Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 07.09.2024, 09:55:25 xxx.xxx.189.104
kometa:

že za roh ho nemůže ani zavětřit…

Tím bych si nebyla tak jistá. My člověci nemáme vůbec představu, co psi svým čichem dokážou.

Ale na druhou stranu telepatie existuje. Už jsem psala - kamarádka měla bytového kocoura. Konzervy pro něj byly ve špajzu s lidským jídlem. Kdykoliv ho otevřela, aby vzala něco pro lidi, nezájem. Jakmile se dotkla kočičí konzervy, stál jí kocour během vteřiny za zadkem, i když byl ve vedlejším pokoji.

Akta X.


No já si moc dobře pamatuju ještě na berbery….psi jsou na zahradě a leží směrem sever-severozápad přesně opačná strana než jsou dveře a xy metrů od domu. Dveře do domu jsou zavřené a kuchyň vůbec nesousedí se zahradou a navíc ještě zvukovou clonu tvoří zapnutá televize v obýváku…ze kterého se teprva vchází do kuchyně. Cokoliv jsem udělala…otevřela ledničku, zašustila pytlíkem…klika cvakla, dvéře letí, Sára vchází do dveří a prej “Co to tady děláš?? Ty manipuluješ s jídlem? Beze mě?” 

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 07.09.2024, 10:03:24 xxx.xxx.189.104
hmn:

“A juchů, mám štěstí, Gina stojí…tak k ní dojdu, drapnu jí za hřívu a říkám “cha chá…a mám tě” a Gina řekne “cha chá…” a svalí se na zem a lehne si na záda. Tady by asi nezkušený kynológ začátečník amatér, co má načteno mohl podotknout, že jako dobrý, že čuba se uvedla do podřízené pozice…tak vážení začátečníci, to by byl v našem případě kardinální omyl. Gina totiž padne na záda, poněvadž moc dobře ví, že její panička není ani Superman, ani Xena bojovnice a psa ve váhové kategorii 50+, který nejenže nespolupracuje, ale urputně drží pozici na zádech, prostě nezvedne a prej “No a co teď budeš dělat, se předveď ty Copperfielde?”. Ale…já jsem tady vedoucí, já jsem bůh a pán brány …”

😄

ty holky jsou jako přes kopírák….😎


a svalí se na zem a lehne si na záda

zapomněla jsem dodat, že to, že se svalí na záda a zůstane v této poloze je velký úspěch, za mlada to ještě kombinovala s hrou na honěnou…a to teda i mě dokázala vytočit do ruda….takže člověk je rudej, páru upouští ušima, nejradši by jí přetrhnul, ale musí být jak cukrkandlík, poněvadž načuřená panička nemá absolutně šanci tohle zvíře odchytit.

Dneska je to super, dneska už si můžu dovolit být načuřená a dát svojí nevoli najevo. Většinou tak, že mluvím nasupeně a snažím se hodně mračit….ale ve finále je to stejně houbelec platný, protože Gina odpovídá stejně…kroutí tou svojí hlavou jak opravdická medvědice a bručí, mručí….

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 07.09.2024, 15:51:03 xxx.xxx.9.60

Byl to maras. Šly jsme to tak o  0,75 hodiny dýl, než jsem čekala. A to jsem počítala s vlivem počasí a pomalou chůzí. V reálu nemám pocit, že jsme šly pomalu, ale čas pomalý je.  Ale daly jsme to. Bonnie je kabrňák, borec, bojovník. Z fotek zatím dávám jen pokus o společné selfie, asi tak 20., 23. km.

Obrázek Obrázek Obrázek
Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 07.09.2024, 17:03:18 xxx.xxx.162.253
Bobca:

tohle je úžasné😇..Jak se takový pes dostane do reklamy??kde si ji vyhlídli?


To netuším, musela bych se zeptat. Asi mi to majitelka, která je moje dobrá kamarádka, říkala, ale já už si to nepamatuju. 🤐😄

impact
impact (655 příspěvků) 07.09.2024, 18:08:14 xxx.xxx.52.221
efe:

Canicrossaři ten Zero DC hojně využívají, takže myslím, že by měl být ok. 


Tak to nakonec dopadlo nad očekávání dobře. Kevin tahal jak kůň a vůbec nesípal. Navíc mi přijde, že tahal i ochotněji. Trochu mi ten postroj na něj připadal delší, ale dívala jsem se na fotky majitelů na stránce MushGo a mají ho všichni až tak k ocasu. Tak snad to bude cajk. 🤩

Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact (655 příspěvků) 07.09.2024, 18:16:25 xxx.xxx.52.221

Jinak my dneska super dvanáctka okolo Maleníku. Vedro bylo strašný, fakt. Fuj bek bek. 😏

Réma před Maleníkem už docela chcípal a tak mu říkám hele polez. U Maleníku je přece taková ta tůňka, v té bude určitě voda. Nebyla. Ten pes je prostě prase a ještě k tomu stáhl ostatní psy. 😂

Cestou zpátky jsme se stavili na Fryštákem Dogtreku a z legrace jsem si nechala poslat mapu trasy, kterou šli. Startovali kousek od místa, odkud i my vyrážíme na trasy kolem Lukova a tak jsem byla zvědavá na nějaké tipy k výletům. No když jsem narolovala převýšení, které šli, tak vím s naprostou jistotu, že toto nikdy. 😂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik (408 příspěvků) 07.09.2024, 19:02:44 xxx.xxx.9.60

Tak jsme čtvrté ze 17 😲 Tak jasně, všici praví dogtrekaři jsou na Fryštáku, který zmiňuje impact. A na třetí jsme měly obrovské zpoždění, na to se ale historie ptát nebude, že 😂 Bonnie byla obdivovaná, chválená. A jsem ráda, že ukazuje, že i v těžkém terénu a na dlouhé trase může pidi pes nandat několik hodin i velkým psům. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact (655 příspěvků) 07.09.2024, 19:59:15 xxx.xxx.52.221
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 07.09.2024, 19:53:56

No tak to je skvělý! Gratuluju! 

Mě kámošky lákaly na MID na Fryštáku, ale po pravdě se na to ještě necítím. Tak třeba na rok se vám na nějakém dogtreku vyrovnám. 🤩

Edit: kecám - táhly mě na short 25 km. 🤭

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 08.09.2024, 08:31:45 xxx.xxx.20.192

Líbila se mi jedna fotka,co mi přišly fórky..Měla by být ve veselém okénku,ale snad se Impact neurazí😘…nabízí se komentář:.  “když Impact klekne auto”🤭

Obrázek
impact
impact (655 příspěvků) 08.09.2024, 08:53:21 xxx.xxx.52.221
Bobca:

Líbila se mi jedna fotka,co mi přišly fórky..Měla by být ve veselém okénku,ale snad se Impact neurazí😘…nabízí se komentář:.  “když Impact klekne auto”🤭

Obrázek

To je vtipný, páč já včera při odjezdu z výletu málem nechala na parkovišti přední nárazník. 😂 Chytla jsem o vyvýšenej patník a shrnula to. Nějaký německy mluvící chlapec naštěstí vytáhl z auta pevnou lepící pásku a přilepil to. Takže jsem v pohodě dojela, ale celý se to jaksi viklá, tak s tím musím zítra do servisu. 🤐 To ve mě fakt byla malá dušička při představě, že pro mě přijede odtahovka a já zůstanu stát s bandou psů na parkovišti. Bez auta. 😂

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 08.09.2024, 09:50:33 xxx.xxx.20.192

tyjo!!! tak to byla málem "teleskopická apatie"😲(tak tomu říkáme mezi holkama)😊..Ještě,že to dobře dopadlo👌..Ta představa..ale každý pejsek má své sedadlo,na něm postroj..Se mi to líbí..

acher
acher (799 příspěvků) 08.09.2024, 10:21:29 xxx.xxx.222.196

Ráno krásných 13°C,jeli jsme na hřbitov.Vycházelo sluníčko,krásné,klidné,nedělní ráno.No teď už je 26°C , pes zalezl do verandy na odpočívadlo a do večera ho nikdo ven nedostane.

Obrázek Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 08.09.2024, 10:38:20 xxx.xxx.189.104
acher:

Ráno krásných 13°C,jeli jsme na hřbitov.Vycházelo sluníčko,krásné,klidné,nedělní ráno.No teď už je 26°C , pes zalezl do verandy na odpočívadlo a do večera ho nikdo ven nedostane.

Obrázek Obrázek Obrázek

My šli včera ven večer po devátý…jen kolem komína na večerní čůranda a už to docela šlo.

Já jsem teplomil a teda nikdy jsem si nemyslela, že se budu těšit na ochlazení. Příští týden by to mělo padnout k 15ti stupňům, tak už se fakt těšim, že už to bude Ginina provozní teplota a můžeme zase vyrazit na normální prochajdu.  

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 08.09.2024, 10:52:40 xxx.xxx.17.248

My fčéra šli na čůranda ke hřbitovu, protože k lesu se mi nechtěli zaprvá kvůlivá imaginárnímu hejkalovi… to mě kupodivu ještě nepustilo a zadruhá, i když se to snažím hlídat, tak Gina přijde s xy bodláky a hromadou nalepených zelených kuliček.

Tak jsem teda psy bleskla u přechodu, kde je osvětlení… teda ne že bych jinak poskytovala ke kouknutí nějaký supr čupr fotky, ale tohle je opravdu jen ilustrační foto.

Obrázek Obrázek
acher
acher (799 příspěvků) 08.09.2024, 10:56:18 xxx.xxx.222.196
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 08.09.2024, 10:38:20

Mám teplo také ráda,ale tak do 25°C.No a přes 30°C,to už jsem mrtvá. Už se také těším na ochlazení a déšť. Večer se chodíme s Alanem venčit tak okolo osmé,ale to ani Alan nechce jít nikam daleko Pak krmíme králíky,jelikož ti také jsou celý den zalehlí a pomalu ani nežerou až přes noc.Včera jsme dokonce potkali úhlavního nepřítele bílého ovčáka,tak to ožil,to by se i popral,ale měl smůlu,musel jít u nohy a jen sledovat.Paní s ovčákem se nám jinak vyhýbá vélikým obloukem,jelikož ten stojí na zadních štěká,vrčí a nemůže ho utáhnout,ale teď neměla moc kam,Alan,ikdyž není v klidu a pobroukává a musím ho důrazně upozornit,že prostě u tý nohy půjde,tak nevyvádí.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.