Aktuálně: 4 059 inzerátů199 645 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 20.01.2024, 18:44:24 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 20.01.2024, 18:38:33

Elegantní pánové ve fracích🙂.

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 20.01.2024, 19:02:05 xxx.xxx.221.216
tetrivek:

No nevím na Chelzie jde puberta a je to těžký samorost, to jezevčice je zlatá. Musím pomalu a hodně trpělivě na ní. Má mě na háku 😏


Tak držím palce, ať je vaše trpělivost bezbřehá a ať to pubescentní období uteče jak rychlá voděnka… a ať to není takovej horor, jako jsem měla já s Ginou.

Doron
Doron (2370 příspěvků) 20.01.2024, 21:10:12 xxx.xxx.162.126

Nám se dnes venčení nějak nevyvedlo. 😞

Malujeme, tak jsem poslala Dorona na výlet s kamarády, abych měla víc času.

Vycházka s juniorem Framíkem a starším Gučou byla byla na pikaču, jeden hot a druhý čehý, Fram je v pubertě a Guča jako by už začínal mít stařecké vrtochy, a taky má zas nějakou alergii tak je protivný .

Potkali jsme malého knírače, který se ke Gučkovi vrhnul a submisivně mu začal olizovat tlamu, Guča držel, ale viděla jsem, že se začíná ježit, Fram poskakoval jak potrhlý hříbě, a do toho tam malej synek majitelů knírače strkal mezi psy ručičky.😱

Stěží jsem udržela nervy na uzdě. 😅

Doma pak psi vthli do malovanýho pokoje a roznesli bordel po celým domě. 😬

Teď, místo aby po vynikající večeři spali, řvou venku jak magoři.

Jdu je zahnat, asi si dám panáka a jdeme spát !

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 20.01.2024, 21:34:02 xxx.xxx.221.216
Doron:

Děkuju za soucit! 🥰


Ne to já děkuji vám, neboť mi někdy přijde, že mají všicí pohodové procházky, strašně vzorné pesany a já, obzvlášť, když byla Ginušoida v pubertě, tak jsem jen tiše na procházkách trpěla a záviděla ostatním. takže za prvé vím jaký to je, za druhé si nepřipadám tak blbě, když se mi dělo něco podobnýho a za třetí…psi řvou venku jak magoři…tak je jdu zahnat…souhlas s tím panákem a jdeme spát🤪

tetrivek
tetrivek (159 příspěvků) 20.01.2024, 21:47:39 xxx.xxx.113.171
Sardullah:

Tak držím palce, ať je vaše trpělivost bezbřehá a ať to pubescentní období uteče jak rychlá voděnka… a ať to není takovej horor, jako jsem měla já s Ginou.


Děkuji, ona dokáže být moje zlatíčko. Je vybíravá na pamlsky, tak odměna je obrovská pochvala a pomazlení,pohraní s gumovým míčkem. 

No, abychom potvrdili přivolání. Začali jsme se šňůrou doma i venku. A je to vzorná holka. Dneska v lese,povídáme zkusíme jí pustit. Říkali jsme si budou se předhánět s ohaříkem a poslouchat. Ten její vysmátý pohled, očíčka zazářili a samozřejmě věděla že je bez šňůry a dělala si z nás pr.. l. Tak pokračuje se šnůrou. I když já se nad tím povznesu a pro sebe si říkám, že by mohla fungovat jako Vaše Gina na flexině. Jak říkáte procházku by jsme si užili obě a já bych neměla infarktové stavy, že se jí něco stane, nebo něco provede. 

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 21.01.2024, 09:18:32 xxx.xxx.20.192

No a pak jsem se v jednu chvíli otočila za sebe, podívala se na psy a hlavou mi proběhla myšlenka: ku*va však já nemám psa v červené bundě!?!? Ta kráva šla normálně s mýma psama mě za patama. A já fakt vůbec nevím, jak dlouho. 🤣🤣🤣

Dnes už podruhé jsem vybuchla smíchy😊Poprvé na “třetím víčku” Raduš bojovala s novým “Volvem”..a teď😇..No je mi tu s váma fakt dobře👌👍😇

Jo a ty fotky jsou boží😇

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 21.01.2024, 09:21:07 xxx.xxx.162.253

Mám psa na hlídání a už jsem vzteky bez sebe, všechno na dvorku ochcaný, pergola, nábytek, skleník, všechny rohy od baráku. 😈 Jestli ho dnes neuškrtím, tak budu anděl.

hmn
hmn (1173 příspěvků) 21.01.2024, 09:33:50 xxx.xxx.3.42

“Dneska v lese,povídáme zkusíme jí pustit. Říkali jsme si budou se předhánět s ohaříkem a poslouchat. Ten její vysmátý pohled, očíčka zazářili a samozřejmě věděla že je bez šňůry a dělala si z nás pr.. l. Tak pokračuje se šnůrou.”

tetrivek, tohle je základní chyba
nic takového se jen tak nezkouší, pes ti musí plně fungovat za všech možných okolností, abys mohla začít zkracovat a pouštět
a ona je štěně, bude puberta, dospívání….na nějaké pouštění je ještě moře času
 

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 21.01.2024, 09:53:53 xxx.xxx.189.104
Sarah01:

Mám psa na hlídání a už jsem vzteky bez sebe, všechno na dvorku ochcaný, pergola, nábytek, skleník, všechny rohy od baráku. 😈 Jestli ho dnes neuškrtím, tak budu anděl.


Tak držím palce, aby vám ta andělská křídla narostla…😉

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 21.01.2024, 09:56:35 xxx.xxx.162.253
Sardullah:

Tak držím palce, aby vám ta andělská křídla narostla…😉


Děkuju, ale asi ne, sice ho neuškrtím, ale nejspíš zavřu na záchod, zmetka jednoho. Doufám, že dnes si ho majitelé vyzvednou. A to ještě nemluvím o tom, jak má starší fena mokrý záda, jak je od něj oslintaná.

tetrivek
tetrivek (159 příspěvků) 21.01.2024, 10:02:53 xxx.xxx.113.171
hmn:

“Dneska v lese,povídáme zkusíme jí pustit. Říkali jsme si budou se předhánět s ohaříkem a poslouchat. Ten její vysmátý pohled, očíčka zazářili a samozřejmě věděla že je bez šňůry a dělala si z nás pr.. l. Tak pokračuje se šnůrou.”

tetrivek, tohle je základní chyba
nic takového se jen tak nezkouší, pes ti musí plně fungovat za všech možných okolností, abys mohla začít zkracovat a pouštět
a ona je štěně, bude puberta, dospívání….na nějaké pouštění je ještě moře času
 


Když byla malinká tak byla prostě samostatná a šla si kam potřebovala. Když jsem jí pustila na volno. Na bezpečné louce. Tak bude pokračovat na šňůře. 

acher
acher (803 příspěvků) 21.01.2024, 10:28:26 xxx.xxx.222.196
tetrivek:

Když byla malinká tak byla prostě samostatná a šla si kam potřebovala. Když jsem jí pustila na volno. Na bezpečné louce. Tak bude pokračovat na šňůře. 


Alan byl také od malička samostatný a následoval mě až když jsem byla dost daleko,ale to jsem ho nechávala na volno.Později,když se začal rozhlížet a měl snahu lítat za vším,co se kde pohlo,dostal dlouhé vodítko a další minimálně 2 roky chodil na vodítku.Pouštěla jsem ho jen tam,kde sem viděla,že nic není a pořád povelovala.Jak se víc vzdálil přivolávala,ale lépe reagoval na povel,sedni,stůj,lehni.Neustále vracet se mu moc nechtělo.Také přesně ví,kdy je na vodítku a kdy ne a i jak je dlouhé.Teď mu budou 4.Mohu ho pouštět celkem dost.Lidí si nevšímá,pokud vidí psa,tak si sedne,bohužel až na jeho úhlavního nepřítele BŠO,tam musí na vodítko.Pokud se může se psem seznámit nebo i pohrát,není problém ho ani od něj odvolat.Pokud ne,stačí důrazné NE a, ač nerad ,poslechne.Jediné,co se mně zatím nedaří jsou zajíci.Nedokáže,tak jako všichni čuvači před ním,rozlišit,že venku se za zajícem neběží,ale doma, pokud uteče, se zase naopat musí nadehnat a chytit.Takže vodítko,trpělivost,vytrvalost a cvičit,cvičit.

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 21.01.2024, 11:38:49 xxx.xxx.189.104
acher:

Dnes jsme vyrazili o hodinu déle,bylo mrazivo -12°,včera jen -6°,ale krásně.No dalších 14 dní zase večer s čelovkou.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tý brďo…nedávno jsme měli takový štěněcí záprtky, viď??…A teď už 4 roky…Gině budou 28.3. ...to to letí. 😴…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.