Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Jak se vám venčí?

lupus4
lupus4 (676 příspěvků) 12.02.2024, 20:28:09 xxx.xxx.205.61

samozřejmě šéfuju i doplňky

Můžu mít dotaz jaký ? Lůďa začal s oblibou používat na pěšinách mimochod…což je známka ulevování…a když 30 let koukáte na lehký vlčí klus, tak pak to hezkej pohled není 😉

dík

janaa
janaa (449 příspěvků) 12.02.2024, 20:36:54 xxx:xxx.bc93:1a8b

Tak jednak dávám v sezóně lkarnitin a pak přípravky od Mamutu. Ten nápoj po zátěži,co se dává do půl hodiny po konci je opravdu super. Od jiných značek nemám vyzkoušeno. Ale tahle kombinace se mi léta osvědčuje, hlavně na vyplavování kyseliny mléčné do svalů. Klouby mají holky v pořádku, takže to neřeším, ale dávám samozřejmě přes sezonu taky kloubku, od Giomu. Barunka ještě za téhle podpory dala hony i v necelých dvanácti.

Anet10
Anet10 (139 příspěvků) 14.02.2024, 21:09:44 xxx.xxx.38.169
Sarah01:

Dnes jsme se potkaly v Karlově Studánce  s fenečkou z našeho odchovu.

Obrázek

Je to ta vpravo? Tipla bych, má ten roztomilý úsměv po mamince

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 15.02.2024, 00:19:07 xxx.xxx.16.130
Sarah01:

Dnes jsme se potkaly v Karlově Studánce  s fenečkou z našeho odchovu.

Obrázek

V Karlově Studánce? Tak to jsme se včera motaly ve stejné oblasti. My šli den před tím z Vidle ke Královskému vodopádů, dnes jsme byli ve Filipovicích lyžovat.

Obrázek
Sarah01
Sarah01 (2144 příspěvků) 15.02.2024, 08:27:03 xxx.xxx.11.197
Trickyvoo:

V Karlově Studánce? Tak to jsme se včera motaly ve stejné oblasti. My šli den před tím z Vidle ke Královskému vodopádů, dnes jsme byli ve Filipovicích lyžovat.

Obrázek

Já bydlím tady kousek. Včera jsem si říkala při pohledu na sjezdovku v KS, že je ten sníh už dost mokrý, tak lyžování asi nic moc. V lese občas bahno, ale na nějakou túru už by to šlo, tak asi v sobotu taky vyrazíme.

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 15.02.2024, 09:59:14 xxx.xxx.16.130
Sarah01:

Já bydlím tady kousek. Včera jsem si říkala při pohledu na sjezdovku v KS, že je ten sníh už dost mokrý, tak lyžování asi nic moc. V lese občas bahno, ale na nějakou túru už by to šlo, tak asi v sobotu taky vyrazíme.


Lyžování docela šlo. Zažila jsem i horší. Dneska zkusíme Ostružnou a zítra jdeme na Praděd, když už jsme tady. No a v sobotu domů a hlavně pro Malinu.  

lupus4
lupus4 (676 příspěvků) 15.02.2024, 14:41:55 xxx.xxx.205.61

tak stejný pařez (jako loni i předloni) vršek jižního svahu, dost dubového listí, teplo určitě přes + 10°c

a zase Majka fialová a to hned 3 ks - jeden přes 2cm, druhý o trochu menší, třetí cca 0,5 cm … což VŮBEC NESEDÍ  na info z wiki viz

Triungulin v prvním stádiu sežere včelí vajíčko a potom se přemění do druhého stadia, živícího se včelími zásobami. Brzy se přemění na larvu třetího stadia a v tomto stadiu také přezimuje. Na jaře se přemění do čtvrtého stadia, pak se zakuklí a přemění v dospělého brouka.

to by s trochou dobré vůle sedělo možná na tu malou, ale určitě ne na první dvě,

navíc půlka února x jaro

PS. musím se zeptat cvrka na hmyzu 😉

sutrik
sutrik (401 příspěvků) 15.02.2024, 15:10:38 xxx.xxx.88.21

V týdnu jsme s Bonnie měly po skoro 14 dnech další trénink RO. Zase zkoušela něco udělat po svém. Ten její pohled - ona se tím baví, fakt.

Prý si z toho nemám nic dělat, říkala trenérka.  Že trénuje i jednoho primitiva. Udělá jednu zkoušku klidně na plný počet bodů a za hodinu se sekne a neprojde. 

No, prostě je to pinč, občas to zkusí jinak. Se šibalským výrazem: “Podívej, umím to i jinak!”

Teď na ratloraptora leze jaro, má zvýšenou potřebu lítání. Video zachycuje konec. Jako obvykle jsem první intenzivnější běh nestihla natočit.

Obrázek Obrázek
Quash
Quash (273 příspěvků) 15.02.2024, 15:28:39 xxx.xxx.33.234
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 15.02.2024, 15:10:38

Je jak na pérkách😀, stále pozitivní.

Hovi jaro, puberta. Ze včerejšího venčení.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1409 příspěvků) 15.02.2024, 18:26:32 xxx.xxx.189.104
Quash:

Je jak na pérkách😀, stále pozitivní.

Hovi jaro, puberta. Ze včerejšího venčení.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

K první a asi i druhé fotce se mi hned vybavila píseň…Já si létám, já se vznáším nadpozemskou rychlostí…já si létám, já se vznáším a činím tak s radostí…

👍

janaa
janaa (449 příspěvků) 15.02.2024, 18:50:59 xxx:xxx.81a7:b922
lupus4:

tak stejný pařez (jako loni i předloni) vršek jižního svahu, dost dubového listí, teplo určitě přes + 10°c

a zase Majka fialová a to hned 3 ks - jeden přes 2cm, druhý o trochu menší, třetí cca 0,5 cm … což VŮBEC NESEDÍ  na info z wiki viz

Triungulin v prvním stádiu sežere včelí vajíčko a potom se přemění do druhého stadia, živícího se včelími zásobami. Brzy se přemění na larvu třetího stadia a v tomto stadiu také přezimuje. Na jaře se přemění do čtvrtého stadia, pak se zakuklí a přemění v dospělého brouka.

to by s trochou dobré vůle sedělo možná na tu malou, ale určitě ne na první dvě,

navíc půlka února x jaro

PS. musím se zeptat cvrka na hmyzu 😉


Už jsem taky někde viděla fotky, a zrovna dnes obnovovala naše veterinární zásoby,kdyby zas nějaká bloncka chtěla hrát s majkou nějaký hry😎

Jinak my nevenčíme, z posledního víkendového honu přinesly holky psincák, zatímco účastnice závodu si třikrát chrchly a dost, tak u babuše se to rozjelo ve velkém. Tak se jen teď modlím,aby nezačaly chrchlat placatky. A protože u nás každý den prší, zavelela jsem klidový režim v suchu, a krátké procházky jen když pršet nebude.

Xerxova
Xerxova (974 příspěvků) 15.02.2024, 19:50:17 xxx:xxx.2aae:b404
janaa:

Už jsem taky někde viděla fotky, a zrovna dnes obnovovala naše veterinární zásoby,kdyby zas nějaká bloncka chtěla hrát s majkou nějaký hry😎

Jinak my nevenčíme, z posledního víkendového honu přinesly holky psincák, zatímco účastnice závodu si třikrát chrchly a dost, tak u babuše se to rozjelo ve velkém. Tak se jen teď modlím,aby nezačaly chrchlat placatky. A protože u nás každý den prší, zavelela jsem klidový režim v suchu, a krátké procházky jen když pršet nebude.


ach jo - tak ať to zvládnete co nejlíp. U Yody se to rozjelo děsně rychle - ale taky se to po nasazení léků poměrně rychle zcela uklidnilo

Plaka
Plaka (457 příspěvků) 15.02.2024, 19:59:03 xxx:xxx.1987:cd34
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 15.02.2024, 19:50:17

Já bych řekla, že Yodislav onehdá neměl psincák, to by chrchlal déle. Mohl prostydnout, nachladit se.

Janaa psicím držím palce, žádný přenos na placatky!

janaa
janaa (449 příspěvků) 15.02.2024, 20:21:53 xxx:xxx.81a7:b922
Xerxova:

ach jo - tak ať to zvládnete co nejlíp. U Yody se to rozjelo děsně rychle - ale taky se to po nasazení léků poměrně rychle zcela uklidnilo


Barunce během pár hodin. Ráno nic,byla jsem pryč, přijela v poledne,trochu zakašlala,tak jsem jí už nebrala na procházku,za dvě hodiny jsme se vrátily a už to jelo. Nj, za měsíc 13, je to znát. Naštěstí je pořád aktivní,žere,pije, věřím,že bude brzy v pohodě. Ona taky bába furt i v dešti lozí ven, klidně si někde lehne do mokra a"hlídá", a já jí honím domů. Holky,co to přitáhly,jsou v pohodě, Adélka zachrchlala večer, Cácorka ráno,a tím to prý považují za ukončené😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.