Aktuálně: 4 089 inzerátů199 095 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 24.06.2024, 00:39:33 xxx.xxx.62.63

Dnešní venčení jsem si užila. Šla jsem po obědě s tím, že je pod mrakem, tak se nám půjde hezky. Nejdřív i šlo, ale pak teda vylezlo slunko a nebyly potůčky, Malině jsem dávala napít své vody, ale neměla si kde zchladit packy. Ve třičtvrtě cesty mi začala koukat po autech, jetsli nás náhodou nejede někdo zachránit.  Po cestě jsem viděla spoustu krásných kytiček, motýlků…

Pak v místě, kde jsem nešla poprvé, jsem si poprvé všimla, že je tam krásně vidět Říp a za ním, si myslím, je vidět Milešovka. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 24.06.2024, 07:39:59 xxx.xxx.20.192

Krásné fotky-ti motýli🦋miluju luční květy,a dřív,když jsem víc jezdila,jsem u pole zastavila a natrhala si vždycky kytici domů..Veškerých trav,obilí,šťovík,vlčí máky,chrpy..kopretiny..penízek,žebříček..To žluté si nevzpomenu…🙂

Co Malina? přišla domů a hned se chladila,co?

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 24.06.2024, 22:41:24 xxx.xxx.62.63
Bobca:

Krásné fotky-ti motýli🦋miluju luční květy,a dřív,když jsem víc jezdila,jsem u pole zastavila a natrhala si vždycky kytici domů..Veškerých trav,obilí,šťovík,vlčí máky,chrpy..kopretiny..penízek,žebříček..To žluté si nevzpomenu…🙂

Co Malina? přišla domů a hned se chladila,co?


Já myslím, že jsem se na té procházce normálně usmívala. Tchýňoví to mají za humny, ale nikdy tam nebyli. Po návratu jsem byla tak nadšená, že jsem je navnadila, aby tam šli taky…ale nevím, jestli to budou vidět míma očima, jestli se umí taky tak radovat z každé kytičky, motýlka….🤭. 

Malina hned šla vypít pár misek vody, lehla si nejdřív do stínu do trávy, nakonec do baráku do chodby, kde je příjemný chládek, ale asi za půl hodiny nebo za hodinu se už zas “opalovala” na sluníčku 😄.

No tyhlety výlety, kdy si jdeme jen my dvě, začínají u ní vypěstovávát závislot na mé osobě. Dneska jsem jí předala muži, aby s ní šel on a já mezi tím “ulovím” v Lidlu něco k večeři a nejdřív odmítla vůbec jít a nakonec jsem koukala ve zpětném zrcátku, že se snaží běžet za autem a mého dvoumetrového muže táhnout…no on ale fakt s ní kousek běžel, což je teda úkaz, kterému by asi nikdo neuvěřil. Není běhací typ 😄. Přitom tahle situace, dojdu k muži do práce s Malinou, vezmu si auto a on jde domů se psem, není u nás nic tak vzácného, minimálně jednou do měsíce to proběhne, takže pro Malinu normální situace. Takže mě to i dneska překvapilo, jak se rozhodla, že teda beze mě nikam…

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 25.06.2024, 06:57:20 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 24.06.2024, 12:47:32

jste mi připomněla,že taky jste po operaci…Já teda v pátek už hůlky odhodila a už zase skáču přes kaluže😇

Vahine
Vahine (749 příspěvků) 25.06.2024, 10:03:33 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 25.06.2024, 06:57:20

To je moc dobře, že už Vám to chodí. Tak ať je to už jen dobré 👍 🍀

Sundali mi sádru a prý to ještě není úplně srostlé, za měsíc kontrola a pak rhb.

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 25.06.2024, 12:19:27 xxx.xxx.20.192

Mě teda pobolívalo-teď už regulérně bolí to druhé koleno…tak myslím,že mě to nemine,až se to levé uzdraví natolik,aby bylo “nosné”….Já to mám vlastně ani né po 6 týdnech..to bylo včera..a od pátku už chodím,no,mohla bych to trochu korigovat,ale já jsem hrozný plašan,já si vůbec neuvědomuju,že jsem byla na operaci..do schodů,ze schodů-taky už bez berlí ..RHB mě chválila už při první návštěvě(měla jsem celkem jen 2),další až 15,7,..Jedu poklízet pozítří králíky a slepice kamarádce k FM..asi 10dní..a kočku Báru.Tak to doufám zvládnu..ale hůlky si vemu sebou pro jistotu..

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 25.06.2024, 14:43:36 xxx.xxx.189.104

Včera u nás hic neskutečnej…tak Gina říkala, že bude procházovat v leže ve sklepní prádelně, kde je jí příjemně. No a já teda vytáhla drtič na větve a drtila…a to moje berňuší asistenční zlatíčko pomáhalo….já si dotáhla na dvůr hromádku větví a on to zase tahal pryč…prý aby ta hromada rychle ubývala a panička toho neměla moc…pak pomáhal ještě uklízet posezení, dosívat trávu, zalévat, dávat prádlo do pračky, věšet prádlo a nakonec ještě úklid větví, které jsem rozřezávala řetězovkou…a to teda jak dlooouhých nenařezaných, tak “roznos” těch klacků, co mi panička tak pěkně nařezala, po zahradě…a pak zase asistoval při jejich sbírání a pak jsem ještě čistila akvárka, tak pomáhal nosit kýble nahoru, dolu..tedy dělal mi doprovod…..no večer padnul za vlast i na večeři jsem ho musela budit…jako pokud jde o utahání, unavení psa, tak kam se hrabe nějaká procházka…

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 25.06.2024, 22:53:41 xxx.xxx.62.63

Mýma očima…no pardon, pořád si říkám, že si to po sobě přečtu, než to pošlu…omlouvám se, občas mi to ujede a řekla bych, že většinou na to přijdu, jen to už pak nejde opravit 🙄

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 25.06.2024, 23:01:44 xxx.xxx.62.63
Sardullah:

Včera u nás hic neskutečnej…tak Gina říkala, že bude procházovat v leže ve sklepní prádelně, kde je jí příjemně. No a já teda vytáhla drtič na větve a drtila…a to moje berňuší asistenční zlatíčko pomáhalo….já si dotáhla na dvůr hromádku větví a on to zase tahal pryč…prý aby ta hromada rychle ubývala a panička toho neměla moc…pak pomáhal ještě uklízet posezení, dosívat trávu, zalévat, dávat prádlo do pračky, věšet prádlo a nakonec ještě úklid větví, které jsem rozřezávala řetězovkou…a to teda jak dlooouhých nenařezaných, tak “roznos” těch klacků, co mi panička tak pěkně nařezala, po zahradě…a pak zase asistoval při jejich sbírání a pak jsem ještě čistila akvárka, tak pomáhal nosit kýble nahoru, dolu..tedy dělal mi doprovod…..no večer padnul za vlast i na večeři jsem ho musela budit…jako pokud jde o utahání, unavení psa, tak kam se hrabe nějaká procházka…


Tak bodejď by nepadnul za vlast, když v takovým hicu udělal tolik práce 😄.

Malina mi pomáhá zas jinak, snaží se, abych nezahálela. Třeba umyju umyvadlo, otočím se, jak se mi to povedlo a na té bílé keramice už na mě “svítí” 3 černé chlupy…Malina byla tou dobou venku a pomáhala muži stříhat plot.

Jak je Malina jiná oproti třeba prvnímu psu, je krásně vidět zrovna na tom stříhání živého plotu. Kdyby místo Maliny pomáhal Stypík, tak zatím co muž by stříhal plot, pes by se střelhbitě vypařil, šel by se kouknout na námko a na sídliště, jestli je to tam všechno v cajku a pak by ještě zkusil dělat, že je celou dobu poblíž. Malina prostě JE celou dobu poblíž, je na ulici a kreje mužovi záda, aby ho u toho stříhání plotu třeba někdo nepřepadl…

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 26.06.2024, 13:05:06 xxx.xxx.226.62

Tak kousek od nás je Temelín

😀 aha a….. kdybych vám poslala peněženku, stane se tam u vás z tý peněženky banka plná peněz? Že bych pak místo peněženky měla banku plnou peněz. Nemusela bych do prasé, byla doma a měla hromadu čoklůch, jako  Arosek vedle a měla na ně čas

kometa
kometa (5537 příspěvků) 26.06.2024, 13:07:58 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 26.06.2024, 13:05:06

Obávám se, že to fungovat nebude. To bych byla už dávno milionář, možná i miliardář.🙂

kometa
kometa (5537 příspěvků) 26.06.2024, 14:39:42 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 26.06.2024, 13:30:01

To nevím. 

Pamatuji, jak se slibovalo, že tím pádem budou mít jižní Čechy elektřinu za hubičku a lidi byli vybízeni k nákupu přímotopů. A pak se jich rychle zbavovali, protože by to neuplatili.

Někde se vloudila chybka.

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 26.06.2024, 18:27:14 xxx.xxx.13.229
kometa:

Tak kousek od nás je Temelín…🙂 Určitě víte, jak to bylo s Godzilou.


Takže tam přijedu s trpasličím pinčem a odjedu s dobrmanem? 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.