Aktuálně: 4 059 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 09.09.2024, 11:32:48 xxx:xxx.863b:3f90
Aluška:

Na začátku léta se Mirečkek opět oženil, tentokrát s králičí slečnou Balinkou. 7.9.2024 v brzkých ranních hodinách přivedla pyšná maminka Balinka na svět 2 červené pejsky a 2 červené holčičky. Všichni jsou zdraví, maminka si miminka hlídá a miminka krásně baští ❤❤❤❤

Obrázek Obrázek Obrázek

Vždyť jsou minimálně 2 černí.

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 09.09.2024, 12:15:28 xxx.xxx.189.104
Aluška:

Na začátku léta se Mirečkek opět oženil, tentokrát s králičí slečnou Balinkou. 7.9.2024 v brzkých ranních hodinách přivedla pyšná maminka Balinka na svět 2 červené pejsky a 2 červené holčičky. Všichni jsou zdraví, maminka si miminka hlídá a miminka krásně baští ❤❤❤❤

Obrázek Obrázek Obrázek

No tak gratulace…ať se štěnítkům v životě daří.❤️😍

Mireček je super..to tu všichni víme, ale teda musím říct, že mamina je taky móc fešanda..🤗

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 09.09.2024, 14:46:55 xxx.xxx.179.11
Aluška:

Na začátku léta se Mirečkek opět oženil, tentokrát s králičí slečnou Balinkou. 7.9.2024 v brzkých ranních hodinách přivedla pyšná maminka Balinka na svět 2 červené pejsky a 2 červené holčičky. Všichni jsou zdraví, maminka si miminka hlídá a miminka krásně baští ❤❤❤❤

Obrázek Obrázek Obrázek

Krásná dvojice, rozkošná mimi! 😍 blahopřeji!🍀 Mirečkovi prostě žádná krasavice s papírem neodolá…Mireček v tom prostě umí  chodit, Casanova 😁 má báječný a pestrý život 🐶 ještě, že to tu nečtou psi, záviděli by 🙈

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 09.09.2024, 16:21:37 xxx.xxx.28.39
Bobca:

tedá..to jsem nevěděla,že se pořizuje dětem i rodičovský oddací list..Vypadá to nádherně😇


To je letáček vrhu, dělají to všichni chovatelé, je to taková prezentace a zájemcům o štěňátka nemusíte vypisovat všechny informace o rodičích. Měla jsem ho taky.

Moje štěňátka už tento týden budou odcházet do nových rodin, nejdéle mi zůstane holčička Bublina, majitelé se vracejí z dovolené až 20. září.

Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 09.09.2024, 16:24:27 xxx.xxx.189.104
Sarah01:

To je letáček vrhu, dělají to všichni chovatelé, je to taková prezentace a zájemcům o štěňátka nemusíte vypisovat všechny informace o rodičích. Měla jsem ho taky.

Moje štěňátka už tento týden budou odcházet do nových rodin, nejdéle mi zůstane holčička Bublina, majitelé se vracejí z dovolené až 20. září.

Obrázek Obrázek

Tý jo…ten kukuč😍…připomíná mi na téhle fotce mojí Sáru (tím výrazem)…přidrzlá, sebevědomá, nebojácná…

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 09.09.2024, 16:35:46 xxx.xxx.28.39
Sardullah:

Tý jo…ten kukuč😍…připomíná mi na téhle fotce mojí Sáru (tím výrazem)…přidrzlá, sebevědomá, nebojácná…


No jejda, tahle holka je osobnost, ta postaví všechny do latě. A už asi 3x jsem ji našla ležet ve sprchovém koutu v koupelně. 😂

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 09.09.2024, 19:46:47 xxx.xxx.189.104
Sarah01:

No jejda, tahle holka je osobnost, ta postaví všechny do latě. A už asi 3x jsem ji našla ležet ve sprchovém koutu v koupelně. 😂


tahle holka je osobnost, ta postaví všechny do latě

Tak to jsem jí podle kukuče odhadla dobře🤗👍…celá moje Sárina

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 09.09.2024, 19:49:29 xxx:xxx.5664:7034
Sardullah:

Tý jo…ten kukuč😍…připomíná mi na téhle fotce mojí Sáru (tím výrazem)…přidrzlá, sebevědomá, nebojácná…


Je nádherná. Třeba zůstane doma, když je poslední 🙂)

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 09.09.2024, 20:21:08 xxx.xxx.162.253
orionka-2:

Je nádherná. Třeba zůstane doma, když je poslední 🙂)


Nezůstane doma, už je zadaná, jen jsou majitelé na dovolené. Doma nezůstane nikdo, bohužel, nejsou kapacity.

Anet10
Anet10 (142 příspěvků) 10.09.2024, 12:29:56 xxx:xxx.4544:64ef
Bobca:

Mě se líbí mimo štěndy i ta Cherry..ten úsměv,obočí,takový ten starostlivý výraz🥰


CHery se mi líbí moc, právě díky tomu úsměvu a milému výrazu, myslím, že to moc retrívrů nemá

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 10.09.2024, 21:20:27 xxx:xxx.7f4d:cf8e

teplota už teď klesla pod deset stupňů a je úplně jasné nebe plné hvězdiček. Yodovi se nechtělo domů - ale my ještě nevytáhli podzimní odění - a v kraťasech a tričku jsme se dost klepali… tak jsme poslední venčící procházku zkrátili 

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 10.09.2024, 23:30:54 xxx.xxx.62.63

Včera se nám jemně ochladilo, ale stejně jsme nevytáhli paty z domu páč pršelo a to dost a Malina říkala, že jí nevadí válet se na gauči a že čůrat vůbec nemusí…no nakonec musela a byla tak laskavá, že s tím nakonec šla ven. Dneska bylo příjemmě, tak jsme se prošli. Jen teda včera večer jsem objevila, že má zlomený dráp na přední noze. Chtěla jsem k veterináři, ale nedovolala jsem se a dnes odpoledne už byl dráp pryč, sama si to nějak ukousla. No ale celkem mě pobavilo, když jsem to objevila a hlásila muži..já vám nevím, ten pes se na mě kouknul pohledem jakože jsem jí zradila a vše vykecala “ty taky koukám musíš všechno vyžvanit co?”. Jen teda nevím, proč jsme to teda měli tajit. Jakože když se o tom začne mluvit, tak se to bude i řešit?

Je super, že tu už je podzim. V tom vedru jsme si ty procházky neužívala ani jedna. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.09.2024, 07:05:44 xxx.xxx.119.6

My si ochlazení taky užíváme - asi jako ostatní pejskaři a psi. Jen toulání musím zatím korigovat, což psisko moc nechápe, ale holt obejít vísku, případně dojít krok sun krok támhle na louku, není žádný “trénink” a to stvoření by to v tý svý blaženosti přepálilo. 

Je kouzelný vidět, jak přes noc přišel podzim, ony teda listy žloutly - ale suchem, včera už jsme hráli “chytej listy”, protože cesta už byla barevná. 

Hlavně jsem šťastná, že zapršelo, tráva pod nohama křupala, už jsme neměli čím splachovat a za ten jeden den se doplnily všechny nádrže, smyl se prach, líp se dýchá, líp se je.  Snad se voda přírodě doplní.

A po psovi lezl piják😈. Docela ve mně hrklo, musím pro tabletu a prohlížet, prohlížet, prohlížet…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.