Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 26.11.2023, 00:10:18 xxx.xxx.62.240

V Brně nasněžilo…😀

Teda nevím, zda sníh leží, ale byla jsem se smetím asi před dvěma hodinami a auta byla zasněžená a stále se sypal sníh.

Takže výraz “V Brně sněží!” od aféry primátorky nabyl zase ten správný význam! 😂

Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 26.11.2023, 10:25:47 xxx.xxx.242.84

Super. Sníh je konzistence bambulkovací. Takže na výletě budeme běhat v ponožkách. 🙄  A panička včera rozjímala večer u okna nad sněhovými vločkami tak zasněně, že nevyndala maso z mrazáku. Takže máme tuhle komplikovanou snídani…

Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 26.11.2023, 16:03:25 xxx.xxx.87.92

🐕‍🦺 jediný důvod, proč na mě nebyla naše mamá namíchnutá do konce cesty za to, že jsem hned ztratila dvě ponožky bylo to, že jsem konečně pořádně rozhýbala laxní hnědku. 

🐕 honilas mě jak nadmutou kozu, mi z toho z fuseklí vylezly chlupy. takže dík.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 26.11.2023, 16:08:02 xxx:xxx.7c34:95a5

tak tedy fotky od neděle (děsně lilo do sněhové břečky), ale kvítí to ustálo, pak pondělní tání a velká voda v Černé Nise… Ta cesmína byla úžasně obalená plody - už nemá ani kuličku. Během týdne ji hejno kosáků odzdobilo…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 26.11.2023, 16:12:08 xxx:xxx.7c34:95a5

a Yoda - nedělní v děsném větru a lijáku, proto v kabátě… 

Jinak sněhu máme podstatně víc - ale fotky jsou z týdne, včera jsme venku za světla nebyli (já měla pracovní sobotu) a dnešní fotky budou až za týden…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 26.11.2023, 16:22:52 xxx:xxx.7c34:95a5
Thielli:

Nejlepší je ten poslední zajíc 😀


máme tento týden i zajíčka berana, i dogu kupírovanou, i oklep uchopyskatý…  On je chlapec velmi fotogenický - inu elegán každým coulem

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 26.11.2023, 20:40:01 xxx.xxx.242.84
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 26.11.2023, 16:22:52

Stahujeme náskok. Při pravidelném česání a vystřihávání srsti mezi tlapkami a kolem uší a řiti bylo na hnědé zadnici objeveno naschlé hovno velikosti mexického dolaru v kudrnách natěsno na kůži. Sedět půl hodiny ve vaně odmítla. Takže teď máme paviána. Fotku sem nedám, to jí prostě neudělám. 😌

Terven
Terven (106 příspěvků) 26.11.2023, 20:41:48 xxx.xxx.110.191
Thielli:

🐕‍🦺 jediný důvod, proč na mě nebyla naše mamá namíchnutá do konce cesty za to, že jsem hned ztratila dvě ponožky bylo to, že jsem konečně pořádně rozhýbala laxní hnědku. 

🐕 honilas mě jak nadmutou kozu, mi z toho z fuseklí vylezly chlupy. takže dík.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Dobrý večer, z ifauny si vás nepamatuju 🤔, ale evidentně máte zkušenosti, který by se mi mohly hodit 🤣

Foto tedy není aktuální, je to vloni přesně touhle dobou 😀

Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 27.11.2023, 09:44:12 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele Terven z 26.11.2023, 20:41:48

Ano, už jsem to sem psala. Batolecí ponožky od Vietnamců za pár korun, odstřihnout kousíček špičky, aby samotné tlapky byly venku. Hodně to proti tomu lepkavému sněhu pomůže. 🙂

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 27.11.2023, 16:07:47 xxx.xxx.189.104

No tak já si připadám skoro jak “kysučan”…kdo nezná https://www.youtube.com/watch?v=e7sapA36szE

Nejdřív jsem se radovala jakože juchůůůů, snížééék….jenže, snížek není nadýchaný prašan, ale hnusnej, těžkej, mokrej sníh…kdy už včera se z něho na dvoře stala ledová tříšť a už jsem teda celý dvůr musela shrabat, protože jsem se bála, aby si o to psi náhodou nepořezali tlapky…a večer, když jsem viděla, že zase sněžá, tak už jsem si říkala “ach jo, už zase padaj ty bílý sračky”…omlouvám se za expresivní výraz, ale jinak to prostě říct nemohu. Chodníky místy kloužou tak, že je to o zdraví a z cest do “naší přírody” se stalo umrzlé popř. bahnité kluziště….no hnus velebnosti.😴

lupus4
lupus4 (686 příspěvků) 27.11.2023, 16:44:14 xxx.xxx.205.61

na tohle věčný hekání je jednoduchý recept 🙂

např. prší …já jsem rád, že prší, protože ono by pršelo i kdybych nebyl rád…

tak jsem radši rád 😏 

je totiž hueský (od husky) se radovat , neuvěřitelně mne třeba nabíjely zimní bivaky, kde jsme byli jen já, psi , ticho, oheň a zasněženej les…

kometa
kometa (5543 příspěvků) 27.11.2023, 16:49:49 xxx.xxx.147.163
Sardullah:

No tak já si připadám skoro jak “kysučan”…kdo nezná https://www.youtube.com/watch?v=e7sapA36szE

Nejdřív jsem se radovala jakože juchůůůů, snížééék….jenže, snížek není nadýchaný prašan, ale hnusnej, těžkej, mokrej sníh…kdy už včera se z něho na dvoře stala ledová tříšť a už jsem teda celý dvůr musela shrabat, protože jsem se bála, aby si o to psi náhodou nepořezali tlapky…a večer, když jsem viděla, že zase sněžá, tak už jsem si říkala “ach jo, už zase padaj ty bílý sračky”…omlouvám se za expresivní výraz, ale jinak to prostě říct nemohu. Chodníky místy kloužou tak, že je to o zdraví a z cest do “naší přírody” se stalo umrzlé popř. bahnité kluziště….no hnus velebnosti.😴


už zase padaj ty bílý sračky

Ladovská zima od Nohavici, řekla bych, že výstižná.

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 27.11.2023, 18:28:52 xxx.xxx.189.104
Odpověď na příspěvek uživatele lupus4 z 27.11.2023, 16:44:14

No já jsem člověk, který nemá rád zimu…ale když už zima, tak snížek jo.

Obecně se u mě postupem času změnil náhled na počasí z mých priorit…jakože v létě hicovky přes 30 stupňů…supér, svalim se k bazénu s knížkou a mojitem, kéž by to tak vydrželo…leje jak z konve a fičí…supér, tak si udělám “pelíškovej den”, zalezu do pelíšku s knížkou a je to…atd atd…

no a z mých priorit jsem teda na vše začala koukat z pohledu majitelky psích medvědů a z toho, jak počasí komplikuje život mým psům …30 stupňů v létě, tak to je ale hnusanec, ještě že máme sklepíček, kam si ty moje chlupatý chudinky zalezou, kde je příjemně…o dešti ani nemluvím…v dešti (teď myslím opravdu, když leje), tak prostě nejdeme…no a po dešti začíná problém dostat se fyzicky na Gininu oblíbenou psí louku, protože cesty jsou do kopce a bahno na nich klouže tak, že se tam nemůžu vyškrábat….naopak když v zimě napadne snížek, tak je to radost…a je to radost proto, že mi domů a nebo z prochajdy přijdou čistí pejsci a ne zabahněná prasátka…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.