Aktuálně: 4 044 inzerátů199 696 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Jak se vám venčí?

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 14.01.2024, 17:06:32 xxx.xxx.119.6

My si tohle počasí fakt užíváme. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
hmn
hmn (1173 příspěvků) 14.01.2024, 18:53:36 xxx.xxx.3.42

“ale já nejsem naivka a známe svý lidi…pardon…svý psy…”

né psy, ale FENY! 😎

a UŽ 4 roky? 😲
to letí přímo kosmickou rychlostí, vždyť ještě předevčírem to bylo malé ščeňátko……

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 14.01.2024, 18:55:32 xxx.xxx.221.216
hmn:

“ale já nejsem naivka a známe svý lidi…pardon…svý psy…”

né psy, ale FENY! 😎

a UŽ 4 roky? 😲
to letí přímo kosmickou rychlostí, vždyť ještě předevčírem to bylo malé ščeňátko……


No už skorem 4 … 28.3. má narozky😴

Dafi (neregistrovaný) 14.01.2024, 21:22:32 xxx.xxx.136.20

Fíkovnice-ano já su z Blanska..

bydlela jsem tam 32 let,18 let chodila na cvičák,měla kamarádky ze cvičák-s těma jsem cvičila,chodila na vycházky,navštěvovaly jsme se,a kamarádky mimo cvičá-ty mám doted od mých 14 let-a doted se stýkáme-a to já su ted 15rok  v Bučovicích,teda kousek odsud v dědině,druhá je u Prahy,a třetí je v dědině kousek od BK a čtvrtá v jiné dědině kousek od BK a 2 děláme o vikendech+ty 2 dělají v BK-takže na to,že ani jedna nebydlíme v Blansku už,tak 4 krát za rok se scházíme na narozky+s dvěma co jsou jousek od Blanska zajdem na oběd a s jednou před tím ještě ven s Dafčou-takže se spplu scházíme 34let!!!no a +tam mám kamarádku z první práce,a majitelku Killyny,a tatínka,jezdím tam každý měsíc s Dafi+v létě každý rok na dovču-tatka k nám dělá společnost Žerykovi a my jedem na pár dní s Dafčou,výlety po okolí-xx krát hrad v Boskovicích…,Moravský Kras každý rok-mech,šutry,punkevka,kapradí…miluju to…..

Dafi (neregistrovaný) 14.01.2024, 21:32:57 xxx.xxx.136.20

Fíkpvnice-fotky ze září-Moravský kras,tam byla kosa teda a Boskovice.tam bez Dafi-na konci je halapartna ze dřeva,co přítel koupil jako suvenýr z cest…jeli jsme s tím busem/vlakem,vlakem,dalším vlakem a busem…zabít jsem ho chtěla….🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 14.01.2024, 21:34:47 xxx.xxx.136.20

Ronja-krásný fotky,hlavně ty krápníky!

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 14.01.2024, 21:39:45 xxx.xxx.62.63
lupus4:

Zítra půjdeme i s dcerou a budeme kešovat, ale trasa bude muset být kratší.

Kolik je jí?

na fotce Junior  (8O) a 9ti letá holčina,  oba po 94 km dogtrekku, rozdíl pouhých 71 let,  Junior byl rychlejší 😀

Obrázek

Tak to má ještě dva roky čas. Je jí teď sedm.  5 km dneska dala bez reptání, ale s tím kešováním nám to zabralo asi 3 hodiny 😄.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 14.01.2024, 22:17:52 xxx.xxx.61.181
Dafi:

Fíkpvnice-fotky ze září-Moravský kras,tam byla kosa teda a Boskovice.tam bez Dafi-na konci je halapartna ze dřeva,co přítel koupil jako suvenýr z cest…jeli jsme s tím busem/vlakem,vlakem,dalším vlakem a busem…zabít jsem ho chtěla….🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Nádhera Dafi!!!👏

Jinak moje famílie (včetně mých rodičů, kteří ale už nežijí) pochází z Letovic.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 15.01.2024, 08:33:29 xxx.xxx.119.6

Dafi, díky. 

V tomhle počasí je materiálu na focení opravdu spousta, jen si říkám, že by to chtělo novej telefon, fotky nic moc no, ale tel. pořád drží, takže novej ještě nebude😁. Podnikáme právě teď výlety k vodě. Pes je extrémně šťastnej, miluje lození po výškách, měli jsme štěstí na milý socializačky, prostě paráda. Za mě by to takhle mohlo být až do konce zimy. 

Bruslení, my při každý vyjížďce viděli rybníky v obležení bruslařů, původně jsme na neděli plánovali taky jít, nakonec zvítězil výlet. S tím oteplením bych asi dělala už jen dozor ze břehu, ale pohled to byl pěknej, ne že ne🙂.

Mám i fotku psa😁. Von byl fakt imrvere v pohybu, ale když si chci vyfotit “zvonkohru”, to se podívat musel.

Obrázek
sutrik
sutrik (411 příspěvků) 15.01.2024, 12:27:09 xxx.xxx.84.186

Další nezdrhající zvíře. Co jim je? Nutrie byla kousek od místa, kde jsem o víkendu našla srnku. Neutíkala. Když přišla Bonnie, bránila by se. Naštěstí se fusak s nožičkami, jak byla Bonnie přejmenovaná známým, dal odvolat a blíž než na fotce se nepřiblížil. I když teda fusak choutky měl…

Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (750 příspěvků) 15.01.2024, 12:38:18 xxx.xxx.59.218
sutrik:

Další nezdrhající zvíře. Co jim je? Nutrie byla kousek od místa, kde jsem o víkendu našla srnku. Neutíkala. Když přišla Bonnie, bránila by se. Naštěstí se fusak s nožičkami, jak byla Bonnie přejmenovaná známým, dal odvolat a blíž než na fotce se nepřiblížil. I když teda fusak choutky měl…

Obrázek Obrázek

To už je ale divný, ne?…bacha, aby tam v tom rajónu Bonnie něco nenačuchala nebo ještě hůř neochutnala….napadlo mne, jestli tam někdo nepohodil něco otráveného? Lidé jsou různí.

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 15.01.2024, 12:54:26 xxx.xxx.59.218

Viděla jsem dnes ročního fešáka, ptala jsem se venčící paničky, co že je to za originálního malého pejska. Dandie dinmont teriér to byl a já ho viděla prvně v životě….moc pěknej pes 😊 asi trochu raritní plemeno…líbil by se Dáje možná, páč mi jeho hlavinka připomínala bišonka.

sutrik
sutrik (411 příspěvků) 15.01.2024, 13:06:37 xxx.xxx.161.25
Vahine:

To už je ale divný, ne?…bacha, aby tam v tom rajónu Bonnie něco nenačuchala nebo ještě hůř neochutnala….napadlo mne, jestli tam někdo nepohodil něco otráveného? Lidé jsou různí.


Ano, taky mě to napadlo. Ale je to místo, kam chodí jen pár lidí - koňáci, pár pejskařů (za 7 let jsem tam potkala cizího psa třikrát), myslivci, v létě táborníci. Není tu ani turistická značka. O kilometr dál by pro takového ho..do bylo víc mnohem vhodnějších míst.

Ale dám ještě větší pozor než obvykle.

Nutrie byla asi mládě, byla malá. Myslivec říkal, že srnku spojil s odlovením nutrií, že o nich už věděl. Jestli je to mládě třeba z podzimu…

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 15.01.2024, 14:58:44 xxx.xxx.20.192
Ronja s motejlem:

My si tohle počasí fakt užíváme. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ronjo,máte kolem krásnou přírodu..krásné fotky..Použila jsem jednu na pozadí obrazovky🙂

Obrázek
Orionka (neregistrovaný) 15.01.2024, 18:02:28 xxx.xxx.64.54
Ronja s motejlem:

My si tohle počasí fakt užíváme. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ta čtvrtá fotka plná nachystaných sklinek na mejdan…. nemá chybu !

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 15.01.2024, 18:08:37 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 15.01.2024, 14:58:44

Bobčo, to mě těší, že našla uplatnění🙂.

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 15.01.2024, 20:17:09 xxx.xxx.20.192
impact:

Blbouni na nedělním výletě. 🥰

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Smekám👌..tolik pesanů uhlídat…To jsou všichni vaši?Jsou spolu v pohodě?Jak jsou v těch klecích nasáčkovaní😊


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.