Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Jak se vám venčí?

megi-the-pes
megi-the-pes (3062 příspěvků) 08.06.2024, 14:26:40 xxx.xxx.124.84

Jsem neschopný majitel psa. 
Šli jsme kolem ohradníku, Megi obešla sloupek, karabina se zahákla do lanka ohradníku a šup, řvací pes. Sáhla jsem na karabinu, dostala jsem taky, hodně a hodněkrát (ne, nerozsvítilo se mi), tak jsem chytila postroj a vyvlekla ji z něj. Trochu mě teď nenávidí. Doma říkala, že jí mám okamžitě dát šlehačku a peřinku. 
Chtěla jsem se vymluvit na druhou polovinu, že prý ohradník není pod proudem, no ale proč já tomu věřila, stačilo nepustit k tomu psa, měla jsem ho na vodítku. Debull, no. 
Jdu koupit vodítko s jinou karabinou. Ne, tohle jsem tam nenechala navlečené na ohradníku i s postrojem, ale chtěla jsem, jenže mě pak napadlo říct druhé polovině - hele, prej to není pod proudem, můžeš sundat to vodítko, dík…

Sardullah
Sardullah (1409 příspěvků) 08.06.2024, 15:23:27 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 08.06.2024, 14:26:40

No to je mi líto, že jste se tam tak zamotaly a schytaly to.  ..  a je jasný, že je to vina druhé poloviny… ještěže existuje šlehajda a peřink, to je nej lék.. 😇

Jsem fakt ráda, že my nikde na trasách ohradníky nemáme, už to vidím živě v barvách, jak by to Mates slíznul, protože panička se zrovna zamyslela nad nesmrtelností chrousta …což by se klidně stát mohlo…

Xerxova
Xerxova (974 příspěvků) 08.06.2024, 15:40:32 xxx:xxx.ff0a:2eba
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 08.06.2024, 14:26:40

chůdě Megí, šlehačky si zaslouží hodně… (tady zase aby se nepoto…)

Maličký Night jednu koupil - byl to ohradník kolem koridoru na pastvinu a standardně byl vypnutý, pokud koně byli na pastvě. Koně se pásli, já byla v klidu, štěník na vodítku, čenichal v trávě… a ohradník tenkrát zapomněli vypnout… Plakal Nightík hodně - a od té doby kolem ohradníků psisko na vodítku a bedlivě sleduju, kam strká čenich (a mlátí ocasem). Zrovna dneska páník smlouval, ať Yodu vypustím, že je cesta tak hezky fotogenická… ale nee, kravičky byly sice v dálce, ale ohradník byl blízko…

Ph (neregistrovaný) 08.06.2024, 18:11:34 xxx:xxx.74cb:96bb

Chudera. Njn.obcas se zadari. 

Kdyz mate doma misto psa - hrocha😱

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 08.06.2024, 19:31:53 xxx.xxx.62.63
Dafi:

Dafi po včerejší úprvě-trimování/česání/kartáčování/stříhání..byla to fuška,málem mi ruka upadla☹️

Obrázek Obrázek

Moc jí to sluší, ale vypadá nějak naprdle 😀.  

Xerxova
Xerxova (974 příspěvků) 08.06.2024, 20:33:27 xxx:xxx.ff0a:2eba

a teď nepsí. Od mlžné neděle na České chalupě, přes jedinou třešeň, která nám nezmrzla (už ji špačkové sklidili), přes houby a veverku v lese za humny, louky kolem Ostašova - ruiny jezírka z bývalé zahrady kolem Broscheho vily (STB v ní mimo jiné věznila kardinála Berana, v šedesátých letech byla vila zbourána a arboretum vykácené) a poslední fotka je mezi poli ukrytý hřbitov zajatců z obřího zajateckého lágru první světové války (ve stanech bydlelo 50 000 zajatců - většinou Italů a Rusů)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 09.06.2024, 00:11:14 xxx.xxx.62.63
Xerxova:

nejprve ty psí - procházky od neděle do dneška jen za humny - všechna parkování do 10 minut od vrat… Chlapec si je užíval

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Houby Yoda, na poslední fotce je strýček Fido 😂.

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 09.06.2024, 08:22:11 xxx.xxx.20.192
Xerxova:

nejprve ty psí - procházky od neděle do dneška jen za humny - všechna parkování do 10 minut od vrat… Chlapec si je užíval

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ty fotky jsou fakt boží😇..Nádhera.psí,i ty nepsí…Já měla kdysi foťák na film,taky jsem hodně fotila,i detaily,pak i digitál,ale to se vůbec nedá srovnat s dnešní technologií..👍👌

Vahine
Vahine (734 příspěvků) 09.06.2024, 10:21:06 xxx.xxx.179.11
acher:

Dnes jsme na procházku šli ve třech,ale bylo krásně a vlčími máky jsem se kochala.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

No ale Božínku tomu Alánkovi to mezi těmi vlčími máky tolik sluší!!! 😍❤️ a jak jdou s micinkou hezky za sebou …krásné fotky Acher! 👍👏

Xerxova
Xerxova (974 příspěvků) 09.06.2024, 10:32:51 xxx:xxx.c241:3403
Sarah01:

Pes mnoha tváří 😍


mě nepřestává za ty roky s dogama bavit ta škála různých kombinací plácavých uší a pysků. Každý výraz je jiný - jeden praštěnější než druhý. A protože ho pohyb baví - umí trýýýýskat do kolečka kolem nás - a i většina přivolání je stylem letííííím, tak se některé fotky i podaří (hodně je i totálně mázlých fleků). A zajímavý je i pohled na práci svalů a varhánky kůže… 

Dneska si chlapec u mě našplhal - celou dlouhou procházku v lese reagoval vždy ihned a moc hezky a aktivně a blbnul a dělal ptákoviny… 

acher
acher (790 příspěvků) 09.06.2024, 11:01:07 xxx.xxx.222.196

Vahine,Xerxova děkuji.Jsem moc ráda,že se mně ta pole, nechaná na úhor, podařilo vyfotit s tou záplavou vlčích máků.Už jsem to chtěla jednou,jenže je zmulčovali a asi to nebude dlouho trvat a zmulčují je znovu.

Vahine,Čertík s námi chodí často, jenže se rozhodl,že půjde pořád.Jindy se tak po půl kilometru zastaví a vrátí.Takže když jsme došli k silnici, musela jsem ho vzít do náruče a ten asi kilák domů nést.To by ještě šlo,jenže on se bojí aut,tak na jednom konci vodítka šel pes a poutko jsem dala kocourovi na krk a ještě když jelo auto jsem ho musela držet pod krkem aby nevyskočil a nezdrhl někam,kde to nezná,jelikož tam nechodí.Tak se ty jeho 4kg docela pronesly.

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj (254 příspěvků) 09.06.2024, 12:13:11 xxx.xxx.95.109

Krása  nesmírná,  je to super pokoukání  na šťastný  psiska  i   kocouřiska👍. A k tomu černo bílá  kombinace i když v druhém případě  mezidruhová 🙈 

sutrik
sutrik (401 příspěvků) 09.06.2024, 15:21:03 xxx.xxx.28.108

Dopoledne po asi měsíci cvičák. A pak rovnou výlet směr údolí Doubravy u Chotěboře. Další místo v Železných horách, kde naplno řádil kůrovec. Takhle to u nás vypadá na spoustě míst.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.