Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Jak se vám venčí?

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 30.07.2023, 18:37:44 xxx.xxx.25.192

Už mě to počasí přestává bavit.  Za poslední 3 dny jsem 4x zmokla a dneska teda parádně. Potkala nás vodní stěna, viditelnost tak 20m, během chvilky jsme byli promoklý komplet, domů jsme teda běželi. Jen Efík odmítal dál jít a věčně se schovával do křoví. Ale byla jsem ráda za fyzičku, co jsem si vypracovala dřív bych v kuse neuběhla ani ty 2 km. 

Jen se mi teda dnes moc běžet nechtělo. V pátek jsem běžela 14km, včera 9km a dneska jsem dala ráno 35km na koloběžce (zmokla jsem teda pokaždý, jen dneska poněkud moc) takže teď byla v plánu jen procházka…

Obrázek
Rezzzy
Rezzzy (409 příspěvků) 30.07.2023, 20:16:24 xxx.xxx.15.85

Ja jsem dnes potkala poprvé v okolí psa, tedy dvě fenky. Byla s nima mladá holčina, nemám odhad, ale tak mezi 13-17let jí mohlo být. Strašně milá a pejsky krásné zvládnutý. Jeden byl Foxteriér a druhý Ruský černý teriér, bydlí nedaleko, tak doufám, že ji zase potkáme 

Obrázek Obrázek
keriton
keriton (553 příspěvků) 30.07.2023, 21:07:23 xxx.xxx.60.121

Krásné fotky od všech!

Já dnes provedla opět super-trik s počasím. Z odpoledního šlofíka mě probralo zahřmění, a tak jsem v polospánku vymyslela skvělý plán. Že určitě musím honem jít venčit, protože pak začne lejt a bude lejt celý odpoledne. Určitě. Tak jsem vyběhla a vyvenčila psa přesně v jednom ze dvou superlijáků dnešního dne 😀 

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 31.07.2023, 01:03:39 xxx.xxx.0.1

Fotky dodám později. Teď jsem na noťasu a nemám tu databázi. Minulou sobotu jsme venčili v okolí Vltavy. Manžel zas vybral cestu necestu, tak jsme narazili i na krásnou kamennou pláž. Manžel házel žabky a my s dcerou Malině klacky do vody. Malina moc vodu ráda nemá. Já jí to jednou omylem hodila do větší hloubky, takže si namočila i půlku trupu, klacky vynášela jen na břeh, neaportovala, no tenhle mi teda donesla a oklepala se u mě, až jsem z toho měla mokro v botech. “Když jsi mi to tak blbě hodila, tak si tu vodu užij se mnou”. No a pak teda štěkala na muže, že hází kameny daleko a ona je nemůže nosit. Bylo celkem zajímavé, že ona si na to házení předměty nijak extra nepotrpí. Toho tahání klacků z vody se nemohla nějak nabažit. 

keriton
keriton (553 příspěvků) 31.07.2023, 05:32:08 xxx.xxx.60.207
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 31.07.2023, 01:03:39

Máme to podobně v tom, že házení klacků psa obecně nijak extra nezajímá, ale u vody to vyžaduje a nadšeně vše přináší 🙂 

Orionka (neregistrovaný) 31.07.2023, 09:08:37 xxx.xxx.82.160
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 31.07.2023, 05:32:08

Nezkoušela jste s ním plavat? Třeba ho nechat na břehu a jít plavat? Jestli by chtěl vynést z vody i vás?

To není ironie.

Naali
Naali (87 příspěvků) 31.07.2023, 09:15:38 xxx.xxx.166.202

To já moknu ráda a pejsková taky souhlasí. Schválně ji teda do deště netahám, ale předevčírem odpoledne pršelo a bylo jasné, že ten den nepřestane, takže jsme si daly 40 minutek v dešti. Krása 🙂. Ale koupání jí vadí. Jen jednou šla dobrovolně do vody když jsme našli místo kde se potůček vléval do moře, to jsem byla překvapená, že tam za námi vešla dobrovolně a bylo vidět, že se jí to líbí. Když jsme u jezera, tak chce být se mnou ve vodě, ale nechá se nosit jako miminko 😀.

keriton
keriton (553 příspěvků) 31.07.2023, 09:32:54 xxx.xxx.60.207
Orionka:

Nezkoušela jste s ním plavat? Třeba ho nechat na břehu a jít plavat? Jestli by chtěl vynést z vody i vás?

To není ironie.


Zatím jsme to nezkoušeli, nemám tu v dosahu rybník vhodný i pro lidi 🙂 a nechat na břehu by se nechal leda pod pohrůžkou smrti, je z něj milovník vody 🙂

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.07.2023, 10:07:57 xxx.xxx.82.160
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 31.07.2023, 09:32:54

Ptám se proto : Měli jsme psy, kteří nás z vody tahali. Plavali rádi a dobře, klacky v pohodě. Když jsme chtěli plavat my, museli zůstat uvázaní, strašně kvíleli a ještě se pes utrhnul. 

Anet10
Anet10 (142 příspěvků) 31.07.2023, 15:51:09 xxx.xxx.210.184
keriton:

Máme to podobně v tom, že házení klacků psa obecně nijak extra nezajímá, ale u vody to vyžaduje a nadšeně vše přináší 🙂 


Buďte ráda, že klacky nevyhledává, já mám pravý opak. Klacky, balonek a jídlo jsou modla. Na klacky ji neučím, ani nehážu, ona neustále na prochajdě vyhledává a sbírá po cestě klacky, sebere třeba 3 najednou. Ale už se to neodnaučí, má to vrozené po mámě, ta je taky blázen na klacky. Tady asi 5 měsíční si našla na prochajdě

Obrázek
keriton
keriton (553 příspěvků) 31.07.2023, 16:51:09 xxx.xxx.60.207
Anet10:

Buďte ráda, že klacky nevyhledává, já mám pravý opak. Klacky, balonek a jídlo jsou modla. Na klacky ji neučím, ani nehážu, ona neustále na prochajdě vyhledává a sbírá po cestě klacky, sebere třeba 3 najednou. Ale už se to neodnaučí, má to vrozené po mámě, ta je taky blázen na klacky. Tady asi 5 měsíční si našla na prochajdě

Obrázek

Je krásná, u ovčandy se to asi dá a musí očekávat 🙂 Já jsem velmi ráda, že mám psa, který klacíky, balonky a hračky obecně moc neřeší, a navíc je tak akorát příjemně na žrádlo. Prostě ideál.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 01.08.2023, 01:00:26 xxx.xxx.132.165

Jinak celý minulý týden jsme byli v kempu v Českém Švýcarsku. Spali jsme ve stanu. Malina to celé celkem zvládla. Jen měla občas tendenci nepřiměřeně štěkat na lidi, co šli příliš blízko u našeho stanu. Ve stanu se chovala tiše, jen jednou v noci vrčela a to se opravdu motal někdo kolem stanu. 

Parkrát  jsme parádně zmokli, to nesla i docela dobře, na to, že nemá déšt ráda. Největší zážitek byla pro mě cesta Jetřichovické vyhlídky. Potvrdilo se, že Malina není pes, ale kamzík. Vylezla na všechny vyhlídky a že tam vedly kolikrát hodně příkré schody, nebo ty železné mřížované nebo se tam lezlo po kluzké skále. Malina se vždy zarazila a po pár vteřinách přemýšlení se do všeh výzev nadšeně vrhala a sbíhala a vybíhala vše s takovou lehkostí…Ohromila nás, že má ráda svahy vím, ale tohle byl přece jen těžší level. Ona sama byla nadšená a bylo vidět, jak jí to baví. 

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 01.08.2023, 15:14:37 xxx.xxx.235.72

Yoda dneska potkal malou vlkošedku ovčandu. Dvouměsíční dračice na něj vyjížděla a štěkala tak, že jsem si říkala, že jim dá asi pěkně zabrat. Po dohodě jsem jim Yodu “půjčila”  na kontakt, ale chudák nevěděl, co si s těmi mléčnými vyceněnými tesáčky má počít… Ale byl vzorný a něžný. Ale holka se neuklidnila. Prý na cvičáku po chvíli štěkat přestane a začne si i hrát - ale obr se jí nelíbil vůbec. Byla krásná


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.