Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 06.09.2024, 12:20:11 xxx.xxx.19.116
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 06.09.2024, 12:15:40

No ten krásně plave😍 to neznám 🙈 ani předchozí, ani současný bělouš se dál než po kotníky neodváží…

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 06.09.2024, 12:36:18 xxx.xxx.189.104

No jó…to my všichni víme, že Kelišek je nejlepčí❤️, samozřejmě v tandemu se svojí úžasnou paničkou a teď si to přečte “zbytek světa”👍

Zrzavci
Zrzavci (3436 příspěvků) 06.09.2024, 13:02:22 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 06.09.2024, 12:02:43

No pane jo, z Keliše je celer a Brita! Moc gratulací a doufejme, že budete inspirací 🙂 Bylo by to těm malým plemenům ku prospěchu.

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 06.09.2024, 13:12:20 xxx:xxx.c3de:2a1c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 06.09.2024, 13:02:22

…děkuju….s tím záměrem jsem z redakce Psích sportů byla oslovena….nejlepší byl nadpis rozhovoru   “MOTÝL mezi ovčáky a maliňáky” ten mně fakt dostal…. 

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 06.09.2024, 14:50:57 xxx.xxx.189.104
Kilian:

…děkuju….s tím záměrem jsem z redakce Psích sportů byla oslovena….nejlepší byl nadpis rozhovoru   “MOTÝL mezi ovčáky a maliňáky” ten mně fakt dostal…. 


MOTÝL mezi ovčáky a maliňáky

No ale je to svatá pravda pravdoucí…když dáváte fotku, jak Keliš stojí na bedně a vedle něj pracovní plemena, tak to vždycky ukazuju i kolegům v práci.

 Vždycky si říkám, jak já bych dorazila někam na soutěž se svým ovčounem, oba bychom se následně dost nasmáli, když bychom viděli soupeře “motýla” a pak ty kyselý ksichty až by nás ten srandovní bílý “gaučáček” vyklepnul na tři doby….🤣. Jako já osobně bych to brala jako potupu…a je jedno, že bych vám s úsměvem gratulovala, jakýho máte šikulu a jak to UMÍTE, ale v hlouby duše by tam ta potupa byla…😄

Si kolikrát říkám, že je dobře, že mám tu svojí bílou pasteveckou Kanimůru, my se jen tak potutelně usmíváme, když jí čtu, jakýže jsou tady šikovní pejsci a co všechno dokážou na povel…teda Gina taky na povel poslechne, když se sejde správná konstalace hvězd, rosný bod s jejím chtěním….jako když řeknu SEDNI a ona si zrovna chtěla dřepnout, tak to klapne a vypadá to naprosto úžasně. No většinou to neklapne, takže buď udělá něco jinýho, třeba lehne si a můj koment? “a nebo tak” a nebo to naprosto ignoruje a co udělám já? Budu vyskakovat jako čertík z krabičky, že ten pes doprčic VÍ, co je sedni, umí to, tak proč si nedřepne?…nee…já řeknu “a nebo ne”….kolikrát ze mě vypadne povel tak nějak automaticky, ani z provedením nepočítám,neboť mám i psa, který na povely reaguje a Gina poslechne, tak to je ale překvapení…to potom říkám “héj, ty jsi si sedla? Ty jsi si sedla na povel? Kdo jsi a co jsi udělala s mojí Ginou?” a volám na kluky doma “hele, viděli jste to…já jí řekla, ať si sedne a ona si fááákt sedla”

Jo a to je přesně to, co mi vyhovuje, jinak bych to ani nechtěla a já o to víc fandím ostatním a jsem pyšná na zdejší mistry světa omeleta a na šampiony krásy…ale nejen na ně, jsem pyšná i na dílčí domácí úspěchy a dmu se pýchou, když se nám tady narodí štěňátka…samozřejmě ta nejroztomilejší na světě, po té nej mamině….

Takže říkám…"hele Ginuško, Kelíšek zase vyhrál…a ovčouni zůstali až za ním" a Gina říká “jo super…vůbec nevim, kdo je to Kelíšek, ale když máš takovou radost, tak mi můžeš dát pusu a piškot”

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 06.09.2024, 15:12:42 xxx:xxx.c3de:2a1c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 06.09.2024, 14:50:57

…Sardullah.já zase nesmírně obdivuji vás a vaše medvědy….váš úžasný vztah a vaši moudrost, respekt a lásku k mim….jak fungují v běžném životě s vámi doma i venku..a velmi obdivuju jak o tom všem píšete, bylo by to na krásnou knihu….

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 06.09.2024, 15:35:35 xxx.xxx.189.104
Kilian:

…Sardullah.já zase nesmírně obdivuji vás a vaše medvědy….váš úžasný vztah a vaši moudrost, respekt a lásku k mim….jak fungují v běžném životě s vámi doma i venku..a velmi obdivuju jak o tom všem píšete, bylo by to na krásnou knihu….


jak fungují v běžném životě s vámi doma i venku

Tak tohle si budu připomínat až…Gina nebude reagovat, až Gina otočí hlavu jinam se slovy “vykuř bábě hrábě”, až jí venku něco řeknu a ona si mě umíněně a načuřeně začne měřit pohledem, jestli jsem dost umanutá a nebo jestli je šance na nějakou diskuzi, až jí potáhnu za sebou jako kozu, protože otrávenějšího psa na světě není, když se chce panička alespoň na kraj lesíka kouknou, jestli nenajde houbu…až jí v noci  pustím na zahradu, protože to vypadalo, že chce čůrindat nebo kakyndat a ona se svalí na dvůr a když pro ní člověk jde, jakože, tak když se nechceš venčit, tak jdem dom, ať tady nevyštěkáváš Bubuláky a ona zdrhne pod obrovský tis, protože ví, že tam za ní nepolezu a já pak šeptem, abych nebudila sousedy, volám “Ginuško, pojď na sýreček…páreček…šunčičku…” …😂…

obdivuju jak o tom všem píšete

Není co obdivovat, většinou cituji konverzaci mezi mnou a Ginou a popisuju, jak mě má můj pes na háku, tak to se asi není úplně moc čím chlubit…teda na háčku, protože v případě roztomilého psa je potřeba používat zdrobnělinky…takže háček…a já pak někdy mám nervíky v kyblíčku, ale i to s úsměvem, protože když jí miluješ tak není co řešit…spíš to píšu pro ostatní, aby si řekli “no Pinďo, jsi sice zlobidlo, s tou poslušností to není úplně na jedničku s hvězdičkou, ale oproti tomu, co má doma Sardullah jsi vlastně strašně hodnej, šikovnej a poslušnej”😎


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.