Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

Lily
Lily (163 příspěvků) 15.11.2023, 09:50:35 xxx:xxx.6a0a:651d
Trickyvoo:

Tak dneska jsem zjistila, že má Malina strup na boku. V sobotu jsme totiž potkali německého ovčáka nebo krížence, byl takový menší, na volno. Stažený ocas…no podle řeči těla mi přišlo, že kouká na Malinu spíš jako na kořist, ale pán na něj, pomalu a tak, tak se pes pomalu přiblížil k Malině, trochu jí začal honit a najednou Malina vykvíkla, metla ke mně pro ochranu a pán volal, že si ten jeho chce jen hrát a že jí nic neudělá. Já na Malině nic neviděla a hlavně jsem nechápala, jak by jí ten pes mohl takhle hned zranit. Ona se prý druhý den vyhýbala všem psům, takže konec bezelstné radostné Maliny. Až dneska jsem objevila, že má ten strup na boku. Tak nevím, mně podle řeči těla ten pes přišel jako zabiják, pán tvrdil, že ne, ale mohlo se tohle stát omylem? Malina mi nyní přijde nějak hodnější, poslušnější. 

Jsem naštavaná na sebe, že jsem nedala na svůj pocit, nebafla tu Malinu, ani se nezastavovala a neproběhla kolem toho ovčáka, jakoby tam nebyl. 

Včera byla tak hodná, že vám mírně zapózovola. Řekla jsem jí “Malí, pojď mi zapózovat na fotku pro Chovzvířat a ona teda šla, jen koukala ”a co jako fotíme, vždyť tu nic není". No v pozadí byl pěkný kostel, ale moc se mi to nepovedlo. 

Obrázek Obrázek Obrázek

Jo může se to stát i omylem, nebo to mohla mít třeba už před tím a on jí do toho drcnul. 

Plus tedy NO je asi o dost větší než ta vaše, asi bych ji nenechávala si hrát s tak velkými psy, které neznám. Protože zranění je raz dva a tahat z někoho peníze kolikrát ani nejde. 
A to ten velký pes může být hodný, ale větší náraz, kousnutí… a je to. ☹️ 

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 15.11.2023, 19:38:00 xxx.xxx.62.63
Fikovnice:

Jé, ona má bílé ponožtičky, takový miniaturní. To jsem si dřív nevšimla…

No, držím moc pěsti, ať nemá nějaké trauma z toho kousnutí! A asi to hlídej, ať se jí to nepodebere a nezačne hnisat.


Ano, má malé bílé ponožky jako do balerínek 🤭.

Dost si to místo zranění líže, ale zatím to vypadá čistě, ale určitě to budu dál sledovat. Díky. 

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 15.11.2023, 19:45:07 xxx.xxx.62.63
Odpověď na příspěvek uživatele Lily z 15.11.2023, 09:50:35

Ona ssi většinou hraje s většími psy a vždy to proběhlo v pohodě. Na malé bývá moc hrr a většinou si s ní hrát nechtějí, ale podle řeči těla jsem u toho NO neměla pocit, že si chce jen hrát. Nicméně budeme nyní opatrnější.  

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 15.11.2023, 19:49:04 xxx.xxx.62.83
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 15.11.2023, 06:44:34

Vy jste Buggyro také na bílá tlapátka?? Já úplně strašně… 😀

Kukačka (= Prostřední) je bílotlapkatej s bílou náprsenkou…

Jinak byla u mě kámoška, vyfotila Štístko a Podnájemníci dostali z kámošky amok - doteď tu lítali a brali vše s sebou jako velká voda. Nejvíc mě naštvali, že kočičí trávu převrhli a půl květináče vysypali. Oni holt občas potřebují změnu a zrovna tuto kámošku mají asi rádi nejvíc.

Dafi (neregistrovaný) 16.11.2023, 11:13:34 xxx.xxx.136.20

tak zase ten podzim-se ho nemůžu nabažit🙂Dafi s Žerykem,přetahovačka s Žerykem,packy dává Dafi

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Doron
Doron (2370 příspěvků) 16.11.2023, 20:21:07 xxx.xxx.22.203

Dneska jsme na procházce potkali mladou fenku ČV.  Fenečka se hodně bála, páníci říkali, že nemá dobré zkušenosti . 

Přemluvila jsem je ke společné procházce, kluci se chovali jako pravý gentlemani , ona krásně komunikovala a když viděla, že jí rozumí, úplně se osmělila. Na konci už si krásně hráli, to jsem bohužel nestihla vyfotit, byla to hooodně rychlá hra na honěnou 🤣. 

Páníci byli dojatí a psi šťastní .

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 17.11.2023, 20:05:01 xxx:xxx.d93f:52a4

Zdravím, tak dneska Keliš první místo v kategorii ZZO1 v ZKO v Jílovém a zároveň získal cenu Jílovsky talíř, která je udělována vždy tomu psů, který že všech závodníků nejvíce rozhodčího zaujme…

Obrázek Obrázek
Orionka (neregistrovaný) 17.11.2023, 20:30:17 xxx.xxx.82.160
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 17.11.2023, 20:05:01

👍

Orionka (neregistrovaný) 17.11.2023, 20:32:23 xxx.xxx.82.160

Ještě z venčení “kousek” od domova.

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 17.11.2023, 21:49:39 xxx.xxx.62.63
Kilian:

Zdravím, tak dneska Keliš první místo v kategorii ZZO1 v ZKO v Jílovém a zároveň získal cenu Jílovsky talíř, která je udělována vždy tomu psů, který že všech závodníků nejvíce rozhodčího zaujme…

Obrázek Obrázek

Tak to se vůbec nedivím, že zaujal. Tohle prostě je úžasňák 👍😎

Anet10
Anet10 (142 příspěvků) 17.11.2023, 22:29:07 xxx.xxx.210.131
Kilian:

Zdravím, tak dneska Keliš první místo v kategorii ZZO1 v ZKO v Jílovém a zároveň získal cenu Jílovsky talíř, která je udělována vždy tomu psů, který že všech závodníků nejvíce rozhodčího zaujme…

Obrázek Obrázek

Velká gratulace, co víc říct, vyjímečný a suprový papilonek👍 To já mám s tím svým pošusem plno práce, někdy nervy na pochodu, hold puberta, no. A tak to snad překonáme a bude líp

Anet10
Anet10 (142 příspěvků) 17.11.2023, 22:37:39 xxx.xxx.210.131
Fikovnice:

Vy jste Buggyro také na bílá tlapátka?? Já úplně strašně… 😀

Kukačka (= Prostřední) je bílotlapkatej s bílou náprsenkou…

Jinak byla u mě kámoška, vyfotila Štístko a Podnájemníci dostali z kámošky amok - doteď tu lítali a brali vše s sebou jako velká voda. Nejvíc mě naštvali, že kočičí trávu převrhli a půl květináče vysypali. Oni holt občas potřebují změnu a zrovna tuto kámošku mají asi rádi nejvíc.


Fikovnice, měla jsem kdysi kocourka Jonáška,byl sice obyčejný, žádná čistá rasa, ale ten by se vám líbil, když jste na ty ponožky. Byl celý černý, 4 bílé ponožky, bílou náprsenku trojúhelníček a na hlavičce úzký bílý proužek k čumáčku. Bílé vousky a žluté oči. Jestli najdu ve starým albumu fotku, tak sem dám.

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 17.11.2023, 22:54:59 xxx:xxx.d93f:52a4
Odpověď na příspěvek uživatele Anet10 z 17.11.2023, 22:29:07

….díky…..ale stejně ti závidím….jak já bych chtěla velkého psa, ale prostě už to nejde a tak jen na těch závodech tiše závidím…tak ať je ta puberta rychle za vámi…..  

kometa
kometa (5550 příspěvků) 18.11.2023, 08:20:49 xxx.xxx.147.163
Kilian:

Zdravím, tak dneska Keliš první místo v kategorii ZZO1 v ZKO v Jílovém a zároveň získal cenu Jílovsky talíř, která je udělována vždy tomu psů, který že všech závodníků nejvíce rozhodčího zaujme…

Obrázek Obrázek

Aby vám nezpychnul. 🙂

Gratuluji! Malý vzrůstem, velký výkonem.

Orionka (neregistrovaný) 18.11.2023, 08:25:48 xxx.xxx.136.223
Kilian:

….díky…..ale stejně ti závidím….jak já bych chtěla velkého psa, ale prostě už to nejde a tak jen na těch závodech tiše závidím…tak ať je ta puberta rychle za vámi…..  


Velkých závodníků je! Ale jak ten váš maličký sedí mezi belgickým a australským!!!, to je potěšení. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.