Aktuálně: 3 988 inzerátů203 471 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Jak se vám venčí?

impact
impact 26.09.2024, 06:33:39 xxx.xxx.252.166
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 26.09.2024, 00:38:45

To tenkrát nebožka thajka. 🤣 Pršelo jako prase a já přijela z nákupu. Otevřela jsem barák a říkám psům táhnite se vychcat. Tak otráveně šli. Já v kuchyni vybaluju nákup a s plnou náručí chlazených věcí jdu do chodby do ledničky. Vejdu do chodby a tam dřepí thajka, zamyšleně čumí z otevřených dveří ven na ten déšť a chčije na koberec. 😂

Dafi
Dafi 26.09.2024, 08:00:32 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 26.09.2024, 06:33:39

no-tak jste měla upřesnit kam!se měla jít vyčurat🙂

mě+ se takhle Killynka vyšurala po vycházce na hadře vedle wc-já čurala na wc a mrknu a Killy taky..

ale ona jak byla kotcová a půjčovaná,tak tam to bylo těžký ji to naučit….

Tenurri
Tenurri 26.09.2024, 09:36:56 xxx.xxx.22.64
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 25.09.2024, 23:13:22

Díky moc!
Já mám asi obecně problém s utrácením za oblečení/boty, atd…

Dokud to není nezbytně nutné, tak si prostě nic takového koupit nejdu, nesnáším to vybírání a zkoušení věcí 😀…a u online objednávání oblečení mám zase nepříjemný pocit že mi to nebude a budu to vracet…což už se několikrát taky stalo. A taky je mi líto peněz a radost z toho taky nemám, prostě to jenom potřebuju…asi nějaké trauma z měkkejch dárků v dětství, nebo co 😀. 

Svoje goratex solomony teď nosím i do práce, protože je to jediná nepromokavá obuv co vlastním 😀…ale zase my tu máme spíš mužskej kolektiv a tahám sem s sebou i Jacka, takže se nikdo nepodivuje nad mýma bahňákama 😀.

Dafi
Dafi 26.09.2024, 11:02:36 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tenurri z 26.09.2024, 09:36:56

no-s oblečením to mám jako vy

nebaví mě to vybírat/zkoušet,s nakupování přes net mám strach že to nebude..

psi mám od mých 10 let-a vždy jsem měla rozdělený oblečení na cvičákovské a slušno-do školy/práce…

jako dítě jsem ke psům měla věci starší/pbnošené-případně coo mě kdo dal-tady to se ti bude hodit ke psům,než bych to vyhodila dám to k tobě,na cvičák to využiješ a u psů je jedno jak to vypadá..

na vycházky a cvičák sustákový soupravy-rechle to schlo a když pršelo tak pláštěnka gumáky

gumáky jsem měla 35 let ještě měly značku svazarmu na sobě🙂

a nosila jsem je hodně,fakt mega hodně-stopy na jaře/podzim+rosa v létě…

no a pak mě pře skoro devíti lety koupil první soupravu ke psům přítel

od Ščučky-bundu zimní+gatě-ale ty jsou bez jákekoliv podšívky,jen tuhý šusták tak studí,bunda zimní je tenká,

vestu  a kšiltovku,vestui nosím doted,nic jí není nosím ji hodně,kšiltovky mám už několkátý,blednou😀

věci jsou to kvalitní a vydrží jen jsou těžký-ten tvrdej šusták těžkej….

gatě už má svagrová-ztloustla jsem:-()

bundu už moc nenosím-tak 2 roky?protože jsem před rokem a půl dostala jarníčernorůžovou psí bundu-pod kterou se vleze tenká zimní bunda,takže tak ju nosím od podzimu do jara,

+mám 2 kalhoty ke psům

a výcvikovou sukni-vše od přítele

můj přítel vášnivě rád kupuje oblečení:-()

jinak mám fukční trika z klimatexu+finkční legíny,podpsenky z merina vlny

-nosím do práce vg práci,kde je zima a na druhé straně vedro-podle toho co člověk kde dělá…

+některý mikiny/trička mám z LIDLUa Z KIKU-tím kompenzuju drahý věci ke psům a do práce….

a nakupuju i v sekáči-trika,svetry,šaty,-takovej ten vše za 59kč…

boty LIDL/PENNYY a občas něco z normálního….

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 26.09.2024, 19:33:29 xxx.xxx.252.166

My jsme se dneska jen proběhli pro auto do servisu. Konečně mám spravenej přední nárazník, co jsem urvala na Maleníku. 🙆‍♀️

Ale stejně tam Fordík musí znova a dát nový péra, aby neseděl tak nízko. 😵‍💫

Do servisu to máme fajne cestu. Vyběhneme za barák a přes pole pět kiláčků. 🐾

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo 26.09.2024, 22:52:33 xxx.xxx.62.63
impact:

To tenkrát nebožka thajka. 🤣 Pršelo jako prase a já přijela z nákupu. Otevřela jsem barák a říkám psům táhnite se vychcat. Tak otráveně šli. Já v kuchyni vybaluju nákup a s plnou náručí chlazených věcí jdu do chodby do ledničky. Vejdu do chodby a tam dřepí thajka, zamyšleně čumí z otevřených dveří ven na ten déšť a chčije na koberec. 😂


Zatím se teda vždy přemohla a nakonec v nejvyšší nouzi to ven s útrpným výrazem vynesla 😄.

Vahine
Vahine 27.09.2024, 14:29:33 xxx.xxx.2.28
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 27.09.2024, 12:54:52

Pěkný, sluší 👌

Chingis
Chingis 28.09.2024, 00:45:51 xxx:xxx.6cc9:9b7

Takhle se venčí dneska nám (Trixie a Čert). Brook se řekla, že to vydrží, pláštěnku si prý mám strčit někam. 

Obrázek
Bobca
Bobca 28.09.2024, 07:59:04 xxx.xxx.20.192
Chingis:

Takhle se venčí dneska nám (Trixie a Čert). Brook se řekla, že to vydrží, pláštěnku si prý mám strčit někam. 

Obrázek

prosím,přeložit do češtiny🙏..děkuji

kometa
kometa 28.09.2024, 08:04:26 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 28.09.2024, 07:59:04

Mohl jsem se vyčůrat v kuchyni. Nebo tak něco. Výraz tomu odpovídá.🙂

Bobca
Bobca 28.09.2024, 08:18:34 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 28.09.2024, 08:04:26

jojo🤭dík..

Xerxova
Xerxova 28.09.2024, 13:05:19 xxx:xxx.6c62:c556

dneska jsem si vyžádala placatou procházku (nějak se mi nechtělo lézt do kopců) - a tak tedy byly naplánované borové lesy kousek od Hamru na Jezeře, Chrastenský vodopád, Chrastenský a Děvínský rybník… A zatímco u nás ani prašivka, tak tam hřib vedle hřiba. Mladé, zdravé, krásné. A pak taky záplava klouzků. Přinesli jsme ruksak praváků - část vezu sestře, tři velké dlouhonohé dostala sousedka Václava k svátku… a zbytek už se nasuší a podusí…

Orionka (neregistrovaný) 28.09.2024, 17:04:58 xxx.xxx.129.233
Xerxova:

dneska jsem si vyžádala placatou procházku (nějak se mi nechtělo lézt do kopců) - a tak tedy byly naplánované borové lesy kousek od Hamru na Jezeře, Chrastenský vodopád, Chrastenský a Děvínský rybník… A zatímco u nás ani prašivka, tak tam hřib vedle hřiba. Mladé, zdravé, krásné. A pak taky záplava klouzků. Přinesli jsme ruksak praváků - část vezu sestře, tři velké dlouhonohé dostala sousedka Václava k svátku… a zbytek už se nasuší a podusí…


Já jsem se pro změnu venčila v Jizerkách (Bedřichov, Šámalka, Hřebínek), houbařů asi milion a plné nebo aspoň poloplné koše - podle velikosti. Nejvíc praváků, ale i kováře. 

Xerxova
Xerxova 28.09.2024, 17:11:24 xxx:xxx.6c62:c556
Orionka:

Já jsem se pro změnu venčila v Jizerkách (Bedřichov, Šámalka, Hřebínek), houbařů asi milion a plné nebo aspoň poloplné koše - podle velikosti. Nejvíc praváků, ale i kováře. 


tak to už se to rozjede i za humny… Sice nasušeno mám, ale ještě nějaké ty zásoby se vždycky hodí

Xerxova
Xerxova 28.09.2024, 19:06:09 xxx:xxx.6c62:c556

nedělní Jizerky už jsme vywebila, takže jen něco málo za humny, středeční okruh kolem Růžové (rozhledna Růženka a Dolský mlýn a vrch Růžák) a dnešní lesy kolem  Chrastné plné hříbků

nejprve ty nepsí

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova 28.09.2024, 19:07:44 xxx:xxx.6c62:c556

a ty psí… prý kolem třetího roku se doga výrazně zklidní… Doufám, že alespoň maličko…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 29.09.2024, 14:52:43 xxx.xxx.12.153

My dneska dvanáct kiláčků po naší oblíbené Litenčické pahorkatině. 🐾

Fotek moc nemám bo jsme celou cestu mleli pantem. 🤭 Potkali jsme asi osmdesát miliard bedlí a jedno chcíplý prase. 🐗 

Vytáhla jsem nový botičky a ulovila si majinkej puchýřek na patě. 😵‍💫

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.