Aktuálně: 4 059 inzerátů199 645 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 09.07.2024, 19:49:55 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 09.07.2024, 19:02:08

U našeho nebyl a není les kdovíjakým favoritem. Les je hlavně přesun z bodu A do bodu B, bývali jsme rychlodci, takže největší zábava byla, projít lesem co nejrychleji. Bonus přesunu byly schovky. Když s náma chodil psí kámoš či kámoši, tak byl většinou nechápavý výraz - proč zdržujeme - tam, tam nás čeká to pravý vořechový. V sezóně klošů je les ZLO a slouží jako zkratka ve výjimečných případech. Jinak nejvíc zábavy je na loukách, výletech s výhledem a šplháním, dováděním se psy…

Že bychom se šli do lesa schovat před úmorným vedrem, to nikdy extra nehrozilo. 

Doron
Doron (2370 příspěvků) 09.07.2024, 20:19:26 xxx.xxx.166.104

Moji psi taky milují louky nejvíc . A procházky kolem řeky s koupáním. V lese jsou trochu jiní, takoví.. možná trochu ostražitější..

Ale mně je to jedno , chodíme kam se chce nám lidem, taky máme svoje práva;)))

Dneska jsme se zmohli jen na koupání v řece, Gučák a Dorouš aportovali z vody, to je top zábava.  Framik se mi pokazil a nechce plavat, je z něj brodič ☹️. Udělal špatnou zkušenost,  když skočil do lomu, potopil si hlavu a musela jsem mu pomáhat ven.

Je to sněhová vločka;).

sutrik
sutrik (411 příspěvků) 09.07.2024, 22:02:49 xxx.xxx.95.254

Nejprve pár fotek ještě z předvaděčky z minulého týdne na charitativní akci. Protože s ratloraptorem cvičím jen pro zpestření a jako řízenou socializaci s velkými psy, tak do ideálu to má daleko. Za nás to bylo předvedení, že i malý pes může poslouchat. A Bonnie to zvládla - vedro, cizí lidi i prostředí, stánky, hasiče, hudbu…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 10.07.2024, 15:50:35 xxx.xxx.162.253

Tak dnes jsem přivezla sousedovi 5 nových slepiček a ta kráva mně zase vyběhla ven, jakmile jsem otevřela bránu. Začala jsem na ni řvát, že už s ní končím a půjde do útulku. 😄 Ten retrívr asi fakt není úplně blbej, naráz se otočila a šla domů. Takže zůstává. 😊

Orionka (neregistrovaný) 10.07.2024, 19:12:05 xxx.xxx.155.37

Prší, prší jen se leje…trochu (hodně) u toho praská a jsme bez proudu….ale dobrý, vedro se strhlo a bude se dát spát.

Orionka (neregistrovaný) 10.07.2024, 19:13:27 xxx.xxx.155.37
Sarah01:

Tak dnes jsem přivezla sousedovi 5 nových slepiček a ta kráva mně zase vyběhla ven, jakmile jsem otevřela bránu. Začala jsem na ni řvát, že už s ní končím a půjde do útulku. 😄 Ten retrívr asi fakt není úplně blbej, naráz se otočila a šla domů. Takže zůstává. 😊


Netušila jsem, že máte krávu !

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 10.07.2024, 19:14:44 xxx:xxx.b967:bf0d

u vás je hůř - tady jen tak hezky zahradnicky leje  ( v tuto chvíli 8 mm) - hřmí v dálce, vše nás míjí zprava či zleva… ale koukala jsem, že v Dubu spadlo opravdu hodně vody. A Jizerky se taky napily…

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 10.07.2024, 21:25:55 xxx.xxx.162.253
Xerxova:

u vás je hůř - tady jen tak hezky zahradnicky leje  ( v tuto chvíli 8 mm) - hřmí v dálce, vše nás míjí zprava či zleva… ale koukala jsem, že v Dubu spadlo opravdu hodně vody. A Jizerky se taky napily…


U nás vůbec nic, ani kapka a je hrozné dusno. Nějak se mně ani nechce spát, v ložnici mám 30. ☹️

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 10.07.2024, 21:45:27 xxx.xxx.179.11
Sarah01:

U nás vůbec nic, ani kapka a je hrozné dusno. Nějak se mně ani nechce spát, v ložnici mám 30. ☹️


Tak to je hnus velebnosti 🥵 Vy máte vůbec extrémy…v zimě si pamatuju, že jste měla doma celkem chladno, že? Blbý no 🤦‍♀️ a mamina se z kožichu nesvlíkne a těhotným je víc teplo….je mi jí líto! Kdy budou venku? Brzy?

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 10.07.2024, 21:52:23 xxx.xxx.179.11
Sarah01:

Tak dnes jsem přivezla sousedovi 5 nových slepiček a ta kráva mně zase vyběhla ven, jakmile jsem otevřela bránu. Začala jsem na ni řvát, že už s ní končím a půjde do útulku. 😄 Ten retrívr asi fakt není úplně blbej, naráz se otočila a šla domů. Takže zůstává. 😊


Já jsem se té Vaší hlášce ze srdce zasmála 😁 

Bych chtěla vědět, kam z těch vrátek vyrazila s tím pandírkem 🤦‍♀️ 

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 11.07.2024, 06:16:39 xxx.xxx.11.197
Vahine:

Já jsem se té Vaší hlášce ze srdce zasmála 😁 

Bych chtěla vědět, kam z těch vrátek vyrazila s tím pandírkem 🤦‍♀️ 


Mamina má termín 20. 7. , takže za 9 dní. 

A na výlet za slepicemi nevyrazila ona, to byla starší fenka, Julinka 7, 5 roku. Myslím, že Cherry to v tuto chvíli už vůbec nezajímá, včera už nevěděla, jak a kam si lehnout. Pod tújemi už jsou vyhrabané asi tři díry. 🙂 A už jsem smontovala porodní bednu, jen deku jsem do ní zatím nedala. Se modlím, aby se aspoň o pár stupňů ochladilo. Nakonec o půl jedné v noci přišla bouřka, ale horko je pořád.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 11.07.2024, 07:48:31 xxx:xxx.b967:bf0d

večer se hezky zalilo a trochu ochladilo. Vstali jsme brzičko a už před šestou byli v lese - všude mokro, těsně pod dvaceti stupni, dusno… ale užili jsme si to všichni. A já za chvíli jedu na chvíli do školy a pak k zubaři - budou mi vrtat šroubek na implantát… Takže i proto bylo třeba procházku pořádnou stihnout poránu.

Jen jsem tedy zapomněla houbový ruksáček - a les byl plný lišek. Uvidíme, jestli na nás počkají do zítřka…

efe
efe (1499 příspěvků) 11.07.2024, 10:31:13 xxx.xxx.64.15

U nás se teda včera děly věci, jak jsme normálně ve srážkovém stínu a bývá tu sucho, tak ten včerejší déšť jsem tu ještě nezažila… 😯

Tenurri
Tenurri (506 příspěvků) 11.07.2024, 11:49:22 xxx.xxx.213.118

My zrovna včera měli skupinovou socializační procházku. Samozřejmě asi po 15 minutách začala průtrž…super 😀  všici mokrý, psi se tvářili jako nejvíc týraní na světě. Napršelo mi do pamlskovníku, takže jsem odměňovala ropadající se roztodivnou kaší 😀

Většinu “procházky” bylo socializační schovávání se v parku pod stromy 😀…ale nějak jsme to zvládli.

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 11.07.2024, 12:46:38 xxx.xxx.20.192

a ta kráva mně zase vyběhla ven,

😲😲teda Sarah😲..Já v první moment jsem nevěděla,jestli máte taky krávu,a ta vám nějak utekla ven..jsem to brala fakt vážně😟..tak chuderka těhotná,nezávidím jí to horko..A vy takhle😟..doufám,že jste se jí hned omluvila😇že jste to tak nemyslela…miluju žluté psy…čekám na fotečku po porodu a se štěňátkama🐕

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 11.07.2024, 13:04:17 xxx.xxx.11.197
Bobca:

a ta kráva mně zase vyběhla ven,

😲😲teda Sarah😲..Já v první moment jsem nevěděla,jestli máte taky krávu,a ta vám nějak utekla ven..jsem to brala fakt vážně😟..tak chuderka těhotná,nezávidím jí to horko..A vy takhle😟..doufám,že jste se jí hned omluvila😇že jste to tak nemyslela…miluju žluté psy…čekám na fotečku po porodu a se štěňátkama🐕


Nene, to nebyla ta těhotná. 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.