Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 12.07.2024, 08:25:36 xxx.xxx.20.192

Jó,a jak jsem psala o tom pejskovi pro 80letého dědu..Tak už asi týden má prý asi kokršpaněla,že to nebude jezevčík(přespříští týden bych tam měla jet,tak ho bliknu).Nebyl na operaci,nebo je to jiný..Prý mu umřel páníček,je to něco čistokrevného..Děda nedával pozor a už mu se stolu ukradl tavený sýr i v alobale!!zkoušel mu ho vytáhnout,ale ten ho snad kousnul…ach jo..Vykládala mi to Jaruš-jeho dcera,že jí to tak popisoval..Není to nebezpečné ten alobal??

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 12.07.2024, 10:03:23 xxx.xxx.221.216
efe:

Nemáte pls někdo tu výcvikovou vestu od 4dox? Moc se mi líbí, vesty nosím skoro celoročně, ale ta cena 🙄 stojí to fakt za to?


Upřímně, furt to rozklikávám a vždycky mě odradí ta cena… ale po výplatě jí objednám… prostě v letním oblečení mi chybí kapsy, hlavně ta velká v zadu, mám bundu, ta jí má taky, jsem zvyklá tam strkat vodítka a teď je mám pověšený kolem krku, když odepnu psy a už jsem si na to odvykla a s hadrama od 4dox jsem max spokojená… tak dám sice bambilion, ale zase vím, že mi vydrží dlouho…

A vůbec… já si nekupuju žádnou parádu, momentálně mám dva hodobóžový outfity a to mi stačí, jinak vlastně chodím jen ve 4dox a neskutečně mi to vyhovuje, takže tu vestu prostě nutně potřebuju.

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 12.07.2024, 10:08:51 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 12.07.2024, 08:25:36

No ten se uvedl chlapec..alobal! No musí hlídat každé hovíšo, jestli vyjde celý obal sýra, mohlo by mu to ucpat buď žaludek nebo střeva. Ať se jdou podívat na veterinu, kam budou chodit…aspoň se seznámí no. Já bych teda šla, radši. Dejte prosím vědět Bobčo, jak to dopadlo. Jak je to dlouho, co ho sežral?

Doron
Doron (2370 příspěvků) 12.07.2024, 10:33:12 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 12.07.2024, 08:25:36

Ach jo ☹️.

Blbé mi i přijde,  že pána kousnul a bral si ze stolu. To není dobrý začátek. Bojim se, že to nebyla dobrá volba..

Jinak, Bobčo, doufám,  že Vás nožka už tolik nebolí..

Fatia
Fatia (108 příspěvků) 12.07.2024, 10:51:43 xxx.xxx.35.56

Třeba si to ještě sedne. Moje babička po smrti dědy zůstala v baráku sama. Nějaká známá jí vnutila kocoura, venkovního, ten ale zmizel (určitě nebyl kastrovaný, tehdy se to neřešilo, já byla dítě). Ta samá známá přišla pak s tím, že co pes. Babička nikdy neměla psa, ale kývla na to. Jezevčík Filip. První den pes vyskočil na stůl, sežral buchty a vrčel, když ho babička chtěla sundat dolů. Dostal boudu na zahradu, to bylo léto. Na podzim se bouda stěhovala do krytého zápraží, s klesající teplotou dostal pelech ve světnici. Nakonec to byli nejlepší parťáci víc jak 10 let. Ten pes jí miloval. Neznal žádný povel, nic neuměl, ale fungovali spolu perfektně. On ji miloval a ona o něj pečovala, mluvila na něj. 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 12.07.2024, 10:56:12 xxx.xxx.64.54
Doron:

Ach jo ☹️.

Blbé mi i přijde,  že pána kousnul a bral si ze stolu. To není dobrý začátek. Bojim se, že to nebyla dobrá volba..

Jinak, Bobčo, doufám,  že Vás nožka už tolik nebolí..


Tak má ho týden a bral mu kořist, sahal do huby……Jestli je to kokršpaněl, nebo jezevčík…..ti pro to nejdou daleko. Třeba si to ještě sedne. Je tam nový, nová pravidla, jak pro pána ( nenechávat na stole a v dosahu nic k sebrání ), tak pro psa. Bůhví, jak to chodilo u předchozích majitelů. Někdy je u neznámého přidělence zázrak, že zachová doma čistotu.

Známí si vzali mlaďocha, v podstatě odrostlé štěně. Celé půldne s novými majiteli na zahradě, pak se dožadoval vstupu do domu a běžel se vykakat do patra. Vím, kde tenhle zlozvyk vzal původ, znala jsem předchozího majitele.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 12.07.2024, 11:30:31 xxx.xxx.162.253
Sardullah:

Upřímně, furt to rozklikávám a vždycky mě odradí ta cena… ale po výplatě jí objednám… prostě v letním oblečení mi chybí kapsy, hlavně ta velká v zadu, mám bundu, ta jí má taky, jsem zvyklá tam strkat vodítka a teď je mám pověšený kolem krku, když odepnu psy a už jsem si na to odvykla a s hadrama od 4dox jsem max spokojená… tak dám sice bambilion, ale zase vím, že mi vydrží dlouho…

A vůbec… já si nekupuju žádnou parádu, momentálně mám dva hodobóžový outfity a to mi stačí, jinak vlastně chodím jen ve 4dox a neskutečně mi to vyhovuje, takže tu vestu prostě nutně potřebuju.


Podobnou mají i na muttandgo a myslím, že teď do neděle ještě za zaváděcí cenu.

https://www.muttandgo.cz/Produkt?id=1465

Mně to nevyhovuje, já bych potřebovala něco takovýho, ale pro trpaslíky a tak za třetinovou cenu. 😄 https://1url.cz/j1wBZ

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 12.07.2024, 11:36:56 xxx.xxx.20.192

tak jsem volala dědovi,abych to věděla přímo od zdroje..Tak je to jezevčík,od rodičů šampionů-jezdili po výstavách-on teda né..má papíry ..Pochází z UničovaPáneček umřel..Sýr sebral na konferáku,takže na stůl neskočil..Musí si děda dávat pozor..Napřed chleba s anglickou na kostičky-asi 2..Volal vetovi-známému,takže dobře,že to bylo ještě i se sýrem,tak měl čekat…Na druhý den ho vykadil..jinak si rozumí ,jmenuje se Bobik,ten dřívější byl Bobeš..Je zvyklý na vodítko,zatím ho teda nepouští samotného na ulici k lesu..Ale jel nakoupit autem,zavřel branku a Bobík čekal poslušně doma,bez problémů..Spává na Bobešovým…Byli tam už i dcera s děckama,byl s nima hned kamarád..což je dobře..

Jo,a noha bolí,ale v pondělí půjdu na rehabky s nemocnou,tak poprosím,jestli by mi to aspoň nějak nezatejpovali do té středy,než půjdu k dr…

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 12.07.2024, 11:41:52 xxx.xxx.20.192

A ještě jsem se dověděla špatnou zprávu😢…Už museli uspat Čendu🐺,minulý týden byl ještě znovu dobrý a najednou se začal dusit,léky nezabíraly…ale snad uvažují o dalším..tak možná budu mít koho hlídat..To mi sdělil děda..Páníčci se neozývají…tušila jsem to..😟

Obrázek
Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 12.07.2024, 13:26:13 xxx.xxx.182.127
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 12.07.2024, 08:46:31

…..mam od ŠČUČKY rok a jsem max spokojena…spousta prostor na všechno možné plus dvě kapsy na zip…je nezničitelná, ostatně jako vše od nich a ještě vypadá hezky…ve své podstatě v ní chodím celoročně krom mrazu kdy beru zimní kabát…letos si chci koupit ještě lehkou letní…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.