Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Jak se vám venčí?

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 28.01.2024, 10:27:46 xxx:xxx.e17c:16c8

je jasné, že velké výletění u nás zatím není na pořadu dne. A tak krásné ráno si říkalo o nějaké to provětrání. A tak autovýlet Českým Rájem - zastávka u kostela na Vyskeři - pěšky vystoupat ke kapličce na vyhlídku a zase zpátky. Sluníčko stoupalo nad obzor, Trosky byly zality prvními paprsky, měsíc na druhé straně koukal na třpytící se Ještěd. Paráda. Psisko v kabátku spokojené - jen tedy celý pahorek vysekali a z obou stran cesty je pět řad elektrických ohradníků. Asi budou vypásat a pokusí se vytvořit původní “step”. Ze značené křížové cesty nahoru je tak koridor, kde by se snad ani dva psi na vodítku nevyhnuli, aby ránu nedostali… Myslím, že mohli cestu nechat prostornější… Ale protože jsme tam byli úplně sami, tak jsme si to parádně užili… Navíc kostel dole okupují kavky (v Liberci je nemáme), a úžasně doprovázely svým “štěkotem” dlouhé zvonění v osm hodin. 

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 28.01.2024, 12:30:14 xxx:xxx.e17c:16c8

nechce si mi čekat celý týden - a tak tedy dnešní zdravotní miniprocházka Vyskeř

ten kamenný kostel nanebevzetí Panny Marie je novorománský. Vedle stojí dřevěná zvonička. Výhledy jsou od kapličky sv. Anny. Moc hezká půlhodinka…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Orionka (neregistrovaný) 28.01.2024, 16:12:46 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

nechce si mi čekat celý týden - a tak tedy dnešní zdravotní miniprocházka Vyskeř

ten kamenný kostel nanebevzetí Panny Marie je novorománský. Vedle stojí dřevěná zvonička. Výhledy jsou od kapličky sv. Anny. Moc hezká půlhodinka…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Paráda, já snad taky začnu vstávat před osmou. 👏

impact
impact (660 příspěvků) 28.01.2024, 18:37:55 xxx.xxx.58.131

Dneska jsme vyrazili do našeho oblíbeného Přírodního parku Rakovecké údolí. 😍

A máme fakt krásné fotky, tož se s vámi podělím. 😛

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 28.01.2024, 18:43:26 xxx.xxx.136.20

tak taky vstávám před osmou,a taky mám  vycházky ranní při měsíčku a východu slunka…

  ale..

takhle krásný fotky,těma se kochám hromadu let zde,a na CZTKU,

paní Xerxová má vždy velekrásné fotky,a považuji si za čest-bez přehánění!!!!!

 že se jí líbí ty mé…..

  jinak-jsem počítačový analfabet

a to jako hooodně,velmi moc…

  to,že nedávám hlasy k vašim fotkám z vycházek,a že je tu krásných foteček psů i přírody!!

tak to je tím,že nevím jak….

a věřte-není na světě větší blb přes počítače jak já…☹️

Dafi (neregistrovaný) 28.01.2024, 18:46:22 xxx.xxx.136.20

Impakte-obdivuji u vás,víc než fotečky,vaši smečku a práci s nimi!!!

 klobouček,poklona!

 ale at nekacám-fotečky taky moc hezký,to jako jooo🙂ti 2 na té deváté jsou božííí a ten hnšdej fešák se mi moc líbí!!!

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 28.01.2024, 18:47:08 xxx:xxx.e17c:16c8

nechybí vám jedna bílá drsňačka ?? Tahle holka nás včera přepadla v Kateřinkách… Pokus o vtip - nechybí, majitel se dořítil po chvíli, že mu zdrhá pod plotem za psy… a divil se, že neštěká… Asi našla svého ideálního parťáka  😄  Byla velmi zvědavá, snažila se mi vyskočit do kapsy (játrové sušenky by se jí líbily) a měla smůlu - jednak měla zádíčka poměrně prostorná a druhak jsem ji nechtěla táhnout s námi (nemusí kašlat). 

Obrázek
impact
impact (660 příspěvků) 28.01.2024, 18:56:35 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 28.01.2024, 18:46:22

On je úplně moc fotogenickej. 😍

Akorát se o pár vteřin později trochu pohádali o to, kdo na tom kameni bude stát. 😂

Obrázek Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 28.01.2024, 19:12:11 xxx.xxx.136.20

Impakte-joj,dobře cení zuby🙂

 krásný skály a mech-já jak su z toho Krasu tak mám slabost pro šutry a mech🙂

a z čeho je andílek?

impact
impact (660 příspěvků) 28.01.2024, 19:25:14 xxx.xxx.58.131
Dafi:

Impakte-joj,dobře cení zuby🙂

 krásný skály a mech-já jak su z toho Krasu tak mám slabost pro šutry a mech🙂

a z čeho je andílek?


To nemám tušení. Nesahali jsme na něj. Prostě tam stál na kmeni a držel mince. 🙂

Obrázek
Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 28.01.2024, 19:26:05 xxx:xxx.e17c:16c8
impact:

To je ale pěknej raslík. 🤩


Impacte - teď vážně - je hezký a nebo to není rasl?? Já se přiznám, že mi připadala raslí víc, než spousta jiných… jen tedy byla dost kulatá. Ale oni se mi až tak nelíbí - a tak je nemám nakoukané. Navíc fotka nicmoc… ale já se jí snažila spíš odehnat - a ona nechtěla ani svého páníka poslechnout, že má mazat domů. On tedy říkal, že až nastoupíme do auta, tak se vrátí domů a že klidně může jít na procházku s námi…. ale já ho varovala, že si nejsem jista, jak moc je Yodas infekční (neměl by, byl pátý den krytí ATB)

kometa
kometa (5545 příspěvků) 28.01.2024, 19:32:16 xxx.xxx.147.163
Dafi:

tak taky vstávám před osmou,a taky mám  vycházky ranní při měsíčku a východu slunka…

  ale..

takhle krásný fotky,těma se kochám hromadu let zde,a na CZTKU,

paní Xerxová má vždy velekrásné fotky,a považuji si za čest-bez přehánění!!!!!

 že se jí líbí ty mé…..

  jinak-jsem počítačový analfabet

a to jako hooodně,velmi moc…

  to,že nedávám hlasy k vašim fotkám z vycházek,a že je tu krásných foteček psů i přírody!!

tak to je tím,že nevím jak….

a věřte-není na světě větší blb přes počítače jak já…☹️


 to je tím,že nevím jak - ouplně jednoduše - pod každým příspěvkem je palec nahoru, stačí na něj kliknout. A když se spletete a dáte hlas omylem - po druhém kliknutí je hlas odebrán.

impact
impact (660 příspěvků) 28.01.2024, 19:35:28 xxx.xxx.58.131
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 28.01.2024, 19:26:05

Hele fotka je prachmizerná, ale mě přijde pořád víc raslík, jak většina mých vořechů. Klidně bych ji aj tipla na papíráka. 🙂 Nebo hodně povedenej bezpapoš (po rodičích s PP).

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 28.01.2024, 19:44:49 xxx:xxx.e17c:16c8
impact:

Hele fotka je prachmizerná, ale mě přijde pořád víc raslík, jak většina mých vořechů. Klidně bych ji aj tipla na papíráka. 🙂 Nebo hodně povedenej bezpapoš (po rodičích s PP).


je z lesovny až na konci silničky… dál už jsou Jizerky. Takže by s PP být mohla. Tím chci říct, že lesáci mívají PP psy

Orionka (neregistrovaný) 28.01.2024, 20:05:04 xxx.xxx.64.54
kometa:

 to je tím,že nevím jak - ouplně jednoduše - pod každým příspěvkem je palec nahoru, stačí na něj kliknout. A když se spletete a dáte hlas omylem - po druhém kliknutí je hlas odebrán.


Ano, ale jen pro registrované! (Jestli tedy nekecám. Mě to na počítači jde, na telefonu ne.)

keriton
keriton (553 příspěvků) 29.01.2024, 08:00:23 xxx.xxx.80.121

Zatímco v pátek odpoledne venku ani noha (pršelo), o víkendu tu byly úplné davy. A tak jsme na procházce potkali spřátelenou smečku a chvíli jsme šli “v davu” 7 pejsků. Moc jsem si pochvalovala, jak stačí pár pejsků a necelý kilák společné cesty, a za tu chvilku se stihlo stát nejmíň pět důležitých věcí, co si Finn potřebuje mezi psy trénovat.

balu
balu (2034 příspěvků) 29.01.2024, 08:30:03 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 28.01.2024, 20:05:04

Orionko, proč nejste přihlášená i na telefonu? Není problém být současně přihlášená na PC i na mobilu. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.