Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 18.11.2023, 16:35:16 xxx:xxx.7c34:95a5

a teď Yoda - na té třetí pravil, že přes most nepůjde, neb pod ním teče hlasitě voda a ta prkna pod sněhem se mu nezdají bezpečná… No dal to… ale překvapil nás, chlapec 😄

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 18.11.2023, 18:25:57 xxx.xxx.189.104
Terven:

Drtivá většina majitelů těchhle nezvládnutých psů navolno, pokud už dojde ke kontaktu, svý psy omlouvá, že jsou hodní, že si jenom chtějí hrát…případně, když už k něčemu dojde, dušujou se, že to ještě v životě neudělali. 

Těžko vám řeknou, že pes je agresor a oni jsou demen.ti, kteří ho pouštějí navolno, přestože to vědí. 


No tak ono to může být jednou poprvé…jo jsou psi, kteří jako štěnďata a mlaďoši byli milovníci psů a najednou nám to dospěje a nastane situace, které si ani majitelé nemusí všimnout…takové to “dusno” a hrc prc, psi jsou v sobě….otázkou je, jestli to je u každého případu, kdy se majitelé dušují, že poprvé.

Jinak obecně mě je tak nějak celkem jedno, co si který majitel tvrdí o stylu hry jeho psa…záleží na tom, jak se to líbí a nebo nelíbí mému psu…taky jsem ukončila hru asi půlroční Giny s mladým RR a on nebyl agresivní, byl velmi přátelský, ale prostě na Ginu moc hrrrr  (paradoxně jí to vadilo a přitom ona je ale na psy taky móc hrrr), tak to jsem se omluvila, čubu sbalila a šly jsme si po svém). A stejně tak já…pokud nějaký páník projeví zájem “můžeme se s vámi pozdravit”…tak hlásím, že klidně, ale pozor, ta bílá krasavice bývá hóódně intenzivní a ne každému pejskovi je to příjemné a na druhou stranu, když bude hodně intezivní váš pes, tak to zase nebude po chuti bílé mňaudámě.

Jo jo…hodnýho psa jsem měla…Jacka…jo jo…hodnýho psa mám…berňuchu Matese, ale ani tyhle zlatíčka a sluníčka nemůžu pustit k malým psům, protože jsou prostě jak hrom do police a malé pejsky by mohli podupat.

Prostě 100x mi majitel cizího psa může říkat, že je hodnej…to bejt i dokonce může, ale nemusí mému psu vůbec “sedět” a jen proto, aby si jeho pesan splnil bobříka společenského psího kontaktu nenechám svého psa v nějaké nepříjemné nepohodě.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 18.11.2023, 20:37:39 xxx.xxx.242.84

foto 1 😏 u nás ještě nesněží, foto 2 🐕 ale dobrý výhled.. 🐈‍⬛ pojď se raději honit… foto 3 🐕…zase mi bude lítat kůže… foto 4 🐕🐈‍⬛ a odměna by z tebe nevypadla? foto 5: 🤔 najděte na fotce Karlštejn ☝️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 18.11.2023, 20:55:26 xxx.xxx.242.84

Foto 6: nepsí

ps. jen škoda, že z té krásně ostré fotky zbyde po vložení jen pohlednice tak dvacet let ležící v šuplíku. (Xerxovi o tom musí vědět své… 🙄)

Obrázek
acher
acher (803 příspěvků) 18.11.2023, 21:17:09 xxx.xxx.222.196

Tento víkend je pes trošku šizený,jelikož jsme ho trávili na celostátní výstavě zvířat,kde jsme vystavovali.A výstava vyšla na jedničku.

Obrázek
tetrivek
tetrivek (159 příspěvků) 18.11.2023, 21:40:22 xxx.xxx.113.120

Dnes jsme byli ve městě. Fotka je ze zahrady u babičky. Kouká unaveně. Trochu se prošla, pár lidí si jí i pohladilo. A ptali se, jestli je to zlatý retvívr. No nadšená jako v lese, na louce nebo na pastvině nebyla. Tak musíme trénovat město daleko častěji. 

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 18.11.2023, 22:03:00 xxx.xxx.63.255
acher:

Tento víkend je pes trošku šizený,jelikož jsme ho trávili na celostátní výstavě zvířat,kde jsme vystavovali.A výstava vyšla na jedničku.

Obrázek

Velká gratulace!👍👏

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 18.11.2023, 22:07:44 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 18.11.2023, 20:55:26

Stejně je ta fotka moc hezká, každá přírodní scenérie se musí dotknout minimálně každého pejskaře 😊 díky

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 18.11.2023, 22:25:43 xxx.xxx.63.255

A ještě jsem předtím zapomněla pogratulovat Kelišovi!👏

Evičko, máš prostě dokonalého psíka!! Myslím, že mi zde lidi psali (už nevím kdo), že pokud bych náááhodou někdy uvažovala v budoucnu o pesanovi, že by se motýl ke mně hodil. Já toto plemeno znala úplně okrajově a až díky Tobě jsem poznala jeho všestrannost. Jinak u nás venčí papillonku nějaká paní…i jsem se s ní dala párkrát do řeči. Ta pesanka je ale už postarší dáma.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 18.11.2023, 23:18:37 xxx.xxx.62.63
Terven:

Drtivá většina majitelů těchhle nezvládnutých psů navolno, pokud už dojde ke kontaktu, svý psy omlouvá, že jsou hodní, že si jenom chtějí hrát…případně, když už k něčemu dojde, dušujou se, že to ještě v životě neudělali. 

Těžko vám řeknou, že pes je agresor a oni jsou demen.ti, kteří ho pouštějí navolno, přestože to vědí. 


Naštěstí mé špatné rozhodnutí Malina neodnesla něčím vážnějším. Bok si už přestala lízat a vypadá, že se to pěkně hojí. I s pejsky je i nadále v pohodě, aspoň s těmi, co jsme tentotýden potkali.

I když nejsem si jistá, jestli by mi vůbec pomohlo, kdybysme šli pryč, aniž bysme toho psa pozdravili. Třeba by to dopadlo naprosto stejně, jen by nás přepadl “ze zálohy”. Těžko říct, jak moc ho měl chlap vychovaného.

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 19.11.2023, 06:58:52 xxx.xxx.159.197
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 18.11.2023, 22:25:43

Zdravím Jani a moc děkuji…no Jani on je ale docela náročný na pohyb, sice se dočkáže i povalovat, ale zase ne dlouho a pravidelně a potřebuje zaměstnat hlavu…tedy má zkušenost..hodně často se jim přezdívá malá borderka… no Keliše zase na cvicaku zvou malou malinou😉

acher
acher (803 příspěvků) 19.11.2023, 07:23:33 xxx.xxx.222.196
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 19.11.2023, 06:51:36

Děkuji a i vám gratulace s vaším úžasňákem,kterého moc obdivuji.👍🌼

kometa
kometa (5550 příspěvků) 19.11.2023, 08:14:09 xxx.xxx.147.163
Thielli:

foto 1 😏 u nás ještě nesněží, foto 2 🐕 ale dobrý výhled.. 🐈‍⬛ pojď se raději honit… foto 3 🐕…zase mi bude lítat kůže… foto 4 🐕🐈‍⬛ a odměna by z tebe nevypadla? foto 5: 🤔 najděte na fotce Karlštejn ☝️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Foto 4 - Kubišovou na vás!🙂 Tohle je regulérní týrání.

Karlštejn nenalezen.

kometa
kometa (5550 příspěvků) 19.11.2023, 08:17:56 xxx.xxx.147.163
tetrivek:

Dnes jsme byli ve městě. Fotka je ze zahrady u babičky. Kouká unaveně. Trochu se prošla, pár lidí si jí i pohladilo. A ptali se, jestli je to zlatý retvívr. No nadšená jako v lese, na louce nebo na pastvině nebyla. Tak musíme trénovat město daleko častěji. 

Obrázek

To je ublížený pohled. Oni si myslí, že jsem zlatý retriever😲 Ale JÁ jim ještě ukážu!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.