, jak kdybych dřepovala týden. Ježiiš, jakou já mám z toho radost, i sněhuláky se mi nakonec povedlo udělat…teda s trochou fantazie to sněhuláci jsou🙂.

Dafi (neregistrovaný) 29.11.2023, 18:44:59 xxx.xxx.136.20

Trickyvoo-mě se vaše Malina moc líbí-špičatý ouška-to j můžu,zakroucený ocásky taky můžu,a srst a velikost tak akorát🙂

Elisak
Elisak (69 příspěvků) 29.11.2023, 19:45:41 xxx.xxx.194.232

Včera dopoledne jsme byli jen na procházce a otočili to po trapným 1,5km. Efík prostě vytrvale tvrdil, že v tom počasí dál nejde a mě to s ním nějak přestalo bavit… Sice trošku foukalo a padal sníh s deštěm, ale zas taková hrůza to podle mě nebyla, v pondělí mi to přišlo horší a to ochotně šel. Jenže to jsme běhali. Skoro mi fakt přijde, že běhat se mnou půjde i v největším hnusu, ale na procházku musí mít rozumný počasí…

Dneska zase běh. Bylo nádherně.

A ještě nedělní koloběžka na sněhu. Ta byla taky super, jen nastal klasickej zimní problém, stupátko a sníh. Poprvý mi nevadilo, že jsme zastavovali na čmuchání a využila to na očištění stupátka

Obrázek Obrázek Obrázek
Terven
Terven (105 příspěvků) 29.11.2023, 21:04:46 xxx.xxx.110.191
efe:

eště botičky prosim 😀


Děláš si srandu, jenomže ty pidi pinčí nožičky jsou fakt v tom počasí úplně ledový, Čikina je vyřízená - na sobě má nejteplejší Hurttu, ale potřebovala by i boty a ponožky (opice zakrejvající si oči) 😄

Bílýmu povrchu se vyhejbá, ve městě preferuje černej chodník. Jenomže, bohužel - od dnešního rána černej chodník = posypová sůl ☹️

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 30.11.2023, 04:54:26 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 29.11.2023, 19:47:23

Bohužel nebyla, máte tam podobně stiženýho jedince?

Ale Jizerky mám slíbený….někdy. Teď nevím, jestli si Vás s někým nepletu.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 30.11.2023, 06:18:15 xxx:xxx.7c34:95a5

jojo - Orionka je dnes spíš z Ještědského hřebene… ale JIzerky má nadohled a prochozené křížem krážem.

Vím to - před tak pětadvaceti roky jsme se potkávali na venčících trasách. A pak se poznali na ifauně (ono až tak moc lidí v Liberci s dogou není)… že se vlastně roky známe od vidění…

Sněhu máme stále dost - a pořád tak malinko připadává. Od večera jen poprašek - ale alespoň je všude krásně čistě nasněženo.

balu
balu (2023 příspěvků) 30.11.2023, 07:53:54 xxx.xxx.152.98

V Brně nasněženo není. Jsem ráda, protože aspoň nemusíme odklízet sníh. A že máme na zahradě dost ploch, z kterých se odklízet musí. Obávám se ale, že sněžení nás v dalších dnech nevynechá. 

janaa
janaa (452 příspěvků) 30.11.2023, 08:02:41 xxx:xxx.408a:a6ed
Xerxova:

jojo - Orionka je dnes spíš z Ještědského hřebene… ale JIzerky má nadohled a prochozené křížem krážem.

Vím to - před tak pětadvaceti roky jsme se potkávali na venčících trasách. A pak se poznali na ifauně (ono až tak moc lidí v Liberci s dogou není)… že se vlastně roky známe od vidění…

Sněhu máme stále dost - a pořád tak malinko připadává. Od večera jen poprašek - ale alespoň je všude krásně čistě nasněženo.


No,to mi neříkej,že od včerejška poprašek,tady za noc připadlo dalších x centimetrů

Orionka (neregistrovaný) 30.11.2023, 08:29:25 xxx.xxx.179.131
balu:

V Brně nasněženo není. Jsem ráda, protože aspoň nemusíme odklízet sníh. A že máme na zahradě dost ploch, z kterých se odklízet musí. Obávám se ale, že sněžení nás v dalších dnech nevynechá. 


Sníh je pro mě dar. Radši hážu než hrabu a sníh krásně přikryl spadané listí. Bílá zahrada je úžasná.

balu
balu (2023 příspěvků) 30.11.2023, 08:39:58 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 30.11.2023, 08:29:25

Úžasná je. To nerozporuji. Na pohled je zasněžená krajina nádherná. 

Já jsem mívala ráda zimu se sněhem celkem dlouho. Milovala jsem, když jsem šla se psem zasněženým lesem, nikde nikdo, jen my dva, vrzající sníh, padající vločky… Ale jak stárnu, po úrazu na zledovatělém sněhu a po tom, co jsem si udělala řidičák a začala jezdit autem, jsem ráda, když ji přežiju “bez ztráty kytičky”. 

Elisak
Elisak (69 příspěvků) 30.11.2023, 10:23:27 xxx.xxx.194.232

U nás nic nepřipadlo, spíš odtálo. Ale už to aspoň neklouzalo a bylo krásný ráno. 

Se mi hrozně líbí vyrážet ještě skoro za tmy a jak se pak postupně rozednívá. Navíc i když je sněhu málo, tak bylo krásně vidět a nepotřebovala jsem ani čelovku.

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.