Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 29.06.2024, 17:36:23 xxx.xxx.162.253
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 29.06.2024, 16:34:39

Ty moje by to v lese bavilo, ale oni by byli schopni se v tomto vedru uštvat, musím mít rozum aspoň já. Jinak my jsme v podhůří a v noci je to strašné, všechno dokořán, jen teda vchodové dveře si netroufnu, a nedá se vůbec spát. Dnes ve stínu 31, nepamatuju, kdy naposled tady bylo takové vedro.

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 29.06.2024, 17:46:59 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 29.06.2024, 17:36:23

2019 byla taková úděsná dlouhá vedra…mám to s něčím spojené, tak si to pamatuju…

Daja
Daja (470 příspěvků) 29.06.2024, 18:38:23 xxx:xxx.1e0d:f1fc
Sarah01:

Ty moje by to v lese bavilo, ale oni by byli schopni se v tomto vedru uštvat, musím mít rozum aspoň já. Jinak my jsme v podhůří a v noci je to strašné, všechno dokořán, jen teda vchodové dveře si netroufnu, a nedá se vůbec spát. Dnes ve stínu 31, nepamatuju, kdy naposled tady bylo takové vedro.


Hmm Jindřichov 34,8 stupňů ve stínu. Udělalo se mi zle  až mdlo. 

Dája

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 29.06.2024, 19:53:52 xxx.xxx.64.54
Sardullah:

Bteď jsem vylezla na zahradu, že si dám ledovou kávu a cigárko… ale už jsem zase zalezla, tam je dusno k zalknutí…


Přijeďte k nám, v pokoji konečně 22-23 při celodenně otevřených oknech (na rozdíl od normálního počasí, kdy je tam 16-18 ), venku v zeleni 25-26, na ohřáté terase teď už tak nějak podobně, dokud tam svítilo, nedalo se tam být. Teď vyloženě příjemně. Potok zatím teče, ale místy má namále. Voda dovede být až ke kmenům na pravém břehu, ale taky už potok byl úplně bez vody. Aby pršelo potřebujeme, ale přiměřeně. A kdo ne, že ?

Obrázek
orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 29.06.2024, 19:57:52 xxx.xxx.64.54
janaa:

Tady 35 ve stínu a my celý den na zkouškách. Pekloooo


Měli jste vyhlásit vedřiny. Ty bývaly dřív na školách, když ještě v létě bývalo léto. ( Ale ani já je nepamatuju, jen z vyprávění.)

janaa
janaa (460 příspěvků) 29.06.2024, 20:00:20 xxx.xxx.174.214
orionka-2:

Měli jste vyhlásit vedřiny. Ty bývaly dřív na školách, když ještě v létě bývalo léto. ( Ale ani já je nepamatuju, jen z vyprávění.)


Zkusím to zítra navrhnout,máme pokračování🤣

tetrivek
tetrivek (159 příspěvků) 29.06.2024, 21:29:58 xxx.xxx.113.193

Dnes jsme jako každý den, koupali psy v rybníce. Xavier už by měl mít v osmi letech trochu rozum, no nemá. Důležitě brázdil po rybníce labuťák. Chelzie na něj ostře štěkala, protože jako správný pastevec hlídá svou rodinu před všemi kdo je podezřelý. Ale Xavier se rozhodl labuťáka ulovit, a tak asi třikrát přeplaval půl hektarový rybník, dvakrát za labuťákem kopíroval břeh. A teď tady leží pod smrkem ve stínu. A vypadá to, že si bude pár dní nožičky šetřit. Kdyby to udělala Ája, jako skoro tříletá jezevčice. Ale náš dědek se dnes zase předvedl, asi chtěl páníčkům dokázat, že na podzimní tahy na kachny je připraven a určitě ještě nepatří do starého železa. 😁

Obrázek
Dafi
Dafi (221 příspěvků) 29.06.2024, 22:46:37 xxx.xxx.136.20

já ze psama ráno mezi polama ke křížku a zpět-stímn a vysoká tráva,takže psi mokrý břicha/nohy,Žeryk v tom ještě válí sudy…pak jsem to šla znovu ještě s máti a jejíma psama,takže hl.vycházka za náma,večer šel přítel,já odpo…milion lidí po cestě z koupaliště,,,,

u nás se k vodě musí autem,máme to daleko….,

Sardullah-Maxík ve vodě leží,a nehýbe se,Betty udělá pár metrů..ne každej pes je plavací…,Žeryk je plavací tak,že ho není možný dostat z vody,to je taky pak naprd…

Dafi je trochu bázlivá,tak pár temp udělá..ona je v tonhle taky po mě🙂taky se bojím vody,udělám pár temp a jdu…🙂

jasně,je fajn když pes plave kvůli kloubům,fyzičce a vůbec je to prostě taky změna,něco jinýho než jen capat,ale když není plavací a jen brouzdací,tak hlavně,že se aspon namočí🙂

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 29.06.2024, 22:50:52 xxx.xxx.221.216
orionka-2:

Přijeďte k nám, v pokoji konečně 22-23 při celodenně otevřených oknech (na rozdíl od normálního počasí, kdy je tam 16-18 ), venku v zeleni 25-26, na ohřáté terase teď už tak nějak podobně, dokud tam svítilo, nedalo se tam být. Teď vyloženě příjemně. Potok zatím teče, ale místy má namále. Voda dovede být až ke kmenům na pravém břehu, ale taky už potok byl úplně bez vody. Aby pršelo potřebujeme, ale přiměřeně. A kdo ne, že ?

Obrázek

To bych se k vám se zvěří musela nastěhovat😉…jako já jsem člověk, co léto a horko miluje, ale….pěkně u bazénu. Jako teplý noci jsou fajn, když člověk stanuje a nebo spí pod širákem, že nemusí být navlečený v teplákách a zalezlý ve spacáku. Jinak je to na prdlačku.

No a jak jsem starší a jak mám ty psí medvědy, tam mě horko spíš sejří s ohledem na ty psy. Já jsem vysloveně letní typ, ale s ohledem na pesany už si pomalu přeju, aby už přišel podzim.

U nás v baráku je příjemně v přízemí…v prvním patře už to taková hitparáda není a pokoje, co jsou otočené na západ, tak tam je to spíš takový peklíčko a průvan se udělat nedá.

Teď dorazila do ložnice Gina…jí 100x můžu říkat, ať si zaleze do sklepa, že tam je velmi příjemně…přes den jí člověk pomalu v baráku nevidí, ale na noc se mi nastěhuje do ložnice, kde je nedýchatelno a bude tady funět😴….to zas bude noc….

Zítra mají přijít bouřky…u nás na severu Čech by to nemělo být tak silné, ale pak se má ochladit, tak snad bude příští týden líp. Snad alespoň ty noci nebudou tak teplé.

sutrik
sutrik (409 příspěvků) 29.06.2024, 23:06:12 xxx.xxx.66.220

Vycouvala jsem z dalšího plánovaného závodu, tentokrát to mělo být “jen” na 43 km. Bála jsem se vedra. A na poslední chvíli, když se už sjížděli trekaři na nejdelší trasu, se změnilo místo zázemí. Z tábora uprostřed lesa na vesnici v polích. To rozhodlo.

 Takže dopoledne náhradní program. Účastnili jsme se s Bonnie a dalšími čtyřmi psy z našeho cvičáku ukázky výcviku psů na charitativní akci. U super rybníku s pozvolným pískovým vstupem. A protože bydlím v podkroví, kde je strašně, utekla jsem večer přespat kousek od Chrudimky. Tentokrát jsem nevzala hamaku, ale zkouším jen vnitřní stan (moskytiéru). Snad neuletíme, fouká tu cca 25, 30 km/hod. Minimálně. Tak je ta teplota v kombinaci s větrem velmi příjemná.

Obrázek
keriton
keriton (553 příspěvků) 30.06.2024, 07:57:34 xxx.xxx.60.96

Pes to zvládá lépe než já.

Máme tu teď nějak moc zajíců. Takže žádné že si člověk v lese vypne hlavu, ale furt koukat, sledovat psa i okolí, upozorňovat, přivolávat. Ale zatím dobrý! 

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 30.06.2024, 09:05:53 xxx:xxx.2737:40dd
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 29.06.2024, 14:59:29

Yoda a Prcek?? 😲Můžu poprosit fotku toho Nighta? Nemůžu se na Yoda vynadivat..jak se díváte jeden druhemu do očí 👍

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 30.06.2024, 09:40:16 xxx.xxx.189.104
Bobca:

Yoda a Prcek?? 😲Můžu poprosit fotku toho Nighta? Nemůžu se na Yoda vynadivat..jak se díváte jeden druhemu do očí 👍


Jj…včera zrovna syn hudral, že máme malé psy…tak jsem mu fotku hned ukazovala a říkala “takhle nějak by sis to představoval??”🙂

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 30.06.2024, 11:14:48 xxx:xxx.3e6e:1fbe
Bobca:

Yoda a Prcek?? 😲Můžu poprosit fotku toho Nighta? Nemůžu se na Yoda vynadivat..jak se díváte jeden druhemu do očí 👍


tady na té fotce mu bylo 11 měsíců… byli jsme na výletě v Míšni

a ještě k tomu, jak mi Yoda kouká do očí - kdybych mu nedávala játrovou sušenku, tak by tak labužnicky nestál… ale odkusoval by mi nos…

Obrázek
Vahine
Vahine (750 příspěvků) 30.06.2024, 12:07:04 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 30.06.2024, 11:14:48

Musím Vám říct, chytlo mě to zase za srdce ta fotka…ten kluk Night mi chybí, přestože jsem jej znala jen z obrázků 💓 Yoda je ale taky prima chlapík, takový rozverný 😊

impact
impact (658 příspěvků) 30.06.2024, 14:33:38 xxx.xxx.49.153

Tak my dneska po nějaké době zase vyrazili na výlet. Sice jsem nadávala jak špaček a se slzou v oku vzpomínala na postel a klimatizaci, co u ní stojí, ale nakonec jsme se hecli a došli to. 😂

Jeden motůrek byl na víkend zapůjčen ke svojí ségře a tak jsem ho nahradila druhým motůrkem. Moc radosti jsem teda nesklidila. Ocas zvedl snad po třech kilometrech a nasranej je doteď. 😂

A viděli jsme krásnou laň! Jen není na fotce moc vidět.

Po návratu domů jsem se dozvěděla, že už se zapůjčenej motůrek nejspíš nevrátí. Tak jsem si pobrečela a musíme si holt po roce zvyknout bez něj. 🤧 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.