Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Elisak
Elisak (69 příspěvků) 01.08.2024, 14:56:05 xxx.xxx.194.232
»
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 31.07.2024, 20:02:56

My kdysi vzali naší první fenu k moři. Ona teplo milovala. Moře už teda ne, to si jí nelíbila ta voda co sama přijde až k ní.  

Byla tam taková malá pláž mezi skalami, z obou stran měla přístup jen přes vodu cca pod zadek. Takže pro basenji ideál, vzhledem k odporu k vodě nehrozilo že zdrhne, jen ji tam musel vždy někdo přenést. Takže tam byla na volno a celou dobu tam byl někde i nějaký stín, takže se mohla uklidit že sluníčka. Což teda moc nevyužívala, byla schopna se hodinu opalovat a pak se na cca 5minut uklidit do stínu. Ale byla tam dost spokojená…

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 01.08.2024, 23:41:56 xxx.xxx.62.63
Ivus:

Foxterieři byli na Malé Fatře. Škoda, že je tam tolik řetězů a schůdků, budu to s nima nějak muset vymyslet, aby se příště dostali až na rozsutec 🤔

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Před lety jsem tu cestu absolvovala taky a dost mě tehdy překvapilo, že se k nám připojil nějaký cizí pes a kus cesty zvládal naprosto bez potíží. Já lezla po řetězu a najednou koukám, že ten pes už je nademnou a kouká, jak nám to jde. My si o něj dělali starosti a on takhle v pohodě někudy oběhl..nevím. Každopádně po určité vzdálenosti už měl asi procházky dost a zmizel a když jsme se vrátili večer z výšlapu, tak byl přesně tam, kde s k nám ráno připojil.

Orionka (neregistrovaný) 02.08.2024, 09:20:16 xxx:xxx.e6d2:11e7
Sarah01:

Vyloupnul se z něho moc krásný pes. 🥰


A povahou jasný knírač. On tedy i podobou, jen trochu uši…..

(Pardon, vím že už se to řešilo, ale já tam knírače pořád vidím. I ta chuť k cestování i to “kde se usídlí panička, tam jsem v pohodě”.)

keriton
keriton (551 příspěvků) 02.08.2024, 10:27:16 xxx.xxx.80.76
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 02.08.2024, 09:20:16

Knírač je v něm jistý … a nevím nevím jestli se mi po tomhle bude ještě chtít do nějakého jiného plemene nebo vořecha… když může být život tak jednoduchý  😀 On to aspoň “doplňuje” těmi potížemi se samotou, jinak by to s ním bylo úplně bez práce.

bambule
bambule (512 příspěvků) 03.08.2024, 08:57:11 xxx.xxx.73.182
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 02.08.2024, 10:37:21

Před časem jste hledala nezamotávací vodítko. Narazila jsem na tohle. Vypadá to mnohem líp než ta flexi https://www.cmuchacikoberecky.cz/voditka-pro-2-psy-2/nezamotavaci-voditko-s-poutkem-na-ruku-pafdog-pro-2-psy--7-delek--vyber-barev/

Dá se tam přikoupit upevnění k pasu aby měl člověk volné ruce.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 03.08.2024, 12:47:49 xxx.xxx.32.250
Sardullah:

Jo tak to mě nenapadlo😂… jo je to Džinda


No co co…

Moje teta svoji kočku pojmenovala kdysi Pinda. A milá Pinda se toulala, takže teta každý večer za humny vyřvávala:"Pindóóóó, Pindóóóó, ale honem pojď domů!"😂

tetrivek
tetrivek (154 příspěvků) 03.08.2024, 18:13:12 xxx.xxx.113.193

Dneska jsme jeli na Šumavu, chtěla jsem vzít alespoň jezevčici, ale na Srní k výběhu vlků, mají psi zákaz vstupu. Ještě jsme zastavili na Čeňkově pile, prošli se Kvildou a Modravou. Navštívili moc pěkné muzeum v Rábí. 

Fotky nic moc, alespoň jsem stihla vyfotit vlka jak si pochutnává na malinách. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi (212 příspěvků) 03.08.2024, 21:36:08 xxx.xxx.136.20

tak u nás dovča-v úterý/středa-Moravský kras-Ostrov u Mcochy,Konský spád,Macocha,Křenkův pomník,Skalák,Holštejn, a pece u Adamova,další dny kvůli vedru a městu-bez PSŮ-Telče,autobusem a Rudka u Kunštátu a Lysice zahrady

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 04.08.2024, 07:26:29 xxx:xxx.ff0a:2eba

my dneska stihli procházku před lijákem - vstali jsme brzičko, okoukli meteoradar a vyrazili ihned do lesa - dokonce bez snídaně (na rozdíl od Impacta je to pro mě těžké odříkání). Stihli jsme hodinový okruh úplně přesně. Zaklaply dveře od auta a začaly padat první kapky. A když jsme dojeli domů, tak už slušně lilo…

balu
balu (2023 příspěvků) 04.08.2024, 07:46:33 xxx.xxx.162.174
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 04.08.2024, 07:26:29

Déšť? Kapky vody padající z nebe? My v Brně chceme taky!! 🙂

Tady je sucho jak na Sahaře. A když padá nějaká kapka, tak se vypaří dřív, než dopadne na zem. 

Je to zajímavé, ale i když to kolikrát na animaci ČHMÚ vypadá, že se na Brno žene déšť, tak se pak před Brnem buď mračna rozdělí tak, že Brno obejdou a prší kolem, nebo se vyprší ještě před Brnem…

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 04.08.2024, 08:43:51 xxx:xxx.ff0a:2eba
balu:

Déšť? Kapky vody padající z nebe? My v Brně chceme taky!! 🙂

Tady je sucho jak na Sahaře. A když padá nějaká kapka, tak se vypaří dřív, než dopadne na zem. 

Je to zajímavé, ale i když to kolikrát na animaci ČHMÚ vypadá, že se na Brno žene déšť, tak se pak před Brnem buď mračna rozdělí tak, že Brno obejdou a prší kolem, nebo se vyprší ještě před Brnem…


takto jsme na tom byli do pátku taky. Konečně v pátek zapršelo - navíc ne žádný přívalák, ale mírný vytrvalý deštík - a napršelo za pátek přes 20 mm. A dneska je to zatím taky krása - od té sedmé hodiny už je přes 7 mm

balu
balu (2023 příspěvků) 04.08.2024, 09:20:02 xxx.xxx.162.174
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 04.08.2024, 08:43:51

Přeji vám to… tady předevčírem krátce sprchlo, ale jak jsem psala, voda se vypařila ještě dřív, než dopadla na zem…

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 04.08.2024, 12:26:27 xxx.xxx.22.92

Víkendový výlet. Vlakobusy do České Třebové. Po červené na Kozlovský kopec. Po zelené na Andrlův chlum. Cestou jsme potkaly další pinče 😁 Také trpasličí a německou pinčici. Zaniklou žlutou dolů na Kerhartice, po červené krpál na Říčky. Přespání v hamace v Klopotech. Do Klopot jsem jezdívala jako mladší dítě, mám tu oblast dodnes ráda. Druhý den po červené jen do Brandýse, abychom se vyhnuly dešti. Vyšlo to. V Brandýse jsme ještě skočily omrknout zříceninu hradu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
keriton
keriton (551 příspěvků) 04.08.2024, 12:56:37 xxx.xxx.80.76
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 04.08.2024, 12:26:27

Krása! V okolí Kozlova jsem kdysi pravidelně venčívala, měli jsme tam prolezlou každou pěšinu 🙂

impact
impact (655 příspěvků) 04.08.2024, 16:24:02 xxx.xxx.30.43

Tak my dneska opět Chřiby.

Měla jsem nějakou popi*i noc a vůbec jsem nespala a tak mě budík v pět třicet nezastihl ve zrovna nejlepším rozpoložení. První myšlenka byla, že tenhle víkend na nějaký výlet prostě kašlu. 😏

Pak jsem si šla udělat kafe a rovnou teda čaj do termosky, kdybych se náhodou rozhodla jet a pak už to šlo samo. V sedm psy do auta a tradá, jedeme na výlet. 😀

Našla jsem si boží bejvák! Stará cihelna - Starý cihlový most, v jehož klenbě se nachází místnost, pochází z roku 1896. Místnost v 50. letech 20. století sloužila jako ubytovna pro lesní dělníky. 😲

A na patnáctém kilometru jsem vyfotila vzácný úkaz - dobrovolně ležící teriéry. 🤣

A taky rozpadnutý Merrelly. 😏

A cestou domů jsme potkali parádní tlupu laní! To jsem čuměla jak puk. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.