Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Anet10
Anet10 (142 příspěvků) 30.06.2024, 15:16:01 xxx:xxx.5cfc:7f37
impact:

Tak my dneska po nějaké době zase vyrazili na výlet. Sice jsem nadávala jak špaček a se slzou v oku vzpomínala na postel a klimatizaci, co u ní stojí, ale nakonec jsme se hecli a došli to. 😂

Jeden motůrek byl na víkend zapůjčen ke svojí ségře a tak jsem ho nahradila druhým motůrkem. Moc radosti jsem teda nesklidila. Ocas zvedl snad po třech kilometrech a nasranej je doteď. 😂

A viděli jsme krásnou laň! Jen není na fotce moc vidět.

Po návratu domů jsem se dozvěděla, že už se zapůjčenej motůrek nejspíš nevrátí. Tak jsem si pobrečela a musíme si holt po roce zvyknout bez něj. 🤧 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Impact, já se zeptám, co je to za aplikaci v telefonu co máte? To je bezva, už jsem se chtěla zeptat dříve, tam se vlastně zobrazí kudy jste šli, kolik km a tak.

impact
impact (658 příspěvků) 30.06.2024, 15:19:10 xxx.xxx.49.153
Anet10:

Impact, já se zeptám, co je to za aplikaci v telefonu co máte? To je bezva, už jsem se chtěla zeptat dříve, tam se vlastně zobrazí kudy jste šli, kolik km a tak.


To je Huawei Zdraví. Mám to k hodinkám. 🙂

Anet10
Anet10 (142 příspěvků) 30.06.2024, 16:24:27 xxx:xxx.5cfc:7f37
impact:

To je Huawei Zdraví. Mám to k hodinkám. 🙂


Aha, děkuji, to je škoda, od  Huawei nemám nic, potřebovala bych něco takového pro Apple nebo Xiaomi🙂

impact
impact (658 příspěvků) 30.06.2024, 16:53:16 xxx.xxx.49.153
Anet10:

Aha, děkuji, to je škoda, od  Huawei nemám nic, potřebovala bych něco takového pro Apple nebo Xiaomi🙂


Já to měla dřív v Huawei mobilu a teď to mám i v Xiaomi, ale hodinky mám stále Huawei. Nemám tušení, esi by to fungovalo s jinýma. Ale tak já myslím, že by mělo být takových aplikací víc, ne? Určitě dřív bylo Endomondo, to ale zrušili. Třeba sem dá někdo tip. Už jedu Huawei dlouho, tak se v dalších nevyznám. 🤭

impact
impact (658 příspěvků) 30.06.2024, 17:47:54 xxx.xxx.49.153

Hele teď se dívám na aplikaci mapy.cz, kde si běžně plánuju trasy na výlety a ten jejich Stopař se taky tváří, že umí vše zaznamenat a uložit. Akorát se to zapne jen na telefonu. Já zapínám aktivitu na hodinkách a do telefonu se to nahraje. A mapy.cz by měly jít na všem.

Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 30.06.2024, 19:11:06 xxx:xxx.3e6e:1fbe
impact:

Hele teď se dívám na aplikaci mapy.cz, kde si běžně plánuju trasy na výlety a ten jejich Stopař se taky tváří, že umí vše zaznamenat a uložit. Akorát se to zapne jen na telefonu. Já zapínám aktivitu na hodinkách a do telefonu se to nahraje. A mapy.cz by měly jít na všem.

Obrázek

jde to. Stopař funguje

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 30.06.2024, 20:40:05 xxx.xxx.162.253

Tady to místy byla taky dost smršť, uhodilo někdo dost blízko až tak, že jedna z fen mi skočila do postele a já včera zrovna převlíkla 😂, ale žádný květináč ani truhlík neuletěl, takže v pohodě, zvládli jsme to.

Dafi
Dafi (221 příspěvků) 30.06.2024, 22:59:48 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 30.06.2024, 19:27:41

tak sleduju,že jste výletovaly kousek od nás🙂

tady odpo a večer mega liják+2 krát bouřka..

já byla v práci..

tak jsem se nervovala jak dojedu..

chvilku aspon mín zákazníků

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 01.07.2024, 09:40:04 xxx:xxx.28dd:980b

Jsem asi 2km od FM.. Na asi 14 dni.. Včera fucelo celý den, bylo pod mrakem,navečer se prihnaly černé mračna, buracelo, slipky jsem nemohla zahnat do kurniku, kuřátka jsou zvlášť.. O pul 9 to začlo kočka Barca na verande mnoukala jak diva, jsem ji vzala k sobě do obyvaku… IelektrikaI elektrika byla několikrát vypla… s tema rajcatama jste udělala dobre.. Mě tu spadl truhlik s koprivama a naprselo az pod pergolu.. Všechny polstry durch.. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 01.07.2024, 10:09:58 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 01.07.2024, 10:04:25

Koukám teď taky na fotky a opravdu Kongouš chybí! Kde je Kongo, Impact😉? On má domáá🙂.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 01.07.2024, 10:20:03 xxx.xxx.119.6

U nás v noci pršelo, ochladilo se! a byla parádní procházka. Výcviková, za fotky se omlouvám, ale líp materiál postát nechtěl a blíž se rozhodně nechtělo. Tak ale jsou to taky výše zmiňovaní zajíci a bylo jich opravdu hodně. Pak jsme na louce potkali několik mrtvých slepic a všelijakých jejich zbytků - s tím se taky hezky pracovalo. Přežili jsme zkratku lesem (kloši) - a těch hub…jenže já měla jen pamlsovník a ten byl plnej kde čím, tak jsem to tam nechala pro chalupáře, ale těch lišek😋.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact (658 příspěvků) 01.07.2024, 11:07:22 xxx.xxx.49.153

Já nic nezamlouvám! 🤭 Však jsem psala, že jsem přišla o motůrek. 🤧 😜

Haluz je, že je to dneska přesně rok, co jsem je oba dovezla. Keňu i Konga.

Obrázek
Vahine
Vahine (750 příspěvků) 01.07.2024, 11:21:22 xxx.xxx.179.11
impact:

Já nic nezamlouvám! 🤭 Však jsem psala, že jsem přišla o motůrek. 🤧 😜

Haluz je, že je to dneska přesně rok, co jsem je oba dovezla. Keňu i Konga.

Obrázek

Super! 👏🍀 A jak dlouho trvalo, než došlo opět ke shledání sourozenců? Došlo k adopci fenky Keni hned? Je opravdu fajn, že to takhle krásně klaplo…a Vaše radost, jako už jistě mnohokrát, převáží nad smutkem 🌷a Kevin, ten na Vás visí očima, aby Vám vyplnil všechna přání…vše je tak, jak má 😊

impact
impact (658 příspěvků) 01.07.2024, 11:45:18 xxx.xxx.115.8
Vahine:

Super! 👏🍀 A jak dlouho trvalo, než došlo opět ke shledání sourozenců? Došlo k adopci fenky Keni hned? Je opravdu fajn, že to takhle krásně klaplo…a Vaše radost, jako už jistě mnohokrát, převáží nad smutkem 🌷a Kevin, ten na Vás visí očima, aby Vám vyplnil všechna přání…vše je tak, jak má 😊


No upřímně mám knedlík v krku jeste teď, když o něm píšu. 😔 

Keňa odešla do adopce během pár týdnů. Je u nás v Kojetíně u rodiny, se kterou se známe přes psy ještě z dob, kdy jsem o útulku ani nesnila. Stavovali se u mě minulej víkend podepsat po kastraci trvalou adopční smlouvu a já pustila na ulici i Konga, ať ho porovnáme se ségrou. No a když jsem viděla, jak se jim líbí, tak jsem navrhla, ať si ho někdy půjčí na víkend. 😜 

V pátek došla sms, že by si ho půjčili. Tak že jo, všechno dobrý. V neděli došla sms, kdy ho teda můžou dovést. Tak jsme se domluvili a za hodinu telefon, že už by ho teda nevrátili. 😂 

Tak tomu dáme klasicky měsíc a když si to neposere, bude mít novej domov.🤩

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.