Aktuálně: 4 059 inzerátů199 645 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Jak se vám venčí?

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 10.01.2024, 15:44:20 xxx:xxx.2bc4:d283

Yoda je dement… půlka lesní cesty vymrzlý suchý asfalt, druhá půlka jedno obří kluziště (vylil se tam lesní potok). Po které půlce cesty se pohybuje systémem každá noha jede jinam to obří hovado?? Prý je to děsná psina… a já trnula, kdy si opravdu namele. Jinak ledopády potoční jsou úžasné - doporučuji procházky podél potůčků…

hmn
hmn (1173 příspěvků) 10.01.2024, 15:51:17 xxx.xxx.3.42

“Yoda je dement… půlka lesní cesty vymrzlý suchý asfalt, druhá půlka jedno obří kluziště (vylil se tam lesní potok). Po které půlce cesty se pohybuje systémem každá noha jede jinam to obří hovado?? Prý je to děsná psina…”

není v tom sám….😄😎

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 10.01.2024, 16:41:42 xxx:xxx.2bc4:d283
hmn:

“Yoda je dement… půlka lesní cesty vymrzlý suchý asfalt, druhá půlka jedno obří kluziště (vylil se tam lesní potok). Po které půlce cesty se pohybuje systémem každá noha jede jinam to obří hovado?? Prý je to děsná psina…”

není v tom sám….😄😎


není, já se taky šla sklouznout… a jen se modlila, aby mě rovnováha nezklamala a neudělala jsem veliké ŽUCH… bych jim tu asfaltku mohla rozbít 😄

ehmmm - nevíte někde o hezky zamrzlé přírodní ledové ploše?? Máme rádi bruslení a mám pocit, že osvědčená místa (Mácháč, Břehyně) zamrzlé nejsou. Že bychom se dojeli někam sklouznout, než to zapadá ??

Dafi (neregistrovaný) 10.01.2024, 17:12:25 xxx.xxx.136.20

Sutríku-krásný fotky s prtavcama-mě kdyby se chtěl tahat ten obří  foták…

jsem ráno šla při východu slunka a ted k večeru při západu slunka mezi polama…luxus..,bych si tu vaši 3 fotku hodila na zed,kdyby byla moje🙂

sutrik
sutrik (411 příspěvků) 10.01.2024, 17:44:31 xxx.xxx.161.25
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 10.01.2024, 17:12:25

Děkuju za pochvalu. Foceno je to jen nejlevnějším iPhonem. Taky mám foťák. Rok a půl nový. Vytáhla jsem ho naposledy před rokem a půl 😀 Na jaře ho ale snad už začnu na některé procházky brát.

Tapetu teď v zimě mám radši barevnou, působí to na mě optimističtěji. Mám jako tapetu tuto fotku.

Obrázek
orionka
orionka (531 příspěvků) 10.01.2024, 18:20:31 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

není, já se taky šla sklouznout… a jen se modlila, aby mě rovnováha nezklamala a neudělala jsem veliké ŽUCH… bych jim tu asfaltku mohla rozbít 😄

ehmmm - nevíte někde o hezky zamrzlé přírodní ledové ploše?? Máme rádi bruslení a mám pocit, že osvědčená místa (Mácháč, Břehyně) zamrzlé nejsou. Že bychom se dojeli někam sklouznout, než to zapadá ??


Volila bych menší a mělčí vody. Což rybníček v zámeckém parku v Mimoni - a kroužit kolem ostrůvku ?🙂. Efe je odtamtud ? ( Já si nic nepamatuju )

orionka
orionka (531 příspěvků) 10.01.2024, 18:22:30 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

není, já se taky šla sklouznout… a jen se modlila, aby mě rovnováha nezklamala a neudělala jsem veliké ŽUCH… bych jim tu asfaltku mohla rozbít 😄

ehmmm - nevíte někde o hezky zamrzlé přírodní ledové ploše?? Máme rádi bruslení a mám pocit, že osvědčená místa (Mácháč, Břehyně) zamrzlé nejsou. Že bychom se dojeli někam sklouznout, než to zapadá ??


Zapomněla jsem vodičku za vašimi humny - Zatopeňák ?

keriton
keriton (553 příspěvků) 10.01.2024, 19:28:08 xxx.xxx.80.121

Já se chci pochlubit novým obojkem. Vypadá skoro stejně jako starý, a to je super, nemám ráda změny 😀 Starý obojek je po necelém roce na odpis, a to mám přitom netahavýho psa. Možná dokonce mrknu po účtence, že bych ho reklamovala, určitě nebyl zrovna levný.

Obrázek
orionka
orionka (531 příspěvků) 10.01.2024, 19:31:01 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

na Zatopeňáku jsme učili bruslit mládě, v lednu 1990… Ale to je fakt maličký - to mi radost neudělá…


Spíš jsem myslela jen kontrolu, jestli je zamrzlý. Taky jsem si užívala na přehradě - nyní vypuštěné. Vám by se líbilo na Holandských kanálech ( nakonec, nebyli jste tam ?), ale prý už důkladně zamrzají málokdy. Slyšela jsem vyprávět : závody na kanálech - cosi jako Jizerská padesátka, jenže na bruslích. 

Verun
Verun (994 příspěvků) 10.01.2024, 20:45:49 xxx.xxx.220.12

Dnešní zkouška, zítra se jde na to…kdy to zase takové hladké bez sněhu bude.

Babička-já, posera, obvzlášť, když se děda přiblíží a led puká😲, vnučka, a děda…dcera fotí a pes je raději na břehu..

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 10.01.2024, 20:49:15 xxx.xxx.62.110
Sarah01:

Tak jeli jsme autem, žádný rybník v dohledu nebyl a když to bláto uschlo, byly z toho takové dredy, kterým se moc dolů nechtělo. 😄

Jinak u nás dnes aktuálně -18 a myslím, že víc už nechci a nepotřebuju.


Ježiš, vy jste s tou ostudou jeli autem???😂

Alenko, jak Tě mám ráda, tak bych asi Julinku v tomto stavu do auta nenaložila…😂😉

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 10.01.2024, 20:50:59 xxx.xxx.62.110
Dafi:

Sutríku-krásný fotky s prtavcama-mě kdyby se chtěl tahat ten obří  foták…

jsem ráno šla při východu slunka a ted k večeru při západu slunka mezi polama…luxus..,bych si tu vaši 3 fotku hodila na zed,kdyby byla moje🙂


Já už mockrát Šutříkovi chválila fotky, nádhera!!!

Šutřík a Xerxová - to je pro pokochání oka!👍

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 10.01.2024, 21:18:48 xxx:xxx.2bc4:d283
Verun:

Dnešní zkouška, zítra se jde na to…kdy to zase takové hladké bez sněhu bude.

Babička-já, posera, obvzlášť, když se děda přiblíží a led puká😲, vnučka, a děda…dcera fotí a pes je raději na břehu..

Obrázek

aly vy jste jižní kraje - že ano?? To je přeci jen z ruky 🙃

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 10.01.2024, 21:57:44 xxx.xxx.221.216
Fikovnice:

Ježiš, vy jste s tou ostudou jeli autem???😂

Alenko, jak Tě mám ráda, tak bych asi Julinku v tomto stavu do auta nenaložila…😂😉


A to já klidně jo, já mám auto na prasátka zařízený… horší to je, když mám svézt nějakýho čistýho člověka.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 10.01.2024, 22:01:40 xxx.xxx.62.63
Sardullah:

A to já klidně jo, já mám auto na prasátka zařízený… horší to je, když mám svézt nějakýho čistýho člověka.


Jo copak pes, to už je to auto zvyklý, ale lidi taky do auta moc neberu. Leda v modrákách 😂.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.