Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 26.06.2024, 23:32:07 xxx.xxx.62.63
sutrik:

Takže tam přijedu s trpasličím pinčem a odjedu s dobrmanem? 😀


Jojo, místo kapesního dobrmana bude vopravdickej, nejen srdcem, ale vzrůstem 😄. 

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 27.06.2024, 07:07:02 xxx:xxx.ff0a:2eba

poslední večerní venčení na zahradě má tyto dny aktuálně novou atrakci - Yodu zajímají svatojánci (vyletěli přesně - Jan měl svátek v pondělí). 

Ale večer měl šok - světluška se vydala otevřeným oknem k nám a že nám bude svítit na usínání. Chvíli ji chtěl honit, chvíli se jí bál… a tak nastoupila “odchytová sada - sklenička se širokým hrdlem a kus starých průsvitných desek” a svatojánek byl vyhoštěn. Jen mě ten lov probudil a pak jsem nemohla usnout, na rozdíl od Yodislava, který chrápal ihned…

janaa
janaa (452 příspěvků) 27.06.2024, 08:11:23 xxx:xxx.3318:c6af
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 27.06.2024, 07:07:02

Světlušky dobrý. Adéla včera objevila “chutnost” chroustů. A já se divila,co na tý zahradě furt dělá😄 

U nás je bugr,už měsíc rekonstruujeme,nejdřív koupelna,teď chodba, psiska se musela naučit chodit domů oknem. A abychom se nenudili,tak jeden zánět análních žlázek, jedna prokouslá noha, a jednookej Kevin si do zdravýho oka pořídil vřed. Budu potřebovat dlouhou dovolenou

Tenurri
Tenurri (503 příspěvků) 27.06.2024, 08:24:07 xxx.xxx.213.168

Jack se snaží sežrat jakejkoliv hmyz…dávám pozor na včely, vosy, čmeláky…včera objevil mravence.

Jinak venčení teď nic moc. Přes den je vedro, takže chodíme rychlo venčit a v pracovní pauze se projdem po parku, tam je alespoň stín. A večer zase trpím já, protože si ze mě dělají hmyzáci švédský stůl (a taky ne že by bylo o moc líp, jen nepraží sluníčko).
Jsme z toho horka všichni otrávení 😀 - a to bude i hůř.

janaa
janaa (452 příspěvků) 27.06.2024, 08:26:52 xxx:xxx.3318:c6af
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 27.06.2024, 08:17:38

Jj,nějak se nám to koncentruje😎

O víkendu máme zkoušky, má být šílený horko, nic necvičíme a k tomu čuba unavená, jak přes den nespí,když musí být furt ve střehu. Už se fakt těším,až bude chvilku klid

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 27.06.2024, 11:12:24 xxx.xxx.11.197
janaa:

Světlušky dobrý. Adéla včera objevila “chutnost” chroustů. A já se divila,co na tý zahradě furt dělá😄 

U nás je bugr,už měsíc rekonstruujeme,nejdřív koupelna,teď chodba, psiska se musela naučit chodit domů oknem. A abychom se nenudili,tak jeden zánět análních žlázek, jedna prokouslá noha, a jednookej Kevin si do zdravýho oka pořídil vřed. Budu potřebovat dlouhou dovolenou


Boha jeho a kdo má prokouslou nohu? 🙄

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 27.06.2024, 23:03:36 xxx.xxx.62.63
Tenurri:

Jack se snaží sežrat jakejkoliv hmyz…dávám pozor na včely, vosy, čmeláky…včera objevil mravence.

Jinak venčení teď nic moc. Přes den je vedro, takže chodíme rychlo venčit a v pracovní pauze se projdem po parku, tam je alespoň stín. A večer zase trpím já, protože si ze mě dělají hmyzáci švédský stůl (a taky ne že by bylo o moc líp, jen nepraží sluníčko).
Jsme z toho horka všichni otrávení 😀 - a to bude i hůř.


Mě žerou komáři, úrodu mi žerou slimáci a obě s Malinou trpíme, když je moc hic. Dneska mi skočila málem z mostu do potoka…Taky jsme dneska potkali její kamarádku fenku a holky po sobě vystartovaly. Tedy ta fena po Malině a Malina nehodlala stáhnout ocas a vyklidit bojiště. Velké a malé psy tak nějak ignoruje, ale už se mi to stalo podruhé, že když na ní vystartoval pes stejné velikosti, rozhodla se, že to vrátí.

Dneska jsem dceru s Malinou doprovodila na kroužek, měli to v parku a jak Malina uviděla děti, bylo úplně vidět, jak se jí rozlil v ksichtíku blažený výraz “jééé, děti”. Žádné děti jsme jí ale na hraní nepůjčili, dovedu si představit, jak by je popoháněla něžnými “štípanci” do zadele, ony by pištěly a Malina by se přetáčela štěstím 😄.

Tento víkend jedeme do Českého Švýcarska, tak snad nás to vedro neporazí…

Psí fotku novou nemám, tak něco jiného, co mě zaujalo

Obrázek Obrázek
Tenurri
Tenurri (503 příspěvků) 28.06.2024, 08:16:21 xxx.xxx.213.118
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 27.06.2024, 23:03:36

My dneska jedeme po práci na chatu, tam by měl být stín, ale hned za chatou je potůček, takže očekávám hejna hladových komárů 😢.

Plus se bude grilovat, takže sebekontrola pro pejska level milion! Ale minule už zvládl i opékání špekáčků 😀…on je pes, co by sežral i kelímek hořčice a řekl by si o nášup.

Mimochodem…teď jak jsou ty horka, tak si všímám, že jak se normálně pes ochlazuje vyplazeným jazykem, tak Jack to neumí. On jen otvírá tlamku, nebo zívá, neví co s tím a tváří se nešťastně (vypadá jako by se zasekl a zapomněl jak zavřít mordičku 😀)…to se pes tak nějak časem sám naučí? 😀

Daja
Daja (470 příspěvků) 28.06.2024, 09:56:35 xxx:xxx.1043:7245
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tenurri z 28.06.2024, 08:16:21

Dobrý den,

nebojte vše se naučí a bude to pán pes. Ono mu dojde co je pro něho nej a hlavně kouká po okolí a nabírá zkušenosti. Zatím je to malé štěndo, ale uvidíte jak se spolu sžijete a budete nej parťáci. Jen mu nechat volný prostor, aby mu to došlo i samo.

Dája

Dafi
Dafi (212 příspěvků) 28.06.2024, 16:20:47 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele tetrivek z 28.06.2024, 13:55:16

jak u nás,Dafi plave,taky až uvážu Žeryka,ona teda není moc extra plavec,2 krát pár metrů a konec,ale spon něco….

Obrázek
Vahine
Vahine (749 příspěvků) 29.06.2024, 10:51:33 xxx.xxx.179.11

Dnes ráno jsem našla v pelíšku totál uschlé cosi, co mi připadá, jako beruška, která uschla v trávě a zachytila se pak do kožichu, ale v hlavě mi bliká i piják lužní, tak se   radši tady zeptám, co si o tom myslíte? Bělouš má v sobě 2.měsíc NexGard, tak by to mohl být i ten uschlý  piják 🤷‍♀️ blbě vidím, tak se omlouvám, jestli zbytečně plaším 🙈 

Přikládám fotky z obou stran

Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 29.06.2024, 10:58:33 xxx.xxx.189.104
Dafi:

jak u nás,Dafi plave,taky až uvážu Žeryka,ona teda není moc extra plavec,2 krát pár metrů a konec,ale spon něco….

Obrázek

U nás neplave nikdo…Maťula to zkusil jednou a jen proto, že šel za mnou do vody a pak už nestačil, tak plaval a prej už do toho nejdu, tak max po břicho…a Gina, tak ta to ani nezkoušela…tak prej.."vy si jděte kam chcete, já počkám tady u břehu, nejsem blázen, abych si namočila víc jak břicho"


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.