Aktuálně: 3 993 inzerátů203 482 diskuzních příspěvků18 178 uživatelů

Jak se vám venčí?

Dafi
Dafi 21.09.2024, 22:38:23 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 21.09.2024, 19:22:07

BOŽÍ!!Dáváte si některý na zed,nebo děláte si kalendáře??

Xerxova
Xerxova 22.09.2024, 06:12:48 xxx:xxx.faf:5c62
efe:

Jj, je to tak. Kája už je za duhou a tohle je její nástupkyně Alfa. 


Kája byla úžasná vládkyně statku. Dožila se báječného věku a Alfě přeji také krásný dlouhý život ❤️

Obrázek
Xerxova
Xerxova 22.09.2024, 06:17:07 xxx:xxx.faf:5c62
Dafi:

BOŽÍ!!Dáváte si některý na zed,nebo děláte si kalendáře??


vnoučatům děláme fotoknihy z cest (aby věděli, kde že to byli 😄 ). A pak každá doga, když odejde, dostane fotokoláž ze svého života. Už nám visí v předsíni čtyři… Jinak páník má fotodeník na webu, kde pak zpětně třeba dohledám počasí, výlety… takový časosběrný prostor našich doguší i nás

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj 22.09.2024, 08:50:14 xxx.xxx.92.110
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 22.09.2024, 06:17:07

Obdivuji vás,  škoda,  že  jsme od vás  přes  půl republiky, klukům chybí podobně  velcí  kámoši a mě občasná  výletová společnost.  Ale palec nahoru, jste úžasní, vy i dogouši. 

Xerxova
Xerxova 22.09.2024, 11:39:25 xxx:xxx.faf:5c62

tak jsem se dneska docela naštvala - byli jsme v Jizerkách (mimochodem voda z hor je pryč - ani v příkopech nezůstala, hory ji vypily, potoky jsou poloprázdné).

Na Klečové loučky (rašeliniště) je jediné místo k focení - dlouhé hatě zakončené malou oplocenou pozorovatelnou. A tam vstávají a větrají spacáky a vaří si snídani lidi s belgičáky (maliny). Ta plocha je tak 3 x 3 metry - tam se nedá vyhnout… Feny vyjely po Pepovi (byť pán na něho volal ať klidně jde), měl jednu ječící čubu opřenou o hrudník… a já to s Yodou otočila a Klečovou louku neviděla… Fakt sobci - hory jsou obrovské, mohli se vyspat kdekoli… a ne na jediném místě, které stojí za to  vidět.

Čihadla ale pak nezklamala a i zbytek cesty se povedl - ale naštvaná jsem byla hodně (a asi i dost nahlas jsem komentovala cosi o sobcích a idiotech…). Ani náznak nějaké ochoty (typu - počkejte, já vezmu feny pryč a vrátím se až za chvilku…) nic …

Sardullah
Sardullah 22.09.2024, 12:48:19 xxx.xxx.189.104
Xerxova:

tak jsem se dneska docela naštvala - byli jsme v Jizerkách (mimochodem voda z hor je pryč - ani v příkopech nezůstala, hory ji vypily, potoky jsou poloprázdné).

Na Klečové loučky (rašeliniště) je jediné místo k focení - dlouhé hatě zakončené malou oplocenou pozorovatelnou. A tam vstávají a větrají spacáky a vaří si snídani lidi s belgičáky (maliny). Ta plocha je tak 3 x 3 metry - tam se nedá vyhnout… Feny vyjely po Pepovi (byť pán na něho volal ať klidně jde), měl jednu ječící čubu opřenou o hrudník… a já to s Yodou otočila a Klečovou louku neviděla… Fakt sobci - hory jsou obrovské, mohli se vyspat kdekoli… a ne na jediném místě, které stojí za to  vidět.

Čihadla ale pak nezklamala a i zbytek cesty se povedl - ale naštvaná jsem byla hodně (a asi i dost nahlas jsem komentovala cosi o sobcích a idiotech…). Ani náznak nějaké ochoty (typu - počkejte, já vezmu feny pryč a vrátím se až za chvilku…) nic …


No a pak lidi nemají být na “čoklaře” naštvaný…vždycky se najde nějakej sobeckej ignorant…

Člověk sám psy má a je na takový lidi naštvanej a co potom nepejskaři a lidi, kteří se dokonce psů bojí…nechápu, že jsou lidi, kteří nemají dost sebereflexe a empatie a obtěžují a omezují, neřku-li ohrožují se svými psy ostatní…😠

Xerxova
Xerxova 22.09.2024, 15:34:41 xxx:xxx.faf:5c62

tak tedy dnešní výlet - máme rovnodennost, už je podzim…

stoupání ze Smědavy - rostou - po povodni ani stopy - hledej červenou značku - Velká Klečová louka (co jsem neviděla) - naštvaně stojím na hatích - Čihadla - Yoda pod vyhlídkovou věží na Čihadlech - pak tři fotky z cesty kolem Knajpy ke Smědavské hoře - pohled na Jizeru - pohled na Smrk (rozhledna je vidět)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact 22.09.2024, 20:32:16 xxx.xxx.252.166

Téma - trekingová obuv 😜

Hele jaký máte boty na vejlety? Nějak mám dojem, že moje oblíbené Merrelly jdou s kvalitou šusem dolů a tak koukám po něčem jiném. 😏

Běžně jsem si kupovala právě Merrelly nebo Salomony do dvou tisíc, ale uvažuju nad tím, že bych si z těžce vydřených sobotních přesčasů 😂 koupila něco cca do čtyř pěti tisíc. Má to smysl? Dají se najít kvalitní boty, který mě do půl roku nenaserou jak ty rozpadlý merrellky? 🤔

Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova 22.09.2024, 21:30:07 xxx:xxx.ff0a:2eba

chodím nejvíc v botách na běh v terénu - vyhovuje mi měkká ohebná podrážka - vydrží rok… a je jedno, jak jsou drahé a od které značky. Pepa kvalitní pevné turistické boty - má dva roky, sype se vnitřek bot a stěžuje si i na změnu podrážky - že víc klouže (a je to vibram). A lehké pumy se mu sypou po roce - tam se sype hadr, za chvíli bude mít palec venku… 

Verun
Verun 22.09.2024, 21:46:32 xxx.xxx.220.12
impact:

Téma - trekingová obuv 😜

Hele jaký máte boty na vejlety? Nějak mám dojem, že moje oblíbené Merrelly jdou s kvalitou šusem dolů a tak koukám po něčem jiném. 😏

Běžně jsem si kupovala právě Merrelly nebo Salomony do dvou tisíc, ale uvažuju nad tím, že bych si z těžce vydřených sobotních přesčasů 😂 koupila něco cca do čtyř pěti tisíc. Má to smysl? Dají se najít kvalitní boty, který mě do půl roku nenaserou jak ty rozpadlý merrellky? 🤔

Obrázek Obrázek Obrázek

Hanwagy. Boty pro ženy Hanwag Nazcat Lady GTX® - SKLADEM | Hudy.cz

mám něco jakože tydle, ale červené spíše víc letní, ne celokožené..a dobrý. Manžel je má taky, ale ten má celokožené 

H. alasky.

Verun
Verun 22.09.2024, 22:09:09 xxx.xxx.220.12

A nebo dobře prošláplé Martensky, lezu v nich do lesa na houby a není to jen procházka lesíkem, když chcete houby, musíte tam, kam lidi nechodí…

Doron
Doron 23.09.2024, 03:47:58 xxx.xxx.166.104

Měli jsme dnes takovej blbej zážitek,Fram zranil psa ☹️.

Měli jsme s kamarády piknik, seděli jsme na dece,psi leželi u nás. Najednou, kde vzala, tu se vzala, přiěběhla taková žlutá fenka, takovej jako přitlouslej Gučák a rovnou vrazila hlavu do piknikovýho koše, Framík tam hned vrazil hlavu taky. Ona po něm tak po fenkovsku vyjela docela zostra a najednou nářek a fenka utíká pryč. Vůbec  jsme nepostřehli,co se stalo, bylo to strašně rychlý.

Za chvíli dorazila dvojice mladých lidí, fenka chudák v šoku,  celá se klepala, Fram se tvářil soucitně “ copak se ti holčičko stalo, já tě ošetřím”.Měla tržnou ránu, pár centimetrů dlouhou, ale žadnej protizub , alespoň, co jsme viděli.  

Chudák holka, měla prý přitom ten den vyndaný dren, od jiného pokousání. Ach jo.

Vzpomněla jsem si na Pumu, jakou měla s Hachim polízanici, tak jsem na najitele naléhala, ať to u veta nechaji pořádně vyholit, ať je to přehledný. 

Nebyla to, myslím, naše vina, ale mám z toho špatnej pocit, ani spát nemůžu. Zakládám si na tom, že mám hodný a dobře socializovaný psy a jsem   v těhle situacích pohotová..

Páníčkům jsem slíbila, že je případně finančně podpořím, kdyby to byl nějakej průšvih. 

Ach jo;(

  

impact
impact 23.09.2024, 04:35:01 xxx.xxx.252.166
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 23.09.2024, 03:47:58

Ale majitelé byli tak trochu dementi, ne? Měla jste jim darovat vodítko. Evidentně nemají páru, co to je.

impact
impact 23.09.2024, 04:38:03 xxx.xxx.252.166
Xerxova:

chodím nejvíc v botách na běh v terénu - vyhovuje mi měkká ohebná podrážka - vydrží rok… a je jedno, jak jsou drahé a od které značky. Pepa kvalitní pevné turistické boty - má dva roky, sype se vnitřek bot a stěžuje si i na změnu podrážky - že víc klouže (a je to vibram). A lehké pumy se mu sypou po roce - tam se sype hadr, za chvíli bude mít palec venku… 


Toho se právě trochou bojím. Abych nevyhodila peníze z okna a nebylo do roka stejně po nich sakra. 😀

Kilian
Kilian 23.09.2024, 05:47:39 xxx:xxx.8712:bd5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 22.09.2024, 21:30:07

….také jedině v botách na běh a vydrží mi zhruba dva až tri  roky, nechodím až tak náročné terény, ale ix kilometrů denně ušlapu….mám problémy s nohama a tyhle lehounke pružné boty mi vyhovují nejvíce….

Kilian
Kilian 23.09.2024, 05:55:43 xxx:xxx.8712:bd5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 23.09.2024, 03:47:58

..to je mi lito, ale na víně je jeji majitel….to se na mně nezlob, ale vrazit Kelisovi cizí pes hubu do jeho tašky s jidlem, tak by asi taky nebyl rád, bohužel Framik je jiná váhová kategorie a tak to tak dopadlo….byt majiteli tě feny, tak bych se vůbec neopovažovala po tobě cokoli chtít a ještě bych se ti omluvila za nevhodné chovani svého psa….byla to jejich vína, i když plně chápu,že jsi z toho špatná…..   

Dafi
Dafi 23.09.2024, 07:17:43 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 23.09.2024, 03:47:58

Můžete mi kurna říct,proč by to byla VAŠE VINA???k vám přiběhne cizí pes,vrazí vám hlavu do jídla,…

ke mě přiběhnout cizí pes a vrazit mi hlavu do jídla na dece-tak za A-Dafinu trefí z hystaráku co by stropila ona-že čokl jí de žrát jídlo,a za B-ych udělala scénu já-proč nemají psa na vodítku a nechají ho takhle běhat k lidem????

Nevím,jak moc by ten Váš Framíček musel být socializovaný,aby ho tohle nezvedlo,

bože vůbec to není!!!vaše vina ani Framíka!!!!!!!!!!!!!

Vahine
Vahine 23.09.2024, 07:28:48 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 23.09.2024, 03:47:58

Doron, chápu Vás, taky bych z toho byla hotová a doufám, že se to fence dobře zhojí a brzo, abyste našla opět svůj klid. Fenka je koukám zvědavá a drzá a její páníci nenapravitelní. Když viděli psi, měli si nedávno pokousanou fenku dát na vodítko ve vlastním zájmu. A jestli jste byli na takové té psí louce, tak se tomu zabránit dá taky, protože ji měli mít na očích a v okamžiku, kdy se blížila k cizímu jídlu, fenku odvolat nebo jí to zakázat běžným povelem. Bude to dobrý, myslím na Vás 🍀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.