Aktuálně: 4 062 inzerátů199 600 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Jak se vám venčí?

kometa
kometa (5545 příspěvků) 19.11.2023, 12:42:15 xxx.xxx.147.163
Thielli:

kometa: “Si myslíte, že mám zoomovací oko jako orel?🙂”

Fíkovnice: “Jéé, tak já Karlštejn našla!!! To jsou super hádanky tady toto!”

Je mi líto, ale z výše uvedených odpovědí jasně vyplývá, že s Fíkovnicí bych v jednom okresu bydlet nechtěla. Vidí fakt VŠECHNO 🤣

No a k odpovědi komety - kdo knihu neznáte, vřele doporučuji pod stromeček: https://www.databazeknih.cz/knihy/desatero-smyslu-jak-lide-a-zvirata-vnimaji-okolni-svet-440176

(Magnesia litera za naučnou ve 2021). 


Knížka objednána. Letos bude bohatý Ježíšek - nejdřív Zrzavci, teď tohle.

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 19.11.2023, 13:10:46 xxx.xxx.189.104
Doron:

Já taky nejdřív myslela, že vyhrál Alánek 🤣.

Gratulace veliká, ale kde jsou jako fotky vítězů ?!?! 😊


Ahá…a tím se vše vysvětluje…kdyby byly fotky vítězů, tak teď nevypadám jako debul…teda, jestli ti králíci nebyli bílí…to bych si to možná na tom telefonu a bez brejlí spletla stejně…bílá čmouha jako bílá čmouha…🤭

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 19.11.2023, 13:14:23 xxx.xxx.189.104
Fikovnice:

“…neboť kdo ty králíci zodpovědně hlídá, že…”

A to je zase co za nářečí?? 🤣😉


To je moje “nářečí”…teda možná, že se to takhle někde říká, nevim…ale já občas opravdu použiju úmyslně nesprávný tvar slova neboť nespisovná mluva je pro mě holt málo, tak to ještě prznim takto…byť tady se snažím, tak jak vidíš občas mi to ulítne…😎

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 19.11.2023, 13:44:49 xxx.xxx.70.22
kometa:

Knížka objednána. Letos bude bohatý Ježíšek - nejdřív Zrzavci, teď tohle.


😳 no ale nevím, zda se tam MVDr dočte něco, co ještě nezná… leda k poučení laického okolí 😏

acher
acher (803 příspěvků) 19.11.2023, 13:55:59 xxx.xxx.222.196
Doron:

Tak to je úžasný 👍👏👏👏 !

Přitom už chováte dlouho, že ?


Ano chováme dlouho,mistrů a šampionů pár máme,ale nikdy se nám nestalo,že by vyhrála obě plemena najednou.

acher
acher (803 příspěvků) 19.11.2023, 14:00:18 xxx.xxx.222.196
Doron:

Já taky nejdřív myslela, že vyhrál Alánek 🤣.

Gratulace veliká, ale kde jsou jako fotky vítězů ?!?! 😊


Foto vítězů neposkytnu,většina změnila majitele ještě před otevřením výstavy.Jedině foto dalších,které čeká speciálka v prosinci.

kometa
kometa (5545 příspěvků) 19.11.2023, 14:04:47 xxx.xxx.147.163
Thielli:

😳 no ale nevím, zda se tam MVDr dočte něco, co ještě nezná… leda k poučení laického okolí 😏


Ani MVDr. neví všechno. Proto se snažím stále vzdělávat. Třeba i tady.

Terven
Terven (106 příspěvků) 19.11.2023, 20:24:18 xxx.xxx.110.191
Kilian:

….tak my ještě dneska naposled na závodech v Libni…první a druhé místo se dělilo s 95 body, my na třetím o bod méně za 94 bodů….

Obrázek

Gratuluju 👍

My jsme v sobotu kvůli  zrušily noseworkovou intenzivku, hlavní důvod byla četnost Vikiny stolic - ono to sice není přenosný na jiný psy, ale nechtělo se mi nikam cestovat. Co se týče průjmu, klidně jsme nakonec mohly, už se nekonal. Ale další důvod, kterej jsem si nechala pro sebe (neb jsem s tím musela počítat, když jsem se přihlašovala, žejo) - byla pinčová. Je extrémně zmrzlá, vůbec nedává zimu a už vůbec ne mokrou zimu. Samozřejmě má nejteplejší Hurttu, ale houby platný. Venku musí být nonstop ve svižným tempu nebo hrabat díry, v opačným případě je zle. Má úplně ledový tlapičky, sápe se mi do náruče…docela mě to limituje, protože těch venkovních akcí, kterých bych se ráda zúčastnila, je dost. Bohužel, vždycky jsou tam prostoje a to je problém. Ráda bych to nějak pořešila - uvažuju o nějakej klokance či něčem, v čem bych ji mohla mít na těle. 

Gulliverek se třeba nosí u paničky pod bundou. Jenže oni mají oproti nám výrazně výhodnější proporce 😄…Guli je krysařík, čili poloviční a panička má minimálně o 20 čísel víc než já. Jednou jsem si zkusila Čikinu nacpat pod bundu- fakt to nešlo, má neskladný dlouhý hnáty 🤣

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 19.11.2023, 20:56:38 xxx.xxx.63.255
Kilian:

Zdravím Jani a moc děkuji…no Jani on je ale docela náročný na pohyb, sice se dočkáže i povalovat, ale zase ne dlouho a pravidelně a potřebuje zaměstnat hlavu…tedy má zkušenost..hodně často se jim přezdívá malá borderka… no Keliše zase na cvicaku zvou malou malinou😉


Evi, děkuji za upřesnění. Jestli se motýlům přezdívá malá bordera, tak to by fakt nebyl pes pro mě… I když tady ta zdejší papillonka chodí tak spořádaně na vodítku. Ale jak jsem psala, je to už starší pesice…

Já stejně byla celoživotně na vestaje. A popravdě si myslím, že mi pes do mého života nezavítá, myslím, že na to fyzicky nemám a situace se bude logicky stále zhoršovat. Je to škoda… 😢  Např. Dasvo mi chtěl, když umřel Floček, osobně přivézt nějakého opuštěného a smutného pesana. Mmch. ztráta Dasva mě také mrzí!😔

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 19.11.2023, 22:03:03 xxx.xxx.62.63
Terven:

Gratuluju 👍

My jsme v sobotu kvůli  zrušily noseworkovou intenzivku, hlavní důvod byla četnost Vikiny stolic - ono to sice není přenosný na jiný psy, ale nechtělo se mi nikam cestovat. Co se týče průjmu, klidně jsme nakonec mohly, už se nekonal. Ale další důvod, kterej jsem si nechala pro sebe (neb jsem s tím musela počítat, když jsem se přihlašovala, žejo) - byla pinčová. Je extrémně zmrzlá, vůbec nedává zimu a už vůbec ne mokrou zimu. Samozřejmě má nejteplejší Hurttu, ale houby platný. Venku musí být nonstop ve svižným tempu nebo hrabat díry, v opačným případě je zle. Má úplně ledový tlapičky, sápe se mi do náruče…docela mě to limituje, protože těch venkovních akcí, kterých bych se ráda zúčastnila, je dost. Bohužel, vždycky jsou tam prostoje a to je problém. Ráda bych to nějak pořešila - uvažuju o nějakej klokance či něčem, v čem bych ji mohla mít na těle. 

Gulliverek se třeba nosí u paničky pod bundou. Jenže oni mají oproti nám výrazně výhodnější proporce 😄…Guli je krysařík, čili poloviční a panička má minimálně o 20 čísel víc než já. Jednou jsem si zkusila Čikinu nacpat pod bundu- fakt to nešlo, má neskladný dlouhý hnáty 🤣


Nějaký ten batoh na záda by pro ní nešel použít nebo kočárek?

Terven
Terven (106 příspěvků) 19.11.2023, 22:12:01 xxx.xxx.110.191
Trickyvoo:

Nějaký ten batoh na záda by pro ní nešel použít nebo kočárek?


Kočárek máme nachystanej doma v úložným prostoru…na horší časy 😀. Myslela jsem spíš něco, kde by zafungovalo moje tělesný teplo 🤣

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 19.11.2023, 22:21:10 xxx.xxx.62.63
Terven:

Kočárek máme nachystanej doma v úložným prostoru…na horší časy 😀. Myslela jsem spíš něco, kde by zafungovalo moje tělesný teplo 🤣


Tak pokud né batoh, tak nosítko na břicho. Viděla jsem v tom i Shiba inu, a to zas tak malý pes taky není, ale pronese se to a asi to extra pohodlné nebude. No a u toho batohu zas nevidíte, jak tomu psovi je, to bych asi nechtěla takhle nosit psa pokud by nebyl se mnou někdo, kdo by mi řekl, jak se tam má.

Terven
Terven (106 příspěvků) 19.11.2023, 22:27:26 xxx.xxx.110.191
Trickyvoo:

Tak pokud né batoh, tak nosítko na břicho. Viděla jsem v tom i Shiba inu, a to zas tak malý pes taky není, ale pronese se to a asi to extra pohodlné nebude. No a u toho batohu zas nevidíte, jak tomu psovi je, to bych asi nechtěla takhle nosit psa pokud by nebyl se mnou někdo, kdo by mi řekl, jak se tam má.


Zas ale do toho kočárku by mohla dostat fusak jako mimino, možná by to šlo 🤣

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 20.11.2023, 06:39:13 xxx.xxx.149.111
Odpověď na příspěvek uživatele Terven z 19.11.2023, 20:24:18

Zdravím a děkuji, vím, že jste v nw velmi uspěšní a moc vám fandím…..tak hlavně, že už neprůjmuje….já jsem takhle kdysi měla klokanku na hrudník, byla pevná, stabilní a poměrně hluboká, takže jsem v ní měla v zimě kočku zabalenou v dece, když jsem s ní jezdila v zimě na felinoterapie a krásné se tam vešla, bohužel na značku už si nevzpomenu….zkuste na něco takovéh kouknout…  


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.