Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 30.05.2024, 10:57:34 xxx.xxx.61.178
»
Odpověď na příspěvek uživatele bambule z 30.05.2024, 10:48:45

Uf, tak jste mě trochu uklidnila + Trickyvoo!👍

Btw, ani dnes Fido nebyl venku; tedy dnes jen chvíli. Když jsem pak šla s odpadky, připojil se ke mně a vrátil se domů.

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 30.05.2024, 12:13:32 xxx.xxx.11.197
kometa:

Po takovém tvrdém spánku kolikrát vystřelím a myslím, že jsem něco někde zapomněla, pak teda zjistím, že ne.

Tak nejsem sama!🙂 Když se o víkendu probudím s pocitem, že jsem zaspala a mám být už dávno v práci. A pak mi dojde - vždyť je sobota (neděle) a tepová frekvence se vrátí do normálu.🙂


Taky se mně to stává a těší mě, že nejsem sama. 😂

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 30.05.2024, 19:14:52 xxx.xxx.189.104
Vahine:

🤗


No to je hezký…chtěla jsem dát na foto hajacích jezevčíčkůjc úplně stejnýho smajla…bylo to první co mě napadlo a koukám, že jsem nebyla jediná…tak teda nebudu originální, ale dám jich víc😛

🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗❤️❤️❤️

Dafi
Dafi (221 příspěvků) 30.05.2024, 20:15:12 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 30.05.2024, 00:29:02

taky přeju dcerce at je co nejdřív fit a je jí mnohem líp!

 a máte totálně velmi moc krásné fotky rybníků!

já delší vycházku v lese v úterý,jinak cvičící v okolí mezi polama-Dafi se táhne nechce chodit,tak se ji snažím proběhat zabavit aspon nošením/hledáním…

Dafi
Dafi (221 příspěvků) 30.05.2024, 20:18:59 xxx.xxx.136.20

jo,já se taky bavím hledáním..v práci stravekoku jsem hledala i v odpadkáči…a před tím vestu-že furt hledám mobil,klíče,v práci nůž,to by člo,a že pořád hledám stravenkovku +čipovku by šlo taky…ale ztratit  při převlíkání vestu????

kometa
kometa (5543 příspěvků) 30.05.2024, 20:46:55 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 30.05.2024, 20:18:59

Já onehdá ztratila nůž. Při obědě si vyzvednu (jako všichni) tác, na něj poberu lžíci, nůž, vidličku a ubrousek + nafasovaný oběd. A vracela jsem vylízaný talíř, špinavý ubrousek, lžíci a vidličku. Kam se poděl nůž, nechápu. Asi do jiné dimenze.

Aluška (neregistrovaný) 30.05.2024, 21:01:15 xxx.xxx.168.20

Tak za mě vede moje známá, když mi vyprávěla, že jí telefonovala kamarádka a chtěla jí nadiktovat číslo na někoho a ta moje známá lítala po kancelářích a hledala telefon, aby si do něj rovnou to číslo napsala. Telefon měla na uchu a mluvila do něj s tou svojí kámoškou……  😀

Verun
Verun (991 příspěvků) 30.05.2024, 22:45:27 xxx.xxx.220.12
Aluška:

Tak za mě vede moje známá, když mi vyprávěla, že jí telefonovala kamarádka a chtěla jí nadiktovat číslo na někoho a ta moje známá lítala po kancelářích a hledala telefon, aby si do něj rovnou to číslo napsala. Telefon měla na uchu a mluvila do něj s tou svojí kámoškou……  😀


To jsem zažila nedávno,  ta hrůza, když telefon nemůžete najít…vede asi,  když jsem na budík v mobilu řekla haló a snažila se přijmout hovor….nebo různá kuchařská fópá, už mám na to fígl, když dotyčná “vařečka”   není v šuplíku, zavřu ho, za chvilku zase otevřu a ona tam je, vuala. horší je, když ruce jsou rychlejší než mozek, pomyslím, že budu smažit na dvou pánvích a než jí vyndám a dám na sporák,  leju olej na druhou plotýnku. …

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 30.05.2024, 22:47:31 xxx.xxx.62.63
Sardullah:

Tak přeju dcerunce, aby se co nejdřív uzdravila … s Malinou to jde určo dobře🌷


Děkujeme. Dneska už byla dcera konečně téměř bez teplot, ale má vyrážku, hrozně jí bolí v krku a nemluví, jen mi píše cedulky. Takhle zvadlé dítě jsem dlouho neměla. Malina si asi myslí, že léčí, jen rychlovka na zahradu, krátká procházka a pak mete dítěti k nohám.

Verun
Verun (991 příspěvků) 30.05.2024, 22:50:47 xxx.xxx.220.12
Dafi:

jo,já se taky bavím hledáním..v práci stravekoku jsem hledala i v odpadkáči…a před tím vestu-že furt hledám mobil,klíče,v práci nůž,to by člo,a že pořád hledám stravenkovku +čipovku by šlo taky…ale ztratit  při převlíkání vestu????


…naše holka jednou ztratila po cestě ze školy čepici, doma si vzala jinou a šla tu první hledat a ztratila i tu druhou… ne že by jí to odnesli mimozemšťani, ona byla ten mimozemšťan a teď je to i vnučka😂, jen nevím, kdo z nás s manželem je tím mimozemšťanem říznutej. 

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 30.05.2024, 22:51:58 xxx.xxx.62.63
Dafi:

taky přeju dcerce at je co nejdřív fit a je jí mnohem líp!

 a máte totálně velmi moc krásné fotky rybníků!

já delší vycházku v lese v úterý,jinak cvičící v okolí mezi polama-Dafi se táhne nechce chodit,tak se ji snažím proběhat zabavit aspon nošením/hledáním…


I vám děkuji za přání k uzdravení.

No a děkuji, že mi chválíte ty rybníky. Chodím tam ráda, i když někdy tam je moc lidí. To pak vylezu na Kypuši, což je hřeben táhnoucí se nad rybníky a tam tolik lidí nejde, je to do kopce a hlavně se tam nedostanou otravní cyklisti. Někteří jezdí jak šílený, vyřítí se ze zatáčky, až si člověk málem kákne a ještě vás sjede, co tam děláte. To všichni jezdí na čas a nemohou mírně přibrzdit do zatáčky, aby se podívali, co tam je, než tam vlítnou?

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 31.05.2024, 10:10:39 xxx.xxx.64.54
balu:

Nezlobte se, ale i batole ví, že má poslechnout, co nedělat a naopak udělat. Protože ho to učím, každý den, přiměřeně jeho vnímání. Samozřejmě, že to není stoprocentní, ale musím na tom makat. Na rozdíl od psa dítě rozumí slovům, vysvětlení, jednou, dvakrát, třikrát, a pak při neuposlechnutí dostane jednu na zadek. Rozpláče se, ale taky si to zapamatuje. Nemůžu a nechci s dítětem donekonečna diskutovat nad něčím, co musí splnit, protože na tom závisí jeho život (zastavit u silnice).


Podle Šusty lze cvičit každé zvíře - i dítě. I dítě lze dát na kšíry a na vodítko, aby nemuselo sedět, být nošeno. Viděla jsem nedávno v Arkádách. Zatímco maminka šmejdila po nákupech, tatínek s dítětem na vodítku ( opravdu batole, cca 1,5 ) chodil v přilehlých prostorách a dítě si ťapalo a nikomu se nepletlo pod nohy, nemohlo propadnout zábradlím a nemohlo utéct na schody pojízdné.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 31.05.2024, 10:37:25 xxx.xxx.62.63
Aluška:

No přece  Mireček  😂, jak to že jste ho nepoznala ? 🤣


Byl to můj tip, protože jsem nikde neviděla jeho hlavu 😂.

Tak proto on jí má tak krásnou, vymazlenou z peřin 😄.

Aluška
Aluška (105 příspěvků) 31.05.2024, 11:19:05 xxx.xxx.200.75
Trickyvoo:

Byl to můj tip, protože jsem nikde neviděla jeho hlavu 😂.

Tak proto on jí má tak krásnou, vymazlenou z peřin 😄.


Hlavně mít hlavu v teple 😀, takhle spí nejradši

Obrázek
balu
balu (2034 příspěvků) 31.05.2024, 14:11:04 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 31.05.2024, 10:10:39

Aby nemuselo sedět, být nošeno… to není ten důvod. Dítě na vodítku občas vidět lze a je to proto, aby rodič nemusel za dítětem běhat. To je jak se psem, když ho máte na vodítku, tak vám taky nikam nezaběhne. 

Anonymní (neregistrovaný) 31.05.2024, 19:41:23 xxx.xxx.64.54
balu:

Aby nemuselo sedět, být nošeno… to není ten důvod. Dítě na vodítku občas vidět lze a je to proto, aby rodič nemusel za dítětem běhat. To je jak se psem, když ho máte na vodítku, tak vám taky nikam nezaběhne. 


Arkády, to je cosi jako Olympie v Brně. Tam bych opravdu nechtěla na “ochozech” mezi lidmi, často spěchajícími, venčit dítě navolno a běhat za ním 😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.