Aktuálně: 3 987 inzerátů203 476 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Jak se vám venčí?

Doron
Doron 23.09.2024, 21:17:13 xxx.xxx.166.104

No, my byli normálně v přírodě,  ne na nějakým psím hřišti,  tak jsem to nečekala.Ona si to ta fenka pokazila tím, že ještě po Framovi vyjela, jako, že si ten koš zabírá..;) 

No, a ti páníčci jsou takoví snivci nepraktičtí..

Nic strašnýho se nestalo, je opravdu jen šlic.

Děkuju moc za podporu, už jsem se uklidnila🙂.

A k těm botám..

Už nemůžu nosit nic jinýho než barefooty, a ty jsou většinou fakt drahý,  tak je nosím do roztrhání a asi dělám ostudu☹️.

Loni jsem si nechala ušít ( pod)zimní boty s beránkem, od takovýho ševce jak z pohádky , dělá takový divoký kombinace barev, vybrala jsem si co nejcivilnější, dole jsou široký,  ale dobře drží kotník. Jenže je budu muset nějak brutálně naimpregnovat, aby mi vydržely  a nevím čím. Možná jsem měla vzít černý☹️.

  

Obrázek
Orionka (neregistrovaný) 23.09.2024, 23:38:45 xxx:xxx.abe9:43c

Překvapuje mě, kolik žen má problém s nohama a botama. Myslela jsem, že “chromé” mám jen já. Házíte tu značky…jediné boty, které můžu obout s jít, jsou staré dobré Prestige. Bohužel jednosezónové.

Ty boty od ševce jsou úžasné.

Sarah01
Sarah01 24.09.2024, 07:18:27 xxx.xxx.11.197
Doron:

No, my byli normálně v přírodě,  ne na nějakým psím hřišti,  tak jsem to nečekala.Ona si to ta fenka pokazila tím, že ještě po Framovi vyjela, jako, že si ten koš zabírá..;) 

No, a ti páníčci jsou takoví snivci nepraktičtí..

Nic strašnýho se nestalo, je opravdu jen šlic.

Děkuju moc za podporu, už jsem se uklidnila🙂.

A k těm botám..

Už nemůžu nosit nic jinýho než barefooty, a ty jsou většinou fakt drahý,  tak je nosím do roztrhání a asi dělám ostudu☹️.

Loni jsem si nechala ušít ( pod)zimní boty s beránkem, od takovýho ševce jak z pohádky , dělá takový divoký kombinace barev, vybrala jsem si co nejcivilnější, dole jsou široký,  ale dobře drží kotník. Jenže je budu muset nějak brutálně naimpregnovat, aby mi vydržely  a nevím čím. Možná jsem měla vzít černý☹️.

  

Obrázek

Tak ty jsou teda nádherné. 👍

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 24.09.2024, 08:01:29 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 23.09.2024, 21:17:13

Impregnovat včelím voskem? Ale asi by bylo nejlepší zeptat se pana ševce, jsou opravdu krásný.

efe
efe 24.09.2024, 08:33:33 xxx.xxx.30.165
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 23.09.2024, 21:17:13

Taky už nosím jen BF. Mně vyhovujou Rock Springy, mají hodně širokou prstovou část (mám halluxy). A navíc některý ty jejich boty jsou jakoby ze softshellu, takže nepromokavý celkem dost a dlouho. Pořídila jsem je za nějakých 1500,- a vydržely dvě sezóny (od podzimu do jara). Takže to by celkem šlo.

Sardullah
Sardullah 24.09.2024, 09:36:20 xxx.xxx.189.104

Doron….ta situace je přesně to, o čem jsem mluvila resp. psala…že někteří pejskaři z mého pohledu jsou prostě ignoranti. Jako to přeci není normál…i kdybyste sebou neměla psy, tak přeci není normální, aby nějakej cizí čokl přiběhl a vrazil vám kebuli do koše s jídlem. Tak jasně, stane se, že mám psa, který to nezvládne projít jen pod povelem a musím ho připnout na vodítko…dokonce si můžu i pomyslet…zabrblat jakože “no tak to je super…si tady dělá někdo piknik…tak Fifinko pojď, budeš muset chvíli na vodítko.” , ale to je tak vše a když už se to stane, tak teda sklopím ušiska a omlouvám se co to jde.

Vy ani Framík na tom nemáte ani zbla viny…cizí fena přiběhla k vám a dokonce vyjela po vašem psu…z mého pohledu je situace jasná…a určitě bych jim přispívala na nějaké veterinární ošetření…zranění bylo způsobené jen a pouze nezodpovědností majitelů feny.

Mám kamarádku, která má staršího pejska…nějakej kříženec  připomínající plemeno slovenský kopov…pejsek je takovej bázlivější a tu bázlivost projevuje velkým bububu…takže ať potkají člověka a nebo psa, tak on na ně vyběhne a hodně štěká, viděla jsem a na první pohled to fakty vypadá na útok, já osobně bych si teda nebyla jistá, jestli pes kousne a nebo ne…jako jasně, strachová agrese to bude, ale nikde není řečeno, že i taková agrese nemůže skončit zákusem…moje kamarádka je klasik a tak volá…"nebojte, on vás nekousne, on jenom štěká"…dlouho jsem jí mluvila do duše, že tohle není ok, že kdyby takhle naběhnul k mojí Sáře, tak ta by ho pěkně zrychtovala…že jsou lidi, kteří se psů bojí a opravdu jim není příjemné, když na ně takhle naběhne cizí pes a v neposlední řadě, že je riziko, že jednou jí ho může nějakej člověk klidně i nakopnout, jako ona to uznala, ale co má dělat, když ten pes vyběhne (na volno) a už neposlechne, já jí říkala, že tohle je vysloveně pošušňáníčko, když já mám na vodítku ostrýho radikála, který nemá rád psy a doběhne takováhle štěkna..to už moje fena brala jako regulérní útok a tohle si rozhodně nenechá líbit, tam už to neupoveluju, neodtáhnu jí, protože pes jde za náma a mám co dělat, abych jí udržela, že takovýhle páníčky bych pak nejraději zaškrtila, protože se potom snažím zuby nehty zachránit jejich psa…neboť moje Sára by ho s náhubkem naklepala, jak řízek

……až došlo na moje slova a  jí jeden pán vyhrožoval, že odepne svýho ovčáka, ať si to s ním vyřídí…a pak další pán, co jí na férovku řekl, že ještě jednou, tak jí psa nakopne….tak to se teda chytila za nos….resp. to se teda začala bát, že by k tomu mohlo dojít a dává si na to větší pozor.

Do té doby jí přišlo, že o nic nejde, proč by s tím měl mít někdo problém…její pes nikoho nekousne, ona se za to štěkání omluví a vyřešeno….

impact
impact 24.09.2024, 09:55:43 xxx.xxx.252.166

Kurnik i když já mám v očích běžné psí veřejnosti  ty hysterický uječený magory džekrásly, tak stát se to nám a doběhnout nám na piknik nějaký cizí pes, tak nehnou ani brvou. 😆 Oni jsou chudinky majinký tak zvyklí se o všechno dělit, že by ještě uhnuli, ať se pejsek pořádně napapá, když doma nemá. 🫣🤣

Sardullah
Sardullah 24.09.2024, 10:09:32 xxx.xxx.189.104

ad boty…já teda nechodím žádné horské túry, nechodím za nějakého extrémního počasí…nejvíc mi vyhovují běžecké boty.

No a na zimu mám takový sněhule…co mi dobře držej nohu a nekloužou, ty jsou super…teda byly…loni se mi rozbil zip a vůbec nevím co s tím, opravnu na boty, kde to dělali zrušili a nemůžu sehnat podobný typ.

Anet10
Anet10 24.09.2024, 10:26:56 xxx.xxx.38.183
Doron:

No, my byli normálně v přírodě,  ne na nějakým psím hřišti,  tak jsem to nečekala.Ona si to ta fenka pokazila tím, že ještě po Framovi vyjela, jako, že si ten koš zabírá..;) 

No, a ti páníčci jsou takoví snivci nepraktičtí..

Nic strašnýho se nestalo, je opravdu jen šlic.

Děkuju moc za podporu, už jsem se uklidnila🙂.

A k těm botám..

Už nemůžu nosit nic jinýho než barefooty, a ty jsou většinou fakt drahý,  tak je nosím do roztrhání a asi dělám ostudu☹️.

Loni jsem si nechala ušít ( pod)zimní boty s beránkem, od takovýho ševce jak z pohádky , dělá takový divoký kombinace barev, vybrala jsem si co nejcivilnější, dole jsou široký,  ale dobře drží kotník. Jenže je budu muset nějak brutálně naimpregnovat, aby mi vydržely  a nevím čím. Možná jsem měla vzít černý☹️.

  

Obrázek

Teda, nádherné boty, chodit se v nich bude asi božsky.

Sarah01
Sarah01 24.09.2024, 10:58:58 xxx.xxx.11.197
impact:

Kurnik i když já mám v očích běžné psí veřejnosti  ty hysterický uječený magory džekrásly, tak stát se to nám a doběhnout nám na piknik nějaký cizí pes, tak nehnou ani brvou. 😆 Oni jsou chudinky majinký tak zvyklí se o všechno dělit, že by ještě uhnuli, ať se pejsek pořádně napapá, když doma nemá. 🫣🤣


Njn, když ti naši rozmazlení psi si brání dobrý bydlo a dělit se nebudou ani o jídlo, ani o paničku. 😊

Dafi
Dafi 24.09.2024, 11:06:50 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 24.09.2024, 10:09:32

ukažte sněhule prosíím

Arbora
Arbora 24.09.2024, 11:12:58 xxx.xxx.131.15
impact:

Díky. 😅

Ona varianta, že si budu co rok kupovat boty za patnáct set, může taky nastat. Jen jsem si nějak naivně myslela, že mi boty za bůra třeba pár let vydrží. Ale teď to studuju v turistické skupině a tam je to často taky první varianta. 


Hanwag, Lowa, Mammut, Garmont, Salewa. Ostatné stojí za prd, Columbie mám na jednu sezónu, ani sa tak nezničia, ako vyzerajú hnusne, ako 10-ročné topánky. Mám jedny Hanwagy (síce vysoké, ale robia aj nízke) asi 12 rokov, okrem toho, že je trochu obitá špica, tak im nič nie je, a to sa o ne ani nejako extra nestarám. Pred nimi som mala 10 rokov Lowa, tie mám stále, ale už len “na doma”. Nízke mám niekoľko rokov Salewy, tým tiež nič nie je, sú rovnako nepremokavé. Fajn ceny majú 4camping a Sportovna.

Sarah01
Sarah01 24.09.2024, 12:08:12 xxx.xxx.11.197
Arbora:

Hanwag, Lowa, Mammut, Garmont, Salewa. Ostatné stojí za prd, Columbie mám na jednu sezónu, ani sa tak nezničia, ako vyzerajú hnusne, ako 10-ročné topánky. Mám jedny Hanwagy (síce vysoké, ale robia aj nízke) asi 12 rokov, okrem toho, že je trochu obitá špica, tak im nič nie je, a to sa o ne ani nejako extra nestarám. Pred nimi som mala 10 rokov Lowa, tie mám stále, ale už len “na doma”. Nízke mám niekoľko rokov Salewy, tým tiež nič nie je, sú rovnako nepremokavé. Fajn ceny majú 4camping a Sportovna.


Jj, Lowa vydržely i náročné Alpy a měla jsem je snad 10 let. Jenže teď už je nemůžu sehnat, mám vel. 35.

keriton
keriton 24.09.2024, 12:12:45 xxx.xxx.80.147

Na zimu, na hory a do deště mám pohorky od vivobarefoot. Sice se mi nelíbí jejich cena, ale děsně mi vyhovujou. Když páchám horskou turistiku v létě, tak z nich jen vyndám zateplovací vložku a jsou bezva.

https://www.vivobarefoot.cz/vivobarefoot-tracker-ii-fg-womens-bracken_z45050/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwxsm3BhDrARIsAMtVz6MGzHO3Pe1ujT4TEPkFCl6XlFMT-KqxtCjkVTcevK0qygFpfP3lvVgaApIJEALw_wcB

Arbora
Arbora 24.09.2024, 12:28:40 xxx.xxx.131.15
Sarah01:

Jj, Lowa vydržely i náročné Alpy a měla jsem je snad 10 let. Jenže teď už je nemůžu sehnat, mám vel. 35.


Treba popozerať, majú tam aj dámske 35. https://lowa.com/en/

impact
impact 24.09.2024, 13:00:03 xxx.xxx.252.166
»
Odpověď na příspěvek uživatele Arbora z 24.09.2024, 11:12:58

Ty jo, to jsem potřebovala vědět - že na 4Camping si můžu objednat několik velikostí na výdejnu, vyzkoušet a zaplatit jen jedny. No uaaaaaaaa. 🤣🫣🤣

efe
efe 24.09.2024, 13:47:33 xxx.xxx.199.5
»
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 24.09.2024, 12:12:45

Jo ty jsou boží, jenže pro mě jsou Viva moc úzký 😢

Sarah01
Sarah01 24.09.2024, 14:21:29 xxx.xxx.11.197
Arbora:

Treba popozerať, majú tam aj dámske 35. https://lowa.com/en/


Nenašla jsem, jedině dětské, ale ty nejsou tak vysoké a já potřebuju, aby mně to pořádně fixovalo kotník.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.