Aktuálně: 3 985 inzerátů203 447 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Jak se vám venčí?

acher
acher 13.10.2024, 17:18:19 xxx.xxx.222.196
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 13.10.2024, 16:38:50

Ona je to hořčice na zelené hnojení.

Kilian
Kilian 13.10.2024, 17:42:25 xxx:xxx.ee16:e988
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 13.10.2024, 16:42:33

..děkuju moc …

Sardullah
Sardullah 13.10.2024, 17:51:19 xxx.xxx.221.216
balu:

Kdyby si všechno to, co o něm píšete, Mates přečetl, tak vás kousne do zadku. Protože jak vy ho podceňujete, jak ho shazujete a nevěříte mu, to je pro mě nepochopitelné. 


Tak to byste mi křivdila… je to strašně šikovnej a snaživej chlapeček, ale zrovna v tomhle si teda moc jistá nejsem… tady spíš upřímně spoléhám na to, že on není typ psa, co by letěl hlava nehlava furt pryč, že ten prvotní instinkt vyrazit za něčím, co běží, by ho během chvilinky přešel a vrátil by se.

To není proto, že bych ho chtěla shazovat, ale i tohle dokonalý stvoření má určité limity a já raději budu realista a v tomto ho podcením a pak budu příjemně překvapená, než být v tomto ohledu suverén.

Jinak, co se týče jeho ochoty ke spolupráci,  tím, že se snad cvičenej narodil, někdy mi i padne brada, když něco jen tak plácnu, neočekávám splnění pokynu, neboť jsem ho to neučila a on udělá přesně, co jsem řekla… v tomhle je naprosto bezkonkurenční úžasňák…. nicméně to nic nemění na tom, že je to moje třeštiprdlo a trdýlko makový.

Samozřejmě ve srovnání s těma mejma potvorovatejma holkama, co furt vymejšlej… to potom každej psí kluk, co přemýšlí na přímo jako trdlo prostě vypadá. A možná to potom v mém podání vyznívá, že psa shazuju, ale věřte, že to tak v reálu není… neustále mu říkám, že je můj nejšikovnější a nejhodnější chlapeček.🥰

Doron
Doron 13.10.2024, 19:59:31 xxx.xxx.166.104
Kilian:

…..dnešní zkouška STPR2 splněna 98 bodů ze 100… na ploše 20 x 40 m vyhledání 4cizích  předmětů  o velikosti 10 x 3 x 1 cm z rozličných materiálů za 12 minut….

Obrázek

Cožeee?!?

Další zkouška?

Gratulace veliká,  jste borci !!!

Kilian
Kilian 13.10.2024, 20:11:42 xxx:xxx.ee16:e988
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 13.10.2024, 19:59:31

…no zadařilo se, děkuju moc…

Dafi
Dafi 13.10.2024, 20:40:52 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 12.10.2024, 18:02:06

bože,četla jsem*máma se rozdováděla….

a nebavím se s vá,a a nebavím,né,ne,ne..?-)

takovýhle krásný fotky mochomůrek!!! a já chudáček malý nic!!☹️🙂🙂

Doron
Doron 13.10.2024, 20:43:05 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 13.10.2024, 20:11:42

Jsi trochu tajnůstkářka🙂)))

Dneska jsem se psy taky dělala takový čuchací legrace a teď tady všichni leží, jak po boji🙂)), unavený. 

Moc s Framem pozdravujeme pana profesora, je nám vzorem a i fotka je překrásná;).

Trickyvoo
Trickyvoo 13.10.2024, 23:16:32 xxx.xxx.62.63
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 13.10.2024, 15:08:57

Tak ono, když máte psa, který reaguje na každou změnu na terase, tak neřešící pes může působit jako trdlo, ale nejspíš se jen nepotřebuje projevovat, ale jak by došlo na lámání chleba, vytřel by všem zrak. Zřejmě si říká, že vám jedna kanimůra stačí a nechce vás připravit do hrobu 😄. 

Kilian
Kilian 14.10.2024, 00:22:04 xxx:xxx.ee16:e988
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 13.10.2024, 20:43:05

…..no já se vzdycky bojím dopředu, že kdyby to nevyšlo no, tak ta ostuda nebude taková🙂….no ono normální psy to čucháni krásně unaví,ne tak Keliše, teď měl cca 14 dní takřka každodenní trénink a dnes na zkouškách celý den a jediný kdo totálně odpadnul jsem já…..fotka je od profesionala, ja co nafotím a chci sem dál, tak málokdy vyjde, že prý velký formát, ja to na mobilu počítače nemaje neumím upravovat….Kelišovi jsem pozdrav vyridila, a že krásnému a na rozdíl od něj rozumnému Framikovi děkuje a zdraví též…..

kometa
kometa 14.10.2024, 08:27:04 xxx.xxx.224.101
acher:

Ona je to hořčice na zelené hnojení.


A já si říkala, jestli to není ono. A je!

Aluška
Aluška 14.10.2024, 08:49:35 xxx.xxx.200.75

Idorek po tom napadení minulý týden vypadá líp, poctivě magnetíme hodinu ráno, hodinu večer.  Začínám mít dobrý pocit, že to ta plotýnka snad nebude.  Je veselejší, už by chtěl i jít na prochajdu. Snad to není jen po práškách na bolest….Ve čtvrtek kontrola. Platit budou, psali že to předávají pojišťovně. Jen by mě zajímalo, kdo mi zaplatí naježděné kilometry na veterinu a pak ho vezmu na fyzioterapii, pokud to vet schválí. Čas, strávený u magnetu aby tam pes zůstal ležet, čas strávený cestou a na veterině, na fizioterapii, to mi nezaplatí nikdo. V poledne jedu domů aby se vyvenčil, jak nesmí chodit ven, tak na zahradě se za tu chvilku nevyčůrá tolik, jako když venku očůrá 10 patníků. Ještě že mě šéf tohle všechno umožní.

efe
efe 14.10.2024, 09:24:35 xxx.xxx.199.5

Jako donutit se za tmy vyjít ráno ven je fakt boj, já to vstávání za tmy celoživotně nezvládám, ale ta občasná odměna za to stojí 😍

Obrázek Obrázek
Ph (neregistrovaný) 14.10.2024, 10:41:58 xxx.xxx.85.224
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 13.10.2024, 12:54:15

Krása! Moc gratuluji! 

Kilian
Kilian 14.10.2024, 10:52:31 xxx:xxx.ee16:e988
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 14.10.2024, 10:41:58

…děkuju moc…

LK (neregistrovaný) 14.10.2024, 12:54:36 xxx.xxx.12.249
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 14.10.2024, 08:49:35

K tým nákladom: ak to skutočne bude hradiť ich poisťovňa, tak by som: - spočítala všetky najazdené km, prípadne by som si každú návštevu vet, fyzio dala potvrdiť a doložila k tomu doklad o tankovaní (resp. doklady z MHD, taxi…) a taktiež by som žiadala náhradu ušlého príjmu, na čo zrejme bude treba potvrdenie od zamestnávateľa…ale takto by som postupovala, aj keby to nehradí ich poisťovňa, jednoducho by som vyčíslila všetky náklady - a tam patrí cestovanie a aj čas, ktorý som mohla tráviť inak. 

Aluška
Aluška 14.10.2024, 13:28:58 xxx.xxx.200.75
LK:

K tým nákladom: ak to skutočne bude hradiť ich poisťovňa, tak by som: - spočítala všetky najazdené km, prípadne by som si každú návštevu vet, fyzio dala potvrdiť a doložila k tomu doklad o tankovaní (resp. doklady z MHD, taxi…) a taktiež by som žiadala náhradu ušlého príjmu, na čo zrejme bude treba potvrdenie od zamestnávateľa…ale takto by som postupovala, aj keby to nehradí ich poisťovňa, jednoducho by som vyčíslila všetky náklady - a tam patrí cestovanie a aj čas, ktorý som mohla tráviť inak. 


Přesně tak to chci udělat, vyčíslit můj čas a nějak si ho ohodnotit, aby kdyžtak aspoň viděli, co vše mě to stálo a spočítám si cestovní náhrady. Už jsem si dala vypočítat jednu cestu na vet a vč. nákladů na opotřebení vozu to stojí 483,-. Naštěstí volno si brát nemusím, protože můj zaměstnavatel mě kdykoliv pustí a od každé veteriny a pak fyzioterapie mám účet. 

impact
impact 14.10.2024, 16:53:44 xxx.xxx.163.181

Tak my si dali o víkendu ještě výlet na rozhlednu Spešov. Původně jsem to naměřila na deset kiláčků a počítala s tím, že z toho vyleze dvanáct. Ale nějak jsme se zakecali a zapomněli odbočit a tak z toho bylo jen osm. 😂

Cesta na pohodu. Hřibů všude jak naprcanéch. A na konci výletu zasloužená odměna. 😋

Z kempu už jsme zpátky doma a já se těším na neděli. Má být krásně a tak se nám snad podaří nějaká pořádná patnáctka. 😆

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo 14.10.2024, 17:18:19 xxx.xxx.62.63
Dafi:

bože,četla jsem*máma se rozdováděla….

a nebavím se s vá,a a nebavím,né,ne,ne..?-)

takovýhle krásný fotky mochomůrek!!! a já chudáček malý nic!!☹️🙂🙂


No jo, taky občas čtu blbost 🤭.

Málem z toho houbaření byla ostuda. Tchyňový toužili vzít na místo, kde rostou. Tak jsme je vzali na místo, kde jsme po hodině prchali z lesa, že už máme dost. Jenže my tam byli tenkrát v týdnu a v tu sobotu to bylo nějak vysbíraný, ale nakonec jsme začali nacházet a bylo toho dost. Nechala jsem si jen trochu, zbytek jsem dala tchyňovým. U nás to jím jen já a já mám zase strach, že mě z toho bude bolet břicho, takže jsem si udělala tři skleničky nakládaných a to bylo všechno. No ale udělala jsem to blbě, v lese jsem nechala růžovku, nebyla jsem si jistá, jestli je to fakt ona. Jenže my pak šli odpoledne na výstavu hub a tam by mi řekli, jestli je to ona nebo ne. Mohla jsem mít super řízky. 

Trickyvoo
Trickyvoo 14.10.2024, 17:19:42 xxx.xxx.62.63
Aluška:

Idorek po tom napadení minulý týden vypadá líp, poctivě magnetíme hodinu ráno, hodinu večer.  Začínám mít dobrý pocit, že to ta plotýnka snad nebude.  Je veselejší, už by chtěl i jít na prochajdu. Snad to není jen po práškách na bolest….Ve čtvrtek kontrola. Platit budou, psali že to předávají pojišťovně. Jen by mě zajímalo, kdo mi zaplatí naježděné kilometry na veterinu a pak ho vezmu na fyzioterapii, pokud to vet schválí. Čas, strávený u magnetu aby tam pes zůstal ležet, čas strávený cestou a na veterině, na fizioterapii, to mi nezaplatí nikdo. V poledne jedu domů aby se vyvenčil, jak nesmí chodit ven, tak na zahradě se za tu chvilku nevyčůrá tolik, jako když venku očůrá 10 patníků. Ještě že mě šéf tohle všechno umožní.


Aluško nějak mi uniklo to napadení, že byste tu zmiňovala…co se stalo?

Aluška (neregistrovaný) 14.10.2024, 19:40:39 xxx.xxx.168.20

Minulý pondělí na nás vlítla musterlandka. Už minimálně 2 roky ví, že napadá ostatní psy. Já je viděla přes potok, že tam stojí, držela jí asi 13ti letá holka za obojek, máma stála vedle, vodítko asi neměly. Já měla pesany na vodítku a koukala jsem dolů co si čuchají a vůbec jsem si nevšimla, že se holce vytrhla, přeběhla lávku a s řevem se vrhla na jezevčíky. Pošlapala všechny, Idorka drapla za krk a převrátila na záda, psi ječeli, já hulákala a snažila se jí odstrčit, jen jsem jí vytrhla pár chlupů a pak oni doběhly a chytly si jí. Stály tam jak dvě bů a neřekly ani slovo. Domů jsme došli, Idorek začal být nahrbenej, nechtěl moc zvedat hlavu nahoru a každou chvíli zaječel až jsem nadskočila. Vet řekl že má zhmožděnej krk a má tam otok, zatím do toho šahat nechce. Dostal prášky, 2x denně hodinu  na magnetu a ve čtvrtek jdeme na kontrolu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.