Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Jak se vám venčí?

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 24.05.2024, 14:39:04 xxx:xxx.7c6c:f9ca

v mezičase lijáku jsme zajeli k lesu - silnice do Jizerek jedna obří kaluž, v lese mlok vedle mloka (bývají tam) a i když radar sliboval pauzu zhruba 20 minut… stejně jsme k autu doběhli promočení. A leje a leje - naše stanice (kalibrovaná) má už 63.8… během necelých tří hodin

Aluška (neregistrovaný) 24.05.2024, 18:11:17 xxx.xxx.168.20

Tak zase otravuju s fotodokumentací Idorkových zad, rozdíl 1 měsíc od první fotky, je to naprosto úžasné . Až pojedem za 10 dnů na kontrolní rtg nožky, bude už kožíšek vcelku 😀

Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (750 příspěvků) 24.05.2024, 18:50:25 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 24.05.2024, 18:11:17

Aluško, to je náádhera !!!👏👏👏 Zrovna odpoledne jsem na Vás a Idorka myslela a říkala jsem si, že se Vás tady pozeptám, jak to vypadá…něco mi říkalo, že nemám být netrpělivá, že zpráva dorazí 😉 příště už to bude na oslavu, až se kožíšek zacelí 🥂

Aluška (neregistrovaný) 24.05.2024, 20:17:45 xxx.xxx.168.20

Když jsem to viděla poprvý, tak jsem vůbec nevěřila, že by se to mohlo takhle krásně zacelit

Plaka
Plaka (460 příspěvků) 24.05.2024, 20:24:15 xxx:xxx.a70c:8796
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 24.05.2024, 18:11:17

Týjo, to je neuvěřitelný, vůbec jsem si neuměla představit, že se tak obr zranění takhle zatáhne. Bomba, paráda, gratuluju a podrbejte kožíška srůstajícího za mě! 👍

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 24.05.2024, 21:01:56 xxx:xxx.17fc:20f7
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 24.05.2024, 20:17:45

Aluško, ja taky ne….jste opravdu skvělá👍klobouk před vámi a pesem dolů….

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 24.05.2024, 23:12:12 xxx.xxx.46.36

Aluško - mohla bych o něco poprosit? Tohle je tak velká věc, která se udála a myslím, že by nebylo od věci to zaznamenat, jak probíhalo hojení, co všechno jste dělala , jaký byl postup, progres. Věřím, že Vaše zkušenosti by se mohli hodit jednou někomu, kdo by se mohl dostat -třeba i ne se psem, do podobné situace. Nechtěla byste to sepsat?  Myslím, že majitelé webu by určitě byli rádi a já, kdyby to šlo, bych to na Zrzavým webu, uveřejněila a hlavně uschovala! jak v článcích, tak v sekci Veterina , taky, protože tohle jsou věci, které jsou odzkoušené, fungují a neměly by se ztratit. 

POkud byste nad tím uvažovala, byla bych moc ráda , protože to, co jste dokázala Vy a pochopitelně i veterina, to je úžasný.

Děkuju předem, pokud nad tím budete uvažovat.

P,S. manžel, kterému jsem to ukazovala, nevěřil, že je to možné. 

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj (270 příspěvků) 25.05.2024, 08:19:58 xxx.xxx.95.109

Alusko  gratulujeme, vy jste myslím psala, že  používáte  Alaptus? Nám ho kdysi doporučil  vet  u hojení spodní části  přední  nohy kobylky - rána  ve velikosti půlky  Idorka a taky krásně  zafungoval.  Nádherně to granulovalo. Od té doby na něj  přísahám. A to nejen u zvířat. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 25.05.2024, 12:54:52 xxx.xxx.62.59

Tak v Brně buřina a furt leje…

Já si dnes chtěla přispat a vzbudila jsem se do takovéhoto počasí. Tak jen polooblečená letím ven pro Fida, bude už v té “jeho” zahradě. Volám, číčám, pitvořím se:"No honem, honém, papat, granulky, honem pojď! Kde jseš??" Pak oběhnout zahradu a vše takto natřikrát. Do toho už úplně mokrá, a rány z hromů. Tak jsem si řekla, že se asi bojí bouřky a kdoví kam zalezl!!! Přišla jsem domů - mokrá a smutná…

Jdu k sobě si vysvlíct mokrý oblečení a závislák Kukačka už ke mně pádí…a jemu v patách důstojně, ale s velmi překvapeným obličejem…Fido!!!🤣

Já, magor!, totálně zaspala, že a kdy jsem pro něj byla!!! Budiž mi odpuštěním, že kámoška měla narozky, dělaly jsme včera nějakou práci u mě v bytě a pak mě pozvala na running sushi, a já si dala JEDNO pivo!!! Jestli mi ale bude jedno pivo dělat takováto okna, tak nevím nevím…😂

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 25.05.2024, 13:09:42 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 25.05.2024, 12:54:52

Ještě, že se Fido našel  doma😼 😀 to je jen takový malý okýnečko 😉 u nás je dnes od rána hezky.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 25.05.2024, 13:12:56 xxx.xxx.62.59
»
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 25.05.2024, 13:09:42

Vahine to je přímo výkladní skříň!!!🤣

Ale nemyslím, že je to z piva. Spíš moc starostí…😕

Máš pravdu, kdyby Fido s tím svým udiveným výrazem nepřišel (musel mě slyšet z venku!), tak bych pomalu á 30min jej chodila volat do té zahrady!😂

Jinak zde asi právě přestalo pršet, ale je úplně zamračeno a šedá, tmavá obloha.

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 25.05.2024, 13:20:24 xxx.xxx.189.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 25.05.2024, 12:54:52

Hele buď v klidu, mě se dneska stalo něco podobnýho, resp. myslala jsem si něco podobnýho…teda nevím, jestli je to tím alkoholem, ale já totální nepíč, jsem si včera večer dala bacardi s džusíkem, to jsem prostě musela, protože mi bylo nabouráno mé zaparkované vozidlo…teda jako nepomohlo to, auto bylo furt nabouraný, ale mě to už bylo jedno🤪…ale k věci..

Spím a probudí mě, jak pod oknem štěká Gina…kouknu na hodiny…půl sedmý…a říkám si…tý brďo si ani nepamatuju, že bych jí v noci pouštěla…kouknu vedle sebe a tam Mates…no tý brďo a tebe jsem brala domů kdy ? (Matěj jde totiž ven vždycky s Ginou, ale za chvíli už škrábe na dveře, že chce dom)…no nakonec dobrý, pouštěl jí ven manžel. To je snad poprvé, co máme psy, že se Gině povedlo ho vzbudit  a nemusela absolvovat cestu do patra do mojí ložnice (proto mě ani nenapadlo, že bych jí nepouštěla já)…a už je mi úplně divný, že jsem je neslyšela, když je pouštěl…jinak slyším a vzbudí mě úplně všechno…

No tak si tak říkám, že asi začnu večer “chlastat”, třeba se mi zlepčí ta moje nespavost.🤔😜

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 25.05.2024, 14:50:25 xxx.xxx.189.104
Vahine:

A víte aspoň to, kdo Vám to auto nabořil? 


Jo naštěstí…jo👍, protože kdyby ne, tak už by to bylo druhý auto během dvou let, co by mi někdo nabořil a ujel…

keriton
keriton (553 příspěvků) 25.05.2024, 17:54:52 xxx.xxx.60.211

Dneska jsem po třech týdnech příprav poprvé naostro použila “emergency recall” (naučeno podle Franty Šusty), když mi pes vyběhnul za zajícem. Takže můžu odškrtnout, přivolání z lovu zvěře máme zmáknutý 🥳

Dost zírám, co je všechno dneska za vychytávky ve výcviku a výchově psů. Na spoustu věcí jsem skeptická, ale řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. Vybudovat emergency recall nestálo moc práce, a můj chápavý a žrádlo milující pes si ten signál velice rychle a snadno zafixoval. Zajíce i srnky docela dobře zvládá, navíc v místech zvýšené pravděpodobnosti výskytu si ho víc hlídám, ale přesto se jednou za uherský rok utrhnul a vyběhnul lovit. Toto je geniální. Nechápu, jak jsem mohla s předchozím psem bez všech těch moderních triků fungovat 😀  

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 25.05.2024, 18:32:28 xxx:xxx.19b9:fa6b
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 25.05.2024, 12:54:52

Nic si z toho nedělej, mně se tohle taky občas stane. Prvního psa jsem zapomněla jednou u krámu.   V obchodě jsem potkala tátu, tak jsme šli spolu domů, to jest přešli náměstí, prošli ulicí a šli po schodech a na těch schodech přišla řeč na psa a v tom jsem si vzpomněla, že je na tom náměstí. Tak jsme metli pro něj zpátky a přišli k němu z druhé strany než jsme odešli a můj jindy způsobný pejsek, seděl uprostřed chodníku a vykuleně zíral směrem kudy jsme před tím odešli. Když jsem za jeho zády promluvila, byl fakt šťastný, jeho výraz říkal “tak tohle mi už víckrát nedělej ” 😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.