Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 06.02.2024, 08:38:16 xxx.xxx.11.197

Já mám kamarádku, jejíž pes, taky GR, jí na procházkách nosí různé věci, které občas v křoví najde…už to byly kalhoty, kšiltovky, čepice, taška s nářadím, košík na houby, ponožky 😂, bundy, trička, dámské kalhotky 🤣, peněženky (prázdné), ovšem teď poslední nález prý dvoustovka, lepší se kluk. 😊

orionka (neregistrovaný) 06.02.2024, 08:42:04 xxx.xxx.64.54
Kilian:

…..zatím bych to viděla na roli kancléře🙂


On je fakt božííííí

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 06.02.2024, 15:04:45 xxx.xxx.62.63
Kilian:

…..on to dělá velmi hbitě a hlavně to nikdo nečeká…  


Takže stačí obrážet hospody, ani do práce nemusíte, a Keliš vám vydělá 🤣. Živě vidím ty titulky “Po českých hospodách řádí fantom”  

Dafi (neregistrovaný) 06.02.2024, 22:48:08 xxx.xxx.136.20

Kilian-klobouček až k zemi-jste borci-oba!!!!!

připomělo mi to,kdysi jsem si šla pro oběd domů,kousek od domu,takže ani ohřívat se pak nemusel🙂u tatínka v BK,a Dafi jsem dala 500kč do tlamičky,at jde zaplatit,tak ona donesla penízky obsluze,a okolo sedící taky chtěli aby jim donesla pětistovku,tak jsem řekla,že jich víc nemám🙂a přítel mi pak vynadal,jestli vím,co je na tom bacilů a proč jsem jí to dávala do huby🙂vzhledem k tomu,že dělám s penězma tak vím..🙂

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 07.02.2024, 06:42:58 xxx.xxx.20.192

a přítel mi pak vynadal,jestli vím,co je na tom bacilů a proč jsem jí to dávala do huby🙂vzhledem k tomu,že dělám s penězma tak vím..🙂

Evi,motýl je super,ale tohle mě napadlo jako první,ale netroufla jsem si to napsat🤔..To jsem říkávala chlapům,když jsem dělala na benzince a oni tankovali s bankovkou v puse 😲!.Někdy jsme vyloženě na tu zmuchlanou bankovku,vytaženou z kapsy od počuraného bedomovce ani nešáhly,a pak jí šly umýt a usušit..o drobných ani nemluvím..na tácek a šly jsme dozadu..Jeden nosil ve skleničce od přesnídávky drobné,asi co ponacházel..plno smetí,jehličí….

Kilian
Kilian (1402 příspěvků) 07.02.2024, 07:22:59 xxx:xxx.7c15:16f9
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 07.02.2024, 06:42:58

…no Bobčo nic se nesmí přehánět….když si představite co pes vše vezme do huby včetně třeba kuřince, uleželého masa nebo  výkalu po  bezdomovci, tak to ta bankovka ještě takřka sterilní….

Vahine
Vahine (749 příspěvků) 08.02.2024, 13:30:49 xxx.xxx.105.99

Kdysi před lety na procházce v Praze jsem zachytila mobilem momentku se slovy “můžu?” na páníka a vznikla tahle fotka, ke které se občas ráda vracím tak, jako zase dneska…no, že jsou to krasavci? 😍

Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 09.02.2024, 09:09:56 xxx.xxx.136.20

tak u nás se venčí tak,že před 2 týdny Dafča týden marod-záda+nějaká infekce,takže 2 návštěvy na veterině,léky,a injekce a vycházky nula nula nic-venčení na zahradě a vycházky delší s Žerykem,případně psi rodičů,druhý týden vycházky po dědině,po městě,+cvičící….

 no a dnes jsem se nasmála! a zaběhala si!!!-a to já tuze nerada!

teda běhání,smích jo!

vylezu ráno ze psama a bláto-tak jo,pudu zase do dědiny,ne za bránu za zahradu,kde pole,les…Max rodičů,že jde taky,tak je našteluju k vratům,nachystám si vodítka,a jdu pro Bettynu,ta ve čtvrtině zahrady,volám a volám a nic-je už dost hluchá,jde si lehce k bráně…já volám,měním intonace….

a nic,pak mě sptří-já jásám dřepím,v ruce pamlsek,ona vidí křiklavě růžový 5metrový dvojkarabinový vodítko-zajásá a trysk k bráně,já valím za ní,ona se ohlídne,nahodí úsměv-ááá dáme závod a pokračuje v trysku….,já za ní…na to,že mě bolí celej člověk a v noci mě přítel musel zvedat z křesla,protože mě tak bolely záda,že být pes nechám se utratit,tak su svižná,,,

doběhnu k bráně,dám jí pamlsek a otáčím to zpět dolů-Bettyna-ááá dáme závod a trysk dolů…vysmátá…já -dopr.. bude jí 15!!dyt to není chrt! je stará!

dolezu s plícama za sebou k vratům,kde čekají ti tři,povodítkuju je a jdem..

do dědiny,na fotbalové-nepoužívané hřiště,kde si s ní udělám kroky,otočky a odložení v leže,pocvičím trochu s Maxem,s mými psi přivolání z odložení a obíhačky branky,pak ukázání lavičky a jdem dom..potřebuju nový nohy a záda…čekám mě cesta pěšky do práce…a nemám to blízko…,

no nejsu holt jak čiperná důchodkyně Bettyna🙂

bambule
bambule (512 příspěvků) 09.02.2024, 13:09:32 xxx.xxx.234.116

Předevčírem jsem si mlaskala blahem, že po tak dlouhé době u nás konečně dalo jít do  polí. Místy sice ještě dost mokro, ale vzala jsem Bambů pod křídlo a jednoduše ty nejhorší úseky přeskákala. Krásně jsem si procházku užila, hodně foukalo, nikde nikdo, jen já s Babulkou a nějaká ta divoká zvěř. No včera mi do toho matka příroda opět hodila vidle. Skoro celý den pršelo, takže zase musíme venčit ve městě. 

Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.