Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Jak se vám venčí?

bambule
bambule (513 příspěvků) 23.10.2023, 18:36:19 xxx.xxx.74.95

Jinak já dnes venčila směr veterina a zpět. Odběr krve dopadl dobře, zánět není, ale stejně jsme si odnesli léky. V pondělí na kontrolu tak snad to bude dobré.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 23.10.2023, 18:58:49 xxx.xxx.119.6

Jak se vám venčí? 

Venčilo se mi krásně, bylo nádherně, potkali jsme jednu špatnou myšku, který jsem ukončila život, snad už je v myším nebíčku. Nevím, jestli byla špatná, že jí třeba nějak sejmul traktor - mulčovali (je to mulčování?) louku, nebo někde zblajzla jed, ale prostě bota to vyřešila.

Šli jsme domů, z dálky jsem viděla nějakou paní, jak stříhá asi šípky. Protože jsem měla holiny a v těch se mi shrnovaly ponožky a šlo se mi nepříjemně, vzala jsem to zkratkou přes pole - kousek od tý paní. Nemám úplně odhad na vzdálenosti, velikosti (byla bych dobrej rybář - ta ryba byla taaakováááhle…). 

Myslím, že od paní jsme mohli být tak 15 metrů, možná o metr víc. Pes se zvědavě zastavil, tak ho chvíli nechavám. A…

 Paní - Hraješ se psem divadlo, pí.o?

Já - Prosím? Dobrý den. (Blbě asi rozumím, že jo a pokračujeme v chůzi)

P. Hraješ divadlo se psem, pí.o?

Já - Aha, tak hezký den, nashledanou.

P. Já ti ale nic hezkýho nepřeju, pí.o, hraješ divadlo, pí.o. Votravujete se psema paní, pí.o. Vyřiď to ostatním, pi.o se psema. Chcípni, pi.o.

Vůbec toho člověka neznám, jestli je to nějaký přistěhovalec nebo chalupář v okolí. Nevím, nevím. Myslím, že takový kulomet pohlaví jsem ještě neslyšela.

Chtěla bych vám tedy, pejskaři, vyřídit, ať nikoho neotravujete, já to nechci zase odnést. Děkuju. Zítra ještě se žádostí obejdu ves.

Pardon, napsat jsem to musela, protože se mi nějak nedaří mávnout nad tím rukou. Snad, když z toho udělám vtípek a zapiju to horkým čajem, budu už konečně schopná to vyhodit za dveře a zabouchnout za tím.

Obrázek
Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 23.10.2023, 19:02:39 xxx:xxx.53e3:ccfb
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 23.10.2023, 18:58:49

….já i když si říkám, že takový člověk je zřejmě nemocný na duši anebo pod vlivem, tohle špatně snáším a dost blbě se mi to hází za hlavu….dost dlouho to pak ještě  nosim v sobě

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 23.10.2023, 19:13:50 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 23.10.2023, 19:02:39

Ano, myslím, že paní asi něco s psychikou mít bude. A nechci se jí v tomhle směru vysmívat.

 Ale to byla chvíle, kdy je Vám prostě krásně, užíváte si to a najednou PLESK BUMPRÁSK a je to úplně jinak. Žila jsem v Praze, tak tam to člověka zas tak nepřekvapí a zvykne si na ledacos, ale tady v mým malým ráji…dám si ten čaj.

Děkuju za reakci.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 23.10.2023, 19:21:38 xxx.xxx.242.84

Zvyknete si. Myslela jsem si, že na některé věci si nezvyknu, ale jde to. Už jsem to tu psala. Jsem opravdu ohleduplný cyklista. Pouštím auta před sebe v jednosměrce, držím se u kraje, opravdu u kraje, svítím jak vánoční strom, pouštím chodce na přechodech, ukazuju rukama směr, na helmě mám blinkry…

A už nepočítám, kolik pohlaví padlo na mou hlavu, kolik druhů chovného dobytka a podobně. Přijela jsem z ciziny, kde se k cyklistovi nikdo takto nechoval. Ale Prahe je Prahe. Na začátku mě vždy polilo horko, když na mě řvali, bušilo srdce a tak… 

Ale zvyknete si… šlapu si v klidu dál, na zádech zase přilepenou tu pí-u… usmívám se a říkám si 🙂 tů mač testosteron aj tink.

Anonymní (neregistrovaný) 23.10.2023, 19:31:42 xxx.xxx.119.6

“Přilepenou pi.u” 😂

Thielli, díky, přesně tohle jsem potřebovala…rozesmát.

Já jsem na věci okolo psa citlivá, dělám si to sama. Vůbec tady nebudu popisovat, co se mi pak honilo hlavou.

Ježiš, to je taková PÍ.A.💪

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 23.10.2023, 23:29:50 xxx.xxx.62.63

Dneska byla procházka jako víno. Šla jsem pastvinami, všude kravičky, sluníčko a nepotkala jsem ani živáčka. Jen jsem trochu zabloudila a muž musel jít pro dceru vyzvednout z  kroužku, protože já jsem to nestíhala. Ale myslím, že si na to už začínají zvykat, že se jim na té procházce občas zaběhnu 😂.

Obrázek Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.10.2023, 12:00:46 xxx.xxx.62.212
Sarah01:

Musím se pochlubit, můj odchov pejsek Arnie v 17 měsících zvládnul svoje první vyšší zkoušky JSR ve III. ceně. 😊

Obrázek

Ali, gratuluji…a kterej to je? Myslím barva…? Zelenej?

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 24.10.2023, 12:03:30 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 23.10.2023, 19:21:38

Ronjo, ano ta paní sama o sobě jest tou přilepenou hentou onou 😀 . Vidím to spíš na nějakej poctivej matroš, než na chorobu. 

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 24.10.2023, 12:04:32 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 23.10.2023, 20:03:17

Jaj, to musí potěšit, tohleto, že jo. Myslím, že jsou momenty, kdy pýcha není jedním z hříchů. Když je na co být pyšný, tak člověk pyšnej být má. Jak Vy, tak majitel. takovýhle výběr nového majitele potěší!

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 24.10.2023, 12:31:34 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Ali, gratuluji…a kterej to je? Myslím barva…? Zelenej?


Hnědej. Byl už jako štěňátko nejtmavší a hodně zvídavej, odbíhal od misky.

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 24.10.2023, 12:37:37 xxx.xxx.11.197
Zrzavci:

Jaj, to musí potěšit, tohleto, že jo. Myslím, že jsou momenty, kdy pýcha není jedním z hříchů. Když je na co být pyšný, tak člověk pyšnej být má. Jak Vy, tak majitel. takovýhle výběr nového majitele potěší!


No, vzhledem k tomu, že jsem jich měla 11, tak ti majitelé jsou takoví různorodí. Z jedněch lidí jsem neměla dobrej pocit a dodneška jsem se ho nezbavila, můžu jen doufat, že fenka se má dobře, když mi byli doporučeni. A další fenečka, která odjela do Polska, a má teprve po prvním hárání, je už vykastrovaná. 😕 Bohužel všechny jsem si nechat nemohla, tak na ně v duchu pořád myslím a přeju jim jen to nejlepší a doufám, že kdyby to ti lidé nezvládali, dají mně vědět.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.10.2023, 14:55:23 xxx.xxx.62.212
Ronja s motejlem:

Ano, myslím, že paní asi něco s psychikou mít bude. A nechci se jí v tomhle směru vysmívat.

 Ale to byla chvíle, kdy je Vám prostě krásně, užíváte si to a najednou PLESK BUMPRÁSK a je to úplně jinak. Žila jsem v Praze, tak tam to člověka zas tak nepřekvapí a zvykne si na ledacos, ale tady v mým malým ráji…dám si ten čaj.

Děkuju za reakci.


Ronjo, zdravím!

Já jak psala, že mám fakt hodně nechutných a vyloženě zlých zkušeností, tak jedna z nich je trochu i úsměvná. V podchodě na nádru v Brně se na mě nalepily Cikánky a jaly se mi krást tašku. To jsem záhy odhalila, ony ji nadzdvihávaly, takže najednou byla nějaká lehčí…tak jsem se prudce otočila a vypadlo ze mě něco nečekaného, a to:"Co si to dovoluješ, ty pí..?!!!" A pro jistotu jsem to ještě 2x fest hlasitě zopakovala!🤣

Cikánky z toho byly tak paf, že málem z těch schodů spadly. Já se pak trochu třásla (představila jsem si, co vše v kabelce nosím a oč jsem mohla přijít). 

Je mi jasné, že ne každý umí zareagovat typem Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Myslím, že kdyby se mi stalo to, co Vám, tak by ale pí.. létaly vzduchem. Ono já se někdy nezdám…😛 To samozřejmě není rada, jen můj zážitek. A byl takový i proto, že toto etnikum 2x okradlo moji starou a invalidní matku a nadávali jí právě do dámského přirození, když na ně křičela, ať jí peněženku vrátí.👎

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 24.10.2023, 15:07:03 xxx.xxx.198.226

Já bych zrovna takto reagovat neuměla. Já jsem schopná zřejmě spíš už dát ránu, než se pohádat. Nějak mi to tou hubou nejde, no…

Jedna východně původová spolupracovnice v gastroprovozu si na mě kdysi vypěstovala nějakou pifku (její kolegyně to nechápaly). A asi jsem ji zrovna nějakou (nikoli na ni mířenou) poznámkou dožrala a ona dotyčná začala s výlevem, ve kterém jsem zaslechla cosi ve smyslu “ťa zmaluju, že ťa vlastní máma něspozná”, tak jsem jí do toho skočila větou “to si můžeš zkusit” u čehož jsem se patřičně nakročila. A tak jsem dotyčnou výřečnou vyvedla z konceptu, že oněměla a následně s hudrováním opustila místnost...

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 24.10.2023, 15:14:59 xxx.xxx.65.248

Jednou jsem měla incident s pánem, co vypadal jako Martin Maxa. Byl na psí louce v parku s překážkami, vodil tam po kladině své minipsy a řval na nás ostatní, ať si koukáme odvolat svoje čokly. (Ta louka je vymezený výběh pro volné pobíhání psů.)

Došla jsme k němu, vysvětlila, že je to veřejný plácek pro všechny psy a pokud by nás požádal slušně, na chvíli si psy zavoláme, ať si dají oni v klidu překážky. Řval dál, pak se otočil a odcházel. Řekla jsem něco o jeho neschopnosti vést normální dialog…

Otočil se, vrátil se ke mně, naklonil se nade mě několik centimetrů jako by se chystal k polibku, zvedl zaťatou pěst a vdechl mi do obličeje: “nebýt tady kolem lidi, tak tě…  …ty totiž musíš být UČITELKA!”

kometa
kometa (5545 příspěvků) 24.10.2023, 15:21:57 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 24.10.2023, 15:14:59

A jste?🙂

Ona naštěstí většina takových agresorů končí u slovního napadání. Ale dopředu se to nepozná, že jo.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 24.10.2023, 15:25:40 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 24.10.2023, 15:21:57

Už ne. Nastoupila jsem kdysi jako angličtinářka na záskok na tři týdny, zdržela jsem se tři roky. Byla to výběrová škola s motivovanými dětmi, byla radost s nimi pracovat. 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.