Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Jak se vám venčí?

impact
impact (645 příspěvků) 09.06.2024, 18:54:57 xxx.xxx.11.149

My jsme se týden v kuse venčili v Herolkách na sraze našich adoptovaných psů. Doufám, že jsem sem ty fotky ještě nedávala. 😂 Jednak jsem dávala všude možně mrtě fotek a druhak mám po tom týdnu se sedmdesáti lidma totálně vygumovanej mozek. 😂

Byli jsme na výletě, kdy jsem lidem slíbila 9-10km a bylo z toho dvanáct. A borec Kevin si vyběhal druhé místo v překážkovém závodě. 🤗 Na to, že měl běžce (a cizího!) v zápřahu poprvé v životě, běžel jak drak! Jsem na něj pyšná. 😍

Asi mi tím chtěl vykompenzovat hororovej zážitek z prvního dne, kdy jsem ho poprvé v životě pustila na volno a on vzadu v kempu na louce vyšlápl kočku na sebevražedné misi. 🤐 Kočky teda jako totální magoři končily velice často na stromech, na plotech a nebo v okapech na střeše, ale nakonec ty teriéry přežily všechny. 😂

Na poslední fotce věci, co jsem vytahala po příjezdu z auta. Není to prdel to všechno sbalit a vybalit. 😀

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (734 příspěvků) 09.06.2024, 19:24:28 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 09.06.2024, 18:54:57

Ha..nejdřív jsem prohlížela a pak teprve četla příspěvek a tak jsem se rozradostnila, že už má Kevísek nového pánečka 🧐 slušeli by si 😀

Kéva je dobreeej 👏❤️

orionka-2
orionka-2 (970 příspěvků) 09.06.2024, 19:29:50 xxx.xxx.64.54
Vahine:

Ha..nejdřív jsem prohlížela a pak teprve četla příspěvek a tak jsem se rozradostnila, že už má Kevísek nového pánečka 🧐 slušeli by si 😀

Kéva je dobreeej 👏❤️


I já. Jsem si to myslela, že Kevin zakotvil. Jak na něj ten člověk kouká, určitě o tom přemýšlí. A je mu líto, že odjede bez něj.

impact
impact (645 příspěvků) 09.06.2024, 19:34:17 xxx.xxx.11.149
orionka-2:

I já. Jsem si to myslela, že Kevin zakotvil. Jak na něj ten člověk kouká, určitě o tom přemýšlí. A je mu líto, že odjede bez něj.


Nn, tam jsem upíchla jinou fenku už dávno. Jen jsou pár a na běhání mají jen ji. Tak si Michal půjčil Kévu. 😀

sutrik
sutrik (401 příspěvků) 09.06.2024, 19:43:51 xxx.xxx.161.25
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 09.06.2024, 18:54:57

Happy Herolky 🙂 Tam jsem byla před 14 dny na kurzu rally obedience.  Nesmím tam jezdit často, jinak bych přibrala 😀

impact
impact (645 příspěvků) 09.06.2024, 19:47:39 xxx.xxx.11.149
sutrik:

Happy Herolky 🙂 Tam jsem byla před 14 dny na kurzu rally obedience.  Nesmím tam jezdit často, jinak bych přibrala 😀


Miluju tam ty snídaně. 😄

Dafi
Dafi (207 příspěvků) 09.06.2024, 20:47:11 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 08.06.2024, 19:31:53

Trickyvoo-no,ale ona je naprdlá🙂

ona totiž s česání/úpravy srsti má ráda jen kartáčování tím kulatým štětinovým kartáčem,co se navlíká na ruku poutkem-tak to miluje-používám na konci česání,ale jinak kovový,drátený nářadí….nenene,trimování-drží,ale taky žádná radost,nevadí stříhání strojkem a dělat drápky?tak to jsou scény🙂

Aluška (neregistrovaný) 10.06.2024, 21:05:57 xxx.xxx.168.20

Tak bych řekla, že Íďa je zahojenej. Dám všechny fotky jak jsem fotila postup hojení. A aby toho neměl málo, příští pátek  musí ještě jednou do narkozy, tentokrát kastrace, kdy se mu kvůli zvětšený prostatě začíná dělat perineální kýla. Tak snad bude mít potom už pokoj .

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Plaka
Plaka (457 příspěvků) 10.06.2024, 21:28:27 xxx:xxx.1987:cd34
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 10.06.2024, 21:05:57

Neuvěřitelné! Založila jsem nové téma, přidáte se? Držím packy, ať malý bojovníček zvládne kastraci naprosto v pohodě.❤️

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 10.06.2024, 23:34:15 xxx.xxx.62.63
Aluška:

Tak bych řekla, že Íďa je zahojenej. Dám všechny fotky jak jsem fotila postup hojení. A aby toho neměl málo, příští pátek  musí ještě jednou do narkozy, tentokrát kastrace, kdy se mu kvůli zvětšený prostatě začíná dělat perineální kýla. Tak snad bude mít potom už pokoj .

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přiznám se, že jsem si představovala, že mu tam zůstane v lepším případě velká lysina a těší mě, že jsem se zmýlila. Ještě mi přijde z fotky, že v místě, kde měl tu jizvu, má tu srst jinou, jakoby vlnitou? Něco jako lidi po rakovině, když jim znova narostou vlasy a jsou z nich chvíli “kudrnáči”?

Sardullah
Sardullah (1409 příspěvků) 11.06.2024, 00:17:57 xxx.xxx.221.216

My dneska dorazili na “naší” louku a jako super překvápko…louka posekaná (tráva už mi tam byla hodně nad kolena)…a tak hurá na louku🤗…po pár metrech idyla skončila. Louka sice posekaná byla, ale jako podklad bahenní louže😕. Výsledek…spokojená Gina, tu bahenní louže baví…dále psi od bahna tzv. polomáčení, vodítka od bahna, obojky od bahna, já od bahna…ruce i nohy a boty o těch ani nemluvím, ty nejen od bahna, ale i durch mokré a v neposlední řadě auto (kterým jsme k louce přijeli, abych se vyhnula bahenním lázním, které máme na trase, pokud jdeme z domu pěší cestou) taky od bahna….super…

Tak mě tak napadlo, že tady do slova a do písmene platí, že když dva dělají totéž, tak to nemusí být totéž…to se řekne…byla jsem na procházce se psem, ale někdo vyrazí na prochajdu jako vystajlovaná módes róbes slečínka s čivavindou na značkový šňůrce od brejlí a stihne i sledovat sociální sítě na telefonu a domů se vrátí v tomto nezměněném stavu a druhý vyrazí v “psích” hadrech, navíc v blbě zvolené barvě a materiálu…barva černá, chytající na sebe chlupy, takže se nejenže vrací jako člen skupiny Tři prasátka, ale navíc všude na černém oblečení bílé Gininy chlupance…😴, takže příště už jedině můj oblíbený maskáč…na tom není nic vidět.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1409 příspěvků) 11.06.2024, 00:22:06 xxx.xxx.221.216
Aluška:

Tak bych řekla, že Íďa je zahojenej. Dám všechny fotky jak jsem fotila postup hojení. A aby toho neměl málo, příští pátek  musí ještě jednou do narkozy, tentokrát kastrace, kdy se mu kvůli zvětšený prostatě začíná dělat perineální kýla. Tak snad bude mít potom už pokoj .

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Díky, že jste dala takhle hromadně fotky z hojení…je to neuvěřitelný, jak krásně se to zatáhlo…👍

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 11.06.2024, 00:25:31 xxx.xxx.62.63
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 11.06.2024, 00:17:57

Ze mě taky modelína nebude. Dneska jsem chtěla skočit ráno do goratexových bot, ale byly z neděle tak zašvihané, že to prostě nešlo. 

V neděli jsme šli kolem Palice asi 10 km okruh a dost často jsem měla na výběr, pěkná asfaltová nebo skoro asfaltová cesta, či pěkná romantická lesní cestička. Já samozřejmě volila tu romantickou a pak jsem hopkala mezi bahnem a kalužemi a brbrala, že ty lesáci taky musí každou cestu rozrejt 😂. No ale někde teda prostě voda stála a na první pohled to vidět nebylo…ale zase nechodili tam žádní jiní blázni jen já a Malina a to bylo super.

Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact (645 příspěvků) 11.06.2024, 07:23:27 xxx.xxx.123.146
Plaka:

Barunka má kámoše? Nenapínejte nás!🙄


Juj, jaká Barunka? Teď si asi sedím na vedení. 😄

A jo, dopadlo to tak, jak to dopadlo. Nechtěla jsem žádnýho dalšího psa a už vůbec ne psa-psa. 🙄 Ale ozvali se mi na něj dva zájemci (jeden s nevhodnými podmínkami a druhý toho o sobě moc nenapsal, takže nedokážu posoudit) a já najednou zjistila, že se ho po tom půl roce piplání si a vychovávání nedokážu vzdát. 😔 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.