Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

impact
impact (664 příspěvků) 19.08.2024, 10:20:45 xxx.xxx.115.72
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 19.08.2024, 09:22:14

Jj, moc hezky tam je. Celej ten okruh byl skvělej. Krásné lesní cesty, božskej klid. Určitě tam zaměříme znova. 😍

Akorát Miláčka obejít, no. 😀 To byl fakt kekel z pekel. 😀

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 19.08.2024, 10:29:03 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 19.08.2024, 10:21:14

Já se smála stejně, když jsem tu fotku viděla a když mě to napadlo 😀 😀 😀 . Vím, že samochvála smrdí, ale tímhle jsem se dost pobavila sama 😀 😀 

Tenurri
Tenurri (506 příspěvků) 19.08.2024, 11:07:28 xxx.xxx.22.64
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 19.08.2024, 10:47:19

To Jackovi vyřídím, až si bude zase příště vybírat, kam si lehne 😀. 

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 19.08.2024, 11:11:27 xxx.xxx.221.216
Tenurri:

Nene, pořád se vejde do náruče a na klín, pořád to je malinkatý štěňátko! 😀 


Jo tak to mi máme taky štěňátko… na podzim mu budou 3 roky a váha 50+ a cpe se mi to do klína..😵‍💫🥰 on ten náš berňuška bude štěndo asi do smrti.

No ale u dcery jsem si včera chovala skutečné štěndo, maličké mimi… dokud ho ještě unesu…

Obrázek
Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 19.08.2024, 11:39:54 xxx.xxx.20.192
impact:

My jsme se dneska totálně zrakvili. 🤪

Trasa se jevila úplně parádně a prošli jsme si nádhernou cestu lesem. Trošku jsme zmokli, trošku jsme se okoupali průchodem lesním tunýlkem a pak jsme scházeli kolem nádherných skal po stezce Zdenka Sedláčka. No ale já si vymyslela, že se chci podívat na skalní útvar Miláček. A to byla největší blbost dne. 😂 Krpál jak kráva. Už tam nikdy nejdu. 😂

Teď se tu doma ploužím se zablokovanými zády a lýtka mi doslova hoří. Zítra neudělám ani krok. Ale tak hlavně, že psi jsou spoko. 🤭

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

smekám a obdivuji..Ty vaše procházky jsou fakt úžasné.Hlavně takovou smečku uhlídat!!píšu to pořád,já vím,ale ti musí být fakt parťáci👌

Yoda třeba je sám,má paničku jako “centrálu”..je rozlítaný,rozevlátý,ale vrací se sám,ale ti vaši jsou většinou pohromadě..jak to děláte??Nerozutečou se??

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 19.08.2024, 12:11:28 xxx.xxx.221.216
hmn:

prej malé mimi 😄👍


No ono asi všechno je relativní..  oproti mým”medvědoidním” štěňatům je tohle určo malé mimi. Gina měla ve čtyřech měsících cca 20 kilíček, tak to je Archie ve stejném věku proti ní opravdu švec prťavec.😇

Dafi
Dafi (223 příspěvků) 19.08.2024, 14:04:57 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 19.08.2024, 10:11:16

ne,ne,ne,nechcíííííí

 nechcíí pracovat,nechcííí lopatu!!

nesnáším melouny v akci,nanuky v akci a drzý lidi….co srovnávají koloběžku s s vozíčkářem…..

ale,byly jsme v lomu a hladila jsem si solílky,heč!!!!!

impact
impact (664 příspěvků) 19.08.2024, 18:49:39 xxx.xxx.115.72
Bobca:

smekám a obdivuji..Ty vaše procházky jsou fakt úžasné.Hlavně takovou smečku uhlídat!!píšu to pořád,já vím,ale ti musí být fakt parťáci👌

Yoda třeba je sám,má paničku jako “centrálu”..je rozlítaný,rozevlátý,ale vrací se sám,ale ti vaši jsou většinou pohromadě..jak to děláte??Nerozutečou se??


Jsme holt smečka. Jsme všude spolu a kam jde jeden, tam jdou ostatní. 😊 

Ono to asi vzniklo tak nějak samo. Vždycky po nich chci, aby šli kolem mě, nejlépe přede mnou a nesmí scházet z cesty. Posledně kámošky fena běhala i po lese a Merlin se nechal strhnout a běžel kousek s ní. To byla fakt raritní situace, která se nám nestává a nestala ani nepamatuju. Když to uviděli ostatní moji psi, okamžitě se seběhli kolem mě, páč věděli, že tohle je průser a nechtěli s tím mít nic společného. 😂 

A to zase k smrti vyděsilo Merlina, protože vyloučenej ze smečky nechce být nikdo. Já snad ani nestihla pořádně zařvat a už s vykulenýma očima letěl k nám. Dostal pro výstrahu všem ostatním trekingovou holí lepáka po prdeli a už z cesty nesešel a na kámošky fenu se radši taky ani nepodíval. 😂

Asi to neumím vysvětlit. To se musí zažít. Ona ta plně funkční smečka žije prostě jinak. 🥰


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.