Aktuálně: 3 997 inzerátů203 416 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Jak se vám venčí?

Verun
Verun 14.10.2024, 21:11:44 xxx.xxx.220.12
impact:

Ona si to bere kámoška. Já na ty houby moc nejsem a navíc jsme v kempu až do neděle. To by se nezpracovalo a ani nesnědlo (páč na houby se nesmí pít 😂). 


Ale může, jen ne na Hnojník inkoustový a houby se můžou  i ohřívat…

impact
impact 14.10.2024, 21:49:32 xxx.xxx.163.181
Verun:

Ale může, jen ne na Hnojník inkoustový a houby se můžou  i ohřívat…


Moje paranoia je silnější. 😂

Doron
Doron 14.10.2024, 23:48:06 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 14.10.2024, 08:49:35

Přejeme Idorkovi brzké uzdravení !

To je fakt k naštvání, když se něco takového stane ☹️, resp.když to majitel dopustí.

Trickyvoo
Trickyvoo 15.10.2024, 00:27:52 xxx.xxx.62.63
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 14.10.2024, 19:40:39

Tak to mě teda mrzí, jen se vyhrabete z jednoho průšvihu, hned jste v dalším. Přeji Idorkovi brzké udzravení a už jen za to, že se nemínily omlouvat, bych jim taky vyčíslila kde co, třeba se proberou a trochu se jim rozvsvítí.

Dafi
Dafi 15.10.2024, 06:29:25 xxx.xxx.136.20

v pátek ráno-stojím máti na zastávce-mám mezisměnu-3 psy za sebou měly krátkou vycházku

a máti-Mirka našla 3!!!!!!praváky!!!

já-no boží-všichni nachází plný koše!!

a já najdu-3 praváky!

no tak jsem vysvětlila,že chodím nenáoadně s taškou plátěnou,kdybych nic nenašla tak jdu vlastně ven ze psama,že,a není to tak trapný,jak když pudu s prázdným košíkem🙂

Aluško-vy máte teda smůlu s Idorkem-chudinka☹️

ty baby,to jo hrůza,nakopat jim zadek……☹️☹️

Aluška
Aluška 15.10.2024, 08:35:02 xxx.xxx.200.75
Trickyvoo:

Tak to mě teda mrzí, jen se vyhrabete z jednoho průšvihu, hned jste v dalším. Přeji Idorkovi brzké udzravení a už jen za to, že se nemínily omlouvat, bych jim taky vyčíslila kde co, třeba se proberou a trochu se jim rozvsvítí.


No, když jsem pak za nima šla, tak napřed a to udělala všechno naše Akina ? Zeptala jsem se jí, jestli tam viděla jinýho psa. Ona na to, že první tam byla dcera, ona doběhla po chvilce odtrhnout svýho psa. Na to jsem jí řekla, že na těch 10 metrů určitě viděla a slyšela všechno. Že se teda omlouvají. Na to jsem jí řekla, že to tomu psíkovi malýmu fakt nepomůže a že on za jejich nevychovanýho psa nemůže.  Pak už jenom poslali sms, že to předávají pojišťovně. Jinak nic. No ale já teď přemýšlím samozřejmě o variantách, které můžou nastat. Buď bude v pořádku a bylo to jen zhmoždění, nebo tam  bude něco s tou plotýnkou. Idorek chodí, baští, čurá, kaká. Má teda nějakej prášek, název už jsem zapoměla. Bude mu 13 let. Nechce se mi po těch 5ti narkózách na jaře ho znovu uspávat a řezat do něj. Krk je blbej. Srdíčko už není to co za mlada. Takže jsem z toho na nerva….

balu
balu 15.10.2024, 09:45:14 xxx.xxx.38.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 15.10.2024, 08:35:02

Idorka je mi líto. Tohle by se stávat nemělo. A pokud, tak by se k tomu měl majitel “pachatele” postavit čelem. Myslím, že tady k tomu došlo - omluvili se vám a věc předali na pojišťovnu, od níž získáte odškodné. 

LK (neregistrovaný) 15.10.2024, 10:14:26 xxx.xxx.143.124
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 15.10.2024, 08:35:02

Dúfam, že Vám dali aj názov poisťovne a číslo poistnej udalosti, resp. kontakt na človeka z poisťovne, ktorý to bude riešiť.

Inak, u nás v dedine pred rokmi veľmi pomohlo, keď po napadnutí bol informovaný starosta a ten to dal hneď do rozhlasu - bol taktný, v rozhlase iba upozornil občanov, aby si zabezpečili svojich psov, ktorí napádajú ľudí a zvieratá. Ale cez “klebetnice” zabezpečil, aby celá dedina vedela kto má nevychovaného psa. Môžem povedať, že to bol dobrý výchovný prostriedok…

Nestresujte sa - viem neni to ľahké - radšej preberte s fyzio možnosti, ak by to bola predsa len platnička, či sú neni nejaké techniky, cviky, ktoré pomôžu bez operácie. (Predpokladám, že keď sa pri hafánkoch funguje Dornovka, tak bude aj niečo použité, resp. odvodené od Mckenzieho či SMS)…

Aluška
Aluška 15.10.2024, 10:23:18 xxx.xxx.200.75
LK:

Dúfam, že Vám dali aj názov poisťovne a číslo poistnej udalosti, resp. kontakt na človeka z poisťovne, ktorý to bude riešiť.

Inak, u nás v dedine pred rokmi veľmi pomohlo, keď po napadnutí bol informovaný starosta a ten to dal hneď do rozhlasu - bol taktný, v rozhlase iba upozornil občanov, aby si zabezpečili svojich psov, ktorí napádajú ľudí a zvieratá. Ale cez “klebetnice” zabezpečil, aby celá dedina vedela kto má nevychovaného psa. Môžem povedať, že to bol dobrý výchovný prostriedok…

Nestresujte sa - viem neni to ľahké - radšej preberte s fyzio možnosti, ak by to bola predsa len platnička, či sú neni nejaké techniky, cviky, ktoré pomôžu bez operácie. (Predpokladám, že keď sa pri hafánkoch funguje Dornovka, tak bude aj niečo použité, resp. odvodené od Mckenzieho či SMS)…


Pokud to bude možné, na Dornovku určitě půjdeme, dornovkářka už je moje kamarádka, chodím s jezevčíkama  i preventivně.  Určitě řeknu vetovi o Milgammu, nebo něco, když to platí pojišťovna. Poslali mi název pojišťovny a že jim předali na mě telefonický kontakt. Myslím že hlášení posílali online. Stejně jim budu psát, jestli doklady od ošetření mám poslat rovnou té pojišťovně ( ale asi těžko když nemám číslo pojistné události, nebo jestli mě budou sami kontaktovat, když v hlášení chtěli kontakt na poškozeného), nebo jestli donesu k nim domů a oni pošlou dál. 

Ten rozhlas je dobrý nápad, starosta je můj spolužák ze střední a vlastně kamarád od dětství a rozhlas tu máme 😀

Anet10
Anet10 15.10.2024, 12:33:01 xxx:xxx.4544:64ef
Kilian:

…..dnešní zkouška STPR2 splněna 98 bodů ze 100… na ploše 20 x 40 m vyhledání 4cizích  předmětů  o velikosti 10 x 3 x 1 cm z rozličných materiálů za 12 minut….

Obrázek

Velká gratulace tobě Evi a Keliškovi, jste moc šikovná dvojka. Ta fotka jsem si myslela, že je od profíka, je nádherná. Ještě k tomu Idorkovi od Alusky, majitelka se zachovala blbě, měla se zajímat o to, co se stalo, samozřejmě uhradit veškerou vet. péči. Ona za toho psa (svého) bere veškerou zodpovědnost. Idorkovi přeju brzké uzdravení

Kilian
Kilian 15.10.2024, 14:20:44 xxx:xxx.f865:bb8c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anet10 z 15.10.2024, 12:33:01

..diky moc Jani….souhlasím s Tebou…

Plaka
Plaka 15.10.2024, 23:20:04 xxx:xxx.1987:cd34
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 13.10.2024, 12:54:15

Jste úžasný team, moc gratuluju! Pecka a paráda, držím palce na další mety. 🙂🍀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.