Aktuálně: 3 985 inzerátů203 466 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sardullah
Sardullah 29.09.2024, 15:29:06 xxx.xxx.221.216

 My dnes na prochsjdě zatím nebyly… včera jsme vyrazili v poledne. Já si myslela, že v poledne budou lidi dřepět doma u oběda a opak byl pravdou, na to jak chodíme do defakto liduprázdné lokality, tak to bylo jak procesí k panence… potkali jsme asi 10 lidí a asi 4 psy… to tam nepotkáme za celej měsíc.

Pobavil mě pán s borderkou, potkali jsme se na takové uzoučké cestičce a tak na něj volám, že se kousek vrátím a pustíme je, tam se nelze minout bezkontaktně, takže na nějaký očuchání dohde a on, že nemusím, že jestli svoje psy udržím… a tak jsme šli vpřed a pán mi říká “ vy musíte mít ukrutnou sílu, když tak velký psy udržíte” kdyby tak věděl, že kdyby ti psi skutečně chtěli a zabrali skutečně na plný pecky, tak já k němu dojedu v poloze  ležícího střelce. Takže bych tomu řekla spíš vítězství ducha nad hmotou než ukrutná síla.

No nicméně musím konstatovat, že Ginuno tahání a divadelní představení v pubertě, ve mně zanechalo opravdu hluboké psychické trauma a vždycky když vidím psa resp. když se máme minout  na menším prostoru, tak ve mně vždycky hrkne “ ježíši pes” a očekávám problém a je jedno, že už dlouho se ty problémy nekonají.

No a včera večír jdeme jen na čůrandu po naší čtvrti a tři kočky nám přeběhly přes cestu a jeden zajíc… a Gina už šla v režimu koukám odkud vyleze kočka a hele zajíc tvl honem budeme ho sledovat.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Anet10
Anet10 29.09.2024, 15:33:31 xxx:xxx.4544:64ef

Nevím, kam bych to dala, nikdy jsem nic takhle neprodávala, zeptám se tady. Nechtěl by někdo úplně novou vestu od D4M. Vesta Lara s kapucí vel.M. Černomodrá. Já mám od nich dvě jiné, ty nosím, tuhle jsem neměla ani jednou na sobě. Je to tahle 

https://d4m.eu/cs/vesty/22-kynologicka-vesta-lara-s-kapuci.html   

Fotku té mojí pošlu z mobilu, tady ji nemám. Dala bych ji za méně než polovinu, 700 kč.

Sardullah
Sardullah 29.09.2024, 16:01:11 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anet10 z 29.09.2024, 15:33:31

Emko je mimo mojí velikostní kategorii😅

sutrik
sutrik 29.09.2024, 16:03:33 xxx.xxx.69.79

Minulý víkend jsme s Bonnie daly další dogmid na 47 km. Tentokrát jsme tam byly jen do počtu, panička měla útlum. I když jsem měla pocit, že ženu, tempo bylo ve srovnání s ostatními hlemýždí.

První fotka je z cesty do kempu, s oranžovým postrojem z trasy. S paní dobrmanovou pro porovnání velikosti. 

Tento víkend jsme si udělaly prodloužený a jely i s chlupatou piraňou na kurz. Zkusily jsme si podruhé rally obedience 2. Video ukazuje realitu, je toho před námi hodně. Takže je včetně koumání nad novým posunkem k zastavení ve stoje (zkusily jsme a vrátíme se k původnímu), nedokonalostmi i povedenými úseky a zablouděním na trase.

https://youtu.be/nQxpCvsCoZA?si=849YU7iMABSzSpMc

Jako druhý sport jsme zvolily nosework. Pro nás to byly první lekce. V létě jsem nás přihlásila a v červenci jsem začala navykat na pach skořice, v srpnu skořici schovávat. Kurz  byl na vyzkoušení, zda to bude obě bavit. Asi jo 👍 

Další fotky i video je z krátkých procházek mezi lekcemi. 

https://youtu.be/xtCNMC9fkTI?si=nHCPeABdESWlPye7

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kilian
Kilian 29.09.2024, 16:27:05 xxx:xxx.a5f9:ca28
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 29.09.2024, 16:03:33

….ten nosework, to vás bude moc bavit….a výhodou je, že můžete skořicí dávat idekoli, kdykoli a kamkoli….a stejná jste v tom chození dobří….to RO je mimo moje chápání- tedy paměť….

impact
impact 29.09.2024, 18:28:09 xxx.xxx.12.153
Dublinbarzoj:

Jsem čekala fotku miliardy bedlí a dostala chciplý prase 😂


Marja tak to se omlouvám. 🤣

Bedle mi nepřišly tak zajímavý, protože byly úplně všude! Mrtvý prase člověk hned tak nepotká. 🤣

efe
efe 29.09.2024, 19:24:59 xxx.xxx.155.192

Jsem marod, ale s pejskama jsem odpo aspoň na chvíli musela. Tolik lidí, co dneska, jsem u nás v lese nepotkala za celej rok dohromady…. ufff. Asi rostou.

Xerxova
Xerxova 30.09.2024, 07:37:43 xxx:xxx.c4a9:fde
efe:

Jsem marod, ale s pejskama jsem odpo aspoň na chvíli musela. Tolik lidí, co dneska, jsem u nás v lese nepotkala za celej rok dohromady…. ufff. Asi rostou.


přeji brzký návrat k plnohodnotnému výletění. U nás houby stále nic, ale kolem toho Hamru masakr - takže asi i u vás rostou.

Já ráno šok - vycházím s Yodou na první procházku v šest ráno - a od kostela z kopce klikatě jede směrem na chodník bílé auto… Fakt jsem se vyděsila, kam asi tak uhneme… Naštěstí hodilo pár obloučků a zastavilo na blikny kus od chodníku - a ono bylo celé namrzlé a dotyčný (dotyčná - nebylo skrz zamrzlá skla poznat) se prostě rozjel a neviděl vůbec ven. A tak stál a šudlal stěračema a stál a stál (nevystoupil)… když jsme se vraceli, tak už byl naštěstí pryč. Inteligent. Prostě zima se hlásí

Sarah01
Sarah01 30.09.2024, 08:14:28 xxx.xxx.28.39
Anet10:

Nevím, kam bych to dala, nikdy jsem nic takhle neprodávala, zeptám se tady. Nechtěl by někdo úplně novou vestu od D4M. Vesta Lara s kapucí vel.M. Černomodrá. Já mám od nich dvě jiné, ty nosím, tuhle jsem neměla ani jednou na sobě. Je to tahle 

https://d4m.eu/cs/vesty/22-kynologicka-vesta-lara-s-kapuci.html   

Fotku té mojí pošlu z mobilu, tady ji nemám. Dala bych ji za méně než polovinu, 700 kč.


Já bych ji vzala, obvod boků 110, to mně bude. 🙂

impact
impact 30.09.2024, 19:44:24 xxx.xxx.12.153
Dublinbarzoj:

Jsem čekala fotku miliardy bedlí a dostala chciplý prase 😂


Tak bedle hír. 🤣

Jsme se tam dneska po práci vrátili. 😍

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Anet10
Anet10 30.09.2024, 20:01:22 xxx:xxx.4544:64ef
Sarah01:

Já bych ji vzala, obvod boků 110, to mně bude. 🙂


Jo, bude. Změřte si svoje oblečení, třeba tenší  bundu, položte na stůl, zapněte a změřte.Píšu rozměry vesty, zapnuté a položené na stole. Prsa 56 cm od podpaží do podpaží, pas 55 cm, dá se stáhnout gumičkou vevnitř, boky 57 cm, délka od švu na krku, kde je všitá kapuce dolů 70 cm. Toto jsou ROZMĚRY VESTY, přední část, takže x2 zadní. Já mám Safety černou a na léto Soon se síťovinou, taky černou. Jestli budete chtít, tak se nějak domluvíme v SZ, ať to tady neplevelíme. Vrátím se sem až zítra, teď jsem jen taky narychlo jukla, přijeli jsme z výletu, mám ještě plno práce.

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj 30.09.2024, 23:53:38 xxx.xxx.92.110
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 30.09.2024, 19:44:24

Děkuji  mnohokrát, krásný  pokoukání

Sarah01
Sarah01 01.10.2024, 08:06:50 xxx.xxx.11.197
Anet10:

Jo, bude. Změřte si svoje oblečení, třeba tenší  bundu, položte na stůl, zapněte a změřte.Píšu rozměry vesty, zapnuté a položené na stole. Prsa 56 cm od podpaží do podpaží, pas 55 cm, dá se stáhnout gumičkou vevnitř, boky 57 cm, délka od švu na krku, kde je všitá kapuce dolů 70 cm. Toto jsou ROZMĚRY VESTY, přední část, takže x2 zadní. Já mám Safety černou a na léto Soon se síťovinou, taky černou. Jestli budete chtít, tak se nějak domluvíme v SZ, ať to tady neplevelíme. Vrátím se sem až zítra, teď jsem jen taky narychlo jukla, přijeli jsme z výletu, mám ještě plno práce.


Jj, už jsem napsala do SZ.

Sardullah
Sardullah 01.10.2024, 12:08:56 xxx.xxx.189.104

Tak u nás se teda dnes ráno nevenčilo vůbec…pastevecká potvora řekla, že už toho má dost, že prostě takhle brzo ráno vstávat nebude (brzo ráno bylo 7:15…odcházela jsem 8:15 do práce)…madam jsem přemlouvala, slibovala páreček za to, že se půjde vyčůrat, ale ani to s ní nehlo, prej..venku prší, tak to už tam vůbec nepolezu….pouze se s  nechutí a s kecama se přesunula z prvního patra z ložnice z postele do obýváku na gauč…a to teda poté, co tam nějakou dobu štěkala jakože “kde jste, ještě budeme spát v posteli” a já na ní volala “Ginuš, já musím do práce, já už nahoru nepůjdu..pojď ty za náma dolů”

… ještě že maj servis 24/7, že je se psy doma syn, protože je fakt super, když potřebujete odejít do práce a pes se odmítá jít vyvenčit…😴.

Anet10
Anet10 01.10.2024, 13:36:52 xxx.xxx.38.170

My jsme včera byli na Wolfgangových vodopádech kousek od Vyššího Brodu, ještě jsme pak pochodili kousek dále. Bylo tam docela zima 7°C, ale nádherně. Je to tam okolo ta příroda taková divočina, cesta plná kořenů a kamení, voda čistá, jak křišťál ledová, ale krásně. Potkali jsme jen 2 lidi, jinak pusto, prázdno. Pro mě zn. ideál.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi 01.10.2024, 13:43:25 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 01.10.2024, 12:08:56

ted nerýpu,ale co kdyby vážně nechtěla jít,vy musela do práce,nebo někam a doma nikdo…

mě by to zajímalo,protože mě občas stávkuje Dafina,a je odtažena-kousek-pár cm-a ne po břiše🙂

ale nemá 50 kilo,že….

Verun
Verun 01.10.2024, 16:14:52 xxx.xxx.220.12
Dafi:

ted nerýpu,ale co kdyby vážně nechtěla jít,vy musela do práce,nebo někam a doma nikdo…

mě by to zajímalo,protože mě občas stávkuje Dafina,a je odtažena-kousek-pár cm-a ne po břiše🙂

ale nemá 50 kilo,že….


😂nejvíc tažení psi jsou bulící, tomu když se nechce ….mnoho a mnoho videí….ale u nás doma jsem stále “vedoucí zájezdu” já, a  i když se bulině nechce, poslechne a jde, lehne si až před barákem 🤣má mnoho a mnoho fotek ….obvzlášť od rodinných příslušníků, co se snažili  vyvenčit, ale daleko nedošli a na důkaz mi to zdokumentovali, že opravdu se nedalo nic dělat…

Dafi
Dafi 01.10.2024, 16:41:33 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 01.10.2024, 16:14:52

připoměla jste mi kamarádku s basendžim-ten je schopnej se zastavit uprostřed křižovatky a nejít…musí být odnešen….🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.