Aktuálně: 3 987 inzerátů203 473 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Jak se vám venčí?

Anonymní (neregistrovaný) 24.09.2024, 14:23:47 xxx:xxx.43:14a4

U mě je dneska náádherně…

Obrázek
janaa
janaa 24.09.2024, 14:57:24 xxx.xxx.174.227

Lowy bývaly výborný.Bývaly. Poslední dva pokusy - první se začaly rozpadat měsíc před koncem záruční doby. Prodejce mi napsal,že jsou špatně používané a ošetřované. Jasný, chodím v nich každý den (ošetřovaný byly každý měsíc). Nějak je zalepil,do dvou měsíců konec. Ty boty byly ale tak pohodlné, že jsem si je koupila znova. Ta samá závada po roce,tentokrát už mi prodejce rovnou vrátil peníze, že je to neopravitelné (boty začnou praskat v místě u palce,kde se bota u chůze ohýbá). Takže bohužel,třetí pokus už jsem neabsolvovala

balu
balu 24.09.2024, 14:59:08 xxx.xxx.162.174

Mám širokou nohu, vysoký nárt, poměrně malou velikost (37) a po úrazu extrémně citlivé chodidlo na jedné noze. Tak, že mi vadí jít bosa po povrchu i tam, kde to ta zdravá noha zvládá stejně jako nohy ostatních. 

Já mám velice dobrou zkušenost s farmářkami, obyčejnými koženými z prodejny s pracovními oděvy. Nemají odpruženou podrážku, nemají žádné další moderní vychytávky a fiučury. Musí se často mazat - mám takový velmi účinný včelí balzám na kůži - zkrátka se o ně musí pečovat. Mám je už strašně dlouho, asi 17 let, ale jen pět let jsem je obouvala několikrát denně od podzimu do jara ačkoliv nejsou zimní. Ale s teplou ponožkou sloužily celou zimu. Od té doby co nemám svého psa, tak už v nich chodím jen sporadicky.  

Sarah01
Sarah01 24.09.2024, 15:56:12 xxx.xxx.162.253
balu:

Mám širokou nohu, vysoký nárt, poměrně malou velikost (37) a po úrazu extrémně citlivé chodidlo na jedné noze. Tak, že mi vadí jít bosa po povrchu i tam, kde to ta zdravá noha zvládá stejně jako nohy ostatních. 

Já mám velice dobrou zkušenost s farmářkami, obyčejnými koženými z prodejny s pracovními oděvy. Nemají odpruženou podrážku, nemají žádné další moderní vychytávky a fiučury. Musí se často mazat - mám takový velmi účinný včelí balzám na kůži - zkrátka se o ně musí pečovat. Mám je už strašně dlouho, asi 17 let, ale jen pět let jsem je obouvala několikrát denně od podzimu do jara ačkoliv nejsou zimní. Ale s teplou ponožkou sloužily celou zimu. Od té doby co nemám svého psa, tak už v nich chodím jen sporadicky.  


Tak to už se snad dá říct, že jsou nesmrtelné. 

balu
balu 24.09.2024, 16:04:14 xxx.xxx.162.174
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.09.2024, 15:56:12

Tak ony už samozřejmě nejsou perfektní, ale občas vyrazit se v nich dá. Já ale nedělám žádné túry. 

acher
acher 24.09.2024, 22:33:05 xxx.xxx.222.196

Slíbila jsem dát fotku ježčíků,když se mně je podaří vyfotit.Jelikož už běhají venku a nažrat se chodí jen večer není jednoduché je vyfotit.Jakmile člověk pootevře dveře mizí.Na fotce maminka a jeden odvážlivec,co vydržel než ho mobil alespoň trochu zaměřil.

Obrázek Obrázek
acher
acher 24.09.2024, 22:41:38 xxx.xxx.222.196

A jeden krásný západ slunce,ač se to nezdá všechny fotky jsou focené v jeden čas a z jednoho místa.

Obrázek Obrázek Obrázek
Zrzavci
Zrzavci 24.09.2024, 22:44:57 xxx.xxx.36.119
»
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 24.09.2024, 22:33:05

Jéjejejééééjejééje. Děkuju Acher za zprávu. To je supr. 

Verun
Verun 24.09.2024, 23:34:35 xxx.xxx.220.12
Orionka:

Překvapuje mě, kolik žen má problém s nohama a botama. Myslela jsem, že “chromé” mám jen já. Házíte tu značky…jediné boty, které můžu obout s jít, jsou staré dobré Prestige. Bohužel jednosezónové.

Ty boty od ševce jsou úžasné.


Jó,  tak to se zeptejte mojí mladší dcery a jejího přítele, co se nosí v zimě v Brně, takže  v zimě s minimem sněhu a  přijedou na Jih v PLÁTĚNÝCH KONVERSKÁCH, pokud možno i s prošlapanou patou……dospělý lidi, prej. Klasický Prestige jsem nosila jako týnažer Prestige bílé - boty-prestige.eu ,myslíte že už nevydrží než rok nebo že se nedají nosit v zimě?

Verun
Verun 25.09.2024, 00:19:31 xxx.xxx.220.12
Sardullah:

Mám něco takového…viz foto.

Obrázek Obrázek

Jé… třeba jako tydle? 

ještě jsem zapomněla na zimní Ariat boty, jsou sice koňsko jezdecké, ale než je zahnojím, udělají trochu hodobožové parády…jsou ale úzké, nepropouští a nejsou zatím extra naimpregnované .

Obrázek Obrázek
Tenurri
Tenurri 25.09.2024, 07:32:36 xxx.xxx.96.141
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 24.09.2024, 23:34:35

Dokud jsem neměla psa, tak jsem ve městě taky nosila celoročně jedny tenisky - vansky nebo mustangy 😀 …

A na výlety jsem měla nějaký levný z dekáče…teď jsem si koupila na venčení solomony a dobrý…ale pomalu omdlívám, když mám dát za boty víc jak 2k 😀.

Sarah01
Sarah01 25.09.2024, 07:38:57 xxx.xxx.11.197
Verun:

Jó,  tak to se zeptejte mojí mladší dcery a jejího přítele, co se nosí v zimě v Brně, takže  v zimě s minimem sněhu a  přijedou na Jih v PLÁTĚNÝCH KONVERSKÁCH, pokud možno i s prošlapanou patou……dospělý lidi, prej. Klasický Prestige jsem nosila jako týnažer Prestige bílé - boty-prestige.eu ,myslíte že už nevydrží než rok nebo že se nedají nosit v zimě?


My u nás v firmě používáme obuv Prestige jako pracovní do výroby a víc jak rok nevydrží. Ale zase nutno říct, že jiné levnější značky vydrží ještě méně. 

Zrzavci
Zrzavci 25.09.2024, 07:42:50 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 24.09.2024, 23:34:35

Druhá polovina nosí kotníkové Prestige, černý a nosí je celorok a vydrží hodně.

Verun
Verun 25.09.2024, 08:55:00 xxx.xxx.220.12
Verun:

Jé… třeba jako tydle? 

ještě jsem zapomněla na zimní Ariat boty, jsou sice koňsko jezdecké, ale než je zahnojím, udělají trochu hodobožové parády…jsou ale úzké, nepropouští a nejsou zatím extra naimpregnované .

Obrázek Obrázek

https://www.equiservis.cz/boty-jezdecke-ariat-reg-wms-harper-earth-h2o-akce-20-5220-4176-100973cz925/

😉mají slevu…a opravdu suché pokojíčky pro nožičky

Tenurri
Tenurri 25.09.2024, 11:57:19 xxx.xxx.22.64

Když už se tu řeší boty…

Já nejen, že jsem neměla žádné funkční boty, ale nemám ani žádné funkční oblečení do chladného počasí na ven 😀 (ve městě to bez psa nebylo úplně třeba)…

koukám po 4 dox zimních kalhotách a nějaké vestě. Není to úplně nejlevnější…vím (myslím?) že si tu někdo 4dox oblečení chválil. Tak jestli to někdo používáte a velikostně to podle tabulky taky sedí?

Teď je to ještě dobrý, ale až bude zima, tak pořádné oblečení na ven bude asi nutnost. Zatím chodím ven v tom, co mám normálně i do práce, akorát když proběhne pes kolem blátem nebo na mě skočí, tak to taky není ideálka …

Xerxova
Xerxova 25.09.2024, 13:26:20 xxx:xxx.ff0a:2eba

čerpám dva dny dovolené - a míchám čištění oken (mám ráda čistá okna, nemám záclony - navíc mám Yodu…) a výletění. Dneska jsme dopoledne zvládli naučnou stezku kolem Růžové (České Švýcarsko) - asi 10 km s děsným klesáním k starému mlýnu (Pyšná princezna) a děsným stoupáním zase nahoru… A teď ta okna…

bambule
bambule 25.09.2024, 14:43:55 xxx.xxx.73.20

Dnešní ranní vycházka, na focení psa příliš tma tak aspoň krásné rozednění. 

Obrázek
Dafi
Dafi 25.09.2024, 20:32:39 xxx.xxx.136.20

Dafi a její nový zdravý pamlsky na játra a vycházka odpo v lese-našli jsme bedle a padaly žaludy,akorát listí ještě není barevný,jinak hodně odpo bylo,takže ranní cvičící vycházky,a aportovací a obíhací

no a dnes ráno mezi pole,proběhnout vyvenčit chvilku a odpoledne do lesa autem,Žeryk válel sudy a Dafi hopala po pařezech🙂

Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah 25.09.2024, 23:13:22 xxx.xxx.221.216
Tenurri:

Když už se tu řeší boty…

Já nejen, že jsem neměla žádné funkční boty, ale nemám ani žádné funkční oblečení do chladného počasí na ven 😀 (ve městě to bez psa nebylo úplně třeba)…

koukám po 4 dox zimních kalhotách a nějaké vestě. Není to úplně nejlevnější…vím (myslím?) že si tu někdo 4dox oblečení chválil. Tak jestli to někdo používáte a velikostně to podle tabulky taky sedí?

Teď je to ještě dobrý, ale až bude zima, tak pořádné oblečení na ven bude asi nutnost. Zatím chodím ven v tom, co mám normálně i do práce, akorát když proběhne pes kolem blátem nebo na mě skočí, tak to taky není ideálka …


Já už skoro v ničem jiným nechodím, kolikrát se musim přemlouvat, abych si alespoň do práce vzala nějaký “ normální” hadry… já teda mám skoro vše maskáčový z praktických důvodů a když pak ještě vylezu ze svýho černýho terénního suta, tak fakty vypadám jakože se chystám na Ukrajinu.

Je mi v tom pohodlně, obzvlášť super u kalhot je vysokej pas, takže i když se ohnu, tak mi neleze ven řiť.

Ze zimního mám dvoje kaťata a bundu. Velikostně bych řekla, že to cca sedí.   já jsem slonice, tak jsem si vzala asi o trochu větší, abych měla volnější a spokojenost. Bunda taky super..  hromada kapes, praktická.

Jedny kalhoty už mám… teď nevím.   jestli dva nebo tři toky a jsou furt jak nový..  a to je fakty tahám na střídačku dvoje od podzimka do jara.. v jedněch… černých chodim kolikrát i do práce..  celej den tam s nima dřepím na židli a ani náznak prošoupání na zadeli.

Jako je to drahý, dlouho jsem váhala než jsem si to pořídila, ale za mě velká spokojenost..  myslím, že mi to oblečení ještě xy let vydrží.

Trickyvoo
Trickyvoo 26.09.2024, 00:38:45 xxx.xxx.62.63
Tenurri:

Když už se tu řeší boty…

Já nejen, že jsem neměla žádné funkční boty, ale nemám ani žádné funkční oblečení do chladného počasí na ven 😀 (ve městě to bez psa nebylo úplně třeba)…

koukám po 4 dox zimních kalhotách a nějaké vestě. Není to úplně nejlevnější…vím (myslím?) že si tu někdo 4dox oblečení chválil. Tak jestli to někdo používáte a velikostně to podle tabulky taky sedí?

Teď je to ještě dobrý, ale až bude zima, tak pořádné oblečení na ven bude asi nutnost. Zatím chodím ven v tom, co mám normálně i do práce, akorát když proběhne pes kolem blátem nebo na mě skočí, tak to taky není ideálka …


Já se vybavovala funkčním oblečením kvůli Malině. Teda něco jsem měla, ale ona mi ze začátku tak odhodlaně chodila v dešti, že jsem si kupovala goratexové boty na léto i na zimu a goratexovou slabou bundu. Zimní goratexovou bundu nemám, ale to co mám případný sníh vydrží..no a když jsem se takhle pěkně vybavila, přestala být Malina odhodlaným štěnětem a stala se z ní princezna, která si nejraději ani nožku nesmočí. Jako dneska byla na  zahradě jen lehce mokrá tráva. Milostpaní se posadila mezi dveře a oznámila mi, že se můžu vyčůrat za ní, že ona to ještě chvíli vydrží. Marně jsem jí lákala a když jsem teda šla domů a ona teda taky, tak jí povídám “ty jsi teda princezna” a ona vydala zvuk jako princezna takové jakoby “jo” hodně vysoko 😄.

Do práce jsem často chodila ve venčícím oblečení, protože jsem chodila v době, kdy jsem v šatně nikoho nepotkala. Teď ale chodím do kanclu a tudle jsem ráno automaticky vzala své goratexy od lesa…no říkala jsem si, že mi moc lidí na nohy nevidí, tak si nikdo nevšimne a hned v osm při vaření čaje, přišla kolegyně do kuchyňky a hned jsem viděla, že ty moje apartní venčící boty zaregistrovala 🤣.  Ostatní kolegyně krásné bílé boty, různé střevíčky a najednou jsem tam stála já v zaprášených goratexových salomonkách 🤭.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.