Aktuálně: 4 089 inzerátů199 095 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

bambule
bambule (512 příspěvků) 29.11.2023, 07:52:15 xxx.xxx.234.116
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 28.11.2023, 21:15:36

Aby byla jenom jedna. Já předpokládala, že já verandě mám dvě myši. Postupným odlovem jsem jich chytla 7!!!!  I můj manžel rybář mi smekl poklonu za úspěšný lov🙃

efe
efe (1481 příspěvků) 29.11.2023, 08:27:55 xxx.xxx.199.5
Fikovnice:

Jůůů, Jani, jednak Tě po čase moc zdravím…a druhak úúúžasná smečka!👏

Koukám, že se Ti SKORO podařilo, aby všichni koukli do objektivu foťáku/do mobilu (jen jeden kverulant to bojkotuje!🤣).


…kdo asi… 🤣

janaa
janaa (452 příspěvků) 29.11.2023, 08:35:05 xxx:xxx.6c3e:dbeb
efe:

…kdo asi… 🤣


Tsss, Belina to vyfásla náhodou, Kevina jsem chytla za kožich a hodila mezi bloncky a cvakla dřív,než stihl pochopit,co se stalo🤣

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 29.11.2023, 10:47:08 xxx.xxx.24.197

Tak ratloraptorovi vadil těžký, mokrý sníh. Dnes se při -4 stupních nechala na krátkou procházku po vrstvičce prašanu snadno přemluvit. Uff. To jsem ráda, že nebudu muset čekat s procházkami až do jara 😂

Obrázek Obrázek Obrázek
Aluška (neregistrovaný) 29.11.2023, 11:24:26 xxx.xxx.200.75

Taky máme radost ze snížku, mladej i senioři 😀

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
keriton
keriton (551 příspěvků) 29.11.2023, 14:55:07 xxx.xxx.80.121
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 29.11.2023, 10:47:08

Potkáváme jednu takovou krysenku v hábitu a pes zatím odmítá uvěřit tomu, že jde o psa a nikoliv o lovnou zvěř 😀 

A tak nějak obecně musím přiznat, že dnes již vylovím ze skříně stopovačku a pacholek bude mít opakovací kurz o tom, že skutečně, dokonce i roztomilý pejsek, dokonce i ve sněhu, jednoduše bude poslouchat na první povel. 

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 29.11.2023, 15:09:16 xxx.xxx.221.216
keriton:

Potkáváme jednu takovou krysenku v hábitu a pes zatím odmítá uvěřit tomu, že jde o psa a nikoliv o lovnou zvěř 😀 

A tak nějak obecně musím přiznat, že dnes již vylovím ze skříně stopovačku a pacholek bude mít opakovací kurz o tom, že skutečně, dokonce i roztomilý pejsek, dokonce i ve sněhu, jednoduše bude poslouchat na první povel. 


Tak jsem to přečetla Gině a zdůraznila, že i roztomilý pes by měl poslouchat na první dobrou… a ona na to “vykuř bábě hrábě… já nejsem pes jsem pastevecká psice a protože já vím všechno nejlíp, tak bys ty měla dbát mých instinktů a poslechnout mě a když říkám, že je nutné prozkoumat křovíčko na obzoru, tak je to nutné a je to nadřazené tvému povelu….ke mně” … 

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 29.11.2023, 16:19:19 xxx.xxx.24.197
efe:

eště botičky prosim 😀


😀

Já včera vážně přemýšlela, jestli jsem neměla pořídit overal… Odpoledne jsme daly další procházku na hodinku, opět v minusové teplotě. A bude to dobrý. Chce to jen správnou strukturu sněhu ❄️

I botičky budou 🙂 Jako povinná výbava pro závody. A pro jistotu na tůry do hor, kdyby se ratloraptor na pacce poranil.

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 29.11.2023, 16:26:39 xxx.xxx.24.197
keriton:

Potkáváme jednu takovou krysenku v hábitu a pes zatím odmítá uvěřit tomu, že jde o psa a nikoliv o lovnou zvěř 😀 

A tak nějak obecně musím přiznat, že dnes již vylovím ze skříně stopovačku a pacholek bude mít opakovací kurz o tom, že skutečně, dokonce i roztomilý pejsek, dokonce i ve sněhu, jednoduše bude poslouchat na první povel. 


Odpoledne jsme byly před statkem doběhnuty psem a dojety koněm. Lov se naštěstí nekonal 😁

Při koupi jsem přemýšlela, jestli vzít oranžový obleček. Chci, aby byla malá vidět. Jenže jsem si říkala, aby ji nezastřelil myslivec, že by si spletl malou s liškou…

Obrázek Obrázek
orionka
orionka (531 příspěvků) 29.11.2023, 16:42:36 xxx.xxx.82.160
Xerxova:

možná je to tím, že už moje babička se narodila v předminulém století v deštivém Liberci… ale mám ráda mlhu, déšť, chumelenici… a opravdu nemusím jen vedro. 

Z překrásného podzimu jsme vpadli rovnou do zimy. Miluju první procházku brzy ráno (kolem půl šesté) - nikde nikdo, vločky se pomalu snáší na bílou peřinku, sníh vrže pod tlapkama…  Za chvilku půjdu doplnit krmítka, má se sníh sypat celý den. Jsem doma (za pracovní sobotu), tak si to hezky užijeme…jen tedy poo se stavíme na veterině - Yodu začaly trápit anály a zrovna uděláme kontrolní sono, co dělají cysty… To jsem opravdu zvědavá


Liberec už není to co býval. Na Medarda začlo a poctivě pršelo do konce července. Když jsme bydleli v paneláku, poctivě jsme chodili za každého počasí. Doslova. Psi museli a v partě se to dalo vydržet. Placatice v kapsách…….🙂)

V červenci v Josefáči : mimino ve fusaku a já v zimní bundě.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.