Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Jak se vám venčí?

efe
efe (1470 příspěvků) 06.03.2024, 08:42:50 xxx.xxx.8.179

Povedlo se mi sehnat super široký obojek na malé psy. Má bytelný zapínání na klasickou kovovou přezku, reflexní prvky a je z lehkého nenasákavého materiálu. Kdyby někdo chtěl, pošlu tip. (Ještě máme jeden oranžový)

Obrázek
sutrik
sutrik (401 příspěvků) 06.03.2024, 10:42:10 xxx.xxx.8.236

Hodně široké obojky jsou chrtí. Když zadáte “obojek pro chrty”, vyjede spousta možností. Už nevím, kde jsem loni na jaře nechávala udělat tento. Zvolila jsem typ zapínání, obojek bez stahování, barvu, šíři. Webovek s potřebami pro chrty je fakt spousta.

Obrázek
sutrik
sutrik (401 příspěvků) 06.03.2024, 10:45:49 xxx.xxx.161.25
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 06.03.2024, 10:44:43

Jsou i užší, než jsem koupila. Šíře byla po 0,5 cm. Tuším od 2,5 cm do asi 6, možná 7 cm.

efe
efe (1470 příspěvků) 06.03.2024, 10:48:17 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 06.03.2024, 10:45:49

Jo věřím, mně se líbily tyhle, jak šířkou, tak barvama, tak zapínáním a za pár kaček. 

orionka-2
orionka-2 (970 příspěvků) 06.03.2024, 11:06:02 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

A jak funguje to Temu?


Na Temu jsem objednávala z počítače, nějak se mi nechtělo do aplikace na telefonu. Možná je to jedno, ale před tou aplikací leckde varují. Dodání nebylo do druhého dne, ale s přijetím objednávky napsali, kdy to dojde a když to došlo o den později, dali 100  slevu na další nákup. Ale objednávala jsem samé ptákoviny, třeba na textil si netroufám, kvůli materiálu a kvalitě šití a velikosti. Stejně tak boty - ale já mám nohy ☹️

Dopravu měli zdarma, je tam nějaká minimální výše objednávky a jednou došla objednávka z Irska.

Sarah01
Sarah01 (2144 příspěvků) 06.03.2024, 11:40:15 xxx.xxx.217.40

Tak to asi zkusím. Někde v recenzích jsem totiž četla, že občas nic nepřijde. Možná výjimka nějaká. Já mám teda specifický požadavky…sponu jen zacvakávací a obojek musí být bez suchých zipů. Koupila jsem právě Zero DC, funkčnost je OK, ale ty suchý zipy nejsou pro dlouhosrsťáky zrovna dobrý, za chvíli to nejde zapnout a nemám nervy to pořád čistit. Líbí se mně ManMat, ale ten má šířku jen 3 cm, to je málo.

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 07.03.2024, 00:12:50 xxx.xxx.62.63
Zrzavci:

No to chtěla má drahá půle, že to bude vopruz. Já byla na straně Mousese, páč si aspoň protáhne faldy, buřtik jeden 😀


Taky bych mu nebránila. Když se cití být psem, tak proč ne. To si vždycky vzpomenu na toho tátovýho kolegu, jak chodil na procházku se psem, kozou a slepicí 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 07.03.2024, 00:28:05 xxx.xxx.62.63

Nám se teď venčí parádně. Když jsme byli asi před týdnem, tekly mi nervy, protože Malina tahala, jak tažnej kůň. Takže místo dvouhodinové procházky jsme šly tři, protože jsem jí celou cestu kvůli tomu “cepovala” a ona na mě koukala, jakože absolutně nechápe, co po ní chci. Druhý den jsme pak šly ještě s kamarádkou a ono to najednou bylo celkově trochu lepší a další procházku, jak se jí vodítko natáhlo, sama zpomalila a koukla mě, jestli jsem spokojená. No a v neděli už i dala skoro bez tahání činnost, kterou dřív nebyla schopná zvládnout a to, že dítě jede na kole a my za ní pěšky. Teď zase sama brzdila koukala, co já na to. Uvědomila jsem si, že jí v tom tahání podporuje můj muž, má sílu, tak mu to nevadí a neřeší to a já pak když s ní jdu, tak se nestačím divit, co to dělá. Tak jí už asi nikomu nesvěřím, ať mi jí zas nezkazí.

Dneska jsem na ní byla pyšná. Šly jsme kolem kravína a vyběhli na nás čtyři psi, tři border kolie a jeden něco jako berňák. Lítali kolem ní a doráželi a ona si šla jak dáma, bez známek strachu. 

Těším se na příští týden, plánuji delší výšlapy, protože dcera bude na prázdninách a já nemusím spěchat domů, abych jí vyzvedla ze školy. No ale jak to tak vidím, tak buď bude pršet a Malině se nebude chtít a nebo budu nemocná já. Jak si dělám velké plány, tak to obvykle blbě dopadne.

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 07.03.2024, 08:25:48 xxx.xxx.20.192
Sarah01:

A jak funguje to Temu?


Jsem se konečně dostala na počtení zpětně🙂…Z Temu jsem objednávala 2x,přišlo vše vpořádku-v termínu..Boty-modré z kožešinou,byly psány do sněhu..Možná suchého,ale letos břečka nebyla,jinak by se asi promáčely,nevím-podrážka-traktory🙂..Jsou pěkné vzhledem,jsou teploučké,ale jakoby z papíru povrchově..ale unosila jsem je denně asi od ledna..Stály kolem 500.A jinak blbinky do domácnosti…A znám,co objednávají často,a vpohodě..Jen oblečení nevím..Je krásné,ale na mou velikost se bojím riskovat..😊

Aluška (neregistrovaný) 07.03.2024, 08:48:44 xxx.xxx.200.75

Konečně jsem si na procházce vzpoměla, že mám v kapse mobil 😀. Mám ho tam každej den 😀

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.