Aktuálně: 4 061 inzerátů199 590 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 15.07.2024, 12:07:57 xxx.xxx.225.167

Kiliánkovi moc gratuluju. 👍

My jsme byli včera na krajské výstavě, strašný, vedro na padnutí a dnes je tady opět 30. Přemýšlím, jestli vůbec vylejzat.

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 15.07.2024, 12:15:46 xxx:xxx.1989:952c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 15.07.2024, 12:07:57

….to jste hrdinové a určitě mohu gratulovat….včera bylo strašně.  …já totálně spálený obličej…pes byl ve stínu pod parapletem….ale i tak to bylo tedy náročné…byli jsme tam od desíti do šesti večer ….dneska jdeme na trénink,štěstí je, jak je   Keliš malý, že můžeme na malém kousku placu ve stínu anebo v místnosti…

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 15.07.2024, 12:18:52 xxx:xxx.1989:952c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 15.07.2024, 11:49:42

….ale tak tohle bylo opravdu snadný…ve své podstatě se mu to ukázalo klikrem, tedy u mně slovíčko TEĎ….ale kdybych tam tenkrát nebyla, tak s tím možná bojujeme doteď….

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 15.07.2024, 21:20:35 xxx.xxx.194.232

Hodim to i sem… Ale jak se bude venčit ještě nevím, aneb se mi to hezky komplikuje, svatbu mám v pátek... A to mi chlap chtěl dát zákaz sportu už měsíc před...

Dneska ráno jsem spadla z koně, ještě jsem nasedla a i cválala, až doma při vylejzání z auta jsem cítila, že to koleno není úplně ok... Bolí, ale relativně se to dá rozhodit, tak to snad bude dobrý. Zatím jsem to preventivně stáhla a namazala Voltarenem. Zítra jdu se psem na rehábku tak mi to tam zkusí vzít i laserem.

A momentálně jsme museli zkrouhnout okruh na koloběžku. Ve čtvrtek se tu prohnala supercela. U nás dobrý, jen trošku kroupy, ale pár km vzdušnou čarou na soutoku Labe a Vltavy totální zkáza. Rvalo to stromy i s kořenama občas dobrých 20m průměr.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 16.07.2024, 03:01:47 xxx.xxx.62.63
»
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 15.07.2024, 21:20:35

Přeji ať je noha ok. Za supercela šla asi celou republikou. U nás taky jsou prostě místa, popadané větve, vyrvané stromy i s kořeny a Malina se mi to snažila asi naznačit. Já nechápala, proč do mě šťouchá a pochopila jsem to až při procházce. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kometa
kometa (5545 příspěvků) 16.07.2024, 08:06:48 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 15.07.2024, 21:20:35

Zatím jsem to preventivně stáhla a

Obecná rada - první 3 dny chladit, pak zahřívat. Funguje u koní i lidí.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 16.07.2024, 08:10:30 xxx:xxx.ff0a:2eba

tento týden se dovolenkuju, tak nic nebránilo tomu, vyrazit do lesa brzičko, abychom se neuvařili. I tak už v šest ráno bylo 23 stupňů. Psisko si poběhalo (měl silně trýskací náladu, lovil nás, blbnul víc než v předchozích dnech), našli jsme pár hub (hlavně klouzci a lišky, ale i kozák a hříbek se našel), protáhli jsme těla a nepotkali ani živáčka. Hezké ráno to bylo.

orionka-2
orionka-2 (1030 příspěvků) 16.07.2024, 10:34:27 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

tento týden se dovolenkuju, tak nic nebránilo tomu, vyrazit do lesa brzičko, abychom se neuvařili. I tak už v šest ráno bylo 23 stupňů. Psisko si poběhalo (měl silně trýskací náladu, lovil nás, blbnul víc než v předchozích dnech), našli jsme pár hub (hlavně klouzci a lišky, ale i kozák a hříbek se našel), protáhli jsme těla a nepotkali ani živáčka. Hezké ráno to bylo.


Blbnul víc, protože bylo před deštěm ? Za Ještědem už je po dešti.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 16.07.2024, 11:44:36 xxx:xxx.ff0a:2eba
orionka-2:

Blbnul víc, protože bylo před deštěm ? Za Ještědem už je po dešti.


tomu ani nejde říci déšť - spadlo 0,5 mm a hlavně ta přeháňka přišla až dost dlouho po návratu - šli jsme na procházku v šest ráno. Spíš měl chlapec dost energie - včera se poflakoval a tak měl za relativně rozumné teploty náladu radostnou blbnoucí… 

orionka-2
orionka-2 (1030 příspěvků) 16.07.2024, 13:23:03 xxx.xxx.64.54

Když jsme chodívali venčit ve velké partě na velkou louku u dubu, tak se sávalo, že přišel den, kdy byli všichni, jak urvaní z řetězu. Najednou jim louka byla malá. Smečka se chovala jinak, muselo se i víc hlídat, aby se někteří nezkoušeli poprat. A druhý den se otočilo počasí. Tenkrát jsme si to zdůvodňovali i tím, že i divoká smečka musí být před příchodem “špatného” počasí více aktivní.

( I včely jsou víc aktivní až agresivní 🙂) 

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 16.07.2024, 13:45:47 xxx:xxx.23d8:9f9b
Elisak:

Hodim to i sem… Ale jak se bude venčit ještě nevím, aneb se mi to hezky komplikuje, svatbu mám v pátek... A to mi chlap chtěl dát zákaz sportu už měsíc před...

Dneska ráno jsem spadla z koně, ještě jsem nasedla a i cválala, až doma při vylejzání z auta jsem cítila, že to koleno není úplně ok... Bolí, ale relativně se to dá rozhodit, tak to snad bude dobrý. Zatím jsem to preventivně stáhla a namazala Voltarenem. Zítra jdu se psem na rehábku tak mi to tam zkusí vzít i laserem.

A momentálně jsme museli zkrouhnout okruh na koloběžku. Ve čtvrtek se tu prohnala supercela. U nás dobrý, jen trošku kroupy, ale pár km vzdušnou čarou na soutoku Labe a Vltavy totální zkáza. Rvalo to stromy i s kořenama občas dobrých 20m průměr.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

…moc držím palce aby bylo koleno na svatbě použitelný…avy už buďte v klidu a užívejte, ne že se budete mrzačit dál….🌺 

Doron
Doron (2369 příspěvků) 16.07.2024, 14:14:50 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 15.07.2024, 21:20:35

Držím palce, ať je koleno v pořádku a můžete protančit celou noc 🙂!

V nejhorším prostě budete s ortézou originální. 

Na svatbu si vezměte něco starého, něco nového, něco půjčeného a něco modrého.

Do levého střevíčku se doporučuje mince🙂)))Já osobně to považuji za trochu nadbytečné..🙂

Já jen abyste na něco nezapomněla🙂))))

Moc si to užijte ! 

Anet10
Anet10 (142 příspěvků) 16.07.2024, 22:14:54 xxx.xxx.38.176
Kilian:

….včera jsme byli s Kelisem pozvání na CACIT do Dobříše jako prezentaci asistenčních cviků ..konečně se Kelišovo  tlapka dotkla trávy na které startují mistři sportovní kynologie….bylo mi tedy mdlo vystoupit přede všemi, ale nakonec i pře  moji nervozitu a napachovani trávníku poslednímu startujících haravymi fenami jsme to dali a prý se to i líbilo….předvedli jsme svlékání mikiny, sundání a podani pantofle, sundání a podani ponožky a rukavic, přenesení různých předmětů: platební karta, klíče, nůžky,bankovka, mince, sklenice na víno a vývrtka, přenesení cigarety a sklenice na víno mělo velký aplaus….zlatým hřebem ukazky byl naprosto predpisový aport s buřtem ….

Obrázek

Velká gratulace tobě Evi a Keliškovi, on je fakt vyjímečné zvíře, myslím, že lepšího pejska už mít v životě nebudeš, je to prostě ten top pes, sedli jste si a taková souhra, to se myslím stává jednou za život. Máš štěstí na super cvičák a super lidi, bez jejich pomoci by to bylo mnohem těžší, važ si toho. Taky jsem měla moji top fenku, s kterou jsme si sedli, bohužel odešla příliš brzo. Můj nejlepší pes a nejmíň se dožil. Jiný takový už nikdy nebude. A vystoupit na CACIT DOBŘÍŠ, to je opravdu velká pocta🌹


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.