Aktuálně: 4 059 inzerátů199 644 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 11.01.2024, 07:11:53 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Ježiš, vy jste s tou ostudou jeli autem???😂

Alenko, jak Tě mám ráda, tak bych asi Julinku v tomto stavu do auta nenaložila…😂😉


A víš, že to auto nebylo vůbec špinavé? To bahno uschnulo, v kufru z ní opadalo a já jen vyprášila deku. 😉😊

bambule
bambule (513 příspěvků) 11.01.2024, 07:29:16 xxx.xxx.234.116

Já teda poslední dva dny nevenčim, i když je venku tak krásně. Bojujeme s gastritidou, takže včera v noci jsem toho moc nenaspala. Měnila deky, pelechy, ručníky, omývala poblitého psa, snažila se do ní nacpat aspoň trochu vody, posléze slabý vývar. Včera jsem byla v práci jen dvě hodiny, pak běžela domu. Naštěstí Bambule je z toho už venku, včera dopoledne už nezvracela a večer za velkého potlesku a jásání celé zúčastněné rodiny dokonce něco sežrala. Ulevilo se mi převelice💓 ona i když je fakt bambule váží jenom 5,5 kg takže i můj nepejskaří manžel měl obavy,aby neskončila na kapačkách. Fotky z venčení máte ovšem krásné dámy. Snad to i my brzy doženeme.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.01.2024, 08:33:44 xxx.xxx.119.6

Bambule, to je dobře, že je Bambuli líp. Taky mi nebývá dobře na duši, když je psíkovi ouvej a nespaní no jo, je nás víc, je nás víc. Tak držím palce, ať brzy úplně fit a může si to zase venku užívat🙂.

My měli včera povedenej den - venčení. Ranní to teda bývá krátký, vykonat to, co je potřeba vykonat, rychle tuten něco počmuchat a dom do tepla. Odpoledne kousek cesty s pesím kámošem, to se mi líbí, když mají ti starší psíci radost ze života, když jsou z nich zase tataři. Pak jsme se odpojili a dom se vraceli delší trasou, protože bylo fakt nádherně a na pesovi bylo vidět, že toho prostě musíme využít. Využili jsme přítomnosti dvou  pesanů, co pobíhali na “naší” louce a potrénovali, pobíhali, pejsek počmuchal, pohledal, celou dobu mohl být na volno. Včera mi  přišel extra navázanej a takovej “ten život je ale krásnej.”🙂

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 11.01.2024, 11:43:16 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele bambule z 11.01.2024, 07:29:16

Ulevilo se mi převelice💓

no to věřím!! Huf, ono u velkého psa, je tohle blbý, natož u malýho šprčka. Tak hezky dietku - za mě nejlepší brambory, mrkvička a kuřecí prso, rozmasakrovat a po kouskách malinkých neustále podávat, aby se žaludek pomaličku rozjel. taky banán pomáhá, pokud ho pes jí.

Doron
Doron (2370 příspěvků) 11.01.2024, 12:04:11 xxx.xxx.25.138
Odpověď na příspěvek uživatele bambule z 11.01.2024, 07:29:16

Chudinka malá, chudinko malá 🙂.

Já teď to samé zažívala s vnoučaty, v Praze řádí příšerná “blicí” chřipka, bála jsem se v noci usnout, aby se neudusily…Postupně to dostala celá rodina, mno, opravdu zážitek 😅

Tak doufám, že už to máte za sebou 🙂!

eena
eena (182 příspěvků) 11.01.2024, 12:27:19 xxx.xxx.231.241

Ja som včera “TRÚBA” zabudla zobrať na prechádzku mobil. Dávno som sa tak nenadchla krásou výhľadu na Tatry pri zapadajúcom slnku - takú ružovú oblohu som asi ešte nevidela - trvalo to chvíľu ale bolo to nádherné - sneh, kopce, jasná obloha, široko ďaleko nič iba ja so psom. Mrzlo teda riadne (asi mínus 12 bolo) ale taká zima má byť. Na konci prechádzky ma ešte fakt neskutočne potešila Sally. Ten kúsok čo sme išli po ulici domov som ju nedávala na vodítko - iba išla popri mne. Polovička odmetala z chodníčka k domu sneh tak som myslela, že zabočí - a vôbec som neriešila, že dva domy vyššie má “kamošov” s ktorými rada dosť ostro diskutuje. Pri našej bráničke však stiahla chvost, sklopila uši a nabrala šprintový smer ku psom. Ja som iba automaticky zhúkla "ku mne!" a ona okamžite otočila o 180 stupňov beh ku mne - nezmenený postoj ani rýchlosť behu - mala problém dobrzdiť a sadnúť predo mňa ☺. Polovička zabudla aj zametať - stál tam s prestrašeným výrazom (čo z toho bude!) a potom zas zabudol - podobne ako ja - zavrieť ústa z údivu nad poslúchnutím. Možno to bola náhoda, ale ja som sa hrozne potešila, že asi nekonečné učenie privolania prináša svoje ovocie - toto bola fakt ťažká situácia. Našťastie som mala ešte kúsok párku vo vrecku tak bola aj odmena ☺ 

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 11.01.2024, 13:01:28 xxx.xxx.11.197
Odpověď na příspěvek uživatele eena z 11.01.2024, 12:27:19

Já mobil zapomínám v poslední době pořád a v úterý mě to moc mrzelo, jak bylo krásně, tak jsme si to vynahradili včera. A to jsme nepotkali ani nohu, to jsem teda koukala.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 11.01.2024, 16:27:36 xxx:xxx.ff0a:2eba

my po obědě vyjeli kousek do hor - a šli kousek údolím Hájeného potoka od Bártlovky. Něco přes hodinu - ale šli jsme pomalu, neb páník věčně někde klečel u ledopádů a fotil… Klidno, teplota kolem nuly, polojasno, poprašek sněhu na šustivém listí a pozor jsme si museli dávat jen tam, kde tekl ledopád přes cestu, aby nebyl držkopád…

Dafi (neregistrovaný) 11.01.2024, 17:24:11 xxx.xxx.136.20

dnes s pejsky ke křížku+focení západy slunka,fotila jsem přítelovým mobile,takže mám hooodně rozmazaných fotek…no zůstanu u své tlačítkové nokie a obr fotáku-to není nějakej vymakanej foták,on je prostě velkej-zrcadlovka-Sarah01-překrásný fotky s kostelíčkem!Bambule-jsem velice ráda,že Bambulce vaší je líp🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 11.01.2024, 20:30:18 xxx.xxx.20.192

já jsem si vzpomněla taky na selfíčko s Čendou..nestihla jsem zachytit ten dotek,ale to přibližování ano😊byl úžasně trpělivý a rozuměl,co po něm chci.."Čendo,selfíčko"..a už se smál,hleděl do foťáku…

Obrázek Obrázek
efe
efe (1499 příspěvků) 12.01.2024, 11:49:45 xxx.xxx.199.5

Xerxová - u nás o žádném zamrzlém potoku v okolí nevím. Co jsem šla nebo jela, tak všechny jen pidi šlupička, rozhodně ne na bruslení.

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 12.01.2024, 12:02:06 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 12.01.2024, 11:19:40

Dájo, Chuli neskutečně vyrostl a ty kukadla má táák kráásný 😍👏 hned bych ho pomuchlovala, ale bělouš by byl zas načuřenej…🤦‍♀️

Váš malinkej je pěknej hošíček a pak ještě miluju Framíka a další a další, co sem kdy kdo lípnul foto chlupáče, to by bylo na dlouho je všechny vyjmenovat 🙈 tak napíšu jen atd.. 😄

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 12.01.2024, 13:54:24 xxx:xxx.ff0a:2eba
efe:

Xerxová - u nás o žádném zamrzlém potoku v okolí nevím. Co jsem šla nebo jela, tak všechny jen pidi šlupička, rozhodně ne na bruslení.


Moc děkuji - už je asi po všem - nasněžilo nám… Tady prostě rybníky bezpečně nezamrzly - a riskovat rozhodně nechceme.

Jak jsem psala, že Yoda rád klouže po ledu na cestě, tak dnes ledový pás ukryl nový sníh. I hlásím předem (hlavně tomu dvounohému), aby šel po správné straně cesty. A ještě že tak. O kousek dál byl otisk velikého pádu… někdo si tam opravdu dokonale ustlal - vymlel tam hodně sněholedu… to muselo bolet.

efe
efe (1499 příspěvků) 12.01.2024, 14:13:30 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 12.01.2024, 13:54:24

Jo, tak tohle překvápko na mě čekalo pod Ještědem v tý prudký zatáčce u parkoviště pod býv. lanovkou… Roztátý sníh stekl na silnici a tam umrzl a autem na to najedete přímo v okamžiku, kdy máte dost stočený kola. No měla jsem toho plný ruce.

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 12.01.2024, 14:20:56 xxx:xxx.ff0a:2eba
efe:

Jo, tak tohle překvápko na mě čekalo pod Ještědem v tý prudký zatáčce u parkoviště pod býv. lanovkou… Roztátý sníh stekl na silnici a tam umrzl a autem na to najedete přímo v okamžiku, kdy máte dost stočený kola. No měla jsem toho plný ruce.


ufff - ono je teď toho nateklého plošného ledu na silnicích hodně. Třeba i vjezd do Raspenavy není úplně bezledový a ploten ledu jsme včera cestou do Potoka potkali hodně.

keriton
keriton (553 příspěvků) 12.01.2024, 16:59:51 xxx.xxx.80.121

U nás na rybníku jsme bruslaře viděli, akorát on si u toho bruslení pískal, a to přišlo psovi krajně nevhodné. Říkal, že to snad bude muset jít zkontrolovat. Tak jsme radši šli pryč 😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.