Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Terven
Terven (105 příspěvků) 17.02.2024, 20:23:47 xxx.xxx.110.191
Kilian:

….lépe později než nikdy….moc držím palce, jste holky šikovné a to tak, že velmi…mně mrzí,že jsme s Kelisem sportovku začali teprve před dvěma roky…


To mi povídejte…člověk furt žije v zajetí nějakých předsudků a ty psy i sebe si nálepkuje. Léta jsem žila v domnění, že pro samorostlýho ignorantskýho jezevčíkoida takový sporty jako obedience nebo dogdancing absolutně nejsou, že je to proti jeho přirozenosti…nepotrpí si na přesnost a na přílišnou buzeraci 🤣…jak už jsem psala, nosework příroda nebo urbany- sport zn. ideál.

No a hele - překvapila. Prostě, když z toho může něco kápnout, proč ze sebe na chvíli neudělat echt hujera, žejo 😂 

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 17.02.2024, 23:24:29 xxx.xxx.177.249
Doron:

U nás na loukách takové mokřady, psi je milují.

Na fotkách mokrý Framík aspirující na titul nejošklivější pejsek roku a na poslední v popředí senior Gučka, který za naši desetikilometrovou procházku podle GPS ( ji teď zkouším kvůli tomu jeho útěku za háravkou) naběhal 37 kilometrů a to šel tak čtvrtinu cesty na vodítku. Přišlo mi to docela dost, překvapilo mě to.

Na poslední část cesty  jsme GPS přendali na Framíka a ten na naše dva kilomety naběhal 3,4 kilometru, brouček malej , pomalej 🤣.

Příště ji vyzkouším na ostatní psy, docela mě to zajímá .

Uprostřed lesa jsme potkali partu úplně zfetovanejch lidí se psy, vřískali jak opice, ale zase jsem ocenila, že šli do přírody. 😅

Obrázek Obrázek Obrázek

Teda Doron…

Ty tomu Framíkovi ale nakládáš! Nejdřív prej “vyždímanej mop na podlahu” (nebo nevyždímanej?😂) a teď nejošklivější pejsek roku! A já mám přitom pro Tvýho Framíka slabost!❤️

impact
impact (655 příspěvků) 18.02.2024, 17:32:14 xxx.xxx.59.188

Minulej víkend jsme skrz počasí na žádném výletě nebyli, ale dneska už byl absťák. Teda on byl už včera, ale bohužel byly taky přesčasy v práci. A stejně bylo hnusně. 😏

Takže dneska hezká osmička kolem lomu Výkleky. Původně jsme měli v plánu víc, ale já si dala ráno ještě dvě schůzky se zájemci na adopci a tak jsem prochajdu pak trochu zkrátila. 🤭

Kevin je fešák, jak je otrimovanej. A u baráku jsme po příjezdu chytli zebřičku. 🦜

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 18.02.2024, 17:35:43 xxx:xxx.b51e:26c4

přihodím dnešní procházku na Černou Nisu a Pilzberk (tedy dnes Milíř). Bylo umrzlo, sluníčko se snažilo, ještě se daly najít zbytky sněhu. Psisko si to užilo, my taky…

Když se potká buková suchá větev, správná vlhkost a správný mráz… je z větvičky rázem mrazivá chlupatice (předposlední fotka)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik (408 příspěvků) 18.02.2024, 20:07:47 xxx.xxx.85.140
Odpověď na příspěvek uživatele Terven z 16.02.2024, 22:07:31

Tý jo, super! Jak píše Kilian, lépe později než nikdy. Oni se ti naši bonsai dobrmanů rychle učí. I vkládat si do naučeného vlastní prvky. Obedience je už vyšší škola. Bonnie by na to asi měla, s jiným majitelem. Přeji hodně radosti při cvičení.

Postroj mi připadá stejný, jako jsem před lety koupila jezevčici rodičů. Tenhle nový vypadá širší než Váš, ale to je hra optiky. Přemýšlela jsem, jestli nechat oranžový střed a černé kraje, jak máte Vy. Nebo naopak, což nakonec vyhrálo.

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 18.02.2024, 20:15:23 xxx.xxx.85.140
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 17.02.2024, 07:04:13

Ještě toho spolu zvládnete mnoho. A myslím, že by vás rally obedience mohlo oba bavit. 

sutrik
sutrik (408 příspěvků) 18.02.2024, 20:27:54 xxx.xxx.85.140

Ráno jsme byli na cvičáku. Od konce léta to byl náš asi čtvrtý cvičák. Cvičilo nás 13, to je tak dvojnásobek, než jsem byla zvyklá. Malá se snažila. Jsem ráda, když se vydrží soustředit, na přesnost to není. Dokonce si i lehala do mokré trávy a zůstala vleže v odložení. Sice s oblečkem, ale i to mně loni připadalo pomalu nemožné.

A odpoledne jsme s ratloraptorem byli na pořádné procházce opět v oblíbeném údolí Chrudimky. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Terven
Terven (105 příspěvků) 18.02.2024, 20:43:23 xxx.xxx.110.191
sutrik:

Tý jo, super! Jak píše Kilian, lépe později než nikdy. Oni se ti naši bonsai dobrmanů rychle učí. I vkládat si do naučeného vlastní prvky. Obedience je už vyšší škola. Bonnie by na to asi měla, s jiným majitelem. Přeji hodně radosti při cvičení.

Postroj mi připadá stejný, jako jsem před lety koupila jezevčici rodičů. Tenhle nový vypadá širší než Váš, ale to je hra optiky. Přemýšlela jsem, jestli nechat oranžový střed a černé kraje, jak máte Vy. Nebo naopak, což nakonec vyhrálo.


Díky…obedience zatím cvičila jen Vikina, ale v plánu je to s oběma. Jen na tom tréninku byl s námi ještě další pes a tři cvičící už by byli moc.

Věřím, že dobrmaní bonsaje se rychle učí, jako veliký plus vidím, že jsou závisláci a zajímá je názor majitele 😀. Bohužel, Čikina má díky své ne úplně pohodové minulosti přistřižená křidýlka, moc kreativity v ní není, spíš mívá nervíky na pochodu. Aby mohla zapojit hlavu a psychicky se u toho nehroutit, musí být fyzicky vypohybovaná 😀. Mám vysledováno, že pokud je nevezmu na utahávací prochajdu s tím, že přece mají odpoledne trénink noseworku a unaví je práce hlavou, dopadá to blbě. Resp. dopadá to blbě u Čikiny. Nerví se, překotně nabízí, dělá chyby.

Vikina je pravej opak - pokud jí nechám před tréninkem odležet, má drive do práce, je to super 👌.

Každej pes je jinej…

Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi (212 příspěvků) 18.02.2024, 22:07:54 xxx.xxx.136.20

naše úterní odpočívání po veterině…

jinak chodím s každým zvlášt

Dafi ráno cvičí za granule,dnes k večeři buchta…ráno granule….

Obrázek
efe
efe (1481 příspěvků) 19.02.2024, 08:29:38 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 18.02.2024, 17:32:14

Mi jako chcete říct, že ani Kevin ani Kongo ještě nemají svoje nové doma??

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 19.02.2024, 08:49:51 xxx.xxx.20.192

Sarah-mám prosbu🙏..miluju “žluté psy”(říkám jim tak,podle psa v kapele “žlutý pes”)

Kdyby se vám povedlo příště ty 3 pesany vyfotit “naležato”?🐕Dala bych si je zas na chvíli na plochu👍nebo i jednoho👌Děkuji🌼

I když tady jsou všichni pesani krásní…Majestátní Yoda od Xerxové👍nemá chybu..fota přírody…ráda sem za vama chodím😇

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 19.02.2024, 10:26:46 xxx.xxx.217.40
Bobca:

Sarah-mám prosbu🙏..miluju “žluté psy”(říkám jim tak,podle psa v kapele “žlutý pes”)

Kdyby se vám povedlo příště ty 3 pesany vyfotit “naležato”?🐕Dala bych si je zas na chvíli na plochu👍nebo i jednoho👌Děkuji🌼

I když tady jsou všichni pesani krásní…Majestátní Yoda od Xerxové👍nemá chybu..fota přírody…ráda sem za vama chodím😇


Podívám se, myslím, že naležato fotku někde mám.

Tak jen tuto od kamarádky, já moc naležato nefotím, protože můj telefon mi ty okraje jak kdyby natahuje do šířky. Akorát fotka na té suché trávě není nic moc, na sněhu by to bylo hezčí.

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.