Aktuálně: 4 044 inzerátů199 670 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Jak se vám venčí?

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 15.01.2024, 20:34:45 xxx.xxx.20.192

Jsem  kdesi už pár dávala🙂jsem ulítlá na fotky na pozadí..často střídám…Když holky posílávaly fotky miláčků,jsem si je ukládala….Poslední Willi má uhrančivý pohled..Vím,jsem na psech,ale já chodím tam,kde se mi líbí..👌👍❤️Jinak i z přírody mám ráda..už tak moc nejezdím,tudíž nefotím…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 15.01.2024, 21:00:43 xxx.xxx.62.130
Bobca:

Jsem  kdesi už pár dávala🙂jsem ulítlá na fotky na pozadí..často střídám…Když holky posílávaly fotky miláčků,jsem si je ukládala….Poslední Willi má uhrančivý pohled..Vím,jsem na psech,ale já chodím tam,kde se mi líbí..👌👍❤️Jinak i z přírody mám ráda..už tak moc nejezdím,tudíž nefotím…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ten Edík!!!😢

To byl vyloženě můj typ, miluju toto zbarvení!!!❤️

Btw, doufám, že někdy také použiješ foto některého z mých krasavců…😛😉

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 15.01.2024, 21:23:31 xxx.xxx.221.216
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 15.01.2024, 19:37:14

Tý brďo mám pocit, že takhle vaší smečku (jestli teda jsou všichni vaši) vidím takhle hromadně snad poprvé a klobouček a velký respekt.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 15.01.2024, 21:40:21 xxx.xxx.62.63
impact:

Blbouni na nedělním výletě. 🥰

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hele, vy máte nějakýho příbuzného mého Timíka. Ta šestá fotka, zrzavý pes. Copak je to?

Jinak krásná smečka.  Prej blbouni, i vy jedna 😄.

impact
impact (664 příspěvků) 16.01.2024, 04:33:23 xxx.xxx.115.175
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 15.01.2024, 20:17:09

Mám soukromý útulek (spolek) a tak je u nás množství psů větší než malé. 😀

Moji jsou ti bílí a žíhanej stafbul. Zrzek a černej s pálením jsou k adopci. Vychází spolu v pohodě, protože je to banda stejně naladěných pomatenců. 🤣

impact
impact (664 příspěvků) 16.01.2024, 04:35:39 xxx.xxx.115.175
Sardullah:

Tý brďo mám pocit, že takhle vaší smečku (jestli teda jsou všichni vaši) vidím takhle hromadně snad poprvé a klobouček a velký respekt.


Moji jsou bílí a stafbul. 😊

Občas sem fotky přidám, ale v tomhle tématu to přibývá extrémně rychle, tak jsou hned zase fuč.🤪

impact
impact (664 příspěvků) 16.01.2024, 04:36:47 xxx.xxx.115.175
Trickyvoo:

Hele, vy máte nějakýho příbuzného mého Timíka. Ta šestá fotka, zrzavý pes. Copak je to?

Jinak krásná smečka.  Prej blbouni, i vy jedna 😄.


Pravděpodobně mix bordíka. Taky k adopci, kdyby Vám doma chyběl pes.🙃😛

Blbouni jsou proto, že je s nima každej výlet extra výživnej a i tenhle stál za to. Nejhorší je vždycky první kilometr, než ze sebe vypustí tu radost, že někam jedou. I když v tomto případě je to jen pár kilometrů za barák. 😂 Navíc jsem blbě zapnula obě stopovačky a přišla o oba psy. Zrzek Kevin překvapil a přišel hned, ale černopálenej Kongo si ze mě hodinu vyloženě dělal legraci, než jsem ho ve chvilce nepozornosti dokázala chytit za kožich. 🤪

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (750 příspěvků) 16.01.2024, 07:24:53 xxx.xxx.179.11
impact:

Pravděpodobně mix bordíka. Taky k adopci, kdyby Vám doma chyběl pes.🙃😛

Blbouni jsou proto, že je s nima každej výlet extra výživnej a i tenhle stál za to. Nejhorší je vždycky první kilometr, než ze sebe vypustí tu radost, že někam jedou. I když v tomto případě je to jen pár kilometrů za barák. 😂 Navíc jsem blbě zapnula obě stopovačky a přišla o oba psy. Zrzek Kevin překvapil a přišel hned, ale černopálenej Kongo si ze mě hodinu vyloženě dělal legraci, než jsem ho ve chvilce nepozornosti dokázala chytit za kožich. 🤪

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Na té poslední fotce vypadá zrzeček jako Falco z Nekonečného příběhu 🙂 kdyby byl bílej, tak je to on! 😉 tak buď ho drapsne Trickyvoo a nebo někdo jiný a brzo…je taky moc pěknej👍

Je to dřina, ta Vaše práce, to určitě je, ale když je v tom to srdce, tak je to jistě naplňující.  

impact
impact (664 příspěvků) 16.01.2024, 07:52:54 xxx.xxx.115.175
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 16.01.2024, 07:24:53

No už ho inzeruju snad měsíc a zatím nikoho nezaujal. Přitom povahově je to hroznej božan, poslechne na slovo, je mladej a je to taky super sporťák. Ale zatím ani ťuk. 😏

impact
impact (664 příspěvků) 16.01.2024, 07:54:13 xxx.xxx.115.175
Sarah01:

Mně se líbí ten první zprava na první fotce, vypadá jakou miloučkej a hodnej pejsáček. 🥰


To je nejmladší a tím pádem zatím i nejhodnější členka smečky. 🤣

Nicméně je to mix parsona, bígla a ohaře, tak je zřejmě jen otázka času, kdy nejhodnější být přestane. 🤪

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 16.01.2024, 08:20:56 xxx.xxx.226.6

Impakte???? Impakte???? Kolikatě máš těch svejch novejch členů? A proč se ten nebohej pes s vodklápěcí hlavou tváří jako 3x denně tejranej retardér? 😀 😀 co mu děláš?  😀 😀 je božííí" 

a já jsem taky retardér, protože  kdo je ten kříženec parsona, bígla a ohaře? :o První fotka , kdo je první zprava - sedí vedle vodklápěcí hlavy - na kraji vpravo - to přeci není křižovatka?? Tváří se to jako malej pan profesůr, to bé hodný stvoření! Tak koho myslíte?  T

impact
impact (664 příspěvků) 16.01.2024, 08:50:47 xxx.xxx.115.175
Zrzavci:

Impakte???? Impakte???? Kolikatě máš těch svejch novejch členů? A proč se ten nebohej pes s vodklápěcí hlavou tváří jako 3x denně tejranej retardér? 😀 😀 co mu děláš?  😀 😀 je božííí" 

a já jsem taky retardér, protože  kdo je ten kříženec parsona, bígla a ohaře? :o První fotka , kdo je první zprava - sedí vedle vodklápěcí hlavy - na kraji vpravo - to přeci není křižovatka?? Tváří se to jako malej pan profesůr, to bé hodný stvoření! Tak koho myslíte?  T


Retardér strašně, ale strašně nesnáší focení. To je mor vždycky s ním. 🤧

Malá Chucky fakt křižovatka je. Na poslední fotce jsou ještě její sestry. Pěkně si to podělily. Moje vypadá jak parson, Unica vypadá jak ohař a bílá Tequilla vypadá jak chlupatej bígl (i povaha bígla tam je). 🤣 Ovšem všichni jsme zvědaví, co z nich vyroste. Zatím mají čtyři měsíce. 😀

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 16.01.2024, 09:04:44 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 16.01.2024, 08:50:47

ALE NEEEE!! JÁ TU ŠIŠLÁM NA MONITÓRA,  jako že fakt. voni jsou ňuniňuniňuni. Mocinky moc a moc. Aj, již dlouho jsem neměla ščenátko, a tudíž si namatuju jaký svííně to sou! 😀 Pamatuju si enem to ňuňu.  Hele ale pohledem mi Chucky připomíná fakt Rumouška, že tam jakoby je něco víc, jinýho, hlubšího. Třeba se pletu?? Jestli si časem vzpomeneš, což asi není reálný, uznávám, tak by mě to zajímalo - jak se vyvinula. 

Retardér nebohej, nebohej a ešče 100x nebohej, asi mu pošlu pětikábli, jak von se tváří. Já myslim, že jeho fotky nevokazuj, nebo tam máš fcuku-letu Kubišovou.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.